Заробіток на введенні капчі

Заробіток на капчі вважається одним з найдоступніших способів отримувати прибуток в Інтернеті.

Суть роботи в тому, що потрібно просто вводити символи, які ви бачите на картинці і отримувати за це гроші.

Капча – це захисний код на сайті у вигляді зображення, який може ввести тільки людина. На сьогоднішній день будь-який ресурс вимагає при реєстрації чи виконанні іншої дії вписування такого коду. Введення капчі – це підтвердження, що ви дійсно людина. Завдяки цьому сайт страхує себе від ботів та від надмірного навантаження.

Як отримувати заробіток на капчі

Існує чимало порталів, які пропонують плату тим, хто буде розгадувати капчі. Зазвичай, на розгадування дається від 10 до 30 секунд. Таким чином, користувач швидко отримує готову, а виконавець відповідну суму. На деяких порталах можна заробити від 10 до 20 гривень за годину.

Заробіток на капчі: основні сайти

Пропонуємо список найвідоміших порталів, які платять користувачам за введення капч:

 • MegaTypers. За одну годину можна заробити до 2 доларів. При реєстрації треба вводити код запрошення CT3T;
 • 2Captcha – до долара в годину;

📌 Для реєстрації в MegaTypers потрібно ввести Invite Code: CT3T . Без нього неможливо отримати особистий профіль.

Як збільшити заробіток на капчі

Початківці заробляють у два рази менше ніж професіонали. Однак є декілька секретів, які допоможуть отримувати більше грошей навіть новачкам:

 • правильний вибір часу для роботи. В різний період доби, платять різну суму грошей, чим менше виконавців в сервісі, тим вища ціна за введення 1 капчі;
 • набивання рейтингу. Намагайтеся не робити помилок. Чим більше ви відгадуєте різних кодів та чим менше помилок робите, тим більший ваш особистий рейтинг. А від такої компетентності залежать ціни за капчі;
 • пропускайте надто складні капчі. Це застрахує від помилки, яка може знизити ваш особистий рейтинг;
 • участь в партнерській програмі. Завдяки цьому ви стабільно отримуватимете по 10% з прибутку кожного нового виконавця, який перейде та зареєструється на сайті по вашому посиланню. Отже, якщо залучити 10 виконавців, вони повністю замінять вашу роботу на сайті і будуть приносити стільки ж заробітку, скільки ви могли зробити за цілий день.

Найприбутковіший час роботи для заробітку на капчі, на різних сайтах:

 1. MegaTypers — з 9:00 до 15:00;
 2. SociaLink — з 23:00 до 7:00;
 3. 2Captcha — з 1:00 до 6:00;

Висновок

Заробіток на капчі – непоганий варіант витратити час з користю, який вам пропонує сайт Fintramplin. Для різноманіття можете спробувати такий вид діяльності. Якщо витрачати 8 годин в день і працювати 22 дні в місяць, то заробіток без вкладів становитиме: 6 000 – 10 000 рублів.

Переваги:

 • Завжди є завдання;
 • Зрозумілі умови роботи.

Недоліки:

 • Монотонність
 • Невелика по міркам всесвітньої павутини оплата праці.

Однак є й інші способи заробітку в Інтернеті без вкладень, де можна отримати значно більші гроші. Обирайте оптимальний для себе метод роботи та отримуйте від нього задоволення.

1 думки про “Заробіток на введенні капчі”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.