Як і скільки можна заробити в Ютубі на переглядах своїх і чужих роликів – докладний огляд

заробити в Ютубі на переглядах Заробіток на YouTube

Ви дізнаєтеся, скільки платять на YouTube за 1000 переглядів, як заробити на відеохостингу з нуля і наскільки реально отримувати гроші за перегляд чужих відео.

Інтернет – не тільки величезне сховище інформації, а й ефективний інструмент заробітку прямо з дому. Глобальна мережа безперервно розвивається і монетизуються по безлічі напрямків.

Способів заробітку в інтернеті маса: розміщення своїх фоторобіт на спеціальних сервісах, написання статей для сайтів, коментування постів і пабліків, створення і тестування програм. До числа найбільш затребуваних способів отримання доходу відноситься заробіток на переглядах на Ютубі.

У цій статті ви дізнаєтеся про види реклами в YouTube і способи отримання доходу за допомогою цього відеохостингу.

Хто і скільки платить за перегляди на Ютубі

Сайт YouTube, створений в 2005 році, вже не тільки розважає, але виконує функції потужного інструменту просування послуг, товарів і брендів. Заробляти на сервісі найвигідніше за допомогою реклами. Що досвідчені відеоблогери і практикують.

Рекламу замовляють рекламодавці. Робиться це з метою залучення аудиторії та підвищення продажів своїх послуг і товарів.

Схема заробітку виглядає наступним чином:

 1. Рекламодавець замовляє і оплачує рекламу у адміністрації Ютуб.
 2. Адміни розміщують рекламу в відеофайли користувачів.
 3. Винагорода власникам сайтів йде за кліки і комерційні перегляди.

Власник отримує 68% від ціни реклами, решта 32% – комісія, вона належить YouTube. Ціни коливаються залежно від багатьох факторів.

В Україні за відео, що зібрали 1 млн переглядів, ютубери отримують від 100 до 150 доларів. У США, Англії та інших країнах блогер за один мільйон переглядів отримує 1-2 тисячі доларів, а розцінки там інші.

Заробіток з однієї реклами в різних країнах істотно різниться. У нашій країні розцінки на рекламні послуги такого плану порівняно невеликі.

Так, в Німеччині за одне розміщення рекламодавці дають 27,59 $, а в Україні – 4,13 $. Згідно з чинним курсом не важко розрахувати ставку в гривнях.

Які бувають види реклами в YouTube

Є 3 основних види реклами в Ютубі, відрізняються вони один від одного особливостями розміщення в основному кліпі.

Від того, де розташовується піар-інформація, залежить ефективність просування пропонованих послуг.

Рекламний ролик в самому відео

Рекламні вставки, демонстровані під час відео, звуться преролли. Їх показують на початку кліпу, в середині або в кінці.

Якщо ролик рекламодавця не зацікавив глядача, його закривають через 5 секунд після початку трансляції. В цьому випадку перегляд безкоштовний і власник не отримує прибутку. Pre-roll вважається основним видом реклами в YouTube і використовується частіше від інших.

Деякі способи рекламування позбавлені функції пропуску. Користувачам доводиться дивитися матеріал до кінця.

Читайте також: Як підключити партнерку для Ютуб 

Реклама збоку від ролика

Збоку розташовуються товарні оголошення – підказки, які пропонують перейти до корисної інформації або рекомендують матеріали зі схожою тематикою. Вони показують доступні товари і послуги, при бажанні, людина переходить за рекомендованим посиланням. Господарю акаунта виплачується кожен перехід.

Вспливаючі вікна

Оверлей – спосіб рекламування послуг, при якому прозорі блоки з’являються внизу плеєра. Вони займають п’яту частину вікна перегляду. Працюють переважно на ПК в графічному і текстовому форматі. Користувачі мають право прибрати спливла віконце, натиснувши на хрестик в правому верхньому куті.

Як заробити на Ютубі на переглядах – докладна інструкція

Якщо вам стало цікаво, скільки можна заробити грошей на переглядах в Ютубі, спробуйте самостійно пройти цей шлях. Почніть з нуля, без вкладень коштів. Перед створенням каналу необхідно визначитися з тематикою. Коли основна мета – заробіток, слід детально проаналізувати цільову аудиторію.

Ідіть в потрібному вам напрямку. Щоб ресурс був цікавим, необхідно «на відмінно» розбиратися в своїй темі. Дотримуйтесь наведеної нижче інструкції зі створення джерела доходу, і у вас обов’язково все вийде.

Крок 1. Реєструємося на Ютубі і створюємо свій канал

Щоб стати повноправним користувачем відеохостингу, пройдіть реєстрацію на сайті, ввівши електронну пошту і придумавши пароль. Процес не займе багато часу, на відміну від створення каналу. Цьому етапу приділіть особливу увагу. Правильно оформіть і створіть логотип, заповніть інформацію в шапці профілю.

Навіть найцікавіша, оригінальна і ексклюзивна задумка може запросто «не зайти» публіці. Будьте готові до того, що на розкрутку піде кілька місяців, а то й роки.

Крок 2. Знімаємо якісні відео і обробляємо їх

Всього за 3-5 років всесвітня мережа наповнилася величезною кількістю юних блогерів. Немає такої теми, про яку б уже не розповідав мешканець інтернету на своїй сторінці. Пам’ятайте про високу конкуренцію і розробіть план створення якісного контенту.

Високо оплачується комерційна тематика – пам’ятайте про це, вибираючи напрямок.

Читайте також: Як розкрутити канал на YouTube

Крок 3. Викладаємо відео і просуваємо свій канал

Всі матеріали повинні бути зняті в одному стилі. Добре, коли наступне відео доповнює попередню. Публіці цікаво, а що ж там далі. Так ви наберете постійних глядачів.

Базу передплатників повинні складати ваші знайомі і друзі, які залишать перші позитивні відгуки і коментарі. Після цього приступайте до просування свого каналу. Є безліч способів і сервісів, розроблених з цією метою (Профі-лайк, Вктаргет).

Найефективніші методи залучення аудиторії:

 • заклик підписатися на канал в ході самого ролика;
 • взаємні перегляди і рекомендації;
 • розсилка користувачам запрошень в особисті повідомлення;
 • активна участь в коментуванні чужих публікацій.

Крок 4. Шукаємо способи монетизації і отримуємо гроші за перегляди

Після укладення з Ютуб користувальницької угоди приступайте до монетизації. Оформлення договору – своєрідний кастинг, що відкриває шлях до заробітку коштів.

Обов’язкова умова – відповідність вимогам:

 1. Ролики не порушують права інших осіб.
 2. У відкритому доступі є понад 10 відео.
 3. Щоденне переглядання перевищує 1000.
 4. У тиждень публікується мінімум 1 новий ролик.
 5. Канал налічує від 500 підписників.

Дотримання всіх вимог гарантує отримання від Ютуб заробітку в розмірі до 1-5 $ за кожний з 1000 переглядів.

Детальніше про способи заробітку ви дізнаєтеся з цього ролика:

Що впливає на заробіток в Ютубі

Немає точної суми заробітку в Ютубі, так як його рівень визначається відразу декількома факторами. Кожен з нюансів впливає на збільшення або зниження ставки. Щоб отримувати прибуток, важливо серйозно підготувати свій ресурс. До справи підходіть відповідально і з різних сторін.

Основний вплив на дохід надають такі параметри, як мова відеоповідомлень, тематика контенту, просування, кількість опублікованих відеороликів за певний період, участь в партнерських програмах і використання різних способів монетизації.

Тематика відео

Люди будуть відвідувати вас частіше, якщо побачать якісний і цікавий контент. Обрана тематика повинна відповідати вимогам цільової аудиторії – так ви обзаведетеся постійними глядачами, завдяки яким отримаєте регулярний прибуток.

Кількість переглядів

Публікація відеоматеріалів комерційного характеру не приносить великого доходу.

Заробіток на рекламі визначається виходячи з числа переглянутих до кінця роликів. Якщо до кінця рекламу  не додивились, власник сторінки не отримає гроші від рекламодавця. Висновок – реклама повинна бути оригінальною і креативною.

Мова контенту

У англомовних сайтів більше цільових користувачів. Записуйте матеріали англійською, і прибуток додасться в кілька разів.

Відбувається так тому, що оплата в іноземній інтернеті за кліки на порядок вища, ніж на україномовних та російськомовних ресурсах. У вас з’явиться шанс стати відомим блогером за межами своєї країни, хіба це не заманливо?

Кількість відео на каналі

Чим більше роликів, тим вища оплата. Кожне нове відео принесе додатковий дохід від переглядів його вашими підписниками.

Комерційна реклама приносить прибуток, але через маленьке число переглядів вона не досягає бажаної позначки. Щоб заробляти більше – знімайте якомога більше відеокліпів.

Чи можна заробляти на переглядах чужих відео

Якщо ви з якоїсь причини не хочете або не можете знімати і викладати власні відео, заробляйте на чужих роликах. В YouTube є значок Creative Commons. Натиснувши на нього, ви зможете зробити запит з пошуку відео певної тематики. Вибравши будь-які відповідні ліцензійні матеріали, додавайте їх до себе абсолютно легально.

Не завжди хочеться витрачати багато часу на розкрутку каналу. В такому разі скористайтеся можливостями, які пропонують спеціальні біржі і сервіси по розкрутці акаунтів і сторінок. Найбільш затребувані – ViZona, Likersrock, Vktarget.

Якщо немає свого каналу або сторінки – заробляйте на чужих. На Вктаргет люди отримують від 15 копійок до 1,5 руб за прості завдання – поставити лайк, підписатися, поділитися записом. Сервіс розсилає завдання зареєстрованим користувачам.

Завдання розміщуються в біржах фрілансу, різних соціальних мережах і сайтах (Однокласники, Адвего, Вконтакте, Твіттер, Інстаграм, Ютуб). Підключіть відразу кілька джерел і сервіси будуть платити вам за проглядання чужих коротких відео, коментарі та репости.

Висновок

Заробити в YouTube на переглядах своїх і чужих відео реально. Підійшовши до питання грунтовно і приклавши максимум сил і часу для просування каналу, ви обов’язково досягнете поставленої мети.

Посидюча, цілеспрямована і креативна людина збудує справжній бізнес на «Ютуб» за допомогою розкрученого каналу з численною аудиторією підписників.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар