Як заробити гроші в 2019 році, без стартового капіталу в місті або селі – всі способи

Як заробити гроші

Статтю оновлено:

Незалежно від віку людей завжди цікавить як заробити гроші. Без них нікуди, і навіть якщо у вас невеликі потреби, і ви не витрачаєте на розваги та різні дурниці, заробити достатньо виходить не завжди.

Середньостатичні зарплати по Україні сьогодні (початок 2019 року) знаходяться в діапазоні 3500-5000 грн. На такі гроші важко не те щоб собі щось дозволяти, а просто харчуватись нормально. А якщо у вас є сім’я та діти, то ситуація ще скрутніша. Але хто шукає – завжди знаходить варіанти.

У статті ми розкажемо про всі реальні варіанти, як заробляти гроші в інтернеті, в вашому місті чи селі. У статті ви знайдете методи, які підійдуть всім, незалежно від віку та освіти: для студентів, мам в декреті, молоді, школярів, пенсіонерів та інших груп.

Так, щоб заробити гроші завжди існує п’ять варіантів:

 • Банально піти на роботу в своєму місті чи селі;
 • Робота на дому віддалено через інтернет;
 • Відкрити власний бізнес (пропонувати послуги або продавати товари);
 • Поїхати працювати у інше місто, або закордон;
 • Продати непотрібні речі (крайній випадок).

Як заробити  у своєму місті чи селі

З пошуком роботи теж все дуже складно. Крім стандартного проходження співбесід та стажування радимо розміщувати свої резюме в інтернеті. Це в рази збільшить ймовірність заробити гроші. Будьте дуже обережні і не давайте ніяких завдатків, а також подумайте кілька разів перш ніж проходити довготермінове стажування. Справа в тому, що дуже багато людей при найманні робітників виявляються шахраями і використовують дармову робочу силу. Зазвичай про таких персонажів вже написали відгуки в інтернеті, прочитайте їх.

Якщо не знаєте як в своєму місті, то скористайтесь:

 • Сайтами оголошень в інтернеті;
 • Газетами та вивісками з оголошеннями;
 • Розпитайте своїх знайомих.

Найкращий варіант знайти хороший заробіток та роботу – через знайомих. Зазвичай вони знають, що пропонують і як мінімум ви не втратите цінний час та свої нерви.

Оголошення в газетах часто бувають застарілі, але подзвонити роботодавцям ніколи не завадить. Іноді вже після першої розмови можна зрозуміти чи вас не дурять. В інтернеті основний та додатковий заробіток пропонують на багатьох сайтах. Найбільше пропозицій класичної роботи можна знайти в розділі «Робота» на дошках оголошень. Це такі сайти, як olx.ua, RIA та інші. А ще краще одразу переходити на спеціалізовані майданчики, як вже згадуваний сайт robota.ua. Але самої реєстрації недостатньо, варто заповнити свій профіль і залишити резюме, так роботодавці зможуть вас знаходити самі.

У селі з роботою ще складніше, але варіанти теж є. Будьте допитливими і питайте людей про роботу. Зазвичай як заробити гроші в селі знають у селищній раді, бо через них проходять усі, хто веде власну справу.

Як заробити гроші без стартового капіталу

Існує думка, що без стартового капіталу гроші можна заробити, тільки працюючи на когось. Але ж, є люди, які домоглися успіху в сфері бізнесу, не маючи при цьому початкових коштів, можливо, і у вас вийде стати такою людиною?

Плюсом початку бізнесу без стартового капіталу є те, що ви нічим не ризикуєте. У разі невдачі ви нічого не втратите, але і нічого не заробите. За міжнародною статистикою лише 10 малих підприємств із 100 досягають успіху. І ось уявіть, 90% підприємців, що залишилися втратили пристойну суму грошей. І часто це не обмежувалося тільки стартовим капіталом.

Зазвичай, коли говорять про відкриття бізнесу, у більшості людей в голову одразу приходить думка про відкриття магазину, кафе та інших подібних варіантів. А для цих видів бізнесу наявність стартового капіталу обов’язкова, так як передбачається придбання або оренда приміщення, обладнання, відбір і найм персоналу і так далі.

Не всі усвідомлюють те, що гроші можна заробити швидко і іншими способами.

як заробити гроші швидко

Як відкрити свій бізнес, не маючи стартового капіталу

Найбільш популярним і затребуваним видом бізнесу, зараз є створення сайтів, їх розкрутка та дизайн. Підприємцю для початку такого виду бізнесу знадобиться тільки комп’ютер та певні програми на ньому. Для того щоб приймати замовлення, офіс не потрібен, так як обговорення замовлення може відбуватися через інтернет, у крайньому випадку у клієнта в офісі.

