Найкращі українські сайти для заробітку

Сьогодні українців цікавлять, насамперед українські сайти для заробітку, які платять гроші.

Тому ми розповімо як заробити гроші в інтернеті на українських сайтах. У цій статті ми детально розглянемо всі можливості заробітку на таких майданчиках і дамо вам кілька важливих рекомендацій.

Робота на вітчизняних майданчиках має наступні переваги:

 • Можна заробіток в інтернеті з виводом на карту в гривнях, не треба витрачати час та комісію на конвертацію з інших валют;
 • Доступність україномовного інтерфейсу (не завжди);
 • Більш лояльне ставлення адміністрації сайту до виконавців, якщо порівнювати з іноземними платформами;
 • Можна спілкуватись з модераторами рідною мовою.

Найбільший мінус полягає в тому, що таких сайтів наразі дуже мало. Їх практично можна перерахувати на пальцях. У цій статті далі ми познайомимо вас з найкращими варіантами і 2022 році. Вони будуть актуальними й у 2023).

Ви дізнаєтесь, через які українські сайти доступна робота в інтернеті (до речі, по цій ссилці ви можете перейти на найповніший огляд всіх можливих її варіантів в мережі).

Українські сайти, які платять гроші

Як відомо, отримувати дохід онлайн можна багатьма різними способами. Однак далеко не всі варіанти доступні в українському сегменті інтернету.

Всі існуючі платформи для заробітку українського походження можна розділити на кілька типів:

 1. Біржі фрілансу – сервіси, де доступний як додатковий підробіток, так і повноцінна віддалена робота;
 2. Біржі копірайтингу – тут можна писати тексти українською за гроші (але частіше дають замовлення все ж таки російською, на жаль);
 3. Сайти для заробітку на опитуваннях – є декілька таких проектів, де вам будуть платити за заповнення анкет (відповіді на питання);
 4. Сайти для заробітку на простих завданнях – по іншому вони називаються букси. Сьогодні існує декілька таких проектів, але відгуки про них суперечливі.
 5. Партнерські програми – це сайти, де можна стати посередником і рекламувати чужі товари чи послуги.

Українські фріланс біржі

Суть фріланс-бірж – посередництво між замовниками та виконавцями. Ви подаєте заявку на якийсь проект разом з іншими користувачами сайту, а замовник вибирає найвигідніший для себе варіант.

FreelanceHunt  

FreelanceHunt – професійна фріланс-біржа з чудовими можливостями для заробітку. Тут пропонується серйозна робота для фахівців своєї справи. Але бувають і простіші завдання, які під силу виконати кожному.

Якщо ви копірайтер, спеціаліст по контекстній рекламі, вебмайстер, дизайнер, чи фахівець у іншій галузі – легко знайдете тут роботу та замовлення. Все працює на найвищому рівні, дуже добре продумана система налаштувань. Працювати можна повністю безкоштоно, але пропонують також підключити профіль Плюс, який дає ще більше можливостей і піднімає у рейтингу, відносно конкурентів.

Основні напрямки послуг, які тут можна надавати:

 • Розробка сайтів, програм і додатків;
 • Дизайн і ілюстрації;
 • Аудіо та відео;
 • Просування та реклама;
 • Архітектура та інжиніринг;
 • Аутсорсинг та консалтинг;
 • Робота з текстами та перекладами;
 • Різні послуги (наприклад, збір інформації, наповнення сайтів, відгуки, фотографування).

Працювати можливо як через біржу (через сейф), так і з замовником напряму. Перший варіант більш безпечний, оскільки ви застраховані від того, що замовник кине вас на гроші. Але напряму спілкуватись з роботодавцями сервіс не забороняє, що є безсумнівним плюсом.

Особливо тішить функціонал сайту. Команда проекту дбає не тільки про замовників, але й про виконавців. Наприклад, якщо працівники помічають, що замовник штучно занизив ціну, або не бажає оплачувати роботу, то адміністрація може заблокувати його.

Кожен користувач може працювати на біржі безплатно і платно. Другий варіант передбачає отримання додаткових переваг при отриманні роботи.

Отримувати зарплату можна в гривнях та доларах. Виводити можна на карту.

По багатьох параметрах ФрілансХант виграє у інших, і не тільки українських бірж.

Дізнайтесь більше про FreelanceHunt із нашого огляду.

Кабанчик

Кабанчик – фріланс-біржа, де можна взяти замовлення не тільки для онлайн проектів, але й звичайну роботу. Позиціонує себе, як онлайн-сервіс замовлення послуг. Робота пропонується дуже різноманітна.

Тут трохи більше мороки з реєстрацією, але воно того варте. Учасникам проекту потрібно дбати про відгуки рекламодавців, адже вони впливають на рейтинг користувача.

Найкращі українські сайти для заробітку

Сайт має щомісячну відвідуваність понад 2 млн візитів на місяць. Зарплату можна отримувати також на картки українських банків.

Freelance.ua

Фріланс юа – український сайт для заробітку на різних професійних послугах. Поступається популярністю двом попереднім сервісам. Особливого розвитку за останні роки не помічено.

Кожен виконавець має можливість працювати через Безпечну угоду (страхівка від ризиків при розрахунках з замовником), або напряму. Сервіс представляє десятки спеціалізацій, які ви можете вказати у своєму профілі.

Якщо ви працюєте на регулярній основі та отримуєте платежі на картку – варто поміркувати про оформлення себе як підприємця.

Українські біржі копірайтингу

Є кілька бірж для копірайтерів, на яких можна заробляти написанням текстів. Проблема в тому, що на більшості з них замовляють все одно російськомовні статті.

Оптимальний варіант для роботи копірайтера на українських сайтах – брати замовлення на вже згаданих фріланс-біржах. Тексти замовляють на Фрілансхант, Кабанчику і Freelance.ua. Просто пошукайте відповідний розділ послуг і сміливо відправляйте заявки.

Якщо ж вас цікавлять конкретні українські біржі для копірайтерів. То тут наразі два варіанти:

 1. UATXT;
 2. 2polyglot.

Обидва сайти сирі. Вони мають слабенький функціонал, як для своєї ніші. Тому рекомендувати їх для роботи важко. Хоча деякі знайомі розповідали про успішний досвід роботи на текстовій біржі UATXT.

Українські партнерські програми

Партнерські програми допомагають заробляти на рекламі. Наприклад, інтернет магазин Розетка, приводить клієнтів не тільки через рекламу в google, соцмережах і т. д. Він також готовий платити за рекламу вебмайстрам – користувачам, у яких є свої сайти, групи чи інші майданчики з контентом.

Щоб заробляти, треба зареєструватись у партнерській програмі конкретного сайту (до прикладу, тої ж Розетки), або в якійсь партнерській мережі. Останні просто збирають пропозиції різних партнерок в одному місці.

Заробляти можна наступним чином: реєструєтесь на партнерці, отримуєте свою ссилку. Далі розміщуєте цю ссилку там, де можна привабити аудиторію. Якщо користувачі замовлять послугу чи товар, ви отримаєте свої партнерські відрахування.

У нас на сайті є не одна стаття про заробіток на партнерках. Читайте і заробляйте хороші гроші!

Якщо пошукати відповідні огляди, то на інших веб-ресурсах ви знайдете в статтях згадку про добрий десяток партнерських програм з українським походженням. Більшість із них зникають так же швидко, як і з’являються.

SalesDoubler

Фактично є тільки одна українська CPA-мережа, яка більш-менш тримається на плаву. Називається вона SalesDoubler. Раніше ця партнерка працювала з різними напрямками і пропонувала часом унікальні офери (пропозиції від рекламодавців – інтернет-магазинів та різних сервісів). Зараз тут зосередились на фінансових та туристичних оферах.

Раніше ми рекламували мережу SalesDoubler, але з часом у нас виникли сумніви, щодо чесних виплат цією партнеркою. Але однозначно стверджувати про обман немає підстав.

