Заробіток на перегляді фільмів

Заробіток на перегляді фільмів – справжня мрія для всіх, хто любить кіно. Іноді в інтернеті пишуть, що можна заробляти, якщо просто сидіти та дивитись кінострічки.

В цій статті ми детально розглянемо цю тему. Якщо ви прочитаєте її до кінця, то дізнаєтесь:

 • Чи існує такий варіант заробітку, як перегляд фільмів за гроші;
 • як можна заробити, якщо ви любите дивитись кіно;
 • які є сайти, які платять гроші за перегляд фільмів;
 • чи існують якісь українські проекти, що передбачають щось подібне;
 • ким працювати, щоб тобі платили за перегляд.

Заробіток на перегляді фільмів за гроші – вигадка чи правда

Якщо ви сумніваєтесь в якомусь способі заробітку, то завжди можна легко зрозуміти дурять вас чи ні. Для цього просто подумайте, що може давати ваша робота замовнику певних послуг.

Пропонують гроші за перегляд фільмів – значить це має приносити комусь якусь вигоду. Але яку? Ви просто дивитесь фільми за гроші і отримуєте задоволення. Це нічого нікому не дає. То ж чи буде хтось платити за таке. Звісно ні.

Тож якщо ви знайшли сервіс, який обіцяє грошову винагороду за таке просте заняття, то скоріше за все вас обманюють. Навіщо спитаєте ви? Цілей може бути кілька. Головна – щоб ви відвідували певний сайт і для пошукових систем це виглядало ніби сайт цікавий користувачам, бо вони проводять там багато часу.

Інша причина може полягати в спробі отримати від вас якісь дані. Наприклад, не варто надавати дані своєї платіжної картки, особливо захисний код.

Тому вимушені вас розчарувати. За таке легке і приємне заняття як перегляд фільмів, гроші ніхто не платить. Зате далі ми розповімо як можна збагатитись за рахунок свого кіношного хобі.

Якщо ви дивились багато крутих кінострічок, добре розбираєтесь в певних жанрах та кінематографі різних країн, а також можете про це красиво написати або розповісти, то знайдеться кілька способів підзаробити в інтернеті. Про них ми і розповімо нижче.

Запам’ятайте першу важливу річ. Перегляд фільмів за гроші в Україні неможливий. Ніхто за таке не платить ні на українських, ні на зарубіжних площадках.

Винятками стануть хіба деякі ресурси, які влаштовують різні конкурси. Але там все одно мова йде не про винагороду за перегляди, а за виконання додаткових умов. До прикладу популярний сервіс Kinogo проводить регулярну акцію на кращий коментар до фільму. Приз за перше місце – 1000 гривень:

Сайти, які платять за перегляд фільмів

Сайти які платять за перегляд фільмів наразі не представлені в Інтернеті. Раніше було декілька веб-ресурсів, які оплачували перегляди сторінок з кінострічками, бо були зацікавлені в накручуванні кількості переглядів. Але більшість із них зараз припинили існування.

Якщо перед вами сайт, який платить за перегляд фільмів – скоріше за все це шахрайський ресурс. Тобто проект, який намагається ввести вас в оману. Тому не варто бути надто довірливим і витрачати там свій час.

У більшості випадків, вас дурять.

Примітка. В інтернеті постійно з’являються нові проекти. Якщо ви дізнались про реальний сервіс, де можна заробити таким чином – напишіть коментар під статтею і ми доповнимо її. При цьому не варто спамити, вставляючи свої реферальні ссилки на всілякі сками.

Як заробити на перегляді фільмів – нестандартні способи

Отож ми вже з’ясували, що платний перегляд фільмів як такий наразі недоступний. Можливо з часом придумають якусь цікаву схему в цьому напрямку.

Зате зараз отримати гроші на своєму захопленні кіноіндустрією можна кількома іншими способами.

Пишіть рецензії та огляди на фільми за гроші

Якщо ви вмієте добре писати, то завжди зможете знайти хороший варіант підробити. Фільми не виняток. Є чимало тематичних порталів про кіно, яким потрібен цікавий контент (статті, новини, огляди, рецензії).

Тут варіантів декілька:

 1. Влаштуватись на якийсь кіношний проект на повну ставку;
 2. Дописувати час від часу та отримувати оплату за окремі матеріали;
 3. Шукати відповідні замовлення на фрілансі.

Інколи у вас може скластись враження, що для сайтів, присвячених фільмам і кіноіндустрії всі пишуть задарма. Це не зовсім так. Звісно, на великих порталах є чимало ентузіастів, які просто пишуть свої враження і думки про переглянуту стрічку. Але професійно це роблять одиниці – станьте одним із них!

Заведіть блог про кіно

Досить просто заліпати перед екраном годинами та не отримувати з цього ніякої вигоди! Досить хороший варіант – створення тематичного блогу про кіно. Звісно вам буде нелегко пробитися, але якщо ви знайдете свою аудиторію і будете розповідати про своє захоплення цікаво, то з часом зможете монетизувати проект. Найвигідніше через контекстну рекламу від Гугл, або партнерські програми онлайн-кінотеатрів.

В цьому плані ще можна придивитись до проекту Яндекс.Дзен. Фільми там – дуже популярна тематика, і можна створити власний блог. Якщо станете достатньо популярні, то на платформі можна буде підключити монетизацію і заробляти на рекламі.

Створіть тематичний канал на Youtube

Любителі фільмів люблять дивитися відео. Тому цей формат найбільш вдалий для заробітку. Якщо ви дивитесь багато цікавих фільмів і можете круто про них розповідати в роликах – починайте цю круту справу. Якщо у вас буде своя фішка, то крім перспективного заробітку на Ютубі, відкриваються й інші можливості. Вас можуть помітити і пропонувати участь в конкретних проектах, або замовляти у вас дорого ролики.

Звісно з цим способом не все так просто, адже потрібно готувати сценарій відео, монтувати його, і гарно озвучувати. Великим попитом зараз користуються підбірки тематичних фільмів або так звані топи. Подумайте, чи не хотіли б ви бути крутим кіно-відео-блогером! Можна почати навіть з нуля!

Пишіть коментарі та відгуки

Менші сайти, які поки що не здобули великої лояльної аудиторії готові оплачувати навіть коментарі. Якщо ви знайдете такий сайт, де платять за перегляд фільмів і коментарі до них – дайте нам знати, ми обов’язково доповнимо цю статтю.

Раніше було кілька проектів, які небагато давали за невеличкі коментарі. Більшість з них закрилася. Але й плата там була невелика. Наприклад, 1-2 гривні за коментар у 200-300 символів під фільмом.

З відгуками справи інакше. Є як мінімум два проекти, що працюють і дозволяють заробити на перегляді фільмів.

Мова йде про сайти з відгуками та кіномайданчики, де готові платити авторам. Про них ми писали в статті про заробіток на відгуках. Прочитайте її.

Суть в тому, що ви пишете відгук про якесь кіно і розміщуєте його на цих сайтах. Якщо сторінку з цим оглядом відвідують, то ви отримуєте певну грошову винагороду.

Читайте статтю в тему: Як заробити на коментуванні фільмів.

На жаль, заробіток на перегляді фільмів в гривнях, який би спосіб із перелічених вище ви не обрали сьогодні відсутній.

Заробити на перегляді фільмів іншими людьми

Напевно найбільш прибутковий спосіб, який водночас найскладніший у реалізації. Мова йде про відкриття свого кінотеатру. Зараз дуже популярні сервіси, де можна дивитись улюблені картини в інтернеті. В Україні, до таких, наприклад відносяться Megogo, Oll.TV, Divan.TV та інші схожі на них.

Але замахнутись на подібний проект зможе далеко не кожен, адже будуть потрібні:

 • Великі грошові вкладення (десятки тисяч доларів);
 • Команда, у якої є досвід створення та просування кіношних сервісів;
 • Багато роботи над якістю сайту, задоволенням аудиторії та монетизацією.

Отримувати прибуток можна буде на платних підписках. Сьогодні оплата за перегляд фільмів по підписці в Україні починається від 50 грн.

Складність в тому, що більшість людей не готові платити за таке гроші і шукають піратські сайти, де нові стрічки викладають безкоштовно.

Можна спробувати створити і такий сайт. Їх зараз існують сотні, але добре заробляють тільки ті, які мають велику відвідуваність (по кілька мільйонів заходів в місяць). Заробляють тут в основному через рекламні блоки сайту. Це може бути контекстна, тізерна, банерна та відеореклама.

Але ми не рекомендуємо займатись таким, бо за порушення авторських прав на вас можуть подати до суду, а розкрутка великого кіносайту буде дуже непростою справою.

Як бачити заробити на перегляді фільмів можна, хоч і трохи не такими способами, як ви собі уявляли. Головне виберіть собі якийсь напрямок і розвивайтесь в ньому.

Подивіться тематичне відео:

А якщо ви все таки дуже ліниві і просто хочете сидіти, дивитись і щоб за це капала якась копійка – почитайте нашу статтю про заробіток на перегляді відео в інтернеті.

Робота перегляд фільмів за гроші

Однак існує професія, представникам якої платять за перегляд фільму. Мова йде про кінокритиків та професійних рецензентів. Щоб працювати в такому напрямку ви повинні зробити собі ім’я в сфері кіноіндустрії. А для цього треба крутитись у відповідних колах і дійсно добре розбиратись в кіно.

Найлегше просунутись у подібному напрямку тим, хто мав безпосереднє відношення до створення фільмів. Наприклад, у якості критика може виступити колишній режисер чи сценарист. Але зазвичай такі люди мають інші джерела доходу, а переглядають фільми через професійний інтерес.

Часті питання

Чи існує український сайт, який платить за перегляд фільмів?

Зараз нема такого проекту, який би платив людям за те, що вони просто переглядають фільми й більше нічого не роблять.

Де дивитись фільми за гроші?

Наразі немає таких варіантів.

Чи можливо заробити на перегляді фільмів?

Прямим способом ні. Але є інші варіанти, як монетизувати свою кіноманію, наприклад, завести кіноблог на Youtube, писати відгуки, продавати в інтернеті мерч та сувенірну продукцію, що посвячена певним франшизам.

Я чув, що є аналог Youtube, який платить за перегляд фільмів. Це правда?

Ні, такого зараз не існує. Але будьте обережні, адже в інтернеті можливо чимало шахрайських проектів, які прагнуть скористатись вашими послугами і обманути.

Підсумки

Дивитись фільми за гроші – це мабуть мрія кожного кіномана. Дуже прикро, але в прямому значенні за таке ніхто не платить. Зате, якщо ви дійсно спостережливі, то зможете заробити кількома дотичними до цього шляхами.

Якщо ви дійсно любите переглядати фільми і кайфуєте від цього, не потрібно відмовлятись від цього хобі. Навіть коли інші кажуть, що ви ліниві чи щось таке. Доведіть їм, що ви зможете. А може насправді у вас є й інші задатки, про які ви не підозрюєте. Наприклад, зовсім інший рівень заробітку у сценаристів та представників професій кіноіндустрії. Подумайте над цим!

Також пропонуємо вам переглянути наш найбільший огляд заробітку в інтернеті (де ви знайдете ще 92 способи, як отримати гроші, сидячи за комп’ютером).

Оголошення від партнерів

10 коментарів до “Заробіток на перегляді фільмів”

 1. На закордонних ресурсах можна таке знайти, мені особисто один користувач інстаграму продав ссилку на сайт, я там зареєструвалася і там справді платять гроші за перегляд фільму. Але в доларах, якщо переводити на гривні, це приблизно 100 грн.

  Відповіcти
 2. Я натрапив на відео де було показано що на Netflix.com платять 45$ за перегляд фільмів. Перевірьте будь ласка заздалегідь дякую.

  Відповіcти

Залишити коментар