Заробіток на TikTok – новий конкурент Ютуб? 3 способи заробити в додатку

Заробіток на Тік Ток

У цій статті ми поговоримо про заробіток в Тік Ток, нової соціальної відео-платформі, яка стала реальним конкурентом для таких гігантів, як Youtube і Instagram.

Зі статті ви дізнаєтесь:

 • Що таке Tik Tok, і які у нього переваги;
 • Чи можна заробити в Тік Ток;
 • Як користуватися додатком;
 • Як просувати свій профіль на платформі і розвиватися.

Спочатку ми розповімо про те, що з себе представляє сервіс, і його головні фішки. Далі розберемо, як заробити гроші в додатку, а потім детально розглянемо, як користуватися Тік Ток.

Ось, що пише про сервіс Вікіпедія .

Що таке Тік Ток, і кому він потрібен

TikTok – новий соціальний сервіс у вигляді додатку для телефонів і ПК. Він був запущений в 2015 році, і за кілька років встиг завоювати аудиторію понад півмільярда (<500 000) користувачів . Це перш за все відеосервіс, орієнтований на завантаження і перегляд коротких відеороликів.

Спочатку платформа ТікТок працювала в Китаї, але згодом стала доступною для безлічі інших країн, і сьогодні вона популярна в більш ніж 40 великих країнах Європи, Америки та Азії.

Додаток TikTok працює на Андроїд, iOS, і Windows, тобто трьох найбільш популярних вашій системі.

Його головна мета – відеотворчість . Головне на сервісі – створення, перегляд і обмін короткими відео.

Основні переваги і можливості додатку TikTok

Коли ви створюєте на своєму телефоні або комп’ютері профіль на Тік Ток, то отримуєте великі можливості для відеотворчості. Тому проект підходить перш за все творчим особистостям, які бажають робити круті ролики, розвивати базу підписників і заробляти на цьому.

Цікавий сервіс буде не тільки креативним блогерам, але і любителям відео. В цьому напрямку ТікТок склав суттєву конкуренцію Ютубу і Інстаграму. За динамікою зростання аудиторії він істотно випереджає ці соцмережі. Будь-який користувач програми може поділитися відео, котрі йому сподобалися з друзями, залишати до них свої лайки і коментарі.

Крім цього, дуже зручно використовувати сервіс для створення власних треків і аудіозаписів. Набір звукових можливостей на Тік Ток теж приголомшливий.

Тут ви також можете отримати такі опції:

 • Доступ до величезної бази різних звукових треків і музики;
 • Прослуховувати популярні аудіо: подкасти, кіноцитати і аудіокниги;
 • Отримаєте прямий і зручний доступ до власної колекції аудизаписей.

Якщо ви любите створювати невеликі відео і аудіо довжиною не більше 60 секунд, і хочете отримати на цьому прибуток – варто зареєструвати аккаунт в новій соцмережі вже зараз і спробувати заробляти.

Завантажити та встановити додаток TikTok для різних платформ можна за такими адресами:

До речі. Тік Тік тільки набирає популярність, і цілком ймовірно, що ви ще не чули про цей сервіс. У нашій країні поки що більш популярні традиційні соцмережі, а також месенджери.

Можливо, вам буде цікаво дізнатися: Як заробити гроші в Інстаграмі .

Заробіток в Тік Тік – три основні способи заробити в додатку

Якщо ви вмієте робити круті вірусні відео, то точно варто спробувати себе в якості ТікТок блогера.

Чи можна заробити на Тік Току? Звичайно. В інтернеті весь заробіток крутиться навколо двох речей, які взаємопов’язані: трафік і реклама.

Трафік – потік користувачів на певному веб-ресурсі. Чим більший трафік, тим вище його потенційна прибутковість. Нагадаю, що аудиторія нової соцмережі перевищує позначку в 500 млн користувачів щомісяця.

Велика кількість відвідувачів – привабливий показник для рекламодавців, які готові платити гроші, щоб їх клієнти дізнавалися про цікаві продукти і послуги.

