Залиште свою оцінку! (3 голосів, оцінка: 4,00 з 5)

Як і скільки заробляють на кліках в інтернеті?

Заробіток на кліках. Найкращі сайти

Статтю оновлено:

Роблячи перші кроки в будь-якій справі, краще не завищувати собі планку і реально оцінювати свої можливості. Навіщо вкладатися в трейдинг, якщо ви взагалі нічого не розумієте в русі валют? Тому поговоримо про заробіток на кліках.

Багато новачків намагаються відразу взятися за серйозну роботу і через це терплять невдачі. Куди простіше заробляти на кліках, з них починали навіть популярні манімейкери.

Як і скільки заробляють на кліках в інтернеті? На цій сторінці зібрана докладна інформація, щодо цього виду роботи в мережі. Звичайно, вона не така прибуткова, натомість почати легко, вкладення не потрібні і вчитися не потрібно. Хоча при використанні суміжних видів заробітку, прибуток вдається підвищити, про це ми теж розповімо.

Заробіток на кліках в інтернеті: огляд способу

Починати знайомство з будь-яким видом заробітку потрібно з розбору польотів. Під «кліками» розуміють переходи на сайти, як прямі, так і з інших ресурсів. Кожен перехід по посиланні або банеру окремо оплачується. Грошей це приносить мало, до 1 рубля, але подумайте самі, заходити на сайти дуже просто. Тисячі людей цим займаються, виділяючи наступні плюси:

 • повна свобода, дивись скільки завгодно сайтів;
 • абсолютно ніяких вкладень;
 • є заробіток на кліках з моментальним виведенням грошей;
 • простіше цього способу заробітку немає;
 • паралельно з переглядом сайтів можна займатися своїми справами.

В залежності від того, яким видом заробітку на кліках ви займетеся, потрібно або відвідувати сайти з таймером (чекати, коли закінчиться час). Або переходити по рекламі і потім відправляти посилання, куди ви потрапляли. Все це допоможе користувачам, які шукають спосіб як заробити гроші в інтернеті без вкладень в Україні.

Якщо не хочете читати багато тексту, можете одразу реєструватись на WMMail або Seosprint. Це два найкращі проекти для такої роботи.

Хто платить за кліки? В чому суть заробітку?

Заробіток на кліках – настільки простий вид роботи через інтернет, що іноді викликає підозри. Звідки беруться гроші, які виплачуються користувачам? Насправді вони надходять від рекламодавців. Комусь потрібна недорога реклама, а хтось шукає рефералів, хоче збільшити відвідуваність свого сайту або накрутити переходи по рекламі. Все це дозволяє отримувати додатковий підробіток як на комп’ютері, так і на телефоні.

Всі ці люди заходять на клікові спонсори (список кращих представлений нижче) і замовляють необхідну накрутку. На простому перегляді сайтів заробляти простіше, у клікових завданнях (коли просять відвідати сайт, перейшовши по банеру) є додаткові умови. Можете не сумніватися, що це вам під силу.

Заробіток на читанні листів

У заробітку в інтернеті на кліках є кілька різновидів. Один з найпростіших форматів роботи – це перехід за посиланнями з листів. Після реєстрації на поштовиках, на Email приходять ці листи, також їх можна переглядати в особистому кабінеті.

Все просто, представлений список доступних проектів, вказана вартість відвідування. Щоб зарахувався перехід, необхідно спочатку відкрити лист, а потім натиснути на посилання, яка в ньому міститься.

На першому зображенні показано, скільки платять за відвідування сайту. Сума невелика, тому що вимоги дуже прості. При відкритті сайтів, потрібно ще трохи чекати, щоб закінчився таймер, після нього з’являється капча, розглянемо приклад у наступному вигляді, так як там майже все робиться так само.

Заробіток на серфінгу і автосерфінгах

В інтернеті серфінгом називають відвідування сайтів. У нашому випадку, за це ще й платять гроші. На всіх поштовиках є розділ з даними назвою. Після запуску серфінгу (як і при читанні листів), відкривається нова вкладка, де представлений сайт рекламодавця і ведеться відлік часу.

