Перевірені зарубіжні сайти для заробітку в інтернеті

Заробіток на іноземних сайтах

Статтю оновлено:

У цій публікації ми розглянемо онлайн заробіток в інтернеті на іноземних сайтах, в основному американських. Познайомимося з сервісами, які платять і заробимо перші гроші.

У більшості випадків ви зможете заробити гроші в доларах вже зараз. Тому прочитайте статтю до кінця і ви обов’язково знайдете варіант для себе.

Усі види заробітку на закордонних сайтах в одній статті неможливо вмістити, тому ми відібрали найбільш ефективні з них, а саме:

 • Перегляд відеороликів;
 • Заробіток на фотографіях;
 • Скорочення посилань;
 • Перегляд реклами;
 • Участь в опитуваннях;
 • Розгадування капчі;
 • Виконання завдань;
 • Читання листів;
 • Біткоін крани;
 • Заробіток на кліках;
 • Фріланс;
 • Копірайтинг.

Так як мова піде про роботу зарубіжних буксах, на всіх представлених у цій статті ресурсах при реєстрації прописуємо дані латинськими літерами!

Увага! У нас є стаття, де ми розглядаємо, що таке робота в інтернеті і всі її доступні способи.

Способи заробітку на іноземних сайтах без вкладень

Далі ми здійснимо огляд іноземних сервісів для заробітку онлайн без вкладень.

Якщо ви давно ставите собі питання, як заробити на іноземних сайтах без вкладень, але досі не знайшли відповідні ресурси, пропонуємо ознайомитися з цим списком:

Amazon Mechanical Turk

Це надійний американський сайт для заробітку. Цей сервіс належить компанії Amazon. Будь-хто, у якого є гаджет, інтернет, час і бажання може зареєструватися тут, виконувати прості завдання і отримувати за це гроші. Спочатку ви будете заробляти кілька центів за завдання. Але, навчившись, ваш дохід становитиме 2-3 долари в годину. А ставши майстром і досконально вивчивши систему ваш заробіток може дійти до 1000 доларів в місяць. За умови, що ви будете приділяти роботі достатньо часу (не менше 5 годин щодня).

Для комфортного користування ресурсом, необхідно знати англійську мову (в ідеалі) або вміти користуватися перекладачем. Перед роботою встановіть розширення у використовуваному браузері, або використайте Гугл Хром з автоматичним перекладачем.

Фріланс біржа Upwork

Сьогодні американські сайти для заробітку грошей в інтернеті набирають чималої популярності. Upwork – відома і надійна біржа для фрілансерів. На відміну від російськомовних бірж такого типу, платять тут більше, замовлення цікавіші, так і мовна практика є великим плюсом. Відмінне місце для тих, хто на високому рівні володіє англійською мовою і має хороші знання, наприклад, у комп’ютерному дизайні, верстці сайтів, копірайтингу.

Skillshare

Це навчальний проект, в якому можуть спробувати сили професіонали своєї справи. Якщо ви володієте якимись навичками, ви можете навчати інших. Ви відкриваєте свій клас, до вас приходять учні і платять гроші за ваші лекції. Діє система рейтингу. Чим вищий він у вас, тим більше грошей ви заробите.

Сервіс віддаленої роботи Zirtual

Це сервіс для тих, хто шукає повноцінну роботу. І буржунет дає вам таку можливість. Після реєстрації на сайті ви стаєте онлайн-помічником для дуже зайнятих людей. Вони вам дають нескладну роботу, яку не встигають робити самі, наприклад, відповісти на листи, обробити фотографії в фотошопі тощо.

Працюють тут повний робочий день у будні. Ставка за годину – 11 доларів. Проста арифметика, 8 годин, п’ять днів у тиждень, по 11 доларів в годину = 1760 доларів в місяць. І це мінімум. Але цей заробіток підійде для організованих людей, готових сумлінно виконувати завдання і тільки для тих, хто володіє англійською на високому рівні.

Для роботи на перелічених вище сервісах, як ви встигли помітити, потрібні знання в якій-небудь області та кваліфікація. Але можна обійтися і без цього. А тепер познайомимося з сервісами, на яких можна заробляти пристойні гроші навіть новачкові. Звичайно, без знання мови буде трохи складно, але все можна вирішити.

Заробіток з нуля на перегляді реклами

А тепер розглянемо зарубіжні букси, де заробіток в інтернеті на іноземних сайтах знайомий багатьом.

Ebesucher. Сьогодні заробляють не лише на американських, але і на європейських сайтах. Це німецький проект активної реклами, який платить за веб-серфінг: перегляд реклами та читання листів. Варто відзначити, що на німецьких сайтах, в основному, оплата проводиться в Lose-кредити, які можна обміняти на Webmoney. Величезним плюсом є більш висока оплата (в порівнянні з російськими аналогами), велику кількість роботи і надійність. На ресурсі передбачений російськомовний інтерфейс, так що з реєстрацією та роботою у вас проблем точно не виникне.

Twickerz – закордонний проект для заробітку в інтернеті, який працює з 2011 року. Основний заробіток – перегляд реклами. Але це далеко не всі можливості, які відкриває своїм користувачам сайт. Гроші тут можна отримати, орендуючи рефералів (за оренду 5 рефералів ви платите 1 долар в місяць), при цьому з їх заробітку отримуєте набагато більше. Також є варіанти перегляду відео, платних реєстрацій і оплачуваних ігор. Вивести гроші можна на PayPal, PayZa, PerfectMoney, EgoPay, SolidTrustPay.

Перший вивід доступний при сумі 1,5 долара, всі наступні з 3 доларів. Вже після реєстрації ви можете приступити до заробітку. Якщо не знаєте мови, використовуйте перекладач. Щоб виводити гроші з сайту і змінювати особисті дані, потрібний пін-код, який отримаєте після реєстрації). Обов’язково запишіть і збережіть його в надійному місці.

Суть заробітку тут аналогічна російськомовним ресурсам: після реєстрації обираєте для себе відповідне завдання, виконуєте його і отримуєте винагороду. Перед роботою рекомендуємо ознайомитися з діючими правилами та умовами проекту, щоб не потрапити під бан і не втратити зароблені кошти.

GPTPlanet – сервіс теж працює з 2011 року. Заточений під заробіток на рекламі. Але також можна заробляти на орендованих і прямих рефералах, платних реєстраціях. Вартість одного кліка від одного цента. Можливий 100% дохід від заробітку рефералів. В особистому кабінеті можна спостерігати за статистикою своєї діяльності.

Виплати надходять на Payeer, Payza, PayPal. Мінімальна сума для виводу 1 долар. Незважаючи на те що англомовний ресурс, працювати на ньому легко і зручно. Так що особливих труднощів у вас не виникне. Хіба що легкий дискомфорт через незнання мови.

Перегляд реклами на Twickerz. Покрокова інструкція

Почнемо з самого простого – перегляду реклами, як способу заробітку на зарубіжних сайтах. Пройдіть реєстрацію. Дані введіть латинськими літерами. Якщо немає електронного гаманця в заявлених системах виплат, зареєструйте його. Всі дані про гаманці і паролі (пін-код) акаунта потрібно зберегти. Інакше не зможете вивести кошти з системи.

Наведіть курсор миші на вкладку Earn money.

Виберіть з випадного категорій View Ads. Натисніть. На екрані ви побачите прямокутники з типами реклами. Вони відрізняються за розміром винагороди. Для тих, хто планує скористатися реферальною системою, обов’язково потрібно переглянути фіксовану рекламу. Її вартість для стандартного облікового запису 0,01 долара, для преміального 0,1 долара. У всіх зарубіжних буксах для отримання більш високої винагороди необхідно апгрейдити свій акаунт. Робиться це за допомогою пропонованих пакетів, з якими ви можете ознайомитись безпосередньо на самому ресурсі. Вартість інших типів (користувальницькі оголошення і наноекспозиції) від 0,01 до 0,05 долара за клік.

Клікайте по рекламному прямокутнику. У новому вікні відкривається сторінка з таймером. Переходьте на неї. Коли час показу закінчується, на сторінці з’являються різні персонажі (капча), вам потрібно вибрати перевернутого. Після того, як ви клікнете по обраному герою вам нараховуються гроші.

При нестабільному з’єднанні з інтернетом, а також через встановлені блокувальники реклами (Adblock та інших), гроші можуть не перевестися на ваш рахунок. Тому перед початком роботи відключіть на всіх ресурсах блокуючу ЗА і перевірте роботу мережі.

Заробіток на перегляді сайтів

Одним з найпопулярніших видів заробітку за кордоном є серфінг. Познайомимося з ресурсами, на яких платять за перегляд сайтів.

