Як заробити на реєстраціях

Заробіток на реєстраціях онлайн

Інтернет як можливість заробити непогані гроші є у кожного користувача. Тут доступний навіть заробіток на реєстраціях.

Проблема полягає в тому, щоб підібрати саме такий варіант заробітку, який дозволить без особливих проблем виконувати ту чи іншу роботу. Одним з найпростіших способів заробітку в інтернеті вважається отримання грошей за реєстрації на сайтах.

Хочете навчитись отримувати легкі гроші за реєстрацію – читайте далі!

Що таке заробіток на реєстраціях?

Такий спосіб є досить популярним серед новачків, які хочуть заробляти.

Заробіток на реєстраціях:

  • досить простий у виконанні;
  • не вимагає значних зусиль з боку користувача;
  • не займає багато часу.

Все, що необхідно робити це проходити реєстрацію на різноманітних форумах і сайтах, після чого дані користувачі отримують відповідну винагороду.

Хоча варто зазначити, що оплата по заробітку на реєстраціях не така значна, як при інших різновидах заробітку в інтернеті.

Отримати гроші за реєстрацію не так складно, як здається.

Історія появи заробітку на реєстрації

Як уже раніше говорилося отримати плату за реєстрацію можна на значній кількості сайтів, хоча і не дуже велику.

Такий метод прийшов у наш інтернет простір із зарубіжного інтернету, де власники сайтів  платять дуже добре за те, що користувачі просто реєструються на їх сайтах.

Але варто відзначити, що закордонні власники сайтів використовують для інших цілей, ніж у нас.

Адже наші роботодавці намагаються таким чином збільшити відвідуваність сайту. Тому у нас такий вид заробітку оплачується менше, ніж на закордонних сайтах.

Сайти, які платять за реєстрацію

Є кілька перевірених сервісів, де можна взяти завдання з оплатою за створення акаунту на інших сайтах. На них ви і зможете заробити гроші за реєстрацію.

До сайтів, які платять за реєстрацію відносяться:

Щоб почати заробляти на реєстрації профілів, слід створити акаунт на цих сайтах і знайти в переліку завдань такі, які вас цікавлять.

Розглянемо приклад з сайтом Сеоспрінт.

Щоб знайти доручення з реєстраціями перейдіть на сторінку “Выполнение заданий” (в меню зліва). Далі справа вибираємо фільтр “По категориям”. Виберіть варіант, який вам більше подобається – з активністю або без неї:

Гроші за реєстрації на Сеоспрінт

Завдання трапляються дуже різноманітні, радимо відсортувати їх по рейтингу. Деякі умови бувають надто важкі, не варто навіть починати таку задачу і витрачати час.

Після цього вибираємо завдання і читаємо умови. Виконуємо завдання і отримуємо гроші на рахунок:

Сайти які платять за реєстрації - приклад

Seosprint – дуже популярний сайт, але він платить в рублях, які потім можна вивести на електронний гаманець Вебмані. Тут в завданнях ви знайдете сотні сайтів, на яких платять за створення акаунту. А якщо ви хочете заробляти в доларах, що зараз вигідно – спробуйте WMMail.

Крім того, іноді великі проекти потребують великої кількості акаунтів в різних соцмережах та спільнотах. Тому на фріланс біржах дають завдання по серійних реєстраціях. Оплата буде договірна.

Що вибрати заробіток з активністю або без?

На сьогоднішній день будь-який роботодавець пропонує заробити на реєстрацію може надавати її з активністю або без неї. У першому випадку при одержанні завдання на реєстрацію користувач повинен пройти не тільки саму реєстрацію, а також виконати її активацію і ще відповісти на деякі питання анкети. У другому випадку походити анкетування не потрібно.

Варто відзначити, що деякі не надто сумлінні роботодавці користуються незнанням бажаючих заробити онлайн і надають оплату за реєстрацію з активністю таку ж, як і за реєстрацію без неї.

Тому, якщо є бажання виконувати саме цей вид роботи в інтернеті, то потрібно звертати увагу на такі нюанси. При цьому потрібно відзначити, що обговорювати це потрібно ще до того, як роботодавець надіслав вам завдання, а не після того.

Схожий спосіб – заробіток на кліках.

Що ж стосується оплати за виконання цього різновиду заробітку, то як уже раніше говорилося, вона є не надто високою. Тому працювати в цій області вирішують користувачі, які тільки починають працювати в інтернеті, а також ті, хто отримує величезне задоволення від виконуваної роботи. Відзначимо, що при роботі з закордонними роботодавцями оплата за реєстрацію досить висока.

Скільки можна заробити на реєстраціях в інтернеті?

А ось наші роботодавці надають ціну, починаючи від 3 до 20 центів за кожне завдання, це в тому випадку якщо знайти нормального замовника. А ось якщо оплата занадто маленька, то можна вважати, що це ви догодили в мережі не надто сумлінним роботодавцям, які бажають заощаджувати на оплаті за виконану роботу.

Також варто відзначити, що серед останніх роботодавців також можна знайти і таких, які оплачують роботу, тільки після того як зареєстрований користувач набере певну суму за цілий блок робіт, а не після кожного виконаного завдання. Тому потрібно бути дуже уважним при виконанні завдань.

Підійде тільки новачкам, у яких немає своїх грошей на перший домен і хостинг. Заробіток вимагає посидючості. Заробити якусь копієчку можна, але на довго мало кого вистачає.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (20 голосів, оцінка: 4,80 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про