Залиште свою оцінку! (3 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток в Гуглі на Адсенс (Google Adsense)

заробити гроші в Google

У цій статті ми поговоримо про те як заробити гроші в google через рекламну мережу Adsense.

Страшно навіть подумати, як люди жили колись без інтернету. Як спілкувалися, як писали один одному листи, обмінювалися фотографіями. Де вони дивилися фільми і слухали музику? Як вони обходилися без Фейсбуку і Інстаграму. І врешті-решт – як вони заробляли, адже зараз в інтернеті можна робити практично все! Напевно, нинішнім поколінням вже не зрозуміти, як жили без всього цього їх батьки.

Щоб претендувати на заробіток в гуглі, потрібно спершу зареєструватись в мережі Адсенс.

Інтернет надав можливість заробітку практично будь-якій людині, так би мовити, зрівняв шанси людей (не гірше, ніж полковник Кольт). Інше питання, скільки свого часу готовий вкласти кожен, щоб отримати свій шматок «пирога» в інтернет-бізнесі. Не секрет, що основний заробіток в мережі йде за рахунок реклами (способи заробітку в інтернеті можна подивитися, перейшовши за цим посиланням). Причому пошукові системи з допомогою своїх сервісів готові ділитися з вами своїм прибутком. В Яндексі це Яндекс.Директ (зараз недоступний в Україні), Google – GoogleAdSense.

Чули коли-небудь короткий веселий анекдот: «Хочу багато грошей! Роботу не пропонувати!»? Якщо ні, я з задоволення посміюся над ним ще раз разом з вами. Хоча, як відомо, в кожному жарті є тільки частка… жарту. А все інше – чиста правда. Так і в цьому анекдоті. Напевно будь-яка людина (навіть найбільш успішних бізнесмен) коли-небудь віддавався мріям кшталт: коли-небудь гроші будуть стікатися до мене без жодної моєї участі. Загалом, декому можна сказати вдалося втілити свої мрії в реальність. Але знову ж грошей ніколи не буває багато, навіть якщо ви заробляєте з гуглом. Як тільки ви почнете багатіти, ви відразу зрозумієте, про що я кажу.

Залишимо мрії в стороні, повернемося до реалій нинішнього світу. І одразу по поверненні можна виявити, що цей світ пропонує нам безліч можливостей пасивного заробітку (як раз те, про що ви мріяли, тільки, мабуть, у менших форматах). Описати всі способи такого доходу в одній статті я не зможу, власне про такі методи отримання прибутку майже половина статей на нашому сайті, тому по мірі можливості я намагаюся відкрити дорогу в світ бізнесу кожному бажаючому.

Google AdSense – Як заробити гроші в google

Для початку, напевно, треба трохи розповісти про те, що таке Адсенс ( Google AdSense), і з чим його їдять. Думаю, не варто згадувати, що в першу чергу для того, щоб заробити на GoogleAdSense вам потрібен власний інтернет-ресурс. Причому, навіть неважливо, блог це, невеликий інтернет-магазин, або великий торговий інтернет-майданчик.

Сервіс GoogleAdSense надає програму, яка автоматично розміщує на вашому сайті текстові оголошення або рекламні банери контекстного змісту (тобто відповідні до контекстних вподобань та пошуку користувача). Передбачається, що на сторінку з певним контентом заходять цільові користувачі. Вони шукають інформацію саме цього змісту і тому реклама від Google AdSense також орієнтована на інтереси таких користувачів.

Для невеликих сайтів, у яких ще немає своєї системи продажу рекламних місць, цей сервіс просто справжня знахідка – він забезпечує їм прибуток. Анітрохи не перебільшу, коли скажу, що середній сайт може приносити своєму власникові до 20 тисяч гривень пасивного доходу і навіть більше. Розкручений, постійно просувний ресурс дозволяє отримувати до п’ятдесяти тисяч. Ходять чутки, що прибуток деяких блогерів від контекстної реклами досягає п’ятизначних цифр, чи це правда, судити не візьмуся, у мене немає ні одного такого знайомого, але ті цифри, які я вказав цілком реальні.

Від чого залежить заробіток в гугл – основні фактори

Безпосередня оплата проводиться за переходи по рекламним оголошенням від Google AdSense, які зробили відвідувачі вашого сайту. Тут є щось схоже з інтернет-серфінгом, про який я вже писав, але все-таки це не одне і те ж. Виплати грошей від Google залежать від декількох факторів:

Тематика інтернет-ресурсу. Перехід по кожному пошуковому запиту має свою вартість. Наприклад, за перехід по рекламі, показаної за запитом бізнес тематики, оплата буде набагато вище, ніж за перехід по рекламі, показаної на запит про сувеніри. Іншими словами можна сказати, що, чим вища конкуренція в темі пошукового запиту, тим більше буде ваш прибуток від Google AdSense.

Відвідуваність (трафік). Не думайте, що така ціна за клік встановлена для всіх. Чим більше відвідуваність вашого сайту (трафік), тим дорожче вам буде оплачуватися один клік переходу по рекламному оголошенню. Трохи нижче я розповім про те, що ще впливає на вартість кліка.

Оптимальне розташування рекламних блоків на інтернет-сторінці. Тут треба трошки вивчити психологію своєї цільової аудиторії. Наприклад, ви знаєте, як знайомиться з текстом відвідувач сайту? Спочатку він переглядає (це може бути навіть мимоволі) інформацію по діагоналі зліва направо). Читання відбувається також. З цього можна зробити висновок, що оголошення в лівій частині ресурсу будуть працювати ефективніше, ніж розташовані в правій частині. Таких «фішок» безліч, і щоб заробляти хороші гроші за допомогою GoogleAdSense їх потрібно вивчити.

Зовнішнє оформлення рекламних блоків

У чомусь дохід від GoogleAdSense залежить також і від оформлення рекламних блоків:

  • Сюди можна віднести колірний фон – краще зробити його у колір блоку, в якому знаходиться оголошення;
  • межі блоку – обійтися без них, практика показує, що оголошення без рамок отримують більшу клікабельність;
  • заголовок і шрифт – тут я можу сказати одне: потрібно експериментувати.

CRT і eCPM

Перша абревіатура – CRT означає показник кліків, співвідношення переходів по рекламі до кількості її показів. Вимірюється у відсотках. Наприклад, якщо у вас на сайті побувало сто відвідувачів, то відповідно реклама була показана сто разів. З цих ста лише один чоловік кликнув по рекламі, значить, CRT дорівнює одному відсотку. Саме від цього показника залежить ціна одного кліка на вашому сайті.

eCPM – це показник ефективності вартості за одну тисячу кліків, який безпосередньо залежить від CRT. Наведу приклад: ви заробили пів долара за десять показів, значить, показник eCPM складе 0,5:10*1000= 50 доларів за тисячу показів. Якщо ви заробили 250 доларів за тридцять тисяч показів, то eCPM буде 250:30 000*1000 = 8,3 долара за тисячу показів.

Ну і нарешті, ще один фактор, від якого безпосередньо залежить заробіток від Google AdSense – це наповнення вашого інтернет-ресурсу. Причому сюди відноситься не тільки статті та фото – відеоматеріали, але і інтерфейс сайту, і багато іншого.

Як підключитися до Google AdSense

Перш за все, вам потрібен акаунт Google. Маючи свій профіль, ви можете зареєструватися в сервісі GoogleAdSense. Для цього потрібно уважно заповнити запропоновану Google-форму. Вказуйте при заповненні тільки свої справжні дані. В іншому випадку, коли вам будуть приходити чеки від Google, можуть виникнути проблеми з переведенням у готівку коштів.

Мінімальна сума на вашому рахунку, яку потрібно набрати, щоб вам прислали чек – сто доларів. Після того, як ви наберете цю суму, ви отримаєте повідомлення на e-mail з зазначенням пін-коду, який потрібно буде активувати у своєму акаунті в GoogleAdSense. Одна хороша порада: не намагайтеся штучно піднімати собі кількість відвідувань (самим клікати по рекламі) – все це закінчується погано – вас обов’язково вичислять і заблокують профіль. Крім цього, ви втратите те, що нажили і чесним і нечесним шляхом.

Способи отримання грошей за чеками Гугл Адсенс можна подивитися на сторінці сервісу і вибрати найбільш зручний для себе. Ця процедура не складніше, ніж переказ грошей з WebMoney (які нажаль зараз заблокували в Україні).

Звичайно, всю інформацію про Google AdSense неможливо вмістити в формат однієї невеликої статті. Але того, що ви прочитали, цілком достатньо, щоб почати заробляти. Далі все знання з’являться з досвідом. Налаштуйтеся на довгу, копітку, і навіть трохи нудну роботу з сервісом Google AdSense. У вас обов’язково все вийде, у всіх виходило! Успіхів!

А якщо у вас є додаткові питання про заробіток з Гугл – пишіть у коментарях, ми напишемо ще одну статтю і відповімо всім докладно.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про