Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити гроші на фотографіях в інтернеті – поради для початківців

Як заробляти на фотографіях в інтернеті

Заробити в інтернеті на своєму хоббі можливо. У цій статті поговоримо про те, як заробити на фотографіях в інтернеті і що потрібно фотографу щоб отримувати стабільні доходи онлайн.

Одним з найбільш популярних і прибуткових способів заробітку є продаж фотографій в інтернеті. Потрібні тільки відповідні навички, фотокамера (деякі застосовують телефон з камерою високої якості), цілодобовий доступ до інтернету через комп’ютер. Як професіонали, так і початківці або просто бажаючі спробувати щось нове здатні успішно на цьому заробити. Спробувати варто і тим, для кого фотографування є хобі. Розглянемо, де можна продати свої фотографії в інтернеті і які нюанси слід враховувати.

Як заробити фотографу в інтернеті

Суть роботи проста: необхідно продавати свої фотографії на різних фотобанках, причому ваша робота повинна володіти високою якістю і бути унікальною.

Фотобанки це посередницькі веб-ресурси між фотографами і клієнтами-покупцями (ними є дизайнери, творці сайтів, друковані та інтернет-видання), які бажають придбати зображення, які більше не зустрічаються у всесвітній павутині.

Бажаєте продати свої фотографії в інтернеті? Тоді приготуйтеся до високої конкуренції. Потрібно володіти професіоналізмом і творчим підходом, щоб вашу роботу помітили серед тисячі інших.

Як заробити на фотографіях в інтернеті і який прибуток можна отримати

Точної відповіді на це питання немає. Заробіток фотографа може становити як кілька десятків доларів, так і більше $1 000. На розмір прибутку впливають безліч чинників – якість зображень, частота появи нових фотографій, кількість на сайті. Найчастіше для отримання повноцінної прибутку необхідно, щоб на фотостоці було мінімум 1000 фотографій, що володіють високою якістю.

Приблизна вартість одного скачування – 20 центів, тому прибуток залежить від того, скільки разів на місяць завантажили вашу фотографію.

Якими знаннями необхідно володіти

Щоб заробіток в інтернеті на фотографіях став для вас прибутковим, потрібно враховувати наступні фактори.

Наявність якісної камери. Нерідко цікаві роботи відхиляються з тієї причини, що вони не відповідають розробленими технічними параметрами, тому не проходять перевірку модератора. Її розширення – мінімум 4 мегапікселя, а також висока якість різкість і фокуса, відсутність неопрацьованих ділянок (змазані або замилені області, шуми).

Знання англійської мови хоча б на базовому рівні. Мову потрібно для реєстрації на сайті та роботи з ним, а також для складання адекватних описів до зображень. Лише так вдасться заробити в інтернеті на фотографіях.

Досягнення 18-річного віку. Також знадобиться підтвердження особи, для чого випливає відсканувати паспорт або сфотографувати його.

Щоб заробляти на фотостоках необхідна висока швидкість інтернет-з’єднання. Це забезпечить завантаження на сайт зображень, які важать багато.

Щоб продати фото в інтернеті, потрібно вміння користуватися фотошопом та іншими відомими графічними редакторами на хорошому рівні.

Особливості співпраці з фотобанками

На зображенні повинні бути відсутніми всесвітньо відомі бренди (логотип Apple, McDonalds та інше). Якщо така робота і пройде модерацію, за цим можуть послідувати скандали, пов’язані з правовласниками.

Цікавий факт: лише одна рідкісна і цікава фотографія (наприклад, випадково знято знаменитість у відвертій позі) здатна зробити вас багатієм – навіть одинична продаж може принести вам ціле багатство.

Поради початківцю, починаючому продавати фотографії в інтернеті

Зареєструйтеся не на одному фотобанку, а на кількох. Якщо ви охопите максимально велику кількість ресурсів, то це позитивно позначиться на прибутках.

Якщо ви бачите, що для роботи з сайтом вимагається проходження іспиту, не відмовляйтеся від нього, адже це підтверджує серйозний підхід фотобанку. Ціни на таких сайтах зазвичай вищі від середніх на ринку.

На різних фотостоках правила користування сервісом можуть мати значні відмінності, але це не заважає заробляти на продажі фотографій в інтернеті. На початку роботи слід ознайомитися з інформацією на тематичних сайтах та форумах – там ви дізнаєтеся чимало корисних хитрощів і секретів для роботи з сайтом і з власними зображеннями.

Щоб новачкові заробити на фотостоках, слід серйозно поставитися до заповнення опису англійською, оскільки це теж впливає на кількість продаж.

Перевірте якість фотографії перед її відправленням. Можна скористатися сервісами, які чистять на зображенні шуми і інші недоліки.

Заробити на фотографії перші гроші непросто. Спочатку можна викладати зображення на ті теми, які цікаві особисто вам, навіть якщо вони не належать до популярних.

У багатьох людей, що працюють на фотостоках, найперші роботи так і не викликають інтерес у покупців, однак згодом вони набувають «чуття» на теми, що користуються високим попитом.

Дізнайтесь, як заробляти на музиці в інтернеті.

Як оформляти викладені на продаж фотографії

Потрібно вказати метатеги, що відносяться до зображення, і скласти його короткий опис (Description). Також необхідно вказати назву картинки, розмір якого – максимум 30 символів (Title).

Знадобиться скласти приблизно 45 ключових слів. Чим їх більше, тим краще, оскільки саме за даними Keywords покупці шукають зображення, які їх цікавлять. Від цього безпосередньо залежить ваш заробіток на фото в інтернеті. Перерахуйте дію на фотографії, час доби і року, матеріал і колір зображеного об’єкта, інші предмети, країну. До даних слів доберіть синоніми і теж їх вкажіть.

Сайти для продажу фотографій в інтернеті

Бірж фотографій багато, тому наведемо найбільш популярні і розглянемо, де можна продавати свої фотографії.

Далі будуть докладно розглянуті сайти для продажу фотографій.

Фотобанк Shutterstock

Shutterstock – це саме той фотосток, який здатний принести високий прибуток. Частими покупцями на сайті є журнали, новинні видання. З цієї причини попит на якісні фотографії не припиняється.

Щоб добре заробляти на фотографіях в інтернеті необхідно постійно викладати свіжі фотографії, оскільки нові фотографії покупці оглядають набагато частіше.

Якщо нове зображення виявилося настільки якісним, що його стали купувати безліч разів, то воно потрапить в розділ Популярне, після чого почне приносити вам регулярний дохід тривалий час.

Розглянемо, як заробляти на фотографіях на Shutterstock. Для роботи з цим сайтом потрібно зареєструватися, вказавши особисті дані англійською мовою, і пройти спеціальний іспит – завантажити на сайт 10 прикладів власних робіт. Якщо хоча б одна з них отримає схвалення, то іспит вважається пройденим. Спроби його проходження не обмежені в кількості.

реєстрація

Крім цього, на сайті продаються векторна графіка, картинки, відеоролики.

Щоб вивести зароблене, можна скористатися Skrill/Payal (мінімальна сума до виводу становить $35) або виписати чек, який буде надісланий на поштову адресу (мінімальна сума до виводу – $500).

DepositPhotos

Даний фотобанк для заробітку має не тільки іноземний, але і україномовний фотосток. Мінімальний розмір фотографій повинен становити 3,8 Мп (2400×1600 px) у форматі JPEG. До найбільш популярних тем відносяться страви і напої, природа, офісний стиль, мода. Діє іспит: після того, як ви зареєструєтесь, потрібно завантажити 5 власних зображень, які повинні отримати схвалення модераторів.

Якщо у вас з’являться питання, задати їх можна по телефону техпідтримки, причому вас направлять до помічника, який буде висловлюватися по-російськи. Дзвінок проводиться безкоштовно.

Є обмеження щодо мінімального розміру прибутку на вивід– $50.

Перейти на сайт

Фотобанк Dreamstime

Фотобанк Dreamstime, створений в 2000 році, має російський інтерфейс. Відразу після того, як ви зареєструєтесь, можна починати продавати роботи, так як іспит на даному сайті не проводиться. Це непоганий фотосток для заробітку на фотографіях для початківців.

Є обмеження, що стосуються фотографій: їх мінімальний розмір складає 3 Мб, необхідний формат – JPEG. Найменша сума до виводу становить $100. Можна скористатися такими сервісами, як MoneyBooker, Payoneer, PayPal або чеком, высылаемым на пошту.

Istockphoto був створений у 2000 році і сьогодні входить до переліку найбільш авторитетних фотостоков. Після реєстрації потрібно пройти іспит, відправивши комісії 3 своїх фотографії. Відбір буде суворим.

Перейти на Дрімзтайм

Сайт для продажу фотографій Lori

Lori – це російський фотосток, володіє непоганим потенціалом для гідного заробітку. Перевага порівняно з вищеприведеними сайтами – дані пишуться російською мовою, що відноситься і до складання описів для фотографій.

Оплачуються роботи в рублях, для виводу можна скористатися такими сервісами, як Яндекс.Гроші, PayPal, WebMoney. Також діє кешаут на банківську карту.

Заробіток на продажі фотографій з Fotolita

Fotolita – ще один визнаний фотосток, де можна починати роботу відразу, без складання іспиту. До продажу допускаються не тільки растрові зображення, але і векторні, а також відео та ілюстрації.

Мінімальний розмір виведення становить $50. Виводити отримані фінанси можна на MoneyBookers або PayPal.

Читайте: Як заробляти, коли подорожуєте.

Can Stock Photo

Фотобанк Can Stock Photo з’явився в 2004 році і відразу завоював популярність. На даний момент входить в список не тільки прибуткових, але і найбільш надійних.

Мінімальний розмір виведення грошових коштів – $50. Для виводу можна скористатися PayPal. При використанні MoneyBookers мінімальний розмір виведення становить $100.

Надіємось наша стаття допоможе вам розібратись як заробити на продажі фотографій в інтернеті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про