ClixSense – надійний веб-сервіс з великою різноманітністю завдань, що працює з 2007 року. Мінімальна сума для виводу 6 доларів. Заробіток нараховується на гаманці в системах Paypal і Payza. Крім перегляду сайтів, тут можна грати в ігри за гроші, проводити платні реєстрації та багато іншого.

Scarlet-clicks – ще один надійний букс з величезним вибором завдань, який стабільно платить. Працює з 2009 року. Мінімальна сума для виводу – два долари. Зароблені кошти можна вивести на Payza і PayPal.

Neobux – дуже популярний сайт, на якому кожен підбере собі завдання за смаком. Мінімальна сума для виводу – два долари. Заробіток виводиться на Payza, PayPal та інші електронні гаманці.

Як заробити на CLixSense. Покрокова інструкція

Щоб почати отримувати гроші, потрібно:

 • Пройти реєстрацію. Дані вводимо латинськими літерами.
 • Зайти в особистий кабінет.
 • У кабінеті знайти вкладку View Ads. Біля вкладки ви побачите цифри. Це кількість доступних завдань. Клікнути по вкладці.
 • Перейти на сторінку з завданнями.
 • На сторінці ви побачите прямокутники з оголошеннями, іконки мішка і годин. Мішок показує скільки грошей ви отримаєте, годинник – кількість часу, що потрібно витратити на перегляд, щоб отримати винагороду.
 • Клацніть на завдання і перейдіть на сторінку (відкриється в новій вкладці).
 • На сторінці з оголошенням ви побачите панель clixsense. Нижче блок з капчі, яку вам потрібно розгадати. Капча представлена у вигляді фотографій собаки і кота. Вам потрібно визначити де кіт і клікнути по ньому.

Після цього на сторінці з’явиться таймер, що відлічує час перегляду. Щоб отримати винагороду, вам потрібно перебувати на сторінці до закінчення заявленого часу.

Як тільки час закінчується, на місці таймера з’являється напис з галочкою. Це означає, що вам нараховані гроші за перегляд. Ось такий простий заробіток на іноземних сайтах!

Точно так само ви переглядаєте всі доступні на сторінці з завданням сайти і заробляєте на американському сайті гроші. Якщо ви в процесі відліку часу перейдете на іншу вкладку, гроші вам зараховані не будуть.

Заробіток на реєстраціях і кліках

Практично на всіх вищеперелічених зарубіжних сайтах заробляють на кліках. Але не скрізь є можливість отримувати гроші за реєстрацію. На яких сервісах це можливо?

Uniq Paid – надійний сервіс, який платить за те, що ви реєструєтеся на сайтах рекламодавців. Один з небагатьох зарубіжних буксів, що виплачує винагороду на Webmoney. Є партнерська програма. Чим більше запросите людей, тим більше заробите. Середній щоденний заробіток (при сумлінному відношенні) становить 20 доларів (середня ставка від 0,07 до 1,5 долара за реєстрацію). Для роботи з цим сервісом потрібно завести поштову скриньку в системі yahoo.com.

Globalactioncash – сервіс з різноплановими завданнями, в тому числі і платними підписками. Чудові партнерські умови, порівняно високі відрахування. Мінімальна сума для виводу – 2,5 долара. Надає від 20 до 40 сайтів для перегляду. Виплати йдуть на Liberty Reserve, Amazon.com, Payza.

Як заробити на реєстраціях Uniq Paid. Інструкція

А тепер розберемося, як заробляти на сайті Юнік Пейд:

 • Реєструєтеся в системі, натиснувши на Sing Up.
 • Заповнюєте всі поля латинськими літерами.
 • Підтверджуєте реєстрацію. Переходьте в пошту, шукаєте лист, переходите з активним посиланням.
 • Вибираєте завдання.
 • Виконуєте його.
 • Разгадуєте капчу. Це може бути контрольне запитання (ваш логін в системі, речення з двох слів, буквено-числові символи та інше).
 • Якщо все буде зроблено правильно, ви побачите ось такий напис: «You have successfully completion confirmed of this Task!».
 • Далі модератори перевіряють виконане завдання. Зазвичай це займає від одного до трьох днів. Після перевірки вам нараховуються гроші.
 • Для роботи на зарубіжних буксах варто завести собі пошту в міжнародних поштових сервісах: Yahoo! Mail, Eudora Web Mail і інші.

