Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як створити свій сайт і почати заробляти

заробіток на сайті

Заробіток на своєму сайті або блозі дуже цікаве заняття, та до того ж може принести хороший дохід. Вам потрібно буде постійно підтримувати його, наповнювати, розміщувати рекламу і збирати дохід. Але не все відразу. Для початку вам потрібно зрозуміти, як створити свій сайт і почати заробляти.

Можливо на початку такого варіанту заробітку в інтернеті доведеться вкласти деякі гроші (мінімум на домен та хостинг обійдеться десь в 500 – 700 грн за рік)

Заробіток на створенні сайтів

Заробіток на своєму сайті вже давно став доступний звичайним користувачам. Для цього не потрібно розбиратися в програмуванні, бути супер-сеошником або професійним веб-райтером.

Але при всьому цьому заробіток на своєму сайті не такий простий, як може здатися. Але і в теж час не так вже і складний.

Відразу будьте готові, що в перші 3-6 місяців ви не отримаєте великих доходів. Доведеться вкладати трохи грошей, час, сили, щоб розвивати своє дітище. І тільки потім ви станете отримувати з цього якийсь прибуток.

Початкові вкладення можуть коливатися від 500 до 2000 гривень. Залежить від того, який хостінг ви вибрали, чи замовляли дизайн, а також будете ви купувати статті для сайту чи збираєтесь писати самі. Загалом можна за все заплатити або користуватися безкоштовними версіями і способами просування.

Я трохи допоможу вам в цьому непростому шляху – напишу покрокову інструкцію, за якою вам буде простіше дістатися до кінцевої мети. В одній статті всю інформацію розкласти неможливо, так що нижче дам посилання на інші статті цього сайту.

Як запустити свій сайт і заробити на ньому

Визначитеся з тематикою сайту та видом (блог або сайт). Успіх багато в чому залежить від ваших перших кроків, а тематика (ніша) – найголовніше. Вам має подобатися ця тема, людям повинна бути вона цікава. Також повинно вистачити бажання писати про неї ще рік-два. Так що важливий формат сайту – звичайний або блог.

Коли ви остаточно визначитеся з напрямом, потрібно придумати назву свого сайту. Якщо бути точніше – доменне ім’я або домен.

Тепер прийшов час зареєструвати на себе домен, а потім залити сайт на хостинг. Все це робиться буквально за один вечір, досить слідувати інструкціям зі статті про хостинг та домен.

У вас вже є сайт, але щоб його наповнювати потрібно встановити WordPress. Я рекомендую використовувати саме його, адже у вас буде детальна інструкція як це зробити.

Надаємо красивий вигляд вашому новому сайту. У цьому моменті можна найняти фрілансера, замовити йому оригінальний дизайн під ваш смак і стиль. Але це буде коштувати 3-10 тисяч, вам це потрібно? Якщо немає, скористайтеся безкоштовними шаблонами та встановіть самостійно.

Запускаємо і наповнюємо сайт

Ну ось і все, здається, що сайт готовий до наповнення. Але насправді потрібно виконати ще кілька налаштувань. Багато новачки на цьому моменті спотикаються і не домагаються успіху. Але у вас же є докладна інструкція, так що встановлюємо найпотрібніші плагіни.

Необхідно виконати налаштування robots txt і Sitemaps, щоб сайт нормально працював і ваші статті з’являлися в пошуку. А адже це основне джерело відвідувачів, так що дотримуйтесь інструкцій у статтях.

Настав час скласти семантичне ядро. Воно необхідно, щоб скласти приблизний план статей на майбутнє. Та не просто статей, а щоб виходити з ними на перші сторінки пошукової видачі. Подробиці можна почитати в цій статті.

Ну все, прийшов час писати статті на сайті. Але не варто допускати поширених помилок, щоб не розлякати відвідувачів. Всі поради в одній статті.

На сайті радимо заробляти через кілька місяців

Заробляємо. Не рекомендую заробляти в перші 3-6 місяців і коли у вас менше 100 відвідувачів на добу. Але все ж почитати методики можна в цій статті.

Так чи інакше, але тепер ви зможете створити свій сайт і почати заробляти. Як саме це робити залежить від вас, але я рекомендую дотримуватися порад з моїх статей. Задавайте питання або діліться своєю думкою в коментарях!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про