Залиште свою оцінку! (12 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробляти в долларах на Fiverr.com

Як заробити на Fiverr

У цій статті ми розглянемо цікавий сайт для заробітку в інтернеті – fiverr.com. Основна відмінність від фріланс бірж – ви не шукаєте самі замовника або проект, а виставляєте на продаж свої послуги.

Давайте розглянемо детальніше як заробити гроші на Fiverr. Але для цього безумовно треба знати англійську мову. Тут ви зможете заробляти на іноземному сайті в долларах.

Як працює fiverr

Робота на цьому сайті підійде для тих, хто володіє якимось конкретним навиком. Якщо нічого в голову не приходить, не переживайте, ви без проблем можете вивчити щось нове. Наприклад: створення ілюстрації на фотографії, переклад тексту або запис озвучення, створення логотипів або налагодження реклами, варіантів дуже багато.

Ось, наприклад, що зараз в популярному на цьому сайті.

Популярні послуги на сайті fiverr – створення ілюстрації, запис звуку, сео аналіз

Концепція проекту полягає в тому, що найчастіше ціни стартують з 5 доларів. Але велика ставка зроблена на додаткові послуги.

Наприклад, ви можете намалювати портрет людини з фотографії в ілюстративному стилі за 5 доларів. Але якщо на фото буде дві людини то це буде коштувати 10 доларів, а якщо потрібно виконати в терміновому порядку, то ще +10 доларів і якщо файли у великому розширенні то слід віддати за це ще +5 доларів. Так виходить, що в середньому ви будете заробляти значно більше від 5 доларів за одне замовлення.

Якщо ваша послуга складна і початкова ціна в 5 доларів не актуальна, ви можете почати і з 10 або 20, або будь-якої суми. Але не варто заламувати відразу велику ціну – треба розуміти, що на цю біржу приходять в першу чергу за не дуже дорогими проектами.

Спілкування з замовником відбувається англійською. Якщо у вас проблеми з англійською не потрібно засмучуватися, на перших порах вам може вистачити гугл перекладача, хоч звичайно мова дуже важливий аспект роботи. Чим краще ви знаєте англійську – тим більше ви заробите.

Аналоги fiverr російською мовою

Англійська мова багатьох відлякує, і у деяких з’являється інтерес до пошуку аналогів цього сервісу російською мовою. На жаль, на даний момент немає хорошого варіанту. Ви можете зареєструватися на російськомовних фріланс біржах і спробувати свої сили там, але модель заробітку буде іншою. І потрібно розуміти, що на зарубіжних сайтах завжди оплата вище.

Хоча, приблизним аналогом можна вважати сервіс KWork.

Навіть якщо з англійською у вас не дуже, в інтернеті є величезна кількість безкоштовних уроків та курсів, і перекладачем ніхто не забороняє користуватися. Я раджу спробувати в будь-якому разі, ви нічого не втратите.

Як зареєструватися і почати працювати на fiverr

Якщо ви визначилися з послугою, яку можете надати час зареєструватися і почати заробляти.

На сайті можна зареєструватися як покупець, і як продавець. Для того щоб з’явилася можливість додавати свої послуги, натисніть на посилання “Start Selling” і далі на зелену кнопку “Become a Seller”.

Після чого ви перейдете до покрокової інструкції як додати свою послугу на сайт. Чим докладніше буде ваша опис, тим більше шансів у вас отримати замовлення. Дуже важливі якісні фотографії. Уважно подумайте над тим, які додаткові послуги ви можете вказати.

реєстрація

Думаю з процесом додавання своєї послуги у вас не виникне проблем. Єдине питання, яке варто розглянути детальніше – це виведення грошей з сайту fiverr.com

Як виводити гроші з fiverr

Впевнений, що якщо ви постараєтеся у вас обов’язково вийде заробити гроші. Після того, як ви заробите, вам потрібно буде їх вивести. Давайте розглянемо які існують варіанти виведення грошей з цього сайту.

Для того щоб настроїти варіант виведення грошей, вам потрібно перейти в налаштування Selling – Revenues – Fiverr Revenue Card.

Поряд з Fiverr Revenue Card у вас буде ще два варіанти, це PayPal і Bank Trasfer. Як я вже писав раніше на сайті, PayPal не працює в Україні, також як і в деяких інших країнах СНД.

При виведенні через Bank Transfer комісія складає 25-30$ (як за SWIFT переклад) і гроші йдуть 3-5 банківських днів, тому цей варіант теж підходить не всім.

А ось Fiverr Revenue Card, це повноцінна банківська карта, яка випускається у співпраці з відомою платіжною системою Payoneer. При виборі цього варіанту вам буде запропоновано зробити карту.

Якщо ви раніше не чули про платіжну систему, то якщо говорити коротко – це зручна і популярна платіжна система, яка дозволяє виводити гроші з сайтів, а також робити запити на виплату безпосередньо у людей.

Ви можете зареєструватися в системі, отримати їх банківську карту і використовувати її, знімаючи в будь-якому банкоматі світу або розраховуючись в інтернеті.

Проблема полягає в тому, що Fiverr запропонує вам отримати партнерську картку від Payoneer, умови використання в цьому випадку можуть дещо відрізнятися від тих, які ви одержите якщо ви зареєструєтесь безпосередньо в Payoneer.

Я раджу реєструватися безпосередньо, так як ви без проблем зможете підключити вашу вже діючу картку Payoneer до акаунта Fiverr, так само ви зможете використовувати цю карту з іншими сайтами на яких можна заробляти і комісії будуть скрізь однакові, прозорі, на відміну від того, коли реєструєшся не безпосередньо.

Після того як ви натиснете на кнопку з панелі керування в Fiverr, ви будете перенаправлені на сайт Payoneer. Вам запропонують зареєструватися або підключити вже діючий акаунт Payoneer (обведено в зелений прямокутник на скріншоті).

Тобто ваша послідовність дій буде наступна.

Реєструєтесь безпосередньо в Payoneer, не через сайт fiverr.com (карта йде кілька тижнів, так що краще зробити це заздалегідь).

Заробляєте гроші в fiverr

Налаштовуєте варіант виведення грошей в fiverr і вказуєте вашу, вже діючу картку Payoneer. Це робиться через панель управління fiverr. І як на скріншоті, потрібно вказати, що у вас вже є картка Payoneer (обведено зеленим прямокутником).

Сподіваюся ця стаття прояснила для вас як почати заробляти на цьому сайті. Якщо у вас залишилися питання з приводу роботи або виведення грошей – не соромтеся задавати їх у коментарях.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про