Заробіток на рефералах – методи і кращі сайти + поради щодо залучення рефералів

заробіток на рефералах

Заробіток на рефералах – це перспективний метод отримання доходу при незначних зусиллях. Головне – правильно вибрати напрямок діяльності і партнерську програму.

Від цього залежить ваш прибуток, простота його отримання. На сьогоднішній день кількість пропозицій досягає тисяч відміток. Правильно зорієнтувавшись і вибравши вірне рішення, ви відкриєте широкі перспективи.

Основна інформація про заробіток на залученні рефералів

Ми розглядаємо партнерки, побудовані на виплаті винагороди власником інтернет-проекту особі, яка привернула реальних або потенційних замовників, покупців. Це ефективний рекламний хід, який виявляється більш економічним і не менш дієвим, ніж інші існуючі способи просування товарів і послуг.

Якщо ви бажаєте стати учасником партнерки і отримувати винагороду за залучених клієнтів, виберіть компанію, з якою хочете співпрацювати, зареєструйтесь в цій програмі, почитайте, як заробити на рефералах в конкретному проекті. Вам нададуть реферальне посилання, яку потрібно буде розміщувати на сторонніх майданчиках, в соцмережах, блогах і форумах з текстом, що спонукає по ньому перейти. За всіх користувачів, які скористалися пропозицією і виконали обумовлені партнеркою дії, ви отримаєте встановлений винагороду.

Читайте статтю в тему: Де і як знайти активних рефералів безкоштовно і швидко

Рефералами називають осіб, яких ви залучили. Це потенційні і реальні клієнти компанії, чиєю партнерською програмою ви користуєтеся. Виплати можуть здійснюватися за наступні їх дії:

 • перехід по посиланню і реєстрація на сайті організації;
 • замовлення певних послуг;
 • купівля товару;
 • залучення нових рефералів. Цей пункт актуальний для багаторівневих партнерських програм.

Якщо розглядати переваги заробітку на залученні рефералів, вони очевидні:

 1. Простота – вам не потрібно мати спеціальну освіту і досвід.
 2. Широкий вибір пропозицій– є можливість підшукати партнерку в тій області діяльності, яка вас найбільше цікавить.
 3. Відсутність чітких обмежень за розміром доходу– чим активніше і успішніше ви працюєте, тим більшу отримуєте винагороду.
 4. Вільний графік– вас не обмежують за часом діяльності та мінімальної кількості рефералів.

Залишається розглянути найпривабливіші партнерські програми і величину доступної винагороди. Остання коливається в широких межах, тому, приймаючи рішення, потрібно бути вкрай уважними.

Як заробити на рефералах в кращих сервісах

Розглянемо популярні майданчики для роботи.

AliExpress

Це популярний китайський інтернет-магазин, де продається величезна кількість товарів. Тут роблять покупки жителі різних країн світу. Особливою популярністю товари користуються у громадян країн СНД. Це чудовий варіант заробити, не докладаючи величезних зусиль.

Якщо розглядати AliExpress, є кілька методів заробітку за допомогою рефералів і партнерів. Перший – зареєструватися в партнерці безпосередньо на сайті інтернет-магазину. Слід враховувати, що інтерфейс англомовний.

Важливо розуміти, що не всі позиції, які продаються в інтернет-магазині, можна рекламувати. Також комісія відрізняється залежно від групи товару і заробіток становить в середньому 3-6% від вартості позиції для країн СНД.

Якщо ви хочете вибрати окремий товар, знайдіть в каталозі позицію з партнеркою, скопіюйте посилання в рядку браузера, перейдіть в Ad Center – Deep Link. Вставте посилання в форму Pages URL. Натисніть кнопку Get Tracking Link. В результаті ви отримаєте готове реферальне посилання, яке зможете використовувати для просування товару.

Що стосується умов нарахування винагороди, їх два:

 1. покупка повинна бути доставлена ​​покупцеві;
 2. у нього не повинно бути претензій до товару.

Зазвичай оплата здійснюється через 30-60 днів. Зароблені гроші можна виводити раз на місяць до 20 числа. На вивід передбачена комісія – 15 доларів. Тому, є сенс накопичити суму побільше, щоб не втрачати на супутні витрати.

Якщо ваш реферал в найближчий місяць буде здійснювати кілька покупок, не обов’язково того товару, який просувався, вам також нарахують винагороду.

Не всім хочеться розбиратися з англомовним інтерфейсом, чекати 60 днів до отримання комісії. Тому, можна скористатися іншим методом заробітку на рефералах без вкладень, взявши участь в партнерці через посередників. У нашому випадку, це:

До переваг співпраці з партнерками варто віднести:

 • простий і зрозумілий інтерфейс російською мовою;
 • можливість виведення коштів раз в тиждень;
 • менша комісія за виведення.