Заробіток на скорочення посилань

Такі сервіси дуже корисні, оскільки перетворюють довгі незрозумілі лінки в короткі посилання і платять за те, що люди, які перейшли по них, дивляться рекламу, яка з’являється в браузері перед трансляцією контенту.

Shortest – ресурс з російськомовним інтерфейсом. Платить два долари за 1000 переходів. Є можливість вивести гроші на Webmoney. Є партнерська програма.

Ouo – чудовий сервіс для додаткового заробітку з широким набором інструментів. Є партнерська програма. Платять 20% від заробітку ваших рефералів. Мінімальна сума виводу – 10 доларів. Виплати здійснюються на Paypal і Payza.

Заробіток на розгадуванні капчі

Для заробітку на капчі ми рекомендуємо використовувати сервіс Megatypers. При реєстрації введіть промо-код «DVCO», щоб отримати бонус.

Заробіток безкоштовних біткоінів

Насамперед вам потрібен биткоин гаманець. Після його реєстрації, заходьте в сервіси: Getsatoshi, GeveMeCoin, GetYourBitco і заробляйте безкоштовні сатоші.

Перегляньте наш розділ про можливості заробітку криптовалюти.

Зарубіжні програми для заробітку на смартфоні

Якщо ви хочете заробляти на іноземних сайтах за допомогою мобільного телефону в долларах, рекомендуємо звернути увагу на:

WHAFF Rewards – додаток в якому потрібно виконувати завдання. Найчастіше це закачування і встановлення якихсь файлів на телефон, але це далеко не все, на чому тут можна заробити.

Clashot – мобільний фотобанк, що дозволяє заробити на своїх фотографіях.

AppTrailers. Суть заробітку в перегляді кінотрейлерів та встановлення демо-версій програм на свій телефон. За перегляд в середньому платять 0,5 центів, за установку – до одного долара.

Всі ці програми є безкоштовними і доступні в PlayMarket.

Але це далеко не всі способи, у нас є максимально повний огляд варіантів як заробити гроші в інтернеті.

Надіємось вам підійде заробіток на іноземних сайтах і ви зможете заробляти пристойні гроші вже найближчим часом.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (33 голосів, оцінка: 4,85 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
VikaВасильМиколаТатьянаНілка Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Олександр
Гість
Олександр

Якщо щось дійсно вмієте, найкраще працювати на Апворці. Але якщо не знаєте англійської, без цього не обійтись. Я роблю сайти по 100-200 доларів на цій біржі фрілансу. В місяць іноді заробляю до 3000 доларів. А на цих всіх клікерах заробити багато не вийде, це більше для школярів та дітей.

Surveyman
Гість
Surveyman

Я заробляю гроші на Clixsense. Ви можете легко заробити 10 доларів на тиждень. Вони є 100% розчинниками. Я вже отримав переклад. Я б не рекомендував. clixsense.com/?13645776

Тома
Гість
Тома

Реальний заробіток club/4051887312891/

Нілка
Гість
Нілка

Вибачте але фігня повна

Татьяна
Гість
Татьяна

Несколько лет зарабатываю на сайте otzovik.com/?r=576300 где есть возможность получать доход активно и пассивно. Просто писать отзывы и получать деньги за просмотры ну и за сам отзыв.

Микола
Гість
Микола

Особисто я рекомендую сайт «Глобус». І якщо хочете заробити вам сюди реєструйтеся по цій силці globus-inter.com/uk/landing/people?invite=6160198&youtube=oJvDGuV5Z4g і я розкажу все про цей спосіб заробітку і відкрию вам стратегію якою сам вдало користуюся. І памятайте про бонус 5$ при реєстрації. Розповім я вам через електронну пошту коли в мене в команді з’явиться ваш значок. Повірте мені з вами ми вийдемо на пасивний заробіток. Сайт платить чесно. Якщо з’являються питання запитуйте через електронну пошту.

Василь
Гість
Василь

Товариші рекомендую такий заробіток в інтернеті як Бот в Telegram. Багато вашого часу не займе, заробіток швидкий в один клік. Скільки ви будете заробляти залежить тільки від вас, в залежності як ви будете розвивоти свій канал, переходим по силці і починаєм заробляти. bbiznes_bot?start=599471867

Vika
Гість
Vika

я отримую заробіток тут vktarget.ru/?ref=7136610 пртєднуйтесь 😊👍