Виконувати роботу можна як самому (якщо є певні навички), так і найнявши людей, які розбираються в даній роботі. Їх також можна найняти через інтернет, і оплату проводити після завершення роботи.

Дана схема передбачає не тільки роботу, пов’язану із створенням сайтів, можна організувати, наприклад, бюро перекладів або рекламне агентство.

Можна також створити сайт, який буде спеціалізуватися на певному виді послуг. Хорошим прикладом є сайт, створений для київських репетиторів, суть якого полягає в тому, що власник сайту, займається підбором репетиторів для учнів, а за це бере символічну плату, яка дорівнює вартості одного заняття. І подібна схема може бути застосована і в інших випадках. Вам потрібно буде витратитися лише на створення сайту.

Звичайно, практично в будь-якому випадку вам доведеться мати деяку суму грошей, для того щоб розпочати свій бізнес. Але ця не може називатися стартовим капіталом, скоріше це просто необхідні витрати для початку роботи, наприклад створення сайту.

Як заробити без стартового капіталу

Як заробляти на дому віддалено

Робота віддалено на дому має ряд переваг. Вам не треба витрачати додатковий час та гроші на добирання. Однак себе доведеться тримати в дисципліні. Це дуже оптимальний варіант для людей з обмеженими можливостями, або тих, які з певних причин не можуть покидати домівку (інвалідів, пенсіонерів, мам в декреті).

Але як заробляти гроші на дому? Варіантів три:

 • Виготовляти якісь речі чи продукти і передавати їх на продаж;
 • Виконувати замовлення з ручної роботи, яку потім забирають роботодавці – такі оголошення часто трапляються, але тут теж багато обману;
 • Працювати віддалено по телефону або через інтернет.

Останній варіант найбільш поширений і відкриває чимало можливостей. Власне про те, як заробляти гроші в інтернеті ми поговоримо більш детально далі (читайте великий окремий розділ нижче). Звісно віддалено важко буде заробляти людям, які звикли працювати руками, але навіть для таких є можливості.

Заробляти гроші вдома може кожен, якщо є бажання. Обдумайте як заробити гроші в домашніх умовах. Можливо у вас є щось таке, що принесе дохід майже відразу. До прикладу, ви можете допомагати сусіду в ремонті чи будівництві.

Заробіток на продажі старих речей

Якщо ви не можете працювати, то це дуже хороший варіант швидко отримати кошти для підтримки життя. Зазвичай люди накопичують багато непотрібних речей. Вони стоять на горищі і припадають пилюкою.

Навіть заробити гроші дитині чи підлітку легко таким чином. Передивіться чи немає у вас вдома такого чогось, що точно не буде використовуватись, а воно ще й займає місце.

Це дуже крайній варіант і заробітком його назвати важко, але отримати кількасот або навіть кілька тисяч гривень на продажі старого майна цілком можливо. Головне не продешивити. Не забувайте, що чимало старих речей з часом переходить у категорію «антикваріат», а такий крам коштує в рази дорожче. Наприклад у багатьох є старі патефони, радянські фотоапарати чи інша техніка, яку скуповують колекціонери.

Продавати старі непотрібні речі можна:

 • На блошиному ринку;
 • Через оголошення в газетах та інтернеті;
 • Якщо дуже припекло – заставити в ломбард.

Що робити, якщо я нічого не знаю і не вмію

Якщо у вас немає досвіду роботи, але ви хотіли б спробувати свої сили в певній сфері, то завжди є варіанти. Так, багато де вам скажуть, що без досвіду роботи не беруть, але зазвичай це офіційне працевлаштування де потрібен папірець. Розумні люди завжди готові взяти на роботу людей, які готові вчитись новому і піднімати свою кваліфікацію. Іноді доведеться пройти стажування. Але навіть після стажування ви отримаєте досвід, який пригодиться на наступній роботі.

Є професії, на які часто приймають навіть без досвіду та освіти. До таких популярних варіантів відносяться, наприклад, офіціанти, касири, прибиральники, охоронці. Так, це не найпрестижніші професії, але іноді не доводиться вибирати.

Інтернет-професії ви можете подивитись у нашому спеціальному розділі.

А ось цікаве відео, як можна заробити швидко і навіть іноді миттєво:

Як заробити гроші через інтернет

Багато людей навіть не здогадуються наскільки легко можна отримувати заробіток через інтернет. Ми вже згадували, що навіть роботу на місцях краще шукати на спеціалізованих сайтах. Але можна і безпосередньо працювати в інтернеті і таким чином отримувати достатньо для життя.

Отож читайте далі, як заробити гроші в інтернеті та які варіанти для цього доступні.

Всю роботу тут можна поділити на декілька категорій:

 • Надання послуг (фахові консультації, розробка сайтів, написання текстів та переклади, дизайн, креативні послуги, реклама, маркетинг і т. д);
 • Продаж товарів – дуже мало людей чули про систему дропшіппінг, яка дозволяє заробляти на продажі товарів навіть без вкладень власних коштів. Та й за банальною схемою купи-продай працювати в інтернеті дуже зручно та вигідно. Кількість покупців в мережі зростає з кожним роком;
 • Власна справа в інтернеті – ви можете пропонувати свої послуги віддалено через свій проект;
 • Інвестиції – заробіток з вкладенням коштів в різні проекти, з високим доходом;
 • Виконання простих завдань – на багатьох сайтах дають такі завдання, на яких можна заробити непогані гроші.

Серед основних особливостей заробітку грошей в інтернеті:

 • Опосередкованість – часто ви навіть не бачите своїх партнерів чи клієнтів;
 • Використання електронних грошей (Вебмані, біткоіни, Пейпел) – на багатьох сайтах платять через платіжні системи, з яких легко виводити гроші на свою картку;
 • Треба ретельно перевіряти відгуки про платформи, з якими ви збираєтесь працювати.

В інтернеті значно легше заробити гроші студенту чи підлітку, бо тут багато простої роботи, яка не вимагає особливої кваліфікації, а також творчих завдань, які до вподоби молодим людям.

заробляти в інтернеті

Поширені варіанти підробітку онлайн

До найпоширеніших варіантів заробітку можна віднести: заробіток на завданнях, заробіток на створенні відео (на Ютубі), написання текстів та переклади за гроші (копірайтинг та рерайтинг), надання консультацій, інвестиції та Форекс, торгівля криптовалютами, заробіток через свій телефон, заробіток в соцмережах.

Найбільш вигідно заробляти на своєму сайті. Маючи проект з хорошою відвідуваністю можна стабільно отримувати кілька сотень доларів в місяць. Також вигідний варіант – партнерські програми, коли ви розміщуєте посилання на чужі продукти і отримуєте комісію, якщо по вашій ссилці купують товари чи замовляють послуги.

Та що там говорити, в інтернеті можна заробити гроші навіть дитині – є чимало ігр, в процесі проходження яких є варіант продажу різних ігрових речей.

Втім дуже важливо розуміти як заробити в інтернеті і що тут багато шахраїв. Якщо за якісь ваші послуги пропонують надто багато грошей, задумайтесь чи вас не обманюють. Уважно читайте відгуки з декількох джерел, адже люди пишуть, якщо вже попередньо обпеклись на лохотроні.

Взагалі способів заробітку в інтернеті дуже багато. Нижче ми спробуємо покласифікувати їх за деякими принципами, щоб ви розуміли всю широту і глибину цього варіанту роботи вдома віддалено.

Різні типи послуг (на чому заробляють онлайн)

Заробіток за типом продукту, який ви створюєте або продаєте:

 • На відео – створення, монтаж відео, ведення власного каналу на Youtube;
 • Текстах – копірайтинг, рерайтинг;
 • Сайти – розробка сайтів, оптимізація сайтів SEO, ведення власного сайту;
 • Прості дії – пости, перегляд сторінок, реєстрації;
 • Реклама – рекламні компанії, створення банерів, реклама на своєму сайті;
 • Товари – продаж та реалізація продуктів через партнерські програми;
 • Кваліфікація – пропозиція своїх послуг за винагороду;
 • Інфопродукти – створення платних курсів, проведення конференцій та майстеркласів;
 • Ігри – проходження гри і продаж ігрових плюшок.

Увага!!! Описи всіх цих варіантів ви знайдете на нашому сайті в меню справа (на ПК) і якщо промотаєте вниз, коли ви читаєте з мобільного.

Всі способи заробити гроші

Формат заробітку  онлайн:

 • Власна справа – розвиток свого проекту в інтернеті;
 • Фріланс – надання послуг віддалено за оплату по домовленості;
 • Аутсорс – схоже до фрілансу. Це коли ви надаєте послуги якимось компаніям на стороні, тобто працюєте тільки тоді, коли їм потрібно.

