Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Скільки потрібно підписників і переглядів на Ютубі щоб заробляти

скільки підписників на каналі Ютуб для заробітку

Відеохостинг YouTube не перший рік використовується людьми не тільки як розвага, але і як платформа для запуску своїх проектів. Яких тільки каналів не створювалося тут, адже у кожного з них був потенціал приносити хороші гроші.

Правда не всі змогли ним скористатися, тому що спочатку потрібно розкручування.

Скільки потрібно підписників і переглядів на Ютубі щоб заробляти? Немає точних співвідношень в плані показників каналу та його прибутковості. Можна зібрати 100 000 підписників і взагалі нічого не заробляти, а можна і з 1000 залучених глядачів збирати хороші гроші.

Заробіток на Ютубі за перегляди

Новачки навіть не розбираються в деталях, коли запускають канали. По-перше, їх не можна монетизувати відразу після запуску. Згадайте Дружко, в перших роликах він не додавав рекламу, тому що робив акцент на залучення цільової аудиторії. Точно так потрібно діяти, а через скільки додати першу рекламу, кожен вирішує сам.

По-друге, за перегляди нічого не виплачується. Якщо підключитися до офіційної партнерської програми Ютуба, то будуть нараховуватися гроші за переходи глядачів по рекламі. Вона може бути встановлена у вигляді банерів, перед роликом, прямо під час його перегляду. Ціна кліка буває різна, вона складається з декількох чинників.

У чому дохідність залежить і від того, яка модель монетизації застосовується. Щоб отримувати хороший профіт, потрібно використовувати 4 кращих способи заробітку на YouTube.

Просто не правильно запитувати, скільки потрібно переглядів на Ютубі, щоб заробляти. Тому що немає ніяких обмежень, навіть один перегляд здатний принести кілька тисяч рублів, якщо через якусь сторонню партнерську програму залучити клієнта. Приміром, порекомендувавши йому замовити кредитну картку.

Від чого залежить заробіток на Ютубі?

Щоб розібратися, наскільки вигідно вести свій канал, потрібно знати, від чого залежить прибуток. Як вже говорилося, майданчики з однаковою кількістю переглядів і підписників можуть приносити однакові гроші. Чим це пояснюється і що впливає на прибутковість каналу?

Тематика

Найголовніший чинник, це тема каналу. Якщо подивитися на середню ціну кліка при монетизації офіційної YouTube, то відразу видно різницю. Приміром, канал про гумор приносить від 28 центів за перехід, а канал на тему бізнесу приносить по 1$ за клік. Різниця в 4 рази і це лише один з прикладів. Які теми прибуткові? Серйозні типу – фінансів, нерухомості, автомобілів, страховки, туризму.

Країна

Відрізняються винагороди за кліки і в залежності від знаходження глядачів. Природно, в зарубіжному інтернеті відеоблогери отримують набагато більше. Оцінюючи статистику одного з каналів вдалося з’ясувати, що різниця між США і Україною майже десятиразова. Простіше кажучи, американська аудиторія приносить власнику каналу набагато більше прибутку.

Аудиторія

За допомогою безкоштовної накрутки можна нагнати мільйон підписників, але чи вони будуть проявляти активність? Якщо ні, то і прибутку не буде. Тому багато що залежить від активності аудиторії. Коли люди реально зацікавлені в контенті, вони дивляться відео відразу після його додавання.

Популярність

Заробляти можна взагалі без підписників, головне збирати багато глядачів. Чим відоміший канал, тема, сам відеоблогер, тим простіше залучити масу уваги. Новачкам доводиться в поті чола розкручувати свій проект будь-якими способами. Рідко кому вдається швидко стати зіркою, зазвичай на це йдуть роки.

Є й інші причини, по яких доходи падають і підіймаються на різних каналах. Вони можуть бути пов’язані з сезонністю, якістю контенту, правильно підібраною рекламою під цільову аудиторію і т. д. Важливо враховувати кожну дрібницю, інакше не вдасться вичавлювати з каналу максимум прибутку.

Скільки потрібно переглядів на Ютубі щоб заробляти на партнерці?

У лютому 2018 року YouTube відновив правила і тепер, щоб можна було активувати монетизацію, за останні 12 місяців канал повинен зібрати не менше 4000 годин перегляду роликів. Крім цього, на ньому має бути більше 1000 підписників. За офіційною партнеркою пішли і медіамережі, посилюючи правила.

