Як заробити гроші онлайн та офлайн

Як заробити гроші

Незалежно від віку людей завжди цікавить як заробити гроші. Без них нікуди, і навіть якщо у вас невеликі потреби і ви не витрачаєте на розваги та різні дурниці, заробити достатньо виходить не завжди.

Середньостатичні зарплати по Україні сьогодні (початок 2018 року) знаходяться в діапазоні 3500-5000 грн. На такі гроші важко не те щоб собі щось дозволяти, а просто харчуватись нормально. А якщо у вас є сім’я та діти, то ситуація ще скрутніша. Але хто шукає – завжди знаходить варіанти.

У статті ми розкажемо як заробити гроші в інтернеті та на звичайній роботі і постараємось охопити якомога більше можливих варіантів. Також наш сайт про заробіток, розкаже де терміново можна отримати гроші, якщо працювати тимчасово немає змоги, а кошти потрібні на вчора.

Так, щоб заробити гроші завжди існує п’ять варіантів:

 • Банально піти на роботу в своєму місті;
 • Поїхати працювати у інше місто, або закордон;
 • Робота на дому віддалено;
 • Відкрити власний бізнес (пропонувати послуги або продавати товари);
 • Продати непотрібні речі (крайній випадок).

Як заробити гроші у своєму місті чи селі

З пошуком роботи теж все дуже складно. Крім стандартного проходження співбесід та стажування радимо розміщувати свої резюме на сайтах robota.ua та подібних. Це в рази збільшить ймовірність заробити гроші. Будьте дуже обережні і не давайте ніяких завдатків, а також подумайте кілька разів перш ніж проходити довготермінове стажування. Справа в тому, що дуже багато людей при найманні робітників виявляються шахраями і використовують дармову робочу силу. Зазвичай про таких персонажів вже написали відгуки в інтернеті, прочитайте їх.

Якщо не знаєте як заробити гроші в своєму місті, то скористайтесь:

 • Сайтами оголошень в інтернеті;
 • Газетами та вивісками з оголошеннями;
 • Розпитайте своїх знайомих.

Найкращий варіант знайти хороший заробіток та роботу – через знайомих. Зазвичай вони знають, що пропонують і як мінімум ви не втратите цінний час та свої нерви.

Оголошення в газетах часто бувають застарілі, але подзвонити роботодавцям ніколи не завадить. Іноді вже після першої розмови можна скласти враження чи вас не дурять. В інтернеті основний та додатковий заробіток пропонують на багатьох сайтах. Найбільше пропозицій класичної роботи можна знайти в розділі «Робота» на дошках оголошень. Це такі сайти, як olx.ua, RIA та інші. А ще краще одразу переходити на спеціалізовані майданчики, як вже згадуваний сайт robota.ua. Але самої реєстрації недостатньо, варто заповнити свій профіль і залишити резюме, так роботодавці зможуть вас знаходити самі.

У селі з роботою ще складніше, але варіанти теж є. Будьте допитливими і питайте людей про роботу. Зазвичай як заробити гроші в селі знають у селищній раді, бо через них проходять усі, хто веде власну справу.

як заробити гроші швидко

Заробіток грошей у іншому місті чи за кордоном – трудова міграція

Це рідкісна практика, бо люди дуже інертні і звикають до місця де пустили корені. Якщо ви живете у невеликому містечку, то там мало вакансій і заробити гроші буде достатньо важко. Особливо актуальний переїзд для тих, у кого є кваліфікація, на яку немає попиту у вашому регіоні. Наприклад, ви працюєте в сфері газовидобування. Якщо в вашому поточному місті немає родовищ, то максимум де ви зможете працювати за спеціальністю – місцева газкантора.

Хотілося б щоб в Україні була робота і не доводилось їхати за кордон. Але на жаль, в плані гідних зарплат все дуже тяжко і мільйони українців виїжджають за кордон. Заробляти закордоном нелегко, але платять там значно більше. Наші люди працюють у багатьох європейських країнах (Польщі, Іспанії, Португалії, Франції, Чехії, Англії, Німеччині).

Заробіток грошей за кордоном на сьогодні є у двох форматах:

 • легальному – коли у вас є необхідні документи
 • нелегальному – ви проскочили по безвізу і лишились у одній із країн без потрібних документів

Звісно краще вибрати перший варіант, але з ним не завжди все легко. В залежності від вибраної країни знадобиться чимала сума грошей, щоб оформити документи і виїхати за кордон, навіть якщо у вас є паспорт.

Другий варіант більш ризикований, але це не стримує сотні тисяч українців заробляти для своєї сім’ї гроші, будучи нелегалом в європейських країнах.

Заробіток закордоном сильно залежить від вибраної країни і везіння. Не радимо їхати на заробітки в Росію, оскільки там часто обманюють. В Європі головна проблема – пошук роботи, а якщо ви її знайшли, то в переважній більшості випадків вам заплатять за домовленістю. Але винятки бувають і там.

Як заробити гроші на дому віддалено

Робота віддалено на дому має ряд переваг. Вам не треба витрачати додатковий час та гроші на добирання. Однак себе доведеться тримати в дисципліні. Це дуже оптимальний варіант для людей з обмеженими можливостями, або тих, які з певних причин не можуть покидати домівку (інвалідів, пенсіонерів, мам в декреті).

Але як заробити гроші на дому? Варіантів три:

 • Виготовляти якісь речі чи продукти і передавати їх на продаж;
 • Виконувати замовлення з ручної роботи, яку потім забирають роботодавці – такі оголошення часто трапляються, але тут теж багато обману;
 • Працювати віддалено по телефону або через інтернет.

Останній варіант найбільш поширений і відкриває чимало можливостей. Власне про те, як заробляти гроші в інтернеті ми поговоримо більш детально далі (читайте великий окремий розділ нижче). Звісно віддалено важко буде заробляти людям, які звикли працювати руками, але навіть для таких є можливості.

Заробити гроші вдома може кожен, якщо є бажання. Обдумайте як заробити гроші в домашніх умовах. Можливо у вас є щось таке, що принесе дохід майже відразу. До прикладу, ви можете допомагати сусіду в ремонті чи будівництві.

Як заробити гроші на власному бізнесі

Це найскладніший варіант, на який наважуються не всі. І це не дивно, адже власний бізнес потребує багато знань, умінь та зусиль. Багато людей, які необдумано починають власну справу можуть не те що не заробити гроші, а й втратити їх. Це особливо часто стається з тими, хто вкладає великі кошти не обдумавши стратегію розвитку. Деякі люди вносять як заставу свої будинки, або інше майно, а через борги втрачають їх. Дуже не рекомендуємо втягати себе у такі оборудки, якщо ви не знаєте як діяти через рік і далі.

Щоб почати власний бізнес у вас має бути не тільки ідея і ентузіазм. Варто також продумати бізнес-план і стратегію. А також чітко усвідомити свої затрати (бюджет) і можливі прибутки. Іноді ідея буває дуже хороша, але вона не може бути реалізована через відсутність ринку, нестачу коштів, або непрофесіоналізм.

Дуже радимо перед відкриттям своєї справи зважити всі за і проти і проконсультуватись у спеціалістів, якщо є така змога.

Заробіток на продажі старих речей

Якщо ви не можете працювати, то це дуже хороший варіант швидко отримати кошти для підтримки життя. Зазвичай люди накопичують багато непотрібних речей. Вони стоять на горищі і припадають пилюкою.

Навіть заробити гроші дитині чи підлітку легко таким чином. Передивіться чи немає у вас вдома такого чогось, що точно не буде використовуватись, а воно ще й займає місце.

Це дуже крайній варіант і заробітком його назвати важко, але отримати кількасот або навіть кілька тисяч гривень на продажі старого майна цілком можливо. Головне не продешивити. Не забувайте, що чимало старих речей з часом переходить у категорію «антикваріат», а такий крам коштує в рази дорожче. Наприклад у багатьох є старі патефони, радянські фотоапарати чи інша техніка, яку скуповують колекціонери.

Продавати старі непотрібні речі можна:

 • На блошиному ринку;
 • Через оголошення в газетах та інтернеті;
 • Якщо дуже припекло – заставити в ломбард.

Як заробити гроші новачку або людині без знань та умінь

Якщо у вас немає досвіду роботи, але ви хотіли б спробувати свої сили в певній сфері, то завжди є варіанти. Так, багато де вам скажуть, що без досвіду роботи не беруть, але зазвичай це офіційне працевлаштування де потрібен папірець. Розумні люди завжди готові взяти на роботу людей, які готові вчитись новому і піднімати свою кваліфікацію. Іноді доведеться пройти стажування. Але навіть після стажування ви отримаєте досвід, який пригодиться на наступній роботі.

Є професії, на які часто приймають навіть без досвіду та освіти. До таких популярних варіантів відносяться, наприклад, офіціанти, касири, прибиральники, охоронці. Так, це не найпрестижніші професії, але іноді не доводиться вибирати.

Інтернет-професії ви можете подивитись у нашому спеціальному розділі.

Як заробити гроші в інтернеті

Багато людей навіть не здогадуються наскільки легко можна отримувати заробіток вдома через інтернет. Ми вже згадували, що навіть роботу на місцях краще шукати на спеціалізованих сайтах. Але можна і безпосередньо працювати в інтернеті і таким чином заробити гроші.

Отож читайте далі, як заробити гроші в інтернеті та які варіанти для цього доступні.

Всю роботу тут можна поділити на декілька категорій:

 • Надання послуг (фахові консультації, розробка сайтів, написання текстів та переклади, дизайн, креативні послуги, реклама, маркетинг і т. д)
 • Продаж товарів – дуже мало людей чули про систему дропшіппінг, яка дозволяє заробляти на продажі товарів навіть без вкладень власних коштів. Та й за банальною схемою купи-продай в інтернеті заробляти дуже зручно та вигідно. Кількість покупців в мережі зростає з кожним роком
 • Власна справа в інтернеті – ви можете пропонувати свої послуги віддалено через свій проект
 • Інвестиції – заробіток з вкладенням коштів в різні проекти, з високим доходом.
 • Виконання простих завдань – на багатьох сайтах дають такі завдання, на яких можна заробити непогані гроші.

Серед особливостей заробітку грошей в інтернеті можна віднести:

 • Опосередкованість – часто ви навіть не бачите своїх партнерів чи клієнтів
 • Використання електронних грошей (Вебмані, біткоіни, Пейпел) – на багатьох сайтах платять через платіжні системи, з яких легко переводити гроші на свою картку
 • Треба ретельно перевіряти відгуки про платформи, з якими ви збираєтесь працювати

В інтернеті значно легше заробити гроші студенту чи підлітку, бо тут багато простої роботи, яка не вимагає особливої кваліфікації, а також творчих завдань, які до вподоби молодим людям.

заробіток грошей в інтернеті

Поширені варіанти підробітку

До найпоширеніших варіантів заробітку можна віднести: заробіток на завданнях, заробіток на створення відео (на Ютубі), написання текстів та переклади за гроші (копірайтинг та рерайтинг), надання консультацій, інвестиції та Форекс, торгівля криптовалютами, заробіток через свій телефон, заробіток в соцмережах.

Найбільш вигідно заробляти на своєму сайті. Маючи проект з хорошою відвідуваністю можна стабільно отримувати кілька сотень доларів в місяць. Також вигідний варіант – партнерські програми, коли ви розміщуєте посилання на чужі продукти і отримуєте комісію, якщо по вашій ссилці купують товари чи замовляють послуги.

Та що там говорити, в інтернеті можна заробити гроші навіть дитині – є чимало ігр, в процесі проходження яких є варіант продажу різних ігрових речей.

Втім дуже важливо розуміти як заробити в інтернеті і що тут багато шахраїв. Якщо за якісь ваші послуги пропонують надто багато грошей, задумайтесь чи вас не обманюють. Уважно читайте відгуки з декількох джерел, адже люди пишуть, якщо вже попередньо обпеклись на лохотроні.

Взагалі способів заробітку в інтернеті дуже багато. Нижче ми спробуємо покласифікувати їх за деякими принципами, щоб ви розуміли всю широту і глибину цього варіанту роботи вдома віддалено.

Всі способи заробітку грошей в інтернеті

Тут ми постараємось охопити всі формати і варіації, а якщо щось опустили просимо вас доповнити в коментарях!

Отож види роботи та заробітку в мережі можна поділити за такими критеріями:

Способи як заробити гроші онлайн відрізняються за платформою:

 • На ПК;
 • На мобільних пристроях (телефоні та планшеті);
 • На консолях.

За операційною системою:

 • На Андроїд – мобільна система має обмеження;
 • На Windows – працюють більшість сайтів;
 • На iOS – дуже мало варіантів;
 • Інші варіанти.

Різні типи послуг та кінцевих продуктів роботи

Заробіток за типом продукту, який ви створюєте або продаєте:

 • На відео – створення, монтаж відео, ведення власного каналу на Youtube;
 • Текстах – копірайтинг, рерайтинг;
 • Сайти – розробка сайтів, оптимізація сайтів SEO, ведення власного сайту;
 • Прості дії – пости, перегляд сторінок, реєстрації;
 • Реклама – рекламні компанії, створення банерів, реклама на своєму сайті;
 • Товари – продаж та реалізація продуктів через партнерські програми;
 • Кваліфікація – пропозиція своїх послуг за винагороду;
 • Інфопродукти – створення платних курсів, проведення конференцій та майстеркласів;
 • Ігри – проходження гри і продаж ігрових плюшок.

Формат заробітку грошей онлайн:

 • Власна справа – розвиток свого проекту в інтернеті;
 • Фріланс – надання послуг віддалено за оплату по домовленості;
 • Аутсорс – схоже до фрілансу.

Де можна заробляти гроші в інтернеті:

 • На власному сайті;
 • На фріланс біржах;
 • На тематичних спеціалізованих проектах;
 • Напряму отримувати завдання від замовника.

Якщо ви хочете отримувати гідний дохід, то поцікавтесь насамперед як заробити гроші на своєму сайті.

За вкладеннями:

 • Без вкладень – без взносів, з нуля. Довго але підійде тим, хто боїться втратити свої кошти;
 • З вкладеннями – треба вкладати гроші в проект, але результати при успішній ніші будуть; дуже вдалі і вийде заробити гроші швидко.

Якщо ви орінтровані на те, щоб заробити великі гроші дивіться в сторону інвестицій. Наприклад, у 2018 році дуже популярна тема торгівлі криптовалютами, але майте на увазі, що це дуже ризикований ринок, де можна втратити багато, а іноді навіть все. Тут треба багато знань та вміння прогнозувати.

Спосіб роботи, використання часу та сегмент інтернету

Також всі види можна умовно поділити за ступенем активності користувача:

 • Активний – це коли треба постійно працювати, щоб отримувати дохід;
 • Автоматичний – є сервіси, які дозволяють автоматизувати всі операції і отримувати гроші без участі користувача;
 • Пасивний заробіток – зазвичай буває при інвестиціях, це коли ви не берете участь у процесі, тобто не працюєте.

За формою зайнятості:

 • Повна – працювати в інтернеті можна як на звичайній роботі, тобто роботодавець регламентує ваш робочий графік;
 • Часткова – ви працюєте стільки, скільки вважаєте за потрібне;
 • Вільний графік – ви домовляєтесь із замовником про обсяг робіт, а коли і як ви будете виконувати завдання роботодавця не цікавить.

В залежності від сегменту інтернету:

 • Буржуйнет (західний сегмент – Європа та США);
 • Укрнет – дуже мало роботи, є кілька фріланс бірж;
 • В Рунеті – багато сайтів, але недолік, бо платять в рублях.

Де і як терміново отримати гроші

Бувають різні життєві обставини, коли терміново потрібні кошти, але заробити їх немає часу або змоги.

Ми вже говорили, що можна продати деякі речі, хоча це крайній варіант, до якого радимо вдаватись тільки у скрутний час.

Також отримати гроші швидко дозовляють такі варіанти:

 • позичити гроші у своїх друзів або знаймих
 • взяти кредит або позику в банку
 • заставити своє майно.

Будь-який із цих варіантів радимо розглядати, якщо немає альтернатив. І якщо позичити в знайомих це ще пів біди, то кредит чи застава свого майна може на завжди зруйнувати ваше життя і скинути у боргову яму. Як показує життя, вибратись потім із такого стану буде вкрай важко. Тому радимо працювати та заощаджувати кошти, адже життя повне несподіванок.

Загалом, заробляти в сьогоднішніх реаліях дуже важко, попри те, що роботи багато, конкуренція дуже висока і за гідну оплату доведеться поборотись. Але якщо ви по хорошому вперті і дійсно готові працювати, то обов’язково знайдете свій варіант, що буде дуже прибутковим. Бажаємо вам успіху!

Про все те, як заробити гроші ми пишемо на нашому сайті. Нам цінна ваша думка, тому залишайте свої міркування в коментарях і ми будемо раді написати статтю про те, що вас цікавить.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Susan BensonMr Desmond LeeДем'ян ФартовичОрестJake McKinney Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Jake McKinney
Гість
Jake McKinney

Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар’єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв’яжіться з нами зараз черезFacebook: facebook.com/jakemckloans/

Орест
Гість
Орест

Заробити гроші може кожен. Але люди просто дуже ліниві. Я працюю на декількох інтернет-проеках, і у мене багато рефералів. Але більшість із них після реєстрації навіть не робить спроби щось зробити – просто ліниві. Дехто думає, що в інтернеті все дається просто, але це не так)

Mr Desmond Lee
Гість
Mr Desmond Lee

Вам потрібна позика? або вам потрібна фінансова допомога і
Іпотека? зв’яжіться з нами негайно через нашу електронну адресу електронної пошти нижче
Ім’я заявника
Вік:
Секс:
Місто:
Держава:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід
Мобільний
Тривалість кредиту:
Потрібна сума кредиту
Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
Електронна пошта: повагою, пан Десмонд Лі.

Susan Benson
Гість
Susan Benson

Вам потрібна швидка, довгострокова або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою від 3%? Зверніться до нас за допомогою цього електронного листа, щоб отримати кредит.