Залиште свою оцінку! (20 голосів, оцінка: 4,80 з 5)

Як заробити на реєстраціях

Заробіток на реєстраціях

Інтернет як можливість заробити непогані гроші відвідує кожного користувача. І така можливість на сьогоднішній день існує. Тут доступний навіть заробіток на реєстраціях.

Проблема полягає в тому, щоб підібрати саме такий заробіток, який дозволить без особливих проблем виконувати ту чи іншу роботу. Одним з найпростіших способів заробітку в інтернеті вважається заробіток на реєстраціях.

Що таке заробіток на реєстраціях?

Відзначимо, що даний спосіб є досить популярним серед початківців фрілансерів. Це обумовлено тим, що саме даний спосіб заробітку є:

  • досить простий у виконанні;
  • не вимагає значних зусиль з боку користувача;
  • не займає багато часу.

Все, що необхідно виконувати при даному виді заробітку в інтернеті це проходити реєстрацію на різноманітних форумах і сайтах, після чого дані користувачі отримують відповідну винагороду.

Хоча варто зазначити, що оплата по заробітку на реєстрацію не така значна, як при інших різновидах заробітку в інтернеті.

Історія появи заробітку на реєстрації

Як уже раніше говорилося отримати плату за реєстрацію можна на значній кількості сайтів, хоча і не дуже велику.

Даний спосіб прийшов у наш інтернет простір із зарубіжного інтернету, де власники сайтів  платять дуже добре за те, що користувачі просто реєструються на їх сайтах.

Але варто відзначити, що закордонні власники сайтів використовують для інших цілей, ніж у нас.

Адже наші роботодавці намагаються таким чином збільшити відвідуваність сайту. Тому у нас такий вид заробітку оплачується менше, ніж на закордонних сайтах.

Що вибрати заробіток з активністю або без?

На сьогоднішній день будь-який роботодавець пропонує заробити на реєстрацію може надавати її з активністю або без неї. У першому випадку при одержанні завдання на реєстрацію користувач повинен пройти не тільки саму реєстрацію, а також виконати її активацію і ще відповісти на деякі питання анкети. У другому випадку походити анкетування не потрібно.

Варто відзначити, що деякі не надто сумлінні роботодавці користуються не обізнаністю бажаючих заробити в інтернеті і надають оплату за реєстрацію з активністю таку ж, як і за реєстрацію без неї.

Тому, якщо є бажання виконувати саме цей вид роботи в інтернеті, то потрібно звертати увагу на такі нюанси. При цьому потрібно відзначити, що обговорювати це потрібно ще до того, як роботодавець надіслав вам завдання, а не після того.

Схожий спосіб – заробіток на кліках.

Що ж стосується вартості виконання даної різновиди заробітку, то як уже раніше говорилося, що вона є не надто високою, тому працювати в цій області вирішуються користувачі, які тільки освоюють дану область, а також ті, хто отримує величезне задоволення від виконуваної роботи. Відзначимо, що при роботі з закордонними роботодавцями оплата за реєстрацію досить висока.

Скільки можна заробити?

А ось наші роботодавці надають ціну, починаючи від 3 до 20 центів за кожне завдання, це в тому випадку якщо знайти нормального замовника. А ось якщо оплата занадто маленька, то можна вважати, що це ви догодили в мережі не надто сумлінним роботодавцям, які бажають заощаджувати на оплаті за виконану роботу.

Також варто відзначити, що серед останніх роботодавців також можна знайти і таких, які оплачують роботу, тільки після того як реєструється користувач набере певну суму за цілий блок робіт, а не після кожного виконаного завдання. Тому потрібно бути дуже уважним. Тож спосіб можна оцінити на четвірку..

Підійде тільки новачкам, у яких немає своїх грошей на перший домен і хостинг. Заробіток вимагає посидючості, низькооплачуваний. Заробити якусь копієчку можна, але на довго мало кого вистачає. Великих грошей тут немає, пасивним доходом не пахне. Як правило, початківці намагаються заробити саме таким способом.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про