Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як підключити партнерку для Ютуб – покрокова інструкція для початківців блогерів + огляд кращих партнерських програм

Партнерська программа для Ютуба

За останні кілька років величезну популярність придбав відеоблогінг: для одних це хобі, для інших – стабільний заробіток. Є і третя категорія користувачів, яка приємне поєднує з корисним. Тому в цій статті ми поговоримо про те, що таке партнерська програма для Ютуб, як її підключити і заробляти на ній.

Але попенедньо слід відзначити важливий момент. На Ютуб можна заробляти через Google Adsense та зовнішні партнерки. Перший варіант невигідний, бо ви не отримуєте ніякої підтримки і у випадку проблем стає дуже скрутно. А от сторонні партнерські мережі допомагають розвиватись і боряться за ваші права (принаймні, в окремих випадках).

Далі мова якраз про сторонні партнерські програми для Youtube.

Мрії збуваються: ви займаєтеся тим, що вам подобається, а вам за це ще й платять гроші.

Зміст статті

Партнерки для YouTube – хороший заробіток для блогерів

Знімати відео для блогів цікаво і захоплююче, але погодьтеся, якщо за це будуть платити гроші, це буде більш захоплююче подвійно. За допомогою партнерських програм реально налагодити непоганий дохід.

Багато людей помилково вважають, що YouTube платить за кожен перегляд або підписників. Ні, ютубери, підключені до партнерської програми, отримують дохід від реклами, яка транслюється під час показу роликів.

Напевно при перегляді відео на платформі YouTube ви помічали, що під час перегляду з’являється банер, який можна вимкнути, або в середині «вискакує» реклама з можливістю пропуску.

Деякі рекламні оголошення короткі, тривають всього 5 секунд і тому їх не можна пропустити. За перегляд такої реклами власники каналу отримують грошову винагороду.

Сказати навіть приблизно, скільки заробляє відеоблогер, складно, так як дохід залежить від кількості реклами на роликах, тривалості її перегляду, активних дій глядача.

Як це працює – особистий досвід

У цьому пункті хотіла б розповісти про власний досвід роботи з двома партнерськими програмами.

Я – власник дитячого каналу, на якому 18 000 підписників і більше 10 мільйонів переглядів. До грудня 2017 року було партнером однієї з популярних медіамереж – AIR, і під час підключення до них вважала, що ця найнадійніша в світі партнерка.

Але дуже скоро моя думка помінялося на протилежне. Підключилася я до них в квітні 2016 року і за більш ніж 1,5 року ніякої підтримки і допомоги в розвитку не отримала, а коли компанії стало вигідно позбутися від мене, вони це зробили не замислюючись.

За період роботи з медіамережі на моїй пам’яті було два глобальних відключення, в лютому-березні 2017 року і грудні 2017 року. Перша хвиля була пов’язана з неавторської контентом, якого, на жаль, вистачає. І мережа AIR в цей час позбулася тисячі партнерів, розірвавши договір в односторонньому порядку без пояснення причин.

Якщо чесно, я і тоді думала, що мій канал відключать, хоча він повністю авторський, так як він не такий великий, як у багатьох партнерів. Були численні перевірки, затримка оплату протягом місяця, але я залишилася в мережі.

Того разу мені пощастило, але я зрозуміла, що AIR нічого не варто позбутися від ютубера, відключивши його без пояснення причин під приводом порушення правил. Найцікавіше, що AIR має право на відключення, але якщо ви надумаєте покинути їх мережу, це можна буде зробити тільки через рік після укладення договору.

У квітні 2017 роки я вже хотіла сама відключитися від них, але тоді вийшла на пристойний дохід і вирішила залишитися, про що потім пошкодувала.

До листопада-грудня 2017 року все було тихо, але в кінці року, коли дохід зазвичай досягає максимального порога, почалася друга хвиля відключень, пов’язана з дитячою тематикою. Хостинг YouTube вирішив відключити канали, зміст яких може негативно позначитися на психіці дитини: треш-контент, ролики, де багато цукерок, шоколаду, присутня зброя.

Також обмеження накладалося на відомих брендових персонажів (супергероїв, Свинку Пеппу і т.д.). І тут AIR по раніше перевіреній схемі почав відключати дитячі канали з аудиторією до 100 000 передплатників, не розбираючись, порушують вони правила чи ні.

Я опинилася в числі відключених. На всі мої запитання партнерка відписувався шаблонними повідомленнями: мовляв, я порушую принципи співтовариства. Як і будь-який автор, я дорожу своїм акаунтом, тому намагалася з’ясувати, які порушення у мене є, щоб виправити їх і вступити в іншу медіамережу. На що менеджери АІР відповіли, що вони не говорять, через що конкретно сталося відключення, щоб я не могла обійти правила платформи.

Мережа відмовилася від співпраці з багатьма користувачами, щоб самим не зазнати збитків: якби мене відключила адміністрація YouTube, вони могли отримати штраф як партнери. У той час вони розірвали договір з ще більшою кількістю користувачів, ніж при першій хвилі відключення, кинувши напризволяще акаунти з 30 000, 50 000 і навіть 100 000 підписників.

Після цього довіра до AIR пропала у багатьох користувачів, в мережі є чимало відеороликів від таких же партнерів, як і я, які були несправедливо відключені.

За 1,5 року я просила у співробітників компанії рекомендації з розвитку, але нічого не отримала. І навіть для колаборації вони не могли запропонувати гідних блогерів. В особистому кабінеті на поставлені питання менеджери відповідають кілька діб. Схоже, вони допомагають у розвитку тільки тим, у кого більше 100 000 підписників.

Після того, як мене відключили від аїру, я вирішила стати партнером медіамережі Quizz Group. Поки я співпрацюю з ними трохи більше 3 місяців, але отримала лише позитивні результати від роботи.

Зворотній зв’язок там оперативний і адекватний. Коли я звертаюся до них із запитанням чи проблемою в особистому кабінеті, мені відповідають протягом декількох годин. Є зв’язок по скайпу з співробітниками. Вони можуть проаналізувати твій канал, розповісти про помилки, дати рекомендації щодо подальшого просування.

Ця одна з небагатьох партнерок, яка не “викидає” з медіамережі. Принаймні поки що. Вони припиняють співпрацю тільки з тими, хто не дотримується принципів спільноти YouTube: заливає неавторські ролики, накручує перегляди, займається взаємопідписками і знімає треш-контент.

При відключенні співробітники завжди попереджають партнера, і якщо є шанс врятувати канал, дають рекомендації, які ролики видалити, як далі знімати відео. Quizz Group бере 20% від доходу, але при плідній роботі є шанс добитися вигідніших умов.

Вимоги для участі в партнерській програмі Youtube

Кожна партнерська програма розробляє вимоги, що стосуються підключення до них.

Стандартні умови такі:

  • підключення до Google AdSence;
  • унікальний авторський матеріал, не запозичений у інших відеоблогеров;
  • мінімум 1000 підписників;
  • 4000 годин переглядів за останній рік.

До січня 2018 року вимоги були менш жорсткими, для підключення до Google AdSence було достатньо набрати 10 000 переглядів, не беручи до уваги два останні пункти. Починаючи з 20 лютого 2018 року з’явилися правило: якщо партнери не досягли порогу, вони відключаються від монетизації.

Деякі партнерські програми висувають вимоги, що стосуються кількості відео. Ця цифра варіюється, деякі медіамережі не дивляться на це число і можуть підключити порожній канал, для інших же мінімальний поріг – 3, 5 або 10 відеороликів за останні 12 місяців.

Від чого залежить заробіток – огляд основних факторів

Якщо ви хочете почати заробляти, необхідно знати, від чого залежить дохід, чому деякі автори отримують мільйони доларів, коли інші навіть і 10 доларів в місяць не можуть заробити на рекламі.

Вивчимо головні складові успіху.

Тематика

Найпопулярніші тематики: подорож, бізнес, будівництво, огляди на техніку, поради для вагітних і молодих мам, б’юті блоги. Вони відносяться до числа грошових, і тому реклама в них коштує чималих грошей, а відповідно і дохід блогера росте.

Читайте статтю в тему: Заробіток на Youtube з Adsense: як користуватись партнеркою

Частота наповнення каналу новими роликами

Щоб розвиватися в сфері відеоблогінгу швидше, необхідно регулярно наповнювати канал контентом, щоб нові глядачі бачили, що це довгостроковий проект. Необхідно вивантажувати як мінімум два ролика в тиждень.

Якщо у вас вже змонтовано 10-15 відео, не ставте їх відразу, випрацюйте періодичність публікації і дотримуйтеся її.

Активність аудиторії – лайки, коментарі, тривалість перегляду

Ваш дохід безпосередньо залежить від тривалості перегляду. Довгі ролики вміщають кілька рекламних пауз, а відео тривалістю 2 хвилини – тільки одну.
Навіть якщо у вас буде 5 рекламних пауз, але користувач при цьому додивиться ролик до кінця, ви добре заробите з одного відеоматеріалу.

Лайки і коментарі допомагають у просуванні контенту і збільшенні популярності блогу.

Якість контенту – унікальність, цікавість, актуальність

Щоб розкрутитися, необхідно знімати відеоролики на актуальні і цікаві теми.

Відеохостинг регулярно поповнюється тисячами нових відео, але багато з них схожі одне на одного, як близнюки. Щоб серед мільйона нових користувачів вас помітили, необхідно вводити незвичайний формат і тему, яка приверне аудиторію.

Як підключити партнерку на YouTube – покрокова інструкція

Переходимо до практики.

Щоб почати заробляти, недостатньо створити відеоролик. Необхідно оформити канал і виконати наступний алгоритм дій.

Крок 1. Вибираємо партнерську програму і подаємо заявку

Порівняйте умови партнерських програм і виберіть найбільш вигідні для вас. Подавайте заявку на підключення на офіційному сайті медіамережі. Але до цього уважно прочитайте правила для нових учасників.

Крок 2. Підключаємо партнерку

Терміни підключення у кожної свої: деякі медіамережі перевіряють користувача протягом 1-2 робочих днів, а деякі розглядають заявку 7-10 днів. У будь-якому випадку, будьте готові до очікування.

Крок 3. Вивчаємо статистику і виводимо кошти

Після підключення у вас буде доступ до особистого кабінету, в якому ви будете відслідковувати свій заробіток. Гроші виводять за певними вимогами на різні платіжні системи. Вибирайте найвигідніший для себе спосіб виведення – з мінімальною комісією.

Найкращі партнерки для Ютуб

Тисячі користувачів інтернету давно перестали дивитися телевізор, а про всі новини дізнаються з відеороликів, розміщених на платформі Ютуб. Для блогерів це чудова можливість заробити на власному каналі.

Одні отримують дохід з Adense, інші хочуть отримати підтримку і підключаються до партнерської програми. Сьогодні їх представлено безліч: яку вибрати, вирішувати тільки вам.

AIR

AIR – одна з швидко розвиваються медіамереж, яка протягом останнього року втратила багато партнерів. Про свій особистий досвід взаємодії з цією мережею я вже розповіла. Проте, мережа визнана однією з найпопулярніших партнерок. Ті власники каналів, які залишилися в мережі після масштабних відключень, вважають її однією з найкращих.

Quizz Group

Quizz Group – одна з перших партнерок на Ютубі. Її головна особливість в тому, що розподіл доходу відбувається за ставкою 80/20 з першого дня співпраці.

На момент написання статті кількість партнерів Quizz Group – 15 000.

Youpartnerwsp

VSP Group – найбільша медіамережа в інтернеті. При активному розвитку можна досягти розподілу доходу до 80/20. Настільки вигідні умови співпраці відкриваються, якщо переглядів в місяць більше 1 000 000. Для великого відеоблогера це не проблема, відомі ютубери це число збирають за пару годин.

Огляд партнерських програм з їх характеристиками на думку одного відомого каналу:

FAQ – відповіді на типові запитання

Багато блогерів початківців, які намагаються зрозуміти принципи роботи відеохостингу, не знають, з чого почати заробляти, а тому в їх голові виникає багато питань. Наші експерти відповідають на найпоширеніші з них.

Питання 1. Чи можна підключити партнерку для каналу без підписників?

Якщо кілька років тому можна було монетизувати канал маючи 0 підписників, сьогодні, щоб бути партнером медіамережі, необхідно пов’язати канал з аккаунтом adsense. А щоб було схвалено вступ, необхідно мати не менше 1000 підписників.

Питання 2. Чи можна монетизувати чужий контент?

Це заборонено правилами платформи.

Однак не всі підкоряються правилами – багато блогерів заробляють на чужих роликах немаленькі гроші. Не будемо говорити про етичність, але попередимо про небезпеку: адміністрація YouTube щільно взялася за сірий контент, який останнім часом відстежити нескладно.

Хоча власник каналу і краде чужі ролики, він вкладає сили, гроші і час в розвиток: погодьтеся, буде прикро отримати страйк і позбутися аккаунта гугл. При відключенні від медіамережі в такому випадку весь неоплачений дохід обнуляється – власник залишається ні з чим.

Питання 3. Чи можна підключити партнерку з англомовного Інтернету?

З англомовного інтернету можна підключити партнерку, якщо досягнуто мінімальний поріг щодо годин перегляду і числа передплатників. Дохід в інших країнах від реклами набагато вищий, ніж з України.

Висновок

Зробимо висновок: знімати і викладати відео на YouTube – це не тільки цікаво, а й вигідно.

Заробіток доступний не тільки досвідченим відеоблогерам, але і новачкам, які правильно визначилися з тематикою і регулярно випускають якісний контент. Однак будьте уважні – не всі партнерки лояльні до користувачів: вибирайте сервіси після ретельного вивчення кандидатів.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про