Найкращі іноземні сайти для заробітку грошей в інтернеті – ТОП-5

Найкращі іноземні сайти для заробітку онлайн

Не так давно ми розглядали топ 10 найкращих професій для фрілансу , де приводили свіже опитування платіжної компанії  Payoneer . Вони опитали більше 21 тисячі фрілансерів. Тепер поговоримо про найкращі іноземні сайти для заробітку.

З’ясувалося те, що середній заробіток за годину по світу на фрілансі становить 19 $ , тоді як в Україні – 17 $ , а в США – 26 $ . І на жаль в Укрнеті та Рунеті майже всюди платять на 65% менше, ніж закордонні платформи.

Тому ми вирішили скласти ТОП-5 найкращих зарубіжних сайтів для заробітку в інтернеті, де зможе працювати будь-яка людина при наявності бажання!

На жаль, більшість платформ вимагають хорошого рівеня англійської мови.

ТОП-5 зарубіжних сайтів для заробітку

Цього разу ми вирішили виділити всього 5 різних платформ і описати їх більш детально. Тому якщо вам сподобається ця рубрика, то пишіть в коментарях і ми викладемо на Fintramplin продовження цієї статті.

Також ми вже писали про заробіток на іноземних сайтах в іншій статті.

UpWork – найбільша біржа фрілансу в світі

UpWork – це об’єднання двох великих бірж фріланса oDesk і Elance в одну платформу. Більшість українських талановитих фрілансерів (які знають англійську мову) зараз працюють саме там. І майже всі розповідають про високий заробіток.

Всі замовлення можна розділити на 2 категорії: погодинна оплата і фіксована за дію. Більша частина завдань з’являється за фіксовану вартість, тому що деякі завдання можуть забирати багато часу, а середня погодинна оплата на біржі – 25 $. Година, Карл! А в україні люди працюють іноді за 150 доларів в місяць! Це сумно.

Після реєстрації ми рекомендуємо відразу пройти верифікацію акаунта, де попросять надіслати фотку закордонного паспорта і будуть задавати питання по відео трансляції. З якої ви країни, яке місто і як добре ви розбираєтеся в своєму напрямку. Якщо верифікація не пройде – бан.

На UpWork базового аккаунту дають 60 коннектів в місяць (спеціальна валюта для покупки заявок на замовлення). Тобто можна знайти вигідне замовлення за 1-5 конектов і кинути заявку на нього. Зазвичай в місяць можливо подати близько 30 заявок.

Середній заробіток в місяць : 1 000 $.

Важливо! Щоб заробляти на біржі Апворк треба бути спеціалістом в якійсь сфері. Наприклад, можна вміти робити сайти, створювати дизайн, працювати з фотошопом, займатись перекладами і т. д. Завдань для повних новачків тут дуже мало.

Перейти на UpWork

Zirtual – сервіс найманих співробітників

Zirtual – спочатку вони тримали штат з 400 співробітників, які могли робити роботу за вас. Вони створювали рекламу, домовлялися з клієнтами, робили аналіз.

Однак компанія була збиткова і їм довелося розпустити всіх співробітників. Тепер будь-який бажаючий може піти на базову ставку – 11 $ за годину. При цьому оплачують повний робочий день, головне робити роботу добре!

Правда більшість американських фрілансерів наголошують на тому, що робота складна за таку низьку оплату. Якщо враховувати середню зарплату в США, то це дійсно низький показник. Але для України це чудова робота!

Середній заробіток в місяць :  1 750 $

Перейти на Zirtual

Mechanical Turk від Amazon

Mechanical Turk – це проект від Amazon і його називають найкрутішим краудсорсінговим майданчиком по виконанню невеликих доручень. Тут можливо заробляти до 15 $ за годину роботи.

Платформа зазвичай розбиває великі завдання на невеликі складові і кидає їх у вигляді завдань фрілансерам. Вони їх виконують за низькою ціною і всі залишаються в плюсі. Але іноді і просто кидають невеликі завдання.

Види завдань :

  1. Розподілити дані по категоріях;
  2. Проставити мета-теги;
  3. Введення даних або їх вимова;
  4. Розгадування капч і символів;
  5. Проходження опитувань;
  6. Розміщення реклами в відео, форумах і т. д;
  7. Збір email-адрес.

Проходження невеликого опитування займає там 10 хвилин і за це дають близько 0.5 $ . Введення даних з картинки займає хвилину, а платять 0.2 $ . Подібних завдань можна знайти тисячами на сайті. Але вони зазвичай доступні тим, хто виконує завдання правильно ( 98% точності і більше).

Середній заробіток в місяць :  800 $

Перейти на Mechanical Turk

Fiverr – все за 5 $

Fivver – це сайт послуг, які можуть зробити за 5 $ через інтернет. Дуже сильно нагадує відомий аналог –  Kwork . Правда, там оплата становить 500 рублів і так само можна отримувати багато замовлень.

Багато фрілансерів захоплюються проектом Fiverr тому, що виконавець сам викладає свої завдання. А замовник відповідно пише йому з проханням здійснити послугу. Таким чином не потрібно шукати клієнтів, головне створити хорошу пропозицію!

У нас є огляд сервісу Файвер.

Fivver добре підходить для новачків. Варто відзначити, що платформа бере комісію в 20% , таким чином виконавець заробляє 4 $ за завдання . Але це все одно хороші гроші тому виконавці часто викладають послуги, які можливо зробити за 30-40 хвилин роботи.

Середній заробіток в місяць :  300-800 $.

Перейти на Fiverr

Shutterstock – найбільша біржа фотографій

Shutterstock – майданчик, де можна продавати власні фотографії і малюнки. Тут цінують зображення високої якості і готові за такі знімки платити 0.25-2.5 $ .

Звичайно ж є ще варіант продавати зображення по розширеній ліцензії, де клієнти платять по 20,50 і навіть 100 доларів, але це відбувається дуже рідко. А звичайні сингли швидко продаються по долару.

Для виведення грошей необхідно накопичити 100 $, в середньому для цього потрібно викласти близько 60 картинок. Багато хто відзначає, що на ShutterStock платять найбільше за якісні знімки.

Середній заробіток в місяць :  200-1000 $ (залежить від активності).

Перейти на ShutterStock

Існує ще десяток інших іноземних сайтів для заробітку, однак ми вибрали лише 5 унікальних платформ, які відзначають тисячі користувачів. Вони займають лідируючі місце в своїх категоріях тому і розповіли про кожну окремо.

Якщо вам дійсно цікаво заробляти на зарубіжних сайтах, то обов’язково розповідайте про це в коментарях. І тоді ми нашою командою зробимо продовження, де ще розповімо про п’ять інших унікальних проектів з хорошим прибутком!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про