Який прибуток буде приносити канал хоча б з мінімальними показниками? Ніхто не зможе відповісти на дане питання. Потрібно перевіряти і перевіряти. В партнерській програмі найважливішим моментом є локація трафіку і тематика. Чим серйозніша тема, тим вища ціна за клік.

Ще до запуску майданчику, потрібно подумати про напрям. Як вибрати тематику каналу – читайте наш інший корисний пост, там же представлений список найбільш прибуткових варіантів.

Скільки переглядів потрібно на Ютубі, щоб заробити на медіамережах?

Спеціальні сервіси допомагають власникам каналів правильно налаштувати майданчик, приваблюють рекламодавців, дають слушні підказки і за це просять відсоток від доходу. Сенс від їх використання є, не просто так, багато відеоблогерів підключаються до таких систем.

Умови прийому каналів в них завжди різні. Приміром, популярна партнерська мережа AIR приймає канали, тільки якщо за останні 12 місяців вони збирають більше 5000 годин переглядів і мають більше 1500 підписників.

Складно буде знайти мережу, де можна заробляти з 0 або 100 підписників. Та і навіщо взагалі це робити? Не розкручений канал навряд чи взагалі зацікавить рекламодавців. Навіть якщо він зможе приносити по 5 доларів на місяць, ніхто не стане морочитися при таких сумах.

Скільки можна заробити на Ютубі за 1000 переглядів?

Докладно про це ми розповідали у статті – скільки платять за 1000000 переглядів на YouTube. Показники у всіх різні і знову ж таки треба враховувати фактори, які були представлені вище. Мало того, що тематика грає роль, так із 1000 людей, що подивилися відео, може і взагалі ніхто не натиснути на рекламу.

Бувають і зворотні ситуації, коли висока активність і переходів багато. Хочете дізнатися приблизні цифри? Ось реальний приклад статистики. Трохи більше 2 мільйонів переглядів і загальний дохід понад 3000$. Не найкращі показники, зате вони не вигадані. Дані з каналу про бізнес і фінанси, на 1000 переглядів виходить близько 1.5$. У вас цифри можуть бути більше і менше. В одного з моїх знайомих відеоблогерів, який робить збірки кумедних роликів виходить близько 0.25$ за 1000 переглядів.

Скільки можна заробити на Ютубі взагалі?

Тільки авторам каналів відомо, скільки грошей приносить реклама на YouTube. Природно, доходи у всіх різні, але найголовніше, що тут немає ніяких обмежень. Щоб показати приклади і в черговий раз довести, наскільки велика різниця між зарубіжними та вітчизняними проектами, розглянемо прибутковість двох каналів.

Автор першого каналу грає в ігри і заробляє до мільйона доларів в місяць. Ви тільки вдумайтеся в ці цифри, за все життя мало хто заробляє такі суми. Але це за найоптимістичнішими прогнозами, мінімум 61 200$ точно у нього виходить. Підписників 63 мільйони, країна США. Тепер подивимося статистику ТОПового російськомовного лестплейщика.

У нього 7.5 мільйонів підписників, а максимальний дохід в місяць майже в 10 разів менший. Але навіть якщо у нього виходить півмільйона щомісяця, це все одно непогані гроші. Такі дані змушують ставитися до Ютуб каналів набагато серйозніше, ніж просто до розваги.

Висновок

Співпраця з Ютуб і монетизація каналу через їх партнерку – це тільки один вид заробітку. Відеоблогери отримують ще більше з прямих рекламодавців і зі сторонніх партнерських програм. Статистика вище не точна, але з неї стає зрозуміло, наскільки заможні власники відомих проектів.

Якщо ви хочете отримувати стільки ж, починайте навчання YouTube. Доведеться довго працювати, щоб ролики набирали велику кількість переглядів і на канал підписувалися. Тут все залежить від активності й грамотного підходу. Рекомендуємо почати з додавання зручної навігації на каналах YouTube.

Досить шукати відповідь на питання – скільки потрібно підписників на Ютубі, ви все одно не отримаєте точні дані. Головне не засмічувати ролики зі старту, тому що спочатку ти працюєш на популярність, а потім вона працює на тебе.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про