На відміну від листів, тут не потрібно переходити по посиланнях, сайти відкриваються один за іншим. Як і в попередньому вигляді, коли закінчується час, користувачів перевіряють на ботів (використання автоклікерів заборонено).

Що стосується автосерфінгу, то при його використанні капча не показується. Просто починаєш автоматичний серфінг, і сайти один за іншим відкриваються, взагалі без вашої участі. Як правило, таких пропозицій приходить мало.

Заробіток на виконанні завдань, які бувають завдання?

Найбільше грошей з цієї простої роботи надходить при використанні клікових завдань. У них потрібно не тільки відвідати сайт, але і натиснути на рекламу. Власники сайтів отримують від рекламодавців гроші за кожен перехід, частину цих грошей вони віддають тим, хто допомагає з накруткою (тобто виконавцям).

Такий заробіток на кліках від 1 до 5 рублів здатний приносити 100%. При виборі доручень, звертайте увагу на винагороду та умови. Іноді вимоги розписані на цілу сторінку, краще шукати доручення з мінімальним описом.

Приклад клікового завдання. Рекламодавець просить зайти на його сайт через Яндекс. Відкрити кілька сторінок, потім натиснути на рекламу і на відкритому сайті зробити ще один перехід. Щоб він зміг перевірити виконання, потрібно відправляти звіт. Все це просто – це набір посилань, які підтверджують, що всі необхідні кліки виконані. Так все здається складним, але коли виконайте кілька завдань, зрозумієте, наскільки це просто. За одне таке замовлення заплатять більше, ніж якщо б ви подивилися 10 сайтів в серфінгу.

Читайте статтю про ще один вид отримання прибутку на завданнях.

Заробіток на рефералах, як побудувати свою реферальну мережу?

Пам’ятаєте на початку статті ми говорили про те, що є додатковий спосіб заробітку на кліках, який дозволяє в рази збільшити доходи? Так от, якщо ви станете активним партнером будь-якого поштовика, вам будуть виплачувати відсотки від доходу людей, яких ви запросили в систему. Умови скрізь різні, але суть одна – вам дають заслужений відсоток.

Прибуток йде з 5 рівнів рефералів, тобто отримуєш гроші не тільки з тих, кого сам запросив, але й з тих, кого привели твої реферали. Варіант досить вигідний, тому що самому виконувати роботу не обов’язково. Набрав велику команду і стабільно отримуєш відрахування, взагалі нічого не роблячи.

Способи отримання рефералів

Цим видом заробітку в інтернеті без вкладень я і сам користуюся. Мені допомагає блог збирати великі команди на різних сайтах. Це найбільш ефективний варіант, однак, він підходить не всім. Багато новачків просто не вміють створювати сайти, до того ж їх потрібно розкручувати і на це йде багато часу. Використовуйте ці варіанти, щоб заробіток на кліках був ефективнішим:

 • можна замовити серфінг на одному сайті і через нього залучати рефералів на інший поштовик;
 • активніше діліться інформацією про заробіток в соціальних мережах;
 • розповідайте про заробіток в інтернеті на кліках через форуми, діліться своїми успіхами;
 • замовте рекламу на будь-якому сайті (на моєму блозі є рекламна рядок зверху);
 • рефералів можна купити на біржі, цей спосіб вимагає великих вкладень.

Даний спосіб швидко гроші не приносить, доводиться чекати, поки реферали влаштуються на сайтах і почнуть активно працювати. Зате потім з’являється джерело пасивного прибутку. При пошуку цільової аудиторії враховуйте інтереси. Реклама повинна показуватися саме новачкам, готовим розпочати заробіток в інтернеті без вкладень.

Продаж і купівля рефералів

На всіх великих поштовиках є біржі, через які продаються і купуються реферали. Такі біржі цікаві з обох сторін. По-перше, можна вкластися і максимально швидко набрати величезну команду виконавців. По-друге, щоб не чекати прибутку з залучених людей, їх можна продати і відразу отримати гроші.

Спираючись на особистий досвід скажу, біржа рефералів на Wmmail найкраща. Там найбільше пропозицій, деякі примудряються заробляти на перепродажах. Тільки не поспішайте витрачати всі гроші, спочатку варто набратися досвіду і розібратися, де рефералів краще купувати, в цьому теж є певні тонкощі.

Читайте, як отримати більше рефералів.

Скільки заробляють на кліках?

Є користувачі, які вірять, що на заробіток на кліках приносить від 1$ до 5$. Дану суму можна зібрати, але точно не за один день. Тільки при використанні партнерської програми вдається збирати великий дохід, на виконанні завдань і серфінгу нікому не вдається вийти на солідний прибуток.

Чому? Тому що заробіток на кліках розрахований саме на новачків. Щоб ви розуміли, скільки реально зібрати грошей таким способом, давайте розглянемо конкретний приклад. Зайдемо на Сеоспринт і подивимося, скільки платять за відвідування сайтів через листи.

За кожне відвідування 6-7 копійок, приблизно такі ж розцінки в серфінгу. За добу надходить близько 30 пропозицій, виходить 1.8-2.1 рубля. За місяць трохи більше 50 рублів, але і часу буде йти максимум 10 хвилин в добу. Тому, краще користуватися відразу декількома сайтами. Якщо ж виконувати клікові завдання, доходи будуть набагато вищими.

Всього за одне виконання завдання платять 0.5-1 рубль (в середньому). Якщо виконувати стабільно, хоча б по 10 завдань у добу, за місяць легко набирається 300 рублів. Принаймні, на оплату мобільного зв’язку вистачає. Хочете більше грошей? Ніхто не заважає вам витрачати більше часу на роботу з завданнями.

Найкращі сайти для заробітку на кліках

Називають проекти для заробітку на кліках по-різному – букси, поштовики, клікові спонсори, САР. Однак, все це одне й те ж, сайти відрізняються за дизайном, додатковими функціями. На всіх є клікові завдання і платять за відвідування сайтів:

Wmmail – найпопулярніший серед інших сайтів, тому тут добре платять за кліки і дуже багато роботи. Плюс є кілька додаткових видів роботи. А найголовніше тут доступний заробіток в інтернеті в доларах.

seosprint – за кількістю завдань займає перше місце, але платять не так багато. З іншого боку, тут найчастіше з’являються платні листи і серфінг.

profitcentr – якщо шукали заробіток на кліках з виведенням на телефон, користуйтеся цим проектом. Він досить популярний і рекламодавців вистачає.

seo-fast.ru – хоч і з’явився пізніше за своїх конкурентів, завоював величезну популярність. Тут доступні виплати на всі російські платіжні системи.

Socpublic – один з найстаріших буксів, тільки його повністю переробили. Він став ще цікавішим, тут вигідна партнерська програма (відрахування до 60%).

Teaser – клікові завдання є, але серфінгу і листів немає. Замість них завантажується плагін для браузера і показується реклама на різних сайтах (з оплатою за покази банерів).

VipIp – єдина система, де заробляти можна тільки через програму. Крім завдань, користувачам пропонують автоматичний заробіток.

Raymoney – з’явився поштовик зовсім недавно, це молодий проект, на ньому поки мало рекламодавців. Зате він ідеально підходить для залучення рефералів.

Wmzona – всі види заробітку на кліках тут є. Крім них пропонують отримувати дохід з продажу статей і майнінгу (заробіток на відеокарті).

Clixsense – сайт зарубіжний, він сплачує з 2007 року. Іноземці готові платити виконавцям більше, що всі розрахунки ведуться в доларах.

Fastprom – зовні нагадує відомий Seosprint, але тут свої рекламодавці, тому багато унікальних клікових завдань.

Vip-prom – цей сайт не просто схожий на Сеоспринт, його створили ті ж самі розробники. Основна відмінність, це розрахунки в доларах.

Cashtaller – сайт поєднує в собі обмінників електронних грошей і кліковий спонсор. Сюди теж вигідно залучати нових учасників (до 60% відрахування).

Не обов’язково реєструватися відразу на всіх сайтах, можете вибрати 5-7 ресурсів, які вам більше сподобаються. Головне не користуватися одним буксом, так як в цьому випадку можливості будуть обмежені. Дуже маленький вибір завдань і мінімальна кількість листів/сайтів в серфінгу.

Як почати заробляти на кліках новачку: реєстрація гаманців

Без електронного рахунку в одній з платіжних систем, неможливо взагалі заробляти в інтернеті. Який платіжкою користуватися, вирішуйте самі. Поштовики зазвичай пропонують кілька способів виведення. Майже скрізь доступні переклади на Яндекс.Гроші. Зареєструватися гаманець також просто, як пройти реєстрацію на будь-якому сайті.

За законом, платіжні системи зобов’язані збирати дані про своїх користувачів, тому обов’язково потрібно верифікація рахунку.

Навіть новачкові буде потрібно максимум півгодини, щоб відкрити рахунок і пройти необхідні перевірки. За податки не переживайте, доходи будуть не такими великими, щоб вони когось зацікавили, в інтернеті забивають мільйони і ні з ким не діляться прибутком. За іншим платіжним системам у нас є окремі статті, де пояснюється, як відкрити віртуальний гаманець:

 • Webmoney;
 • Payeer;
 • Skrill;
 • Perfect Money.

Немає різниці, який рахунок ви відкриєте, в будь-якому разі з нього можна буде виводити гроші на банківські картки. На жаль, безпосередньо з картами букси не працюють, тому віртуальний гаманець повинен бути обов’язково.

Як заробляти на Wmmail і Seosprint

Новачкам важко розібратися в способах заробітку, навіть якщо вони прості. У цьому заголовку представлені найкращі поштові спонсори, з ними заробіток на кліках найвигідніший. Реєстрація займе максимум 5 хвилин, ніяких перевірок паспортних даних не проводиться.

Помилка всіх новачків в тому, що вони розглядають тільки кліки, адже на поштовиках є багато альтернативних доручень. Моя порада всім, хто читає цю статтю – виконуйте інші завдання. Наприклад, це можуть бути реєстрації, за них добре платять.

Звичайно, оплата залежить від того, які вимоги встановлює рекламодавець. Якщо потрібно заповнити просту форму, то платять мінімальну суму. Якщо ж потрібно проявити активність, оплата підвищується. Виконувати такі доручення теж легко, спочатку потрібно уважно прочитати опис.

У вибраному прикладі представлена посилання і зазначено, що потрібно просто зареєструватися. Умови простіше не куди, тому тиснемо «Почати виконання завдання» і переходимо по посиланню, яка представлена в описі.

У звіт просять відправити ім’я, мабуть, рекламодавець мав на увазі Email адресу, так як ім’я при реєстрації не заповнюється. Коли робота зроблена, повертаємося до опису і вказуємо звіт (форма з’являється після натискання кнопки «Виконання завдання»).

Подаємо звіт на перевірку і чекаємо, коли рекламодавець його подивиться. Зазвичай це займає кілька годин. За цей час встигаєш виконати ще багато інших доручень. Без вагомої причини ніхто не відмовляє у виплатах, за цим стежать модератори. Головне намагайтеся врахувати всі вимоги.

Це не американські сайти для заробітку в інтернеті, але вони дійсно платять!

Швидкий заробіток на лайках і репостах, виконуючи завдання

Рекомендую новачкам вибирати завдання, забирають мінімум часу.  Наприклад дуже популярним став заробіток в інтернеті на лайках. Краще ставити наголос на кількість виконань, не звертаючи уваги на оплату. З категорії соціальних мереж, таких доручень багато. На вступ в групу або репост йде максимум 15-20 секунд, хоч і низька оплата, вдається набагато швидше зібрати пристойну суму.

На всіх поштовиках є подібні фільтри, вибирайте тільки ті доручення, які пов’язані з соціальними мережами або YouTube. Звичайно, ніхто не заплатить великі гроші за те, що хтось поставив лайк або клас, але тут ключову роль відіграє швидкість виконання.

За ті ж 5 хвилин, які пішли б на реєстрацію з активністю, можна виконати більше 20 замовлень, що принесе 20 рублів. Погодьтеся, цілком непогано, за годину реально накопичити і 200 рублів. Виконуються доручення також, як клікові й інші завдання, в описі вказані усі вимоги.

Є користувачі, які спеціально створюють акаунти (купують їх на BuyAccs), щоб виконувати завдання кожен день, не чіпаючи свої реальні профілі. Грошей на це реально вдається підняти чимало, головне виділити більше часу на роботу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про