Біржі студентських робіт або як вчителю заробити в Інтернеті

Як заробити вчителю

Крім покликання професія повинна приносити гідний заробіток. Чи може викладач або вчитель отримувати додатковий дохід, займаючись своєю звичною діяльністю? Так, може. І далі розглянемо всі варіанти, як заробити вчителю через Інтернет на короткочасній і постійній основі або перетворити онлайн підробіток в джерело пасивного прибутку.

Репетиторство в інтернеті

Найзвичніший для вчителів спосіб підробітку – репетиторство. Завдяки розвитку комп’ютерних технологій особисті зустрічі викладача і учня більше не обов’язкові: альтернативою стали онлайн-уроки. Перш за все, заробляти, сидячи вдома, зручно. Вам не доведеться робити ремонт в робочому кабінеті, відмовлятися від пізніх вечірніх занять або переносити урок, якщо у когось з домашніх грип, через острах заразити учня. Досить увімкнути на комп’ютері Інтернет, налаштувати Skype чи інший додаток і підключити навушники і мікрофон. Економія грошей і часу на проїзд – друга важлива перевага репетиторства по Інтернету. Крім цього, стираються географічні кордони – Ви зможете займатися з учнями, навіть перебуваючи від них на іншій півкулі.

Допомога з домашніми завданнями, вивчення окремих тем, підготовка до контрольних, іспитів – такі послуги користуються попитом на сайтах посередників з дистанційного викладання.

Увага! В україномовному сегменті ніша сервісів для репетиторства ще розвинена слабо, тому ми наведемо приклади й інших сайтів, які орієнтовані на російськомовну аудиторію країн СНГ. Тут вам знадобиться російська мова, на жаль без неї робота репетитором буде малоймовірною.

 • Tutoronline – сервіс, який почав роботу в 2011 році, і вже в лютому 2016 був удостоєний престижної премії Kids-friendly Business Award. При реєстрації на ресурсі всі кандидати проходять тестування, співбесіда та підтверджують кваліфікацію. Вчителі самі вибирають завантаженість і спрямованість. Година занять на сервісі коштує від 550 рублів, частина з яких – заробіток адміністрації. Винагорода педагогам виплачується щомісяця через гаманець WebMoney  або на банківську карту.
 • vashrepetitor.info – “Ваш репетитор” – переможець конкурсу інноваційних проектів в 2009 році. Сервіс займається “звідництвом” учнів та вчителів. Крім допомоги з загальноосвітніми предметами, ресурс пропонує роботу в Інтернеті викладачам ВУЗівських дисциплін. При реєстрації потрібно пройти предметну атестацію і співбесіду. Оплата послуг посередництва разова, і вноситься учителем тільки після першого проведеного заняття з учнем. Залежно від складності та обсягу підібраної роботи винагорода сайту складає від 100 до 650 рублів.

Біржі студентських робіт

Ні для кого не секрет, що замовлення на написання студентських робіт або навіть покупка вже готових давно стали буденністю ВУЗівської життя. Студенти часто звертаються за допомогою через зайнятість на роботі, нерозуміння предмета або банального небажання побороти свою лінь . За даними дослідження від 3 до 7 відсотків студентів купують готові тексти. А хоч раз скачував їх з Інтернету кожен другий учень. Причому попитом користуються не тільки складні і об’ємні роботи, а й контрольні, твори, доповіді, переклади. Отже, завдяки цьому попиту в мережі з’явилася приваблива можливість заробити на навчальних роботах.

Швидким початком інтернет-кар’єри вчителя буде реєстрація на спеціалізованих біржах-посередниках. Як і в будь-який інший сфері, домогтися успіху на біржах студентських робіт можна лише при дотриманні певних правил:

 1. об’єктивно оцінювати свої розцінки;
 2. братися за написання тільки тих тем, в яких ви розбираєтеся;
 3. адекватно оцінювати час, який виділено на завдання;
 4. уточнювати у замовника всі нюанси до написання матеріалу, щоб не витрачати час і нерви на зайві переговори і доопрацювання;
 5. чітко дотримуватися всіх пунктів технічного завдання замовника;
 6. підходити до роботи над замовленням відповідально – плагіат легко знаходиться спеціальними програмами і в кращому випадку не оплачується, в гіршому – несумлінного виконавця чекають штрафи на біржі і зіпсована репутація.