Де можна заробляти в інтернеті:

 • На власному сайті;
 • На фріланс біржах;
 • На тематичних спеціалізованих проектах;
 • Напряму отримувати завдання від замовника.

Якщо ви хочете отримувати гідний дохід, то поцікавтесь насамперед як заробити гроші на своєму сайті.

За вкладеннями:

 • Без вкладень – без взносів, з нуля. Довго але підійде тим, хто боїться втратити свої кошти;
 • З вкладеннями – треба вкладати гроші в проект, але результати при успішній ніші будуть; дуже вдалі і вийде заробити гроші швидко.

Якщо ви орінтровані на те, щоб заробити великі гроші дивіться в сторону інвестицій. Наприклад, у 2018 році дуже популярна тема торгівлі криптовалютами, але майте на увазі, що це дуже ризикований ринок, де можна втратити багато, а іноді навіть все. Тут треба багато знань та вміння прогнозувати.

Основні формати заробляння грошей з допомогою інтернету

Також всі види можна умовно поділити за ступенем активності користувача:

 • Активний – це коли треба постійно працювати, щоб отримувати дохід;
 • Автоматичний заробіток – є сервіси, які дозволяють автоматизувати всі операції і отримувати гроші без участі користувача;
 • Пасивний заробіток – зазвичай буває при інвестиціях, це коли ви не берете участь у процесі, тобто не працюєте.

За формою зайнятості:

 1. Повна – працювати в інтернеті можна як на звичайній роботі, тобто роботодавець регламентує ваш робочий графік;
 2. Часткова – ви працюєте стільки, скільки вважаєте за потрібне;
 3. Вільний графік – ви домовляєтесь із замовником про обсяг робіт, а коли і як ви будете виконувати завдання роботодавця не цікавить.

В залежності від сегменту інтернету:

 • Буржуйнет (західний сегмент – Європа та США);
 • Укрнет – дуже мало роботи, є кілька фріланс бірж. Рідко які сайти плалять в гривнях;
 • Рунет – багато сайтів, але недолік, бо платять в рублях + зараз працювати на країну агресора не дуже морально.

Заробіток грошей у іншому місті чи за кордоном – трудова міграція

Це рідкісна практика, бо люди дуже інертні і звикають до місця де пустили корені. Якщо ви живете у невеликому містечку, то там мало вакансій і заробити гроші буде достатньо важко. Особливо актуальний переїзд для тих, у кого є кваліфікація, на яку немає попиту у вашому регіоні. Наприклад, ви працюєте в сфері газовидобування. Якщо в вашому поточному місті немає родовищ, то максимум де ви зможете працювати за спеціальністю – місцева газкантора.

Хотілося б щоб в Україні була робота і не доводилось їхати за кордон. Але на жаль, в плані гідних зарплат все дуже тяжко і мільйони українців виїжджають за кордон. Заробляти закордоном нелегко, але платять там значно більше. Наші люди працюють у багатьох європейських країнах (Польщі, Іспанії, Португалії, Франції, Чехії, Англії, Німеччині).

Заробіток грошей за кордоном на сьогодні є у двох форматах:

 • легально – коли у вас є необхідні документи;
 • нелегально – ви проскочили по безвізу і лишились у одній із країн без потрібних документів.

Звісно краще вибрати перший варіант, але з ним не завжди все легко. В залежності від вибраної країни знадобиться чимала сума грошей, щоб оформити документи і виїхати за кордон, навіть якщо у вас є паспорт.

Другий варіант більш ризикований, але це не стримує сотні тисяч українців заробляти для своєї сім’ї гроші, будучи нелегалом в європейських країнах.

Заробіток закордоном сильно залежить від вибраної країни і везіння. Не радимо їхати на заробітки в Росію, оскільки там часто обманюють. В Європі головна проблема – пошук роботи, а якщо ви її знайшли, то в переважній більшості випадків вам заплатять за домовленістю. Але винятки бувають і там.

Де і як отримати гроші терміново

Бувають різні життєві обставини, коли терміново потрібні кошти, але заробити їх немає часу або змоги.

Ми вже говорили, що можна продати деякі речі, хоча це крайній варіант, до якого радимо вдаватись тільки у скрутний час.

Також отримати гроші швидко дозовляють такі варіанти:

 1. позичити гроші у своїх друзів або знаймих;
 2. взяти кредит або позику в банку;
 3. заставити своє майно.