Є й недоліки. Існує певне обмеження щодо розповсюдження посилань. Наприклад, їх можна розміщувати в блогах, групах соціальних мереж, але не на особистих сторінках. Також деякі ресурси забороняють зазначати назву самого інтернет-магазину, чий товар просувається. За порушення правил можуть заблокувати профіль і кошти на рахунку, тому є сенс уважно ознайомитися з партнерською угодою та дотриматися умов.

BestChange

Це спеціальний моніторинговий сервіс, де зібрані найкращі обмінники електронних валют . Вони пропонують вигідні курси, гарантують безпеку угод. Кожен обмінний сайт проходить ретельну перевірку адміністрацією BestChange, тому рівень надійності операцій дійсно дуже високий.

Завдання людини, яка хоче створити собі заробіток в Інтернеті на рефералах – залучати на моніторинговий сервіс більше клієнтів, які реєструвалися б тут і проводили обмінні операції за допомогою будь-якого обмінника, що знаходиться в рейтингових таблицях BestChange. Партнер має три рівні, тому реферали, яких запросила перша особа, можуть також поширювати посилання і залучати нових користувачів. З другої лінії перший рефер також отримає винагороду. За тим же принципом працює лінія третього рівня.

Рефер отримує винагороду за:

 • перші відвідини реферала і реєстрацію на сайті;
 • обмін валют;
 • залучення потенційних замовників наступних рівнів;
 • повернення на моніторинговий сайт через деякий час.

Сам BestChange обіцяє за кожного користувача 0,5 $. Більш детально про розцінки можна дізнатися, зареєструвавшись в партнерці і переглянувши інформаційне відео. Моніторинг надає рефереру все, що потрібно для ведення повномасштабної діяльності: тексти, банери, скрипти і інші інструменти.

Працювати з BestChange можуть всі, незалежно від освіти і роду діяльності. На максимально великий заробіток на реєстрації рефералів будуть розраховувати власники сайтів, що приймають оплату в електронній валюті.

Вирішивши заробляти таким способом, важливо уважно ознайомитися з правилами системи. Тут вказані заборони, при порушенні яких рефер просто не отримає комісію і може бути заблокований. Список досить великий, тому розглянемо основні табу:

 1. розміщення посилання на сайтах, що спеціалізуються на платному виконанні завдань;
 2. використання масових розсилок (СПАМ);
 3. самостійний перехід за власними посиланнями;
 4. розміщення матеріалів в сайтах з закритим доступом.

Простіше кажучи, шахрайські схеми припиняють одразу, але добросовісним партнерам платять чесно. Залежно від активності діяльності рефер може заробляти від 100 до 1000 доларів в місяць.

Лінкбілдер

Це сервіс, який займається просуванням електронних ресурсів за допомогою природних посилань. Вони виглядають не так нав’язливо, як ті, які створені автоматично, виявляються більш ефективними. Розцінки сайту Лінкбілдер цілком демократичні, тому статистика замовлення послуг, відображена на головній сторінці, вражає. Партнерам пропонується винагорода до 50% від прибутку, отриманого з клієнта. Умови партнерки досить гнучкі. Наприклад, щоб вивести кошти, не потрібно чекати певний час. Досить накопичити на рахунку 1000 рублів. Вивід здійснюється на рублевий гаманець платіжної системи WebMoney .

Є в програмі і заборони. Наприклад, категорично не дозволяється використовувати масові розсилки по електронній пошті або смс. Працювати можна з блогами і популярними форумами. Також якщо є власний сайт, можна розмістити рекламні матеріали тут.

Реферери, які приводять нових клієнтів регулярно, можуть розраховувати на індивідуальні умови співпраці. Вони обговорюються в окремому порядку з адміністрацією.

Перевірені сайти для заробітку на рефералах і величина доходу

Ми розглянули кілька популярних сайтів для заробітку на рефералах без вкладень. Насправді, їх список на порядок ширший. По суті, практично кожен ресурс, який працює в мережі Інтернет, що просуває певні товари або послуги, має свою партнерку. Наприклад, попитом користуються і такі пропозиції:

 • ETXT біржа копірайтингу . Платить за залучення виконавців, готових надавати редакторські або інформаційні послуги. Величина винагороди становить 25% від комісії, що стягується біржею. З однієї людини можна заробити в місяць близько 250 рублів. Але, система не обмежує партнерів за кількістю залучених виконавців. Дивіться також альтернативний варіант: Біржа Адвего
 • RBC-Forex– брокер для роботи на ринку Форекс. Ця область набирає обертів завдяки широким перспективам в заробітку. Працювати на ринку міжбанківського обміну валют можуть багато людей, навіть не маючи спеціальної освіти. І в будь-якому випадку початківцям і досвідченим трейдерам знадобиться брокер, готовий надати кредитне плече. Тому, партнерка обіцяє бути перспективною. З кожної успішної операції трейдера рефер отримає 10% . Цей метод для тих, кого цікавить, як швидко заробити на рефералах, адже угоди на Форексі полягають на досить великі суми. Головне завдання – знайти і залучити перспективного трейдера, що вже складніше. Альтернатива з вигідними умовами: ICO і стартапи, огляди найперспективніших проектів є на нашому блозі.
 • PAYEER – популярна електронна платіжна система, яка готова платити за залучених користувачів до 40% від комісії, що стягується за проведені операції. З огляду на те, що електронними гаманцями сьогодні користуються досить активно, є можливість отримати непоганий дохід. Рекомендуємо альтернативну партнерку від Advanced Cash.
 • Work-zilla.com– функціональний сайт для фрілансерів. Тут можна знайти величезну кількість пропозицій по роботі в будь-якому напрямку даного сектора. Винагорода за кожного залученого виконавця або замовника становить 7%. У першому випадку вони вираховуються з комісії, в останньому – з ціни послуг. Виплати здійснюються на постійній основі. Як альтернативу розгляньте сервіси зі статті:  ТОП-10 кращих бірж фрілансу.

Тепер ви знаєте, де заробити на рефералах. Вивчивши наведену інформацію, можна відзначити, що величина заробітку варіюється в широких межах.

Висновки про заробіток на рефералах

Якщо охарактеризувати розглянуту тему одним словом, можна сказати – перспективно. Рівень доходу не обмежений. Це слід пам’ятати тим, кого цікавить, скільки можна заробити на рефералах. При цьому, у когось виходить заробляти великі грошові суми, а хтось бачить на рахунку максимум 100 рублів. Залишається питання – як підвищити прибутковість діяльності. Є кілька простих порад:

 • Вибрати область, в якій ви розбираєтеся найкраще. Це спростить вивчення продукту, що просувається і зробить більш ефективною його рекламу. Особливо уважним треба бути власникам своїх блогів, сайтів або груп в соцмережах. Реферальні посилання почнуть активно працювати, якщо виявляться тематичними.
 • Не зупинятися на досягнутому. Люди, які бажають організувати прибутковий заробіток, працюють відразу з декількома проектами, приваблюють тисячі потенційних клієнтів. І навіть при невеликій комісії за одну людину підсумкові суми виходять цілком гідними.
 • Виключити нав’язливість. Потрібно розміщувати посилання таким чином, щоб вони не викликали роздратування. Реклами зараз в Мережі дуже багато і велике мистецтво зробити її корисною. Один з варіантів – зробити реферальне посилання замаскованим, наприклад, анкорним. Можна просто його скоротити.

Тих, хто бажає поліпшити власне матеріальне становище більш простим шляхом, не нав’язуючи рекламу, працюючи у вільному графіку, може зацікавити заробіток в Інтернеті без рефералів. Але, тут слід бути гранично уважним. Є кілька варіантів розвитку подій:

 • Обсяг доходу виявляється меншим за очікуваний. Наприклад, Rucaptcha – сайт, який платить за розгадування капчі у вигляді комбінацій цифр або картинок. Винагорода дуже маленька і навіть якщо використовувати додаткове ПО, заробіток не зможе стати основним.
 • Запропонований рід занять не підходить до ваших вподобань. Наприклад, WMmail . Тут можна заробити на перегляді різних повідомлень або сайтів, виконанні простих завдань, написанні інформаційних і рекламних текстів. Але, не кожен користувач зможе знайти себе в такій роботі.
 • Є варіант написання коментарів і відгуків на сайті Otzovik , де платять гроші за перегляди ваших відгуків.
 • Також є ідея заробляти гроші в соціальних мережах за допомогою лайків і репостів через такі сервіси, як Вктаргет і ЛайксРок.
 • Можна робити грошові інвестиції . Найвигідніші умови пропонують хайп-проекти. Але, тим, кого цікавить заробіток грошей без рефералів, потрібно бути уважними та обережними. Ми успішно приймаємо участь в кращих високоприбуткових проектах, покладаючись виключно на свій багаторічний досвід. Якщо ви новачок, то краще досконально вивчити сферу подібних капіталовкладень.

На закінчення відзначимо, що при всіх складнощах, які можуть виникати, заробіток на партнерках має дві переваги: ​​гарантії виплати винагороди та відсутність необхідності вкладати свої гроші (відсутність ризику). Залишається скористатися найбільш привабливими умовами.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про