Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити на коментарях до фільмів

заробити на коментарях до фільмів

Статтю оновлено:

Ви любите дивитися фільми і хочете заробляти на своєму хобі? Це цілком реально! У статті ми розкажем, як заробити на коментарях до фільмів.

Мова навіть не про серйозні рецензії для великих сайтів, куди ще треба влаштуватися, а про невеликий дохід за коментарі до фільмів. Просто залишайте короткі коментарі до фільмів і отримуйте за це оплату. Працює тільки на певних сайтах!

 • В середньому 1-2 рубля за коментар.
 • Вимоги: грамотність, любов до фільмів, вільний час, вміння викладати свої думки

Як заробити на коментарях до фільмів в інтернеті

Багато люблять після важкого робочого дня розслабитися під цікавий фільм. Або провести вихідні і свята під хороше кіно. Щоб витрачати цей час не тільки з задоволенням, але і з користю, можна заробити на коментарях до фільму. «Робота» зовсім нескладна, проста, цікава і приносить жахливо мало грошей, звичайно ж.

В цілому я б рекомендувала краще писати відгуки з оплатою за перегляди або розміщувати коментарі на замовлення. Доходи можуть бути вищі, ніж в даній сфері.

Ніяких спеціальних знань не потрібно. Не потрібно навіть володіти особливими знаннями в галузі кіноіндустрії (розбиратися в тонкощах жанрів, відрізняти генія від посередності). Досить викласти в декількох реченнях свої враження про фільм.

Цікаво знати: Як заробити на коментарях онлайн.

Навіщо онлайн кінотеатрам платити за коментарі? Деякі вебмайстри вдаються до збільшення тексту на сторінці за допомогою коментарів. Тим більш коментарі під фільмами часто допомагають користувачем зрозуміти, який перед ними фільм і чи варто його дивитися. А безкоштовно глядачі рідко залишають свою думку після перегляду, так що доводиться стимулювати грошима.

Принцип роботи:

 1. Спочатку користувач дивиться фільм або серіал.
 2. Заходить на спеціальні сайти, вивчає правила та умови та реєструється.
 3. Залишає коментарі в спеціальному вікні під переглянутими фільмами і серіалами.
 4. Коли необхідну кількість коментарів буде зібрано, замовляє оплату від кінотеатру.

Почати можна з улюблених кінокартин, які ви вже давно подивилися і можете без проблем прокоментувати. Але варто розуміти, що ніхто не буде платити за неякісні коментарі. Перед оплатою їх обов’язково перевірять на відповідність вимогам:

 • Зазвичай текст повинен бути не менше 200-300 символів або 4 рядків.
 • Прийнятна тільки російська мова, звичайно, без використання нецензурної лайки.
 • Інформація повинна відноситись до конкретного фільму, але без спойлерів.
 • На всіх сайтах коментарі повинні бути написані особисто, копіювати з інших сайтів забороняється.

*на кожному сайті свої правила, вивчайте інструкції.

Для любителів дивитися кіно в інтернеті такий підробіток може здатися цікавою ідеєю. Навіть якщо фільм не сподобався, то хоч на відгуках можна заробити, а значить і час витрачено не дарма.

Скільки можна заробити на коментуванні фільмів

Вартість відгуків майже скрізь однакова і знаходиться в межах від 50 копійок до 2 рублів за один коментар. Отже, на великі гроші розраховувати важко, а от заробити на поповнення рахунку телефону буде достатньо. Тому залишати коментарі необхідно як можна частіше, тим більше вивід починається з 50 рублів.

Сайти для роботи:

 • На iKinoHD — вартість коментаря 1 рубль, тільки довше 170 символів. Мінімальна сума виводу починається з 50 рублів на Webmoney або номер мобільного.
 • tvfru.org — коментар не менше 170 символів, оплата 1-1,5 рубля (докладніше в правилах). Оплата при досягненні 100 коментарів на Webmoney або телефон.
 • Tushkan.tv – дуже велика база кінофільмів. Оплата 1 рубль за коментар не менше 300 символів. Вивід від 100 рублів Webmoney або мобільний телефон.

На сайті kinogo.cc проводиться конкурс на найбільш активних коментаторів. Три переможця забирають 1000, 3000, 5000 рублів.

Перед реєстрацією обов’язково вивчіть умови роботи і розцінки на сайті. Власники часто змінюють умови або відмовляються від оплати коментарів.

Таким способом багато не заробиш. Рекомендую розглядати це як хобі, яке приносить невеликий дохід. Для заробітку краще звернути увагу на інші способи, які розглянуті на сайті.

Пишіть, будь ласка, в коментарях, якщо якийсь сайт перестане платити за коментарі або радьте інші подібні сайти.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про