Кращі 40 партнерських програм для заробітку

найкращі партнерські програми

Статтю оновлено:

У користувачів інтернету дуже багато можливостей для заробітку грошей, але ніхто ними не користується. Великі компанії та інтернет-проекти готові співпрацювати, ділитися своїм прибутком, що залишається лише пройти просту реєстрацію і почати активно залучати до них клієнтів.

Кращі партнерські програми пропонують максимально вигідні умови. Робота з ними може сильно відрізнятися, адже десь платять гроші просто за те, що людина реєструється на сайті компанії, а де-то віддають відсоток від витрачених грошей. Кожен зможе підібрати підходящу схему заробітку для себе.

Партнерські програми в інтернеті

Ми вже розповідали про заробіток на партнерських програмах, тому не будемо повторно пояснювати, як все влаштовано. Основне завдання – залучати нових учасників, а вони будуть витрачати гроші, або заробляти їх, щось завантажувати або грати в гру.

В агрегаторах партнерських програм багато різних пропозицій. На ActionPay їх більше 1000 штук і всі різні. Вигідні умови пропонуються з продажу цікавих товарів. Наприклад, знайдіть покупця на засоби від паразитів і отримаєте до 720 рублів, залежно від країни замовника.

На жаль, на цьому сайті обов’язково потрібно додати майданчика для роботи. Тобто потрібно вказувати, де саме буде розміщуватися реклама. Це може бути група в соціальних мережах, канал на Ютубі або власний блог. З мережами партнерок працювати зручно, так як у них відразу багато оферів. Крім представленого сервісу, є багато якісних аналогів:

Можна використовувати партнерські програми без сайту, для цього необхідно купувати рекламу на чужих проектах. Такий метод заробітку має окрему назву – арбітраж трафіку. В рекламу доведеться спочатку вкласти власні гроші. Потім вони повертаються за рахунок залучення людей.

Партнерські програми без сайту

Не обов’язково вкладати свої гроші, щоб замовляти десь рекламу, якщо немає свого сайту. Можна обійтися форумами, соціальними мережами та іншими ресурсами. Навіть з особистих рекомендацій можна радити сайти і товари, щоб отримувати за це гроші. Отримайте партнерські посилання на цих сайтах і поширюйте їх де завгодно:

 • Glopart – продаж інформаційних продуктів, оплата за продаж фіксована, вона встановлюється індивідуально по кожному товару.
 • Plati – багато цифрових товарів, від ліцензій на ігри, до електронних книг. Майже по всіх товарах встановлено винагороду за продаж (вони тут самі низькі).
 • Qwertypay – схожий сервіс, через нього також продаються інфопродукти. Плюс в тому, що партнерка багаторівнева (платять з продаж рефералів).
 • Ucoz – безкоштовний конструктор сайтів пропонує масу платних функцій, якщо запросити користувачів, то з їх оплати можна отримувати 20% (+50 центів за сайти, які пропрацювали більше 3х місяців).
 • AdvertStar – мережа партнерських програм, тут є офери, за якими можна залучати людей навіть через клікові спонсори.

Новачки відмовляються від роботи з партнерками тільки тому, що у них немає сайту. Насправді, це не проблема, так як деякі публікують свої реф посилання іншими способами. Наприклад, у формах коментарів на різних блогах. Головне не спамити, а пропонувати, так як даний метод скрізь заборонено.

ТОП партнерських програм сайтів для заробітку

Шукати людей, які готові витратити гроші в інтернеті не обов’язково. Можна навпаки, розповідати про сервіси для заробітку. Як правило, на них працюють багаторівневі партнерки. Гроші надходять у вигляді відсотків від доходів. Умови скрізь різні, також як і види діяльності:

 • Wmmail – на поштовику 5 рівнів рефералів, з їх доходів надходить від 1% до 10%. На сайті люди заробляють через прості завдання, на перегляді сайтів та продажі статей.
 • Seosprint – аналог попередньої системи, тільки тут основний заробіток це дрібні доручення. Винагорода реферера до 40% (2х рівнева партнерка).
 • Advego – біржа створена для заробітку на копірайтингу, але також її використовують для роботи з дрібними замовленнями. Від комісії сервісу виплачується 25% партнерам.
 • Teaser – є завдання та автозаработок на перегляді реклами. З оплачених банерів приходить 10%, з завдань приходить 2% (всього 5 рівнів).
 • Rucaptcha – самий простий заробіток на введення капчі. Запрошеним користувачам віддають 10% від доходів і витрат.

Якщо набрати на всіх цих сайтах активну велику команду, можна отримувати гроші, нічого не роблячи. Цим я активно займаюся вже кілька років. У мене тисячі рефералів, всі вони працюють і за рахунок цього, надходить непоганий профіт. Капає звідусіль потроху, загалом, виходить непогано.

Список партнерських програм з бінарними опціонами

Хто ще не чув про можливості заробітку на бінарних опціонах. Їх зараз рекламують в соціальних мережах, на різних сайтах, блогах, форумах. Це дійсно прибуткова справа і можна швидко примножити свій капітал. Активна реклама пояснюється тим, що брокери пропонують вигідні умови партнерам:

 • OlympTrade – партнер сам вибирає, отримувати 100% в перші 30 днів, 60% довічно (кращий варіант) або фіксовану оплату за реєстрацію активного трейдера.
 • Cleveraff – брокер готовий платити до 20$ за реєстрацію, 20%+50$ за активного трейдера або 35% від комісії довічно.
 • Binpartner – найкраща партнерська програма, тому що в ній виплачується до 70% довічно (є й інші варіанти).
 • Finmax – індивідуально встановлюється відсоток від комісії або сума за реєстрацію. У брокера багато якісних рекламних матеріалів.
 • GrandCapital – сюди легше заманити початківців трейдерів, так як є вітальний бонус 500$. Партнери отримують до 50% від угоди.

На таких партнерських програмах реально заробляти великі гроші, тому що трейдери інвестують величезні суми. Даний вид торгівлі на Форексі набагато простіший, робляться прості ставки на рух котіровок. Плюс всі компанії надають партнерам великий набір промо матеріалів.

Популярні партнерські програми сервісів

Створено так багато цікавих сайтів для полегшення нашого життя. На них надаються різноманітні послуги, товари, функції. За рахунок користі, на них простіше залучати нових учасників. Умови співпраці не скрізь вигідні, для читачів Fintramplin були обрані найбільш цікаві проекти:

 • MoneyMan – користувачам видають онлайн кредити, якщо залучите клієнта, отримаєте винагороду 800 рублів.
 • Bongamodels – розповідайте про еротичний відеочат, отримуйте 30% з витрачених глядачами грошей і 5$ за кожну зареєстровану модель.
 • Payeer – платіжна система з партнерською програмою. Якщо запросите сюди нових користувачів, будете отримувати до 40% від комісії з кожної транзакції.
 • Blogun – хтось використовує сайт для заробітку на сайті або на популярних сторінках в соцмережах, хтось купує посилання. Отримуйте 25% від комісії сервісу за рефералів.
 • BestChange – єдина партнерка, яка оплачує переходи по рефпосиланням. Це моніторинг обмінників, тут зручно шукати вигідні курси.

Пробуйте працювати з кожною з цих систем, всі вони чесно платять і це я перевірив особисто. Якщо у вас вже є якийсь майданчик (наприклад, група ВК), то вибирайте партнерку під цільову аудиторію. Наприклад, якщо це жіночий гурт, пропонуйте роботу моделлю, а якщо чоловіча, то краще розповісти про цікаве спілкування з моделями.

Робота з товарними партнерськими програмами

У продажу найпростіше розібратися партнеру початківцю, який прагне заробітку в інтернеті. Схема простіше нікуди – продав товар, отримав відсоток від покупки. Інтернет магазини поступово починають впроваджувати партнерки, їм це вигідно, забезпечується відмінна реклама. Зараз вигідно співпрацювати з цими компаніями:

 • Aliexpress (epn bz) – найбільший магазин з постачання товарів з Китаю. Мінімальний відсоток відрахувань партнерів становить 8.5%.
 • Skinon – модний віртуальний магазин з наклейками, чохлами та іншими аксесуарами, готовий віддати партнерам 35%.
 • Vsemayki – популярний молодіжний магазин, де давно продаються не тільки футболки. Тут партнерам віддають 25% від замовлення.
 • Top Shop – цікаві товари з телемагазинів. Коштують дорого, а за продаж продукції нараховується до 20%.
 • Artwall – на цьому сайті продаються картини, коштують вони дорого, тому 20% від вартості замовлення, виходять пристойні суми.

Користуватися пропозиціями інтернет-магазинів можна на будь-яких сайтах. Той же Аліекспрес пропонує купу різної продукції, починаючи від дитячих іграшок і закінчуючи відеореєстраторами. Головне вибрати товар, здатний зацікавити цільову аудиторію майданчика, так як дохід залежить від кількості продажів.

Реферальна партнерська програма в іграх з виведенням грошей

Інвестиційні гри, як і бінарні опціони, підірвали інтернет. В них люди вкладають мільйони, а хто займається залученням гравців, отримує від депозитів свій відсоток. По суті, це фінансові піраміди, тому саме партнери залишаються в шоколаді. Найбільш привабливі умови в цих іграх:

 • Taxi Money – спочатку отримуєш 7% від депозитів, але якщо здавати кожен місяць кваліфікацію, відсоток підвищується.
 • Golden Mines – з кожного поповнення рефералом віддають 30%. Також тут можна поповнити рахунок на 5000 рублів і отримувати вільних рефералів.
 • Rich Birds – відсоток від депозиту виплачується з рефералів на 5і рівнях (2%-5%-10%-20%-50%), найвигідніші умови.
 • Kolxoz – цікава ферма з 5ти рівневою партнеркою (від 2% до 40%). Також за кожен перехід по реф посиланню нараховується по копійці.
 • Golden Tea – новачкам дають в подарунок по 100 рублів, залучайте цим гравців. За схемою 15%-5%-5%-5%-3% приходять відрахування з 5 рівнів.

Ігри з виведенням грошей цікаві, а зараз їх популярність продовжує швидко зростати. Не вкладайте в них гроші, це ризикована справа, краще відразу зайнятися залученням гравців. Більше року сам цим займаюся, від рефералів в іграх надходить більше 10 000 рублів кожен день.

Інші вигідні партнерські програми

Цікавих сайтів багато, з їх допомогою люди знайомляться, легко заробляють, інвестують, що купують або навіть замовляють допомога професіоналів. На них також іноді є партнерські програми, тому є сенс займатися рекламуванням. Непогані гроші пропонують на цих ресурсах:

 • Lp-partners – якщо по вашому посиланню зареєструються люди на сайті знайомств, отримаєте 35 рублів (або 100% від їх платежів).
 • Recyclix – шукайте людей, які бажають примножити свій капітал. Від суми поповнення на цьому сайті, отримаєте 12%. При реєстрації вкажіть ID облікового запису майстра – 8AC9-36A4-C38A
 • VkTarget – створений сервіс для простого заробітку через соціальні мережі. Від доходів працівників платять 15% (стільки ж з витрат, рекламуйте накрутки).
 • Essayprofit – через партнерку потрібно запрошувати іноземних студентів. Оплата йде, якщо вони замовляють написання курсових, есе, дипломних та інших робіт.
 • Gold-affiliate – єдина ювелірна партнерка з продажу прикрас. Партнери отримують до 30% і можуть створювати власні магазини. Прямо зараз зареєструйтеся на всіх цих сайтах, раптом вас хто-небудь запитає, де можна поспілкуватися, заробити або купити ювелірні прикраси. Ви відразу ж надасте свою партнерську посилання і отримати винагороду за залученого користувача.

Нові партнерські програми продовжують з’являтися, а ми за цим стежимо, і намагаємося розповідати читачам про найцікавіші проекти. Співпраця з великими компаніями вас точно не розчарує, головне вибирати товари, послуги і сервіси, які ви точно зможете добре прорекламувати.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про