Покупка сайту з доходом як спосіб заробітку

Покупка сайту з доходом

Розвиток сайтів з метою отримувати прибуток – це прибуткова справа. Покупка сайту з доходом – це придбання вже готового, налагодженого бізнесу, який вам залишається тільки підтримувати.

Що стосується отримання пасивного доходу з сайту це трохи перебільшене уявлення, що засіло в голові у багатьох. Повністю пасивним заробіток буде лише в тому випадку, якщо ви передоручите всю роботу і контроль за процесом менеджеру. Складність виникає в тому, де знайти такого фахівця і скільки йому доведеться платити за послуги.

Тож давайте розберемось, як купити сайт з доходом.

Покупка сайту з доходом – основні нюанси

Інвестування в сайти можна розділити на види:

  1. Створення сайту з нуля для отримання доходу в майбутньому;
  2. купити сайт з доходом під ключ (тобто такий, що вже приносить дохід).
  3. Сайт для торгівлі товарами через інтернет.

Останній спосіб я не буду розглядати, оскільки це специфічний тип інтернет комерції. Більш детально зупинюсь на перших двох.

Також раджу прочитати про основні способи монетизації сайту.

Новачкові, для створення свого сайту, потрібно освоїти всі тонкощі сайтобудування, розібратися в принципах розкрутки сайтів, вивчити способи заробітку на них. А це не так просто, як здається на перший погляд. Незважаючи на те, що в інтернеті величезна кількість сайтів, присвячених тим створення і заробітку на сайтах, безкоштовну детальну і структуровану систему роботи з сайтом ви не знайдете ніде. Якщо і є якась інформація, то вона, або застаріла, або поверхнева. І щоб сформувати цілісну картинку, потрібно перелопатити багато інформації.

Покупка готового сайту з доходом, який буде приносити 30-60% річних – це непоганий спосіб інвестицій. У цьому випадку важливо реально оцінити можливі ризики і термін окупності інвестиції. А також вибрати біржу, де покупка буде мати менші ризики. Однією з таких бірж є Телдері (Telderi). Радимо купувати сайти там.

У відео нижче ви знайдете цінну інформацію про процес покупки сайту на Телдері:

Ризики при купівлі сайту

Будь-які інвестиції не залежно від типу, мають свої потенційні ризики. Ось основні ризики, з якими стикаються покупці сайтів:

  • Бути обдуреним не чесним продавцем, який під виглядом нормального сайту, втюхує вам справжній гівносайт. Така покупка може не тільки не виправдати, але і привести до втрати вкладень. Продавець може вказати не достовірні дані по прибутковості сайту, накрутити неякісний трафік, для створення видимості високої відвідуваності.
  • Ризик, пов’язаний зі зміною алгоритмів пошукових систем, через які сайт може втратити трафік і показник Тіц, отримати фільтр.

Як оцінити потенціал сайту, що продається

Важливо знати, що потрібно перевірити перед покупкою сайту, щоб знизити ці ризики. Продавець спробує всіляко прикрасити продаваний сайт. На вигляд «білий і пухнастий» сайт, може приховувати багато недоліків, які колись виявляться, поламають всі ваші плани і майбутній дохід.

Вивчіть зміну динаміки відвідуваності. Не було в його статистиці різких провалів по переходів з пошукових систем. Трафік повинен зростати по мірі розвитку сайту і бути з обох пошукових систем. З однією з них він може переважати. Але, якщо розподіл 90% до 10% на користь однієї з них – це привід задуматися, а чи немає фільтра на сайті від цієї пошукової системи.

При аналізі відвідуваності, зверніть увагу на пошукові запити, за якими люди приходять на сайт. Не полінуйтеся пошукати сайт в Топі пошуку з цих ключів.

Оцініть перспективи розвитку сайту та зростання його відвідуваності. Чи є ще куди розширюватися. Адже сайт потрібно оновлювати, додавати на нього хоча б 1-2 статті в тиждень, щоб підтримувати його.

Проаналізуйте, як монетизують сайт, які додаткові методи заробітку можна використовувати. Наприклад, власники сайтів рідко знаходять прямих рекламодавців, а також працюють з партнерськими програмами. Якщо ви додатково використовуєте ці можливості, це дозволить вам зменшити термін окупності, а також швидше вийти на чистий дохід.

