Як заробити на реферальних посиланнях

як заробити на рефералах та реферальних посиланнях

Реферальная система дозволяє заробляти, рекомендуючи сайти і проекти іншим людям. Так що у виграші виявляються усі учасники: сайт отримує реєстрації, реферал потрібний сайт, ви – відсотки від прибутку реферала.

Є хороша цитата, яка характеризує заробіток на рефералах. Краще отримувати по 1% від зусиль 100 чоловік, ніж 100% тільки від своїх власних зусиль.

Система така: людина (реферал) реєструється по вашому посиланню, виконує певні дії і приносить дохід сайту, а з цієї суми вам відраховується відсоток. При цьому вам платить сам сайт, а не береться частина грошей із заробітку вашого реферала. Сервіси зацікавлені в нових робітниках, тому охоче діляться комісією.

Їм набагато дешевше виділити невеликий відсоток з прибутку, ніж оплачувати рекламу (невідомо, скільки вона зможе принести). Так що у виграші виявляються усі учасники: сайт отримує реєстрації, реферал роботу, ви – відсотки від доходів реферала.

Фактично – заробіток на реферальних програмах – один із варіантів партнерських програм.

Існують різні види сайтів з реферального системою, але я рекомендую для початку зосередитися на сайтах для заробітку. На такі сайти завжди є попит і не доведеться довго переконувати людей зареєструватися.

Головне правило: рекомендуйте тільки якісні сайти, щоб не втратити довіру своїх знайомих. Адже ви не отримаєте великий прибуток, якщо люди не стануть працювати на таких сайтах.

Як заробити на реферальних ссилках

  1. Зареєструйтесь на сайтах з реферальною системою. Бажано використовувати робочу пошту, щоб вас не закидали спамом.

У цій статей можна подивитися приклади деяких посилань (в кінці) і у статтях розділу «заробіток без вкладень тут і зараз».

  1. Складіть текст для залучення рефералів. Зазвичай використовують буквально кілька пропозицій, щоб було просто просувати. Приміром, «Сайт з оплатою за коментарі – 10 рублів за три пропозиції. Ваше посилання для залучення рефералів». Важливо давати реальні цифри, щоб людина не розчарувався.
  2. Поширюйте свої посилання. Їх можна отримати в спеціальному розділі на сайті, зазвичай він називається «для партнерів», «мої реферали», «реферальне посилання» і т. д.

Деякі люди цілеспрямовано обрізають реферальне посилання, але цього можна уникнути за допомогою сервісу коротких посилань. Замість довгої сайт.ком/коноплянка буде vk.cc/… (зробити можна на сайті: vk.com/cc). Існують і інші сервіси коротких посилань.

Зовсім не обов’язково, щоб людина реєструвався відразу. Зазвичай інформація про перехід зберігається півроку-рік, так що якщо користувач зареєструється протягом цього часу, він стане вашим рефералом.

Де брати рефералів

Це найголовніше питання для цього виду заробітку, тому що без них доходу не буде. Я розгляну варіанти для залучення людей на сайти з роботою, так як це один з найпростіших варіантів.

Безкоштовне залучення рефералів

  1. Створити PDF книги зі списком посилань і описом. Щось на зразок інструкції, яку ви безкоштовно розповсюдити по інтернету. Зробити її досить легко: складіть текст у звичайному Word-вському документі, а потім за допомогою онлайн-сервісів або програми конвертуйте PDF.
  2. Розсилати свої посилання «спамом» — на форумах, в чужих групах, дошки оголошень або на сайтах, в повідомленнях соціальних мереж. Досить ризикований план, тому що люди погано сприймають спам, а ваші акаунти будуть банити.
  3. Створити привабливі вакансії на біржах, а потім всім бажаючим надсилати свої посилання для реєстрації і невелику інструкцію до заробітку. Можна трохи автоматизувати цю роботу: встановіть на пошту автовідповідач, щоб у відповідь висилали лист з рекламою та вашим посиланням на сайт.
  4. Створити розсилку, і в ній поширювати реферальні посилання. Досить довгий процес, і для цього потрібно мати певні знання. Але в цілому спосіб дуже ефективний і може принести велику користь у подальшому.
  5. Створити свій сайт з корисним матеріалом, на якому ви будете поширювати реферальні посилання. Досить складний спосіб, особливо якщо у вас зовсім немає досвіду. Можна використовувати ЖЖ або безкоштовні платформи, але набагато ефективніше платний домен/хостинг.
  6. Створити групу чи окрему сторінку в соціальних мережах про заробіток в інтернеті (майте на увазі, що деякі посилання адміністрація блокує і не дає перейти). Набрати підписників можна з допомогою накрутки, щоб виглядало солідніше, а потім розвивати звичайним способом. Досить довгий процес.
  7. Створювати на сайтах на зразок Workzilla завдання — зареєструватися за цим посиланням та виконати 10-50 завдань, за виконання отримаєте 10-50 рублів. Ефективність не велика, але деякі люди будуть раді дізнатися новий вид заробітку + заробити трохи грошей. А ви надалі зможете отримувати відсотки від їх доходів. Іноді можна опинитися в мінусі.

Де можна купити рефералів

Можна, звичайно, використовувати платні методи: купувати рекламу, банери, давати оголошення у великих спільнотах соціальних мереж тощо. Крім того існують спеціальні біржі рефералів, але в ефективності цього методу я не впевнений.

Програми для залучення рефералів

Є спеціальні програми для залучення рефералів. Їх принцип дії може відрізнятися, тому що існує величезна кількість варіантів. Наведу приклад:

Втопе – програма для накрутки показників в соціальних мережах, але можна з допомогою неї залучати рефералів. Досить створити пост із закличним текстом і поставити своє посилання, а потім замовити 100 репостів запису. Таким чином вона розійдеться по інтернету і буде потрапляти різним людям на очі. Деякі з них зацікавляться і перейдуть за посиланням.

Для цього можна використовувати і інші подібні програми. Можна здійснювати набір рефералів на автоматі, якщо поєднати метод з книгою-інструкцією та сайт/група і програмою.

Скільки можна заробити на рефералах

Насправді дохід нічим не обмежений, все залежить від вашої активності та способів просування. