Як розкрутити канал на YouTube – 10 робочих способів просування на Ютубі

розкрутити канал на Ютубі Заробіток на YouTube

Ютуб з кожним днем розвивається і дає чималий трафік. Тут є багато варіантів для заробітку. Однак спочатку важливо розкрутити канал на Ютубі, щоб він приносив ще кращі результати.

Сьогодні інтернет-бізнес приносить по-справжньому хороший дохід, і багато оптимізаторів розуміють, що цільовий трафік можна отримувати не тільки з пошукових систем, але і за допомогою соцмереж та інших сайтів. Крім того, такий трафік буде навіть більш якісним і ефективним, ніж отриманий з пошукових систем, і особливо це актуально для комерційної тематики. Канал на YouTube – чудовий спосіб отримання трафіку і залучення уваги до свого продукту, тому його розкрутка грає дуже важливу роль.

Основні принципи розкрутки

Перш ніж говорити про те, як правильно розкрутити канал на YouTube , необхідно зрозуміти суть роботи з цим сайтом і причини, за якими ролики стають або не стають популярними.

Чесність понад усе

Популярність каналу на сайті Youtube залежить, перш за все, від реакції глядачів на його вмісту. Якщо відеоролик спочатку включає очевидний обман або явно демонструє мету – нажитися на відвідувачах, то положення не врятує ні відключення коментарів, ні що-небудь інше. Від негативної реакції може вберегти тільки щирість і хоч якась віддача глядачеві, навіть якщо спочатку автор переслідує саме комерційні, навіть корисливі цілі. Наприклад, людина, що займається продажем путівок або надає послуги бронювання, повинен викладати на своєму каналі ролики, пов’язані з подорожами. У такому випадку люди, яким це цікаво, все одно будуть відвідувати канал і дивитися відео, незважаючи на мету ведення такого відеоблогу.

Гроші не головне!

У наш час за певні суми можна отримати практично все: від красивих фотографій і відповідного контенту до хвалебних коментарів і відгуків, написаних підставними людьми. Будь-який сайт за гроші можна просунути в топ і добре розрекламувати, нехай навіть там буде розміщена реклама товару поганої якості за невиправдано високою ціною. У більшості випадків відвідувачі повірять гарній обкладинці і не здогадаються, що все це обман, проте у випадку з відеороликами на Ютубі така тактика не підійде. Навіть якщо коментарі будуть закриті, користувачі завжди можуть висловити своє ставлення до нецікавої ролику або поганого товару за допомогою кнопки дизлайку або скарги в службу технічної підтримки сайту. Мінімум шкоди, який отримає в такому випадку автор відеоролика – втрата підписників і популярності, максимум ж – блокування каналу на сайті.

Цікавий і корисний матеріал – запорука успіху

Незважаючи на те, що YouTube стає все популярнішим і популярнішим, в тому числі і в якості комерційного майданчик, тут все ще актуальний принцип: цікавий канал в будь-якому випадку стане популярним. Необов’язково глибоко розбиратися в методах розкрутки або платити за те, щоб розкрутити канал на Ютубі – досить просто наповнювати його дійсно унікальним, цікавим і корисним контентом. В такому випадку підписники з часом з’являться самі собою, а популярність буде рости.

Читайте статтю: Скільки потрібно підписників на Ютубі щоб заробляти

10 способів розкрутки каналу на YouTube

Ділитися роликами в соцмережах і на форумах

Найчастіше прямі посилання асоціюються у користувачів зі спамом, тому в якості альтернативи можна в своєму повідомленні вставляти відразу код в відео. Це, по-перше, підвищить самі перегляди, по-друге, не буде сприйматися як настирливий спам. Головне, вставляти свої відео доречно і не дуже нав’язливо.

Робити опис і проставляти теги до кожного відео

Як відомо, від назви, тегів і категорії залежить те, як багато людей і за якими запитами знайдуть відеоролик через пошук на каналі. Цим аспектам необхідно приділити дуже велику увагу: зробити і назву, і опис як можна більш інформативними, а також включити в текст максимальну кількість ключових слів. Саме від цієї роботи над розкруткою каналу на Ютубі буде залежати механічна частина популяризації ролика і каналу в цілому.

Залишати посилання скрізь, де можна

Як вже говорилося вище, найчастіше користувачі приймуть прямі посилання за спам, тому такий спосіб розкрутки трохи менш ефективний, ніж вставка роликів. Проте, ця методика відмінно підійде для комплексної розкрутки каналу або окремого відеоролика. Основна мета такого способу – придбання відвідувачів не тільки безпосередньо через сайт, але і через пошукові системи, такі як Яндекс і Google. Слід пам’ятати, що поставлені вручну посилання менш ефективні, ніж покупні.

Додавати якомога більше відеороликів

Велика кількість відеороликів безпосередньо пов’язано з популярністю каналу на Youtube. Очевидно, що канал, на якому розміщена тисяча роликів, розкрутиться швидше, ніж той, де їх десять або сто. Саме тому, розкручуючи канал, необхідно оновлювати його якомога частіше, не забуваючи про те, що ролики повинні бути цікавими та корисними відвідувачам. Звичайно, це необов’язково повинні бути довгі відео, їх цілком можна розбавляти короткими, але ємними і актуальними відеороликами. Такий підхід задовольнить найрізноманітніші смаки і дозволить залучити більше відвідувачів.

Робити відео-відповіді до інших роликів

Розкрутка каналу на Ютубі може здійснюватися також і за рахунок інших, більш популярних роликів. Знімаючи на них відео-відповіді, можна привернути увагу до свого каналу та обзавестися додатковими підписниками. Головне, створювати такі відповіді грамотно і вдумливо. Варто пам’ятати про те, що похвала або продовження авторської думки краще отримують лайки і провокування конфлікту.

Створювати вірусні ролики

Добре відомі випадки, коли випадково зняті ролики в лічені години розліталися по всій мережі, як вірус, і здобували колосальну популярність. Такий спосіб досі залишається дуже і дуже дієвим, проте для створення грамотного вірусного відеоролика швидше за все знадобиться допомога професіонала.

Спонукати глядачів до дій

За статистикою, більше лайків і підписників отримують ті відеоблогери, які в кінці своїх роликів безпосередньо просять про це. Це може здатися дивним, але прості фрази на кшталт «ставте палець вгору і підписуйтесь на мій канал» мають майже магічний ефект. На практиці майже завжди виявляється, що відвідувачеві зовсім не важко поставити лайк і навіть підписатися.

Відео як розкрутити канал на Ютуб:

Дружити з іншими відеоблогерами

Зв’язки завжди відіграють визначальну роль в будь-якому бізнесі, реальному або віртуальному. Привернути до себе додаткову увагу можна, згадуючи інших відеоблогеров в своїх відео. Швидше за все, у відповідь згадки і посилання на канал не змусять себе чекати за умови, що відеоролики автора дійсно цікаві.

Відповідати на питання і спілкуватися з підписниками

Контакт з передплатниками – ще одна важлива частина розкрутки каналу на Youtube. Чим більше відеоблогер відкритий до спілкування, тим більш популярним стане його канал. Можна не тільки спілкуватися з відвідувачами в коментарях, а й завести окрему рубрику для відповідей на питання, які задаються в коментарях або в соціальних мережах. Такі відео не тільки підвищують популярність автора, але і не вимагають тривалої підготовки, написання сценарію і т. д.

Стаття в тему: Як підключити партнерку для Ютуб 

Йти в ногу з часом

Останнє по порядку, але не менш важливе правило розкрутки каналу на Ютубі – потрібно завжди бути в курсі останніх подій і створювати дійсно унікальні відеоролики. Канал, на якому оглядається Iphone 4, коли вже вийшов Iphone 8, або викладається блог про самі «гарячі» розпродажі минулого літа в кінці листопада, ніколи не стане популярним. Автор же, який стежить за новинами і своєчасно вибирає теми для відеороликів, обов’язково досягне успіху в розкручуванні свого каналу.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар