Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Де і як знайти активних рефералів безкоштовно і швидко

знайти активних рефералів

Статтю оновлено:

Сайти для заробітку в інтернеті пропонують виконувати різну роботу, але їх дещо об’єднує. У кожній системі діє партнерська програма і пропонується нарахування винагород за запрошення нових учасників. Аналогічні умови доступні в різних пірамідах, іграх, сервісах і т. д. Люди питають де знайти активних рефералів?

Це означає, що більшість сайтів для заробітку виплачує бонуси користувачам, які запрошують інших учасників на проект. Наприклад, ви запросили свого знайомого і він почав заробляти. За місяць він заробив 200 доларів на сайті. А згідно партнерської програми (реферальної системи) ви отримуєте 5% від заробітку свого реферала. Тоді ваш дохід складе 10 доларів. І це тільки за один місяць і за одного користувача. А уявіть, что ви запросили багатьох. Тоді і працювати не доведеться. Можна просто буде насолоджуватись прибутком з реф відрахувань.

Тому виникає закономірне питання. Де і як знайти активних рефералів безкоштовно і швидко? Новачки ламають голову над цим питанням, тому що зібрати велику команду не так просто, а на створення і розкручування сайту потрібно занадто багато часу. Альтернативні варіанти є їх багато і навіть не обов’язково запускати власний проект.

Чому всі хочуть знайти активних рефералів?

Тема заробітку на рефералах досить популярна. Партнерські програми бувають у інтернет-магазинів, різних сервісів, провайдерів інтернету і інших компаній. Вони зацікавлені в збільшенні клієнтської бази, тому відкриті для співпраці. Їм байдуже кому платити за рекламу: вам чи рекламним компаніям. Гроші така робота приносить солідні.

Ці гроші вдалося заробити всього на одному сайті – економічній грі TaxiMoney . Сюди я привертав нових гравців не один рік, кожен день замовляю виплати і стабільно їх отримую. Подібних прикладів можу уявити скільки завгодно, тому що користуюся партнерськими програмами багатьох ресурсів:

Тепер ви розумієте, чому в інтернеті так активно поширюються посилання і рекламуються різні сайти? Їх власники можуть зовсім не замовляти рекламу, партнери зроблять все, щоб залучити в систему нових учасників. Причому не важливо, що це за проект, пов’язаний він з бізнесом, інвестиціями чи допомагає новачкам заробляти легкі гроші.

Чи реально знайти рефералів за допомогою програми?

За роки віддаленої роботи з якими тільки лохотронами мені не доводилося стикатися. Шукав цікаві рішення для набору рефералів, пробував різні сервіси, випадково натрапив на пост про те, що можна знайти рефералів за допомогою програми безкоштовно. Якщо побачите щось подібне, обходьте стороною.

Подібний софт не приносить ніякої користі, навіть якщо і вдасться отримати кілька рефералів, вони точно не будуть активними. У цій справі накрутки не працюють, боти можуть хіба що автоматизувати рекламне посилання (додати його в розсилку, відправляти в особистих повідомленнях і т. д.). Чарівних програм для пошуку рефералів немає.

Як знайти рефералів безкоштовно – перші 20 чоловік

Колись у мене не було блогу і доводилося шукати рефералів іншими способами. Один з найефективніших – це соціальні мережі. Тут зручно налагоджувати зв’язки, знаходити людей з певними інтересами, можна безкоштовно поширювати рекламу. Саме через Вконтакте (доки його не закрили в Україні в 2017 році) я колись набрав в команду перших 20 чоловік.

Не всі вони були активними, але це був відмінний старт. Що я робив? Знаходив групи, пов’язані з заробітком в інтернеті і розміщував оголошення. Людей відправляв на Wmmail – популярний кліковий спонсор з простими завданнями.  Використовуючи соціальні мережі, не обмежуйтеся тільки Вконтакті. Величезну відвідуваність отримують аналогічні проекти:

 • Facebook;
 • Twitter;
 • Telegram;
 • Instagram;
 • Google+;
 • Linkedin;
 • Flickr;
 • Foursquare;
 • Ask;
 • MySpace;
 • Pinterest.

Нехай це будуть не такі популярні і англомовні соціальні мережі. Зате їх рідше використовують, щоб знайти рефералів, тому конкуренція нижча. Активність доведеться проявляти підвищену і будьте готові до заморожування акаунтів. Нижче будуть представлені поради по правильному розміщенню партнерських посилань в соціальних мережах.

Однозначно вам знадобляться акаунти, які можна купити на BuyAccs . Пояснюючи простою мовою, починайте розсилати оголошення, пости на стінах, пишіть в приватні повідомлення і так далі. Багато хто критикує такий підхід, але він працює і для новачків все просто.

Найшвидший спосіб знайти рефералів в проект безкоштовно

Повернемося до теми клікових спонсорів, які можна використовувати не тільки для заробітку на рефералах. Тут створюються завдання для новачків, а в них можна просити пройти реєстрацію. Тобто ви будете платити користувачам гроші за те, що вони зареєструються по вашому реферальному посиланню. Чим це відрізняється від звичайної накрутки?

 • По-перше, виконавці заробляють на простих завданнях. Якщо ви пропонуєте їм пройти реєстрацію на якомусь цікавому проекті, де теж доступна віддалена робота, є ймовірність, що вони там залишаться надовго.
 • По-друге, в описі завдання можна просити проявити активність. Наприклад, для отримання винагороди, користувач повинен виконати десяток доручень, запросити за собою пару рефералів або зробити інші дії.

Для набору рефералів через завдання також рекомендую Wmmail. На даний момент тут понад півмільйона зареєстрованих користувачів, а якщо не виставляти складні умови, то можна платити навіть по центу (тобто за 1 $ ви отримаєте 100 рефералів). Чи можна знаходити рефералів на поштовиках безкоштовно? Так, але спочатку вам доведеться виконати чужі доручення:

Скільки вам потрібно грошей на оплату завдань, дивіться самі. Можна для кількох сайтів створити окремі доручення. Зробити це не складно, переходиш на панель рекламодавця і вибираєш оплачувані завдання:

Заповнюється опис у вільній формі. Вказуйте будь-які вимоги – заповнити профіль, верифікувати номер телефону, виконати роботу і т.д. Є сенс просити щось зробити, тому що взагалі такі способи набору рефералів заборонені на багатьох сайтах, потрібно робити ілюзію того, що люди дійсно зацікавлені:

Врахуйте, в описі вказується і те, що вам потрібно отримати на перевірку. Жоден з виконавців не отримає гроші, поки ви не перевірите звіт. Наприклад, тобі відправляють ніки, дивишся статистику, перевіряєш, чи були виконані всі умови і тільки тоді оплачуєш роботу. На високу активність від таких рефералів не розраховуйте, зате швидко вдасться зібрати велику мережу.

Кращі способи знайти рефералів без будь-яких фінансових вкладень

Про соціальні мережі вже сказали, ще одна відмінна ідея – зробити власний сайт. Вкладення для цього не потрібні, можна використовувати конструктор Ucoz . Правда потрібно ще час, щоб його хоч трохи розкрутити. У будь-якому випадку, він стане в нагоді вам для роботи з партнерськими програмами. Решта варіантів:

 1. Пости на форумах.

Щоб ефективно користуватися даним методом, потрібно складати якісні огляди і ділитися своїми результатами. Наприклад, вирішили запрошувати рефералів в проект по заробітку на соціальних мережах. Робите інструкцію, уявляєте всі дані по сервісу, показуєте, скільки вам вдалося заробити.

Загалом, ви повинні не просто ставити реферальне посилання, а ділитися чимось корисним. Використовуйте форуми з оплатою за повідомлення , шукайте форуми про заробіток в мережі. А взагалі, майже на всіх форумах є розділ «Курилка», де немає обмежень по темах.

 1. Коментарі на сайтах.

Можна користуватися чужими сторінками в інтернеті, щоб розміщувати свої реферальні посилання. Для цього підійдуть будь-які площадки, особливо блоги. Знову ж таки не додавайте просто посилання, оточуйте її якимось текстом. Наприклад, під статтею про біржах посилань можна написати пост типу:

А я купую посилання по 100 рублів на трастових сайтах. Ціни низькі, а якість майданчиків висока, при загальних витратах в 5000 рублів, стабільна відвідуваність піднялася до 300 хостів на добу.

Чим більше буде символів, тим вища ймовірність, що адмін схвалить такий коментар. Тільки врахуйте, текст повинен бути унікальним (бажано). Тому краще кожен раз писати щось нове і вникати в тему поста на сторінці.

 1. Відеохостінги.

Все частіше користувачі вважають за краще дивитися відео, а не читати статті. На Ютубі і його аналогах ніяких грошей платити не потрібно, щоб завантажити ролик. Зробіть свій огляд, інструкцію, добірку, розкажіть про проект, на який запрошуєте людей і залишайте посилання в описах. приклад:

Підбирайте цікаві теми, розкручуйте канал. Крім цього, ви зможете розміщувати свої ролики на форумах і в соціальних мережах, щоб вони збирали більше переглядів. Якщо пощастить, то ваші відео хтось додасть на свої сайти, а це додаткові глядачі, кожен з яких може стати рефералом.

 1. Дошки оголошень.

Чи не найефективніший, але робочий метод. Підходить для залучення рефералів на більші проекти і серйозної роботи. Суть дуже проста, потрібно додавати оголошення в розділи Робота і Вакансії.

Цілком можливо, ви зможете знайти інших партнерів серед людей, які не замислюються про віддалену роботу.

 1. Реальні знайомі.

Роботою в мережі нікого не здивувати, але коли опиняєшся в певних колах, тебе відразу засипають питаннями – а що ти робиш, а скільки одержуєш і т. д. Це чудовий спосіб отримати активного реферала, причому відразу на декількох сайтах.

Якщо ви впевнені в чесності використовуваного проекту, сміливо рекомендуйте його рідним і близьким. Тільки не заманюють їх на всякі піраміди, все-таки відносини набагато важливіші.

 1. Групи в соціальних мережах.

Якщо створення сайту або каналу для вас занадто важко, то хоча б зробіть групу в соціальних мережах. Бажано вибирати тематику заробітку, бізнесу, фінансів, віддаленої роботи, фрілансу і т.д. Її потрібно наповнювати не тільки рекламою.

Це можуть бути корисні статті, якась інфографіка, добірки найкращих сервісів, статистика виплат, відгуки та багато іншого. На розкрутку знову ж буде потрібно час, зате це перевірений і ефективний спосіб знайти рефералів безкоштовно.

Досвідчені рефоводи використовують безліч інших способів. Пишуть електронні книги, куди додаються посилання, ведуть Email розсилки, займаються SMS спамом, користуються сервісами «Питань і відповідей». Потрібно навчитися в двох словах чіпляти людини, а якщо він виходить з тобою на зв’язок і хоче з’ясувати подробиці, значить пора передавати йому реф. посилання для реєстрації.

Варіанти знайти рефералів платно

Почнемо з того, що в деяких сервісах пропонуються додаткові інструменти для збору реферальної мережі. Це можуть бути біржі, де продають і купують рефералів, а також функції «Автореферал», де платиш, щоб вільні реферали закріплювалися за тобою. Як правило, подібне зустрічається на буксах або зарубіжних ресурсах.

Є й універсальні способи платно знайти рефералів. Зокрема – це замовлення реклами одним з безлічі способів. Наприклад, можете напряму домовитися з власником якого-небудь сайту, щоб він повісив банер з вашої реферальним посиланням. За аналогією домовляються з відеоблогерами або власниками груп в соціальних мережах.

Можна піти іншим шляхом – скористатися рекламними мережами. В цьому випадку, безпосередньо ні з ким домовлятися не доведеться. Просто додаєш свої промо матеріали і оплачуєш їх покази, переходи, час розміщення. Для цього створено безліч проектів, ось найцікавіші:

 1. Nolix – сервіс для розміщення рекламних рядків, просто додається посилання з анкором.
 2. Sociate – найбільша біржа реклами в соціальних мережах (пости від 3 рублів).
 3. Plibber – аналогічний проект, замовляється реклама в різних соціальних мережах.
 4. RotaBan – вибирайте сайти і орендуйте на них місце під банери (оплата за місяць).
 5. Surfearner – найдешевша реклама додається в шапки сайтів через розширення.
 6. TeaserNet – розміщення тізерній і іншої реклами на сайтах (оплата за кліки).
 7. TAK – недорога реклама, розміщується в блоці з посиланнями на різних сайтах.
 8. Bodyclick – дорогий якісний рекламний сервіс, тут кращі майданчики.
 9. Blogun – купуйте вічні посилання на блогах і пости в соціальних мережах.
 10. Forumok – можна попросити виконавців розміщувати посилання на сайтах і в соц. мережах.

З будь-яким рекламним бюджетом реально почати. Скільки саме вкладати, вирішуйте самі і пам’ятайте, що багато чого залежить ще від ефективності промо матеріалів. Потрібно не просто привернути увагу, а й зацікавити користувача в проекті, щоб він проявив активність.

Куди краще залучати рефералів?

На нашому блозі вже є пост, де зібрані найкращі реферальні програми . Тому багато розповідати про це не будемо. Умови скрізь різні, потрібно уважно їх вивчати і порівнювати, щоб знайти найбільш вигідні пропозиції. Ось кілька гідних напрямків тим, хто ще не визначився, куди запрошувати людей:

 • ігри з виведенням грошей ;
 • партнерські мережі;
 • сайти для заробітку для новачків;
 • інші варіанти.

Всі сайти для віддаленого заробітку підходять рефоводам. За умовами найчастіше віддають відсоток від доходу реферала. Тому важливо не тільки допомогти людині зареєструватися, але і почати заробіток. Чим більше отримує команда, тим більше прибутку виходить і тобі.

Поради тим, хто хоче знайти багато рефералів

Крутитися в цій сфері зможе кожен, але тут теж є свої тонкощі. Новачки можуть про них не знати, а через відсутність досвіду роблять помилки. Нерідко зустрічаються відгуки, в яких пишуть про те, як важко знайти багато активних рефералів. Якщо ви твердо вирішили влитися в цей напрямок, прислухайтеся до рекомендацій:

 • створюйте власний сайт, навіть якщо не плануєте його розкручувати. Як мінімум, він стане в нагоді для розміщення інструкцій та іншої інформації для новачків;
 • власний сайт буде потрібно і для обходу блокування. Реф. посилання в соціальних мережах іноді забороняють, а так ви будете направляти людей на свій ресурс, а вже звідти на проект;
 • перед розміщенням посилання, скоротіть його за допомогою спеціальних сервісів . Багато хто не хоче ставати рефералами і з посилань беруть тільки назву сайту;
 • щоб змусити новачка зареєструватися по реф. ссилці, пропонуйте йому рефбек (виплата частини отриманого прибутку). На деяких сайтах це можна автоматизувати;
 • також є сервіси, які пропонують проводити між рефералами конкурси з грошовими призами. Це допомагає підвищити їх активність;
 • якщо хочете, щоб користувачі проявляли високу активність, ніколи не обманюйте їх, адже їм потім потрібно добре заробляти, інакше ваш прибуток буде низьким;
 • якщо почнете залишати посилання в коментарях, соц. мережах і на форумах, вибирайте тільки тематичні майданчики (де люди зацікавлені в рекламованому сайті);
 • зібравши певну групу людей у ​​себе в команді, ви можете відправити їм посилання на інші проекти, щоб і там вони стали вашими рефералами;
 • в багаторівневих партнерських програмах варто вчити користувачів залучати рефералів, тоді мережа буде розвиватися без вашої участі;
 • використовуйте комплекс заходів для пошуку рефералів, не зупиняйтеся на одному способі і не витрачайте всі гроші на один формат реклами.

Швидко знайти багато активних рефералів в будь-який проект буде складно. Без сайту і великих вкладень доводиться місяцями працювати, до того, як починають капати хороші гроші. З іншого боку, якщо команда велика і активна, більше нічого не потрібно робити, реферали працюють і приносять стабільний профіт.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про