Сайти, які платять за реєстрацію

Ви напевно неодноразово реєструвались на різних сайтах, заповнювали свою адресу електронної пошти, придумували пароль, вказували ім’я та інші дані.

Пару кліків і готово! Так от, виявляється на цьому можна заробляти. І є чимало сайтів, які платять гроші за реєстрацію в тій чи іншій формі.

👉 Де знайти такі сайти, скільки вони платять і для чого це робиться, розповідаємо далі.

Топ сайти, які платять гроші за реєстрацію

Сайти, які платять гроші за реєстрацію зацікавлені, щоб ви створили на них акаунт.

Їх можна розділити на три типи:

 • Майданчики, де платять гроші за реєстрацію на сайті відразу;
 • Такі, де користувач повинен реєструватись на інших проектах і вже за це отримує винагороду
 • Сервіси, на яких потрібно запрошувати інших людей та заробляти на цьому.

Платять зазвичай гроші, але не тільки. Також можуть давати подарунки, знижки або бали, які надалі конвертуються в монети.

Сайти, які платять за реєстрацію

Сайти, які платять гроші за реєстрацію хочуть надалі отримати від вас якусь вигоду. Щоб ви там працювали і виконували якісь завдання. Вони готові дати вам невеликий заробіток за створення своєї сторінки.

Також серед них є проекти, які надіються, що ви станете їх клієнтом. Наприклад, сьогодні в Україні грошові винагороди підготували мобільні банки без відділень.

До таких відносяться:

Серед інтернет-магазинів винагороду передбачають:

 • Leboutique
 • Kasta

Сюди ж входять і гральні платформи, на яких можна заробляти. Ми не будемо тут називати конкретні веб-ресурси, але їх чимало. На них можна отримати бездепозитні бонуси в гривнях та інших валютах. Зазвичай мова йде про винагороду в 50-100 гривень. Але це відносно віртуальні гроші, бо щоб їх вивести доведеться пограти і все одно поповнити рахунок.

Сайти з системою «Приведи друга»

Мова йде про партнерські або реферальні програми. Все працює дуже просто: коли користувач приводить своїх знайомих, то отримує за це бонус. А ті, хто зареєструвався також залишаються у вигоді. Запрошувати людей треба за реферальним посиланням. Воно знаходиться у вашому особистому кабінеті на сайті.

Сюди входять сайти для заробітку грошей:

 • Власна думка – український сайт опитувань. Дають небагато, всього 5 гривень;
 • Opinion – опитувальник, де дають 150 балів, потім їх можна виводити на рахунок мобільного телефону. Кожні 500 поінтів це 50 гривень.
 • Freelancehunt – найпопулярніша українська фріланс-біржа.

Інші сайти, у яких діє акція «Приведи друга»:

Letyshops – кешбек-сервіс, який платить 50 грн за запрошення, або пожиттєво 50% від свого заробітку на клієнтах. Запрошений має зробити покупки на 300 грн в перший місяць після реєстрації.

Заробіток за реєстрацію на сайті Летішопс

Майданчики, де заробляють на створенні акаунтів

Зазвичай це фріланс біржі або сервіси для виконання завдань. На них потрібно шукати відповідні розділи або замовлення. Їх зазвичай не дуже багато

Надійні сайти, які дають можливість заробити гроші за реєстрацію, включають:

 • Seosprint – популярний портал для виконання завдань, де платять в гривнях. Тут найбільше задач, в яких потрібно реєструватись на інших проектах;
 • Freelancehunt – топова українська біржа фрілансу, де можна знайти такі завдання;
 • Freelance UA – ще один сайт для фрілансерів.

Як заробляти на таких сайтах

Щоб почати заробляти на реєстрації профілів, слід створити акаунт на цих сайтах і знайти в переліку завдань такі, які вас цікавлять. Розглянемо приклад з сайтом Сеоспрінт.

Щоб знайти доручення з реєстраціями перейдіть на сторінку “Виконання завдань” (в меню зліва). Далі справа вибираємо фільтр “За категоріями”. Виберіть варіант, який вам більше подобається – з активністю або без неї.

Завдання трапляються дуже різноманітні, радимо відсортувати їх по рейтингу. Деякі умови бувають надто важкі, не варто навіть починати таку задачу і витрачати час. Після цього вибираємо завдання і читаємо умови. Виконуємо завдання і отримуємо гроші на рахунок.

Крім того, іноді великі проекти потребують великої кількості акаунтів в різних соцмережах та спільнотах. Тому на фріланс біржах дають завдання по серійних реєстраціях. Оплата буде договірна.

Заробіток на створенні акаунтів або фармінг

Найсейрозніше заробляти на створенні акаунтів дозволяє одна із спеціалізацій в арбітражі трафіку, яка називається фармінг. А фармер – це спеціаліст, який професійно створює десятки акаунтів, робить так, щоб вони виглядали як живі. Далі такі профілі будуть використовуватись для арбітражу. Наприклад, зараз така справа популярна в соцмережах фейсбук та телеграм.

Але це вже зовсім інший рівень, який потребує навчання, особливих умінь та навичок. Зате і заробіток на створенні акаунтів за гроші буде значно більшим. Спеціалісти в цій ніші заробляють до $2000, а іноді й більше.  

Якщо хочете дізнатись більше про цю професію, повертайтесь на Fintramplin, бо вже скоро ми випустимо про це окрему статтю.

Як заробити гроші за реєстрацію

Щоб заробити на реєстраціях потрібно:

 • Знайти сайти, які готові платити
 • Перейти на них і знайти кнопку «Реєстрація»
 • Заповнити базові дані акаунта, наприклад, пошту, пароль та ім’я користувача
 • Підтвердити свій профіль через лист, який прийде на електронну пошту
 • Виконати інші умови, якщо такі були передбачені.

Зазвичай гроші за реєстрацію на карту можна отримати, коли буде досягнуто поріг виплат. Це мінімальна сума, яку дозволяється виводити.

Також бувають програми які платять за реєстрацію у мобільних додатках. Їх можна пошукати в офіційних магазинах застосунків Google Play App Store.

Що ще потрібно знати про заробіток на реєстраціях

Заробіток в інтернеті за реєстрацію є досить популярним серед новачків, які хочуть швидко отримати гроші.

Заробіток на реєстраціях:

 • досить простий у виконанні;
 • не вимагає значних зусиль з боку користувача;
 • не займає багато часу.

🎯 Все, що необхідно робити це проходити реєстрацію на різноманітних форумах і сайтах, після чого  користувачі отримують відповідну винагороду.

Хоча варто зазначити, що оплата за таку активність не така значна, як при інших різновидах заробітку в інтернеті.

Отримати гроші за реєстрацію не так складно, як здається.

Реєстрація на сайтах за гроші – скільки можна заробити

Якщо йдеться про перший варіант, де оплачується тільки ваша реєстрація, то це разовий заробіток. Навіть, якщо ви створите облікові записи на усіх сайтах, які це оплачують, то багато не заробите.

Інша річ – заробіток на чужих реєстраціях. Якщо поставити справу на конвеєр, то можна отримувати чималі доходи. При чому постійно. Але для цього ви повинні розповідати людям про такі сайти, їхні переваги та можливості.

❌ Не думайте, що хтось стане переходити на якийсь невідомий веб-ресурс, тільки тому, що ви його хвалите. Потрібно донести до аудиторії реальну вигоду того, що вона зареєструється на новому для себе сайті. Наприклад стане там заробляти гроші, чи своєю чергою зможе заробляти на запрошеннях інших користувачів.

Часті питання

Де платять гроші за реєстрацію?

На деяких сайтах, про які ми розповіли у цій статті.

А на вашому сайті платять?

Ні, Fintramplin – це інформаційний ресурс. Тут ми тільки розповідаємо про можливості заробити, але нічого не пропонуємо самі.

Де платять гроші за реєстрацію?

На деяких сайтах, про які ми розповіли у цій статті. Ми включили у список тільки українські та зарубіжні проекти, які працюють в Україні.

Як знайти сайти, на яких готові платити за реєстрації?

Ми будемо оновлювати цю сторінку і додавати нові сайти, про які дізнаємось. Також у коментарях ви можете залишати свої реферальні посилання та розповідати про нові майданчики, де дають гроші за реєстрацію.

Яка буває плата за реєстрацію на сайті?

Дуже різна. Від 5 гривень і до 50-100 грн в середньому.

Як відбувається оплата за реєстрацію на сайтах?

Виводити кошти можна на банківські картки, електронні гаманці та рахунки мобільних операторів. А іноді грошима також можна безпосередньо скористатись на розрахунок на тому ж сайті.

✂️Ми щось пропустили або написали неправильно? Обов’язково напишіть в коментарі чи знаєте ви ще інші сайти, які дають гроші за реєстрацію 👉. Можна залишати й свої ссилки для запрошення, але тільки з кількома реченнями тексту!

Оголошення від партнерів

3 коментарі до “Сайти, які платять за реєстрацію”

 1. Напишу перший коментар. На жаль, зараз після початку війни доступних для Українців проектів для заробітку стало мало. Важко йти проти совісті та реєструватись на сайтах з РФ, навіть, якщо вони оплачують за реєстрації. Тому відпали сотні проектів. Надіємось що українські розробники цим скористаються і запропонують нам нові можливості.

  Відповіcти
  • Дякую за громадянську позицію і за відмову роботи з рф.
   Ваша стаття корисна, особливо з огляду на україномовний контент і можливості заробітку саме в Україні.

   Відповіcти

Залишити коментар