Як заробляти 1000 доларів копірайтером в інтернеті

заробляти 1000 доларів

Кожна людина володіє певними здібностями, що дозволяють їй досягати поставлених цілей і успіхів в обраній діяльності. Громадяни, які вибирають заробіток в інтернеті без капіталовкладень на копірайтингу, часто навіть не підозрюють, які можливості є у хорошого виконавця.

Зміст статті

 • Як знайти хороших замовників копірайтеру-початківцю?
 • Робота копірайтером на біржі – у чому переваги?
 • Як стати досвідченим копірайтером?

Навчитися заробляти пристойні гроші в мережі зовсім не складно, головне мати бажання і дотримуватися деяких рекомендацій досвідчених фахівців. Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся, які навички допомагають копірайтерам домогтися успіху і що потрібно робити, щоб підвищити особистий рівень доходу, досягаючи 1000 доларів в місяць!

Читайте про способи заробітку для копірайтера, на яких можна заробляти багато.

Як знайти хороших замовників починаючому копірайтеру?

Припустимо, ви стали заробляти в мережі зовсім недавно, але вже змогли навчитися важливих нюансів, що дозволяє виконувати замовлення безпомилково і унікально. Багато починаючих копірайтерів тренуються на сайтах, створених самостійно. Інші ж, шукають замовників-редакторів, що надають роботу новачкам за мінімальними тарифами. Ці два способи для навчання мають свої переваги і недоліки.

Автор-початківець незабаром шукає більш платоспроможних роботодавців, але дуже часто його чекає розчарування. Так склалося, що більшість хороших замовників намагаються вибрати досвідченого виконавця, що гарантує швидку здачу якісної роботи. Довірити важливий проект новачкові готовий не кожен, тому багато виконавців без досвіду швидко розчаровуються в новій діяльності, не вірячи, що успішна робота копірайтером – це не міф, а реальність!

Як же побудувати кар’єру в цій діяльності, поступово збільшуючи свій щомісячний дохід?

Працюйте на проектах, що пропонують замовлення за тарифами середньої категорії. Наприклад, на біржі статей TextSale ви зможете брати замовлення, вартістю від 40 рублів за 1000 знаків і вище.

Якщо ви хочете добре заробляти в інтернеті, ніколи не беріть замовлення, за які платять менше цієї суми.

Щоб замовник в подальшому продовжив роботу з вами, виконуйте замовлення грамотно і відповідально, не порушуючи встановлених строків для здачі роботи.

На біржах всі пропозиції роботодавців можна умовно розділити на три категорії:

 • Робота за мінімальним тарифом, але у великому обсязі.
 • Високооплачуване замовлення, як правило, одноразове.
 • Невеликі обсяги за середньою вартістю, але з перспективою.

Якщо вам цікава робота на постійній основі, вибирайте замовлення від постійних замовників. Багато виконавців уникають завдань, які передбачають написання безлічі текстів на одну тему. Звичайно, для когось писати одне і те ж різними словами дещо складно, але з іншого боку такі замовлення мають особливі переваги:

 • перші тексти пишуться з джерел, на що витрачається певна кількість часу;
 • наступні тексти пишуться автоматично, виконавець вже добре ознайомлений з обраною тематикою, що дозволяє писати текст швидко, розвиваючи нові думки і творчу фантазію;
 • робота на «автоматі», без вивчення джерел та ознайомлення з новими темами, дозволяє виконавцю виконувати замовлення у великих обсягах кожен день;
 • на написання статей йде менше часу, а сума щоденного доходу помітно збільшується.

Робота копірайтером на біржі – у чому переваги?

Віддалена робота копірайтером – цікавий напрям з особливими перспективами для авторів, які мають інтерес до творчої діяльності. Брати замовлення можна не тільки на спеціальних біржах, але і на сайтах, де публікуються різні пропозиції від роботодавців. Як зробити правильний вибір замовлення копірайтеру-початківцю?

Ми рекомендуємо розпочати роботу в даній сфері на спеціальних біржах копірайтингу, що обґрунтовується особливими перевагами:

 • Кожен виконавець і замовник проходить обов’язкову реєстрацію.
 • Копірайтер може самостійно вибирати ТЗ з наявних пропозицій від роботодавців, опублікованих у рубриці замовлень.
 • В умовах біржі є деякі правила для виконавців і замовників, що гарантує чесна співпраця з виключенням ризиків шахрайства.
 • Після кожного виконаного замовлення підвищується рейтинг виконавця (чим вище цей показник, тим більше шансів на успішне співробітництво з роботодавцями, видають ТЗ за максимально високими тарифами).
 • Замовники можуть залишати відгуки про копірайтерів. Позитивні відгуки в особистому профілі – велика перевага для виконавця!

На біржі можна не тільки брати готові ТЗ від замовників, але і писати тексти на продаж. Цей напрямок має особливі переваги: виконавець пише на будь-яку цікаву для себе тему, самостійно встановлює тарифи на готову роботу і т. д.

Працюючи на біржі копірайтингу, ви отримаєте безцінний досвід і авторитет. Позитивні відгуки підвищать шанси на отримання замовлень за високими тарифами. А якщо пощастить, і ви знайдете постійного замовника, готового платити хороші гроші за якісну роботу, заробіток на копірайтингу стане постійним і основним. Також рекомендуємо почитати «Розвиток кар’єри копірайтера за допомогою сервісів оплачуваних відгуків».

Сайт fintramplin розказує про заробіток в інтернеті, де багато варіантів для копірайтерів.

Як стати досвідченим копірайтером?

Працюйте над собою, розвивайтеся, вивчайте нову інформацію і не бійтеся брати складні замовлення.

Роботу виконуйте, не кваплячись, грамотно продумуйте свої думки, викладайте інформацію зрозумілою мовою для кожного читача.

Обов’язково виконуйте всі пункти ТЗ, зазначені роботодавцем.

Після виконання, перевірте готову роботу, виправте допущені помилки.

Намагайтеся писати унікально, не здавайте роботу з низьким показником (замовники люблять 100% результат!).

Розвивайте навички і досвід SEO-копірайтингу.

Створюйте продаючі тексти.

Приймайте замовлення на різні теми, станьте універсальним автором, готових приступити до роботи будь-якого рівня складності, з бездоганним виконанням!

Суворо дотримуйтесь дедлайнів.

І пам’ятайте, читання книг – найкраще навчання для копірайтера!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про