В будь-якому випадку затримки виплат тут великі, функціонал дуже бідний, як і сам сайт. Також тут дуже туманні умови реферальної системи, точніше про них немає жодної інформації.

Якщо вас зацікавив цей напрямок – почитайте наші статті із відповідної рубрики.

Українські сайти-опитувальники

Є кілька варіантів, які дозволяють заробляти на заповненні анкет українською мовою. Ми розповімо про два з них.

Власна думка

Сайт власна думка

Найбільшою популярністю користується в цій ніші користується проект «Власна думка». Це сайт, який дозволяє проходити опитування та отримувати за це грошову винагороду.

Реєстрація

Зазвичай одну анкету можна заповнити за 2-5 хвилин. Кількість запитань: від 5 до 20. Мінімальна оплата за опитування – 3 грн.

Мінімальна суму виводу – 300 грн. Виводити можна на картку та рахунок мобільного телефону.

Opinion.com.ua

Opinion – ще один аналогічний проект, де заробляють на заповненні анкет.

Щоб отримувати максимальну кількість опитувань – повністю заповніть свій профіль і вкажіть реальні дані. Заповнюйте опитування правильно, щоб не було суперечностей. Інакше анкету можуть не зарахувати.

Реєстрація

Мінімальна сума для виведення – 50 грн.

На обох вказаних проектах діє партнерська програма, де ви отримуєте 5 грн за запрошення кожного нового користувача.

Сайти для продажу товарів

Для багатьох користувачів заробіток онлайн асоціюється насамперед з продажами. І поки до інтернет-магазину доробились не всі потрібно шукати безкоштовні канали для продаж.

Для цього існує чимало сайтів, де можна безкоштовно розмістити оголошення. До найпопулярніших із них відносяться OLX, RIA та Besplatka. Кожен із цих сайтів допоможе вам заробляти, якщо ви вирішили зайнятись електронною комерцією.

Інші українські сайти для заробітку

Є ще ряд проектів, про які б я міг розповісти, але не стану. Причина – вони мають суперечливі відгуки і невідомо скільки пропрацюють.

Згадаю хіба-що сайт Globus Inter, який має вітчизняні корені (компанія зареєстрована в Україні). Він дозволяє заробляти пасивно за рахунок встановлення додатків для браузера та смартфону. Фактично, це заробіток на рекламі.

Сайт платить в доларах. Але підняти дійсно хороші гроші тут можна тільки за рахунок створення розширеної сітки програми. Сайт підійде для роботи школярам та людям, які мають багато вільного часу.

Заробіток в інтернеті на українських сайтах – що важливо знати

Як платять українські сайти заробітку? В тому й основна перевага, що вони зазвичай платять у національній валюті (UAH). Але бувають і винятки. До прикладу, популярний проект Globus Inter не пропонує такої опції.

Здебільшого гроші можна виводити на картку Приватбанку. Рідше на картку будь-якого банку.

Проекти, які ми розглядали працюють не один рік, тому у нас немає сумнівів на рахунок їх чесності та репутації. Однак, якщо у вас є скарги з приводу їхньої роботи – обов’язково повідомте про це в коментарях.

Українські майданчики для заробітку наразі тільки розвиваються. Можливо у майбутньому у нас буде більший вибір та цікавіші можливості. Але зараз заробіток в інтернеті в Україні можливий й на інших платформах. Про це ми детально розповідаємо у окремому огляді.

Оголошення від партнерів

Якщо ви знаєте більш вартісні альтернативи розглянутим проектам, обов’язково поділіться в коментарях під статтею. Команда Фінтрамплін користувалася кожним із вказаних ресурсів, тому це не голослівні рекомендації, а перевірені досвідом платформи.

1 коментар до “Найкращі українські сайти для заробітку”

 1. Доброго дня, що можете сказати про цю пропоцизію заробітку inter shopping, від розетки

  Відповіcти

Залишити коментар