Таким чином, ви зможете заробити на Tik Tok, якщо у вас буде крутий профіль з великою кількістю підписників. І чим більше їх буде, тим більше можна заробити.

Сьогодні існує три основних способи отримати заробіток в Тік Ток:

 1. на рекламі в своїх відео;
 2. на лайках;
 3. на монтажі роликів для платформи.

Про кожен з цих варіантів ми розповімо нижче.

1. Заробіток на рекламі в TikTok

Якщо ви станете відомою особою на відеосервісі і отримаєте багато підписників, то зможете пропонувати можливість розміщення реклами.

Також можна спрогнозувати, що вже найближчим часом опція додавання профілю ТікТок буде на відомих біржах реклами для соцмереж. Поки нам такі варіанти невідомі.

Слід розуміти, що сервіс орієнтований на молодіжну аудиторію, і ви можете спробувати самі знайти рекламодавців, які зацікавлені в ній. Крім того, творчий підхід ніхто не відміняв. І якщо у вас буде крута ідея відео про певний бренд, то варто спробувати зв’язатися з його представниками.

Само собою, таке викличе інтерес тільки якщо у вас дійсно є аудиторія на каналі. Потрібні тисячі передплатників, і підтвердження того, що ви популярний кліпмейкер.

Але будуть і випадки, коли вас самі знайдуть і запропонують хороші гроші за рекламу.

Другий варіант – рекламувати профілі інших авторів, як це робиться на Ютуб. Правда, тут є свої нюанси. Адже в відео на 60 секунд важко буде впихнути ще й окреме нетематичні рекламне оголошення.

Словом, потрібно експериментувати, розвивати свій аккаунт, просувати його. Робити це вийде тільки якщо ви живете монтажем відео, і реалізуєте круті ідеї.

Якщо ж у вас є інформація про біржі, які вже приймають майданчики від TikTok – обов’язково напишіть про це в коментарях.

Як тільки ми виявимо біржі, де можна продавати рекламу на своєму каналі, відразу ж доповнимо статтю! Обіцяю)

2. Tik Tok заробіток на лайках

Як і в інших соцмережах, користувачі Тік Ток мріють бути популярними, а деяким це потрібно, щоб ефективніше просувати свій канал. Тому такі користувачі сервісу замовляють просування своїх постів за допомогою Лайків.

Поки сервісів, де можна ставити лайки в Тік Тік за гроші дуже мало. Серед популярних можна назвати тільки VKTarget, де також заробляють на виконанні інших простих дій в інших популярних соцмережах.

Зареєструватись в VKTarget:

Реєстрація

Оплата за лайк в TikTok там приносить користувачеві 75 копійок. Вивести можна 25 рублів. Завдань дуже мало. Зате можна підробити на інших соціальних сайтах, наприклад, в Ютубі або ВК.

Якщо вам таке цікаво, прочитайте нашу статтю про заробіток на VKTarget.

3. Створення роликів для інших користувачів сайту

Нарешті, якщо у вас є навички монтажу чи зйомки відео, то спробуйте пошукати завдання для створення роликів для додатка. Подібні замовлення варто шукати на фріланс біржах. Якщо ж таких варіантів не спостерігається – будьте першими, і згадайте про послуги для сайту Тік Ток в своєму профілі фрілансера.

Дивіться також тематичне відео по темі:

Як заробити на Тік Ток – коротка інструкція

Щоб отримати заробіток на Тік Тік необхідно буде виконати зазначені кроки:

 1. Зареєструватися в додатку

  Створіть акаунт можна за пару хвилин. Вище ми залишили посилання для кожної програмної платформи. Просто придумайте собі нік і починайте!

 2. Знімайте відео та викладати його

  Зняти одним кадром буде складно. Навчіться монтувати. Намагайтеся робити викликають ролики.

