Як заробити на опитуваннях – український сайт “Власна думка”

Заробіток на власна думка

Статтю оновлено:

Заробіток на сайті Власна думка на опитуваннях доступний для всіх. Тут можна заповнювати анкети та отримувати грошову винагороду. Це один із небагатьох українських сайтів для заробітку.

Зовсім недавно на території України стартував новий опитувальний проект Власна Думка vlasnadumka.com.ua.  Хочу першої поділитися досвідом співпраці з цим проектом і своїм заробітком.

Сайт вказаний вище, реєстрація абсолютно проста, переходимо на сайт, де вводимо свій логін (пошту) і вибираємо надійний пароль. Також можна зареєструватися, використовуючи Facebook.

Опитувальник Власна Думка – як почати роботу

Далі пропонують до заповнення нашу профільну анкету, на підставі якої нам надсилають запрошення до опитування. Чим докладніше заповнюємо, тим вище шанс отримати більше опитувань.

Тут кілька тематичних блоків, а саме 8, за заповнення кожного блоку – бонус у 3 гривні. Загальна після заповнення профілю ми з вами отримуємо 24 гривні.

Профіль заповнили, підтвердили пошту. Чекаємо.

Проект існує всього кілька місяців, тому багато опитувань нам не надсилають, зате зараз є шикарна можливість побудувати на новому проекті реферальну мережу. Для чого нам в допомогу реферальне посилання в розділі Приведи друга.

На даний момент можна створити величезну реферальну мережу, яка вже почала приносити мені пасивний дохід. Дивіться самі.

Найцікавіше – виведення коштів на Власна Думка

Виведення коштів доступне від 300 гривень на рахунок мобільного телефону, Webmoney і, найцікавіше що їх також можна виводити, картку будь-якого банку через систему UApay . Я поки збираю)))) Але вже передчуваю що скоро виведу першу суму. Спробуйте і ви.

Переваги та недоліки опитувальника Власна думка

Переваги:

  • Цікаві опитування;
  • виведення коштів на Webmoney;
  • рахунок мобільного телефону та банківську картку.

Недоліки:

  • Поки замало опитувань;
  • Щоб вивести – треба назбирати 300 грн.

Власна думка – один із небагатьох українських сайтів для заробітку. Спробуйте заповнювати анкети і заробляти гроші на власній думці.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (11 голосів, оцінка: 3,73 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про