Список найкращих бірж студентських робіт

 • vbaze.com.ua – один з найпопулярніших українських сайтів освітнього напрямку. На сайті можна заробити написанням студентських робіт будь-якого рівня складності: від рефератів до звітів по практиці і магістерських. Крім виконання термінових замовлень викладачі можуть писати і продавати вже заздалегідь готові тексти: есе, доповіді, відповіді на питання для підготовки до іспитів, бізнес-плани, рішення до завдань. Вбазі дає роботу не тільки викладачам природничих наук, а й фахівцям в області економіки і права. Також ресурс набирає репетиторів з англійської мови та математики. Середні ціни на сайті, звичайно ж, нижче, ніж в середньому по Україні, але, якщо ви проживаєте в регіонах, вони цілком можуть відповідати розцінками вашого міста, а то і перевищувати їх.
 • Kabanchik.ua– сайт широкого асортименту послуг, де в тому числі можна пропонувати виконання учнівських та студентських робіт. Розцінки тут трохи вищі, і теж залежать від складності і терміновості завдання.
 • ru (Діпломтайм) – компанія успішно працює на ринку текстів для студентів і школярів вже 18 років. Кількість замовників в Інтернеті зростає, тому набір виконавців відкритий завжди. Зараз з ресурсом співпрацює понад тисячу авторів. Вільний графік і самостійне планування навантаження в обмін на своєчасну оплату і постійні замовлення – такі умови вказані на сторінці вакансій.
 • ru (Ворк5) – надає послуги з написання будь-яких видів навчальних текстів з різноманітних дисциплін. Ворк5 запрошує до співпраці авторів, пропонуючи заробляти віддалено : країна і місто проживання не важливі. За реєстрацію на біржі виплачується 300 руб. Праця оплачується відрядно. Виплати – два рази на місяць на QIWI гаманець, що звісно підійде не всім . Заробіток залежить від обсягів і складності; розцінки встановлені в договорі, доступному при реєстрації на сайті. Успішним авторам, які пишуть регулярно, цілком реально заробити до 25 тисяч руб. в місяць.
 • com (Всесдал) – особливість веб-сайту в тому, що програма розсилає замовлення виконавцям, а вони пропонують розцінки, за які готові приступити до виконання завдання. Зразкові ціни: переклад – від 200 руб., Есе – від 300 , реферат – від 400 . Ціни на біржі порівняно невисокі, тому завдань вистачає всім бажаючим.
 • Автор24 (Author24) – викладачі можуть заробити на перекладах, коректурі текстів, рефератах, контрольних та курсових. Ціни встановлює автор. Можна виставляти на продаж готові роботи. Наприклад, реферат з інформатики варто від 150 до 400 руб., Рішення задачі з опору матеріалів – 130-400 руб . Крім роботи з текстом, є можливість заробляти репетиторством. На розмір доходу впливає складність і обсяг роботи. Характерна відмінність Автор24 в тому, що тут навіть самі студенти можуть заробити гроші , допомагаючи своїм одногрупникам.

Заробіток на будь-якій біржі залежить від вашої старанності – чим більше і складніше замовлення ви будете брати, тим більше грошей заробите.

Читайте також: Як заробити на музиці.

Партнерські програми

Як бачите, бірж для фрілансу в Інтернеті багато. Природно, всі вони – комерційні проекти, і заробляють на своїх посередницьких послугах. Конкуренція в Інтернеті висока, і компанії, щоб залучити нових виконавців і замовників, готові платити винагороду за позитивну рекомендацію їх сайту. Принцип партнерських програм  простий: зареєструвавшись на онлайн-біржі, отримаєте спеціальне посилання, і починайте радити ресурс. Ваш партнер при цьому нічого не втратить – а ви заробляєте на ньому додатково. Адже, якщо зареєструвався по вашому посиланню користувач почне працювати на сайті, біржа віддасть вам частину не його, а свого доходу (з комісій). Чим більше людей ви приведете, тим вищою буде винагорода. Називається це пасивним доходом.

 • Наприклад, вищезгадана біржа Author24 готова віддати 50% свого заробітку за виконання замовлень тими виконавцями, які зареєструвалися на ресурсі по вашій рекомендації (за допомогою рефпосилання).
 • Крім бірж існують цілі мережі партнерок студентського трафіку, кращою серед яких вважається R-Money . Це одна з найприбутковіших програм в освітньому трафіку російськомовного Інтернету. Розмістити реферальне посилання можна як на своєму тематичному навчальному сайті, так і на форумах, в соціальних мережах, і навіть під власними відеороликами. Партнерам перераховується до 35% від вартості кожної купленої студентами роботи. Середній заробіток на Р-Мані – 3 тисячі руб. Гроші виплачуються стабільно, без затримок.

Відео уроки

Якщо вчителя не бентежить ймовірність стати впізнаваною персоною, він може заробити, записуючи відеоуроки . Інтернет на сьогоднішній день став основним джерелом інформації. Але терабайти текстів молодь більше не цікавлять – діти вважають за краще дивитися відеоролики, адже цікаво піднесений матеріал і аудіоряд допомагають перетворити навчання в захоплюючий процес.

Нехай це буде математик, який викладає в старших класах, або вчитель початкової школи, педагог легко впорається з вибором “гарячих” тем. Відповідаючи на закономірне питання, існує кілька популярних способів заробітку на відеороликах з уроками:

 1. Викладати відео на власному сайті або блозі безкоштовно, підвищуючи таким чином відвідуваність ресурсу. І  заробляти гроші на рекламі і партнерських посиланнях.
 2. Якщо ім’я педагога вже впізнається, можна почати продавати відеолекції і уроки.
 3. Відкрити і монетизувати Youtube канал. Щоб відвідувачі захотіли не тільки переглянути урок ще раз, але і підписатися на канал, подача матеріалу повинна бути живою і цікавою. А щоб підтримувати інтерес аудиторії, досвідчені відеоблогери радять мінімум раз в тиждень випускати нові ролики. Тоді можна буде отримувати дохід від переглядів відвідувачами. Першими глядачами каналу можуть стати ваші учні: хтось пропустив важливу лекцію через хворобу, хтось вчиться дистанційно, а хтось захоче повторити пройдений матеріал перед контрольною або іспитом. Спрогнозувати заробіток неможливо – кількість переглядів залежить від популярності теми і харизми лектора, а відсоток виплат – від розкрученості і тематики відеоблогу. Одне варто пам’ятати, що Ютуб давно став джерелом пасивного доходу для сотень тисяч користувачів.

Подумайте, скільки часу ви зможете приділяти віддаленій роботі, що підійде саме вам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.