Всі способи монетизації сайту можна розділити на безпечні та небезпечні. Небезпечні призводять до санкцій від пошукових систем.

Основні методи заробітку на сайті

Безпечно заробляти на сайті контекстною рекламою Google Adsense і РСЯ, з допомогою партнерських програмам і СРА мереж, розміщенням реклами від прямих рекламодавців, білих тізерних мережах без шок-реклами, на продажі статей і вічних посилань. Продавати посилання потрібно в міру інакше і не помітите, як опинитеся під фільтром і позбудетеся доходу.

Небезпечні методи заробітку на сайті – розміщення контекстної агресивної реклами і продаж тимчасових посилань.

Дізнайтесь попередню історію сайту

Подивіться, як розкручувався сайт. Якщо купуються посилання, то який бюджет витрачається на підтримання поточних показників.

Прочитайте кілька статей на сайті на предмет переспаму тексту ключовими словами. Не завадить перевірка окремих сторінок на унікальність. Від цього може залежати величина ризику отримати санкції від пошукових систем і втратити трафік.

Забудьте про те, що можна купити сайт з доходом і не дорого.

Якісні проекти з доходом від 100 доларів на контекстній рекламі продаються за 12-36 місячну окупність. Сайти, ціною до 1000 доларів це все не серйозно. Проект доведеться допрацьовувати, а може і переробляти з чистого аркуша. Про прибуток з першого дня покупки мова навіть і не йде. Воно вам треба? Якщо ви хочете купити сайт, на якому будете відразу заробляти, приготуйтеся віддати за нього від 1000 доларів.

Оцініть витрати на підтримку сайту. Якщо сайт потрібно далі наповнювати контентом, порахуйте місячні витрати на оплату роботи копірайтера і контент-менеджера. Уточніть у продавця яке навантаження створює, де його краще розмістити на віртуальному хостингу або на окремому сервері. Движок сайту грає важливу роль. Для усунення виниклих проблем на самописні движки буде складно знайти фахівця.

Важливо правильно провести операцію купівлі сайту

При передачі домену в зоні ua, потрібно щоб продавець не просто передав через кнопку «push» домен в ваш аккаунт, але і юридично переоформив його. У кожного конкретного реєстратора ця процедура може відрізнятися. Важливо уточнити у служби підтримки всі деталі. Якщо юридично власником домену залишиться попередній його власник, він може повернути собі домен, і ви нічого не поробите.

Після переоформлення домену, продавець сайту повинен передати вам файл бази даних і бекап сайту. Тільки після цього, ви в своєму кабінеті покупця на біржі підтверджуєте здійснення угоди, і гроші списуються на користь продавця сайту.

Читайте також: Як отримувати пасивний дохід в інтернеті і не тільки.

Поради та підсумки

Для тих, хто планує купити сайт для отримання в майбутньому доходу з нього, я хочу дати кілька рекомендацій.

Купуйте сайт тієї тематики, яка вам знайома й цікава. Проект потрібно підтримувати та розвивати, якщо цього не робити або виконувати роботу «для галочки» нічого хорошого в майбутньому ви не отримаєте. Його поступово витіснять нові і якісні сайти з актуальною інформацією.

Аналізуйте джерела трафіку у продаваного сайту. Дивіться, щоб трафік ріс поступово, без різких змін. В індексі Гугла і Яндекса має бути приблизно рівна кількість сторінок (різниця у 2-3 рази не допускається!).

Купуйте сайт з уже наявним доходом, достовірність якого, ви перевірили. Наостанок хочу сказати, без практичних навичок і досвіду роботи з сайтами, навіть прочитавши цю статтю, не кожен зможе з першого разу вдало купити сайт з доходом, але зате ви отримаєте досвід, і навчитеся керувати ризиками інвестування в сайти.

Також можливо вас зацікавлять інші цікаві довгострокові інвестиції, про які ми писали.

Діліться своїми історіями покупки сайтів і результатами, які ви отримали потім в коментарях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.