Будь-який із цих трьох варіантів радимо розглядати, якщо немає альтернатив. І якщо позичити в знайомих це ще пів біди, то кредит чи застава свого майна може на завжди зруйнувати ваше життя і скинути у боргову яму. Як показує життя, вибратись потім із такого стану буде вкрай важко. Тому радимо працювати та заощаджувати кошти, адже життя повне несподіванок.

Висновки

Загалом, заробляти в сьогоднішніх реаліях не так важко, як здається. Варіантів заробити гроші є дуже багато, але конкуренція дуже висока і за гідну оплату доведеться поборотись. Але якщо ви по хорошому вперті і дійсно готові працювати, то обов’язково знайдете свій варіант, що буде дуже прибутковим. Бажаємо вам успіху!

Про все те, як заробляти різними способами ми пишемо на нашому сайті. Нам цінна ваша думка, тому залишайте свої міркування в коментарях і ми будемо раді написати статтю про те, що вас цікавить.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (21 голосів, оцінка: 4,71 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Сашко ПесДем'ян ФартовичАндрій Б.ІванSusan Benson Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Jake McKinney
Гість
Jake McKinney

Вам потрібне термінове фінансування? Іди вперед! Ми допоможемо вам. З позикою від 3%, ви можете отримати кредит у розмірі від 3 000 до 100 000 000 доларів США та максимальну тривалість кредиту до 50 років. Місцеположення не є бар’єром. Наш процес кредитування нелегкий. Тому зв’яжіться з нами зараз черезFacebook: facebook.com/jakemckloans/

Орест
Гість
Орест

Заробити гроші може кожен. Але люди просто дуже ліниві. Я працюю на декількох інтернет-проеках, і у мене багато рефералів. Але більшість із них після реєстрації навіть не робить спроби щось зробити – просто ліниві. Дехто думає, що в інтернеті все дається просто, але це не так)

Mr Desmond Lee
Гість
Mr Desmond Lee

Вам потрібна позика? або вам потрібна фінансова допомога і
Іпотека? зв’яжіться з нами негайно через нашу електронну адресу електронної пошти нижче
Ім’я заявника
Вік:
Місто:
Держава:
Країна:
Адреса:
Професія:
Місячний дохід
Мобільний
Тривалість кредиту:
Потрібна сума кредиту
Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії
Електронна пошта: повагою, пан Десмонд Лі.

Susan Benson
Гість
Susan Benson

Вам потрібна швидка, довгострокова або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою від 3%? Зверніться до нас за допомогою цього електронного листа, щоб отримати кредит.

Іван
Гість
Іван

Гарно все розписано. Хотілося б більше про конкретні методи, але потім знайшов їх детальні описи на вашому сайті. Я живу в Чернівцях і заробити в своєму місті не дуже легко. Пропонують купу варіантів роботи, але то все просто вигадки або развод. Заробити гроші реально можна через інтернет, але треба хоч місяць два там поваритись і розібратись з парою методів. Я навчився працювати на різних сайтах, але спочатку було проблемою вивести гроші. Зараз все нормально, і заробляют по 7000-10000 гривнів в місяць в середньому. При цьому працюю зазвичай 3-4 дні в тиждень, а інший час проводжу з дружиною та дочкою. Дякую… Читати більше »

Андрій Б.
Гість
Андрій Б.

Це все добре, але чи можливо заробити швидко, і якщо так, то які способи найкращі. Я вже пробував не один метод в інтернеті і всюди требач екати. Чи є такі методи заробляння, щоб наприклад за пару годин отримати хорошу суму. Чи це все обман?
Реально не бачу поки що можливості заробити гроші нормальні в Україні. Тому їжджу за кордон влітку, бо це єдиний час, коли мені виходить це робити. Але це дуже сумно, що не можна працювати в себе вдома.
Дуже дякую за статтю, мені подобається ваш сайт. Поділився в фейсбуці.

Сашко Пес
Гість
Сашко Пес

Заробити пристойні гроші, якщо не включити мозок, в нашій країні практично неможливо. Всі роботодавці шукають дешевої робочої сили, а створення власного бізнесу з сьогоднішніми податками – не вельми вдячна справа. Хвала інтернету, який дозволяє заробляти на власних сайтах або у роботодавців з інших країн. Однак в останньому випадку важливо знати іноземні мови. Без цього пристойний заробіток через інтернет не можливий. Словом, тим хто поспішає виїхати за кордон, я рекомендую спробувати свої сили саме в інтернеті, а вже потім приймати рішення, їхати чи ні.