 3. Просувайте свій канал і відео

  Давайте роликам хороші заголовки, стежте за тим, що популярно. Намагайтеся, щоб ваші відсів потрапили в рекомендації.

 4. Збільшуйте аудиторію акаунту

  Нарощуйте аудиторію усіма можливими способами: діліться посиланнями в соцмережах, розповідайте друзям і просіть їх теж ділитися вашими креативу. Також можете замовити рекламу

 5. Монетизуйте своє захоплення

  Коли аудиторія становитиме хоча б кілька тисяч користувачів – можете шукати рекламодавців, або використовувати інші способи заробітку. Також можете перенаправляти свою аудиторію за допомогою посилань на платформи, де ви заробляєте.

Як користуватися ТікТок

З процесом реєстрації не повинно виникнути ніяких проблем – він елементарний.

Далі просто потрібно знімати ролики, і в разі потреби їх монтувати. Для другої цілі використовуйте зручні вам додатки, а якщо ви такими не користувалися – пошукайте найкращі варіанти в каталозі Андроїд або iOS.

Багатьох цікавить, як знімати відео в Тік Ток. Адже дійсно, найголовніше в додатку – створення і виставляння відео.

Записати можна безпосередньо в програмі. Просто натисніть кнопку із зображенням камери. Також для цих цілей можна скористатися таймером.

Пам’ятайте, що максимальна тривалість відео на сайті – 60 с. Запис ролика можна прискорювати і сповільнювати. Для цього існує відразу 5 опцій, з відповідними параметрами від х0,25 до х4, які вказують на коефіцієнт швидкості.

Крім цього, функціонал сервісу ТікТок передбачає накладення візуальних і аудіоефектів. Саме тому таке популярне прикольне накладення музики на смішні ролики і інші схожі формати.

Радимо на самому початку використання сервісу прив’язати свій номер телефону. Це потрібно, щоб потім легко відновити доступ до аккаунту.

Якщо вам потрібна ще більш тонка настройка – скористайтеся розширеними параметрами.

Є такі можливості:

 • Зробити свій профіль приватним.
 • Накласти обмеження на завантаження вашого ролика (наприклад, ви можете заборонити це);
 • Налаштування коментарів і лайків;
 • Пошук інших користувачів мережі.

Як просувати свій профіль в TikTok

Якщо ви хочете заробляти на акаунті нового відеосервісу, то доведеться докласти деяких зусиль. Як і на інших сайтах вам знадобитися розкрутка Тік Ток.

Найпростіший спосіб – замовити ті ж лайки на ВКТаргет. Але це не зовсім природний шлях, і рекомендувати таке важко. Краще дійсно робити крутий продукт, який буде подобається цільовій аудиторії.

Якщо робити вірусні відео, то ними люди самі по собі починають ділитися. Окрім просування самого Тік-Тока, ви зможете просувати інші свої акаунти в соцмережах, що теж важливо.

Якщо мова йде про перший етап, то не зайвим буде і просто поділитися посиланням на свій новий профіль за допомогою соціальних сервісів:

 • Популярних соцмереж (Ютуб, Твіттер, ВК, Інстаграм і т. д.)
 • За допомогою електронної пошти та СМС-повідомлень;
 • Через месенджери типу телеграм, Ватссап та інших.

Висновки

Заробіток в Тік Ток можливий, і має великі перспективи. Поки що сервісів, які пропонують прямі варіанти монетизації акаунтів в додатку мало. Однак, кількість можливостей буде постійно зростати.

Тік Ток – молодий сервіс, але він показує кращу динаміку зростання ніж той же Інстаграм. Тому варто бути першим, і зайняти перспективну нішу, в якій ще немає дикої конкуренції. А будуть пыдписники – прийде і заробіток на рекламі та від інших джерел. Бажаємо вам успіхів!

А що ви думаєте про TikTok? Його популярність тимчасова чи все тільки починається? Ви вже зареєстровані в додатку? Діліться своїм досвідом в коментарях, і розшарюйте статтю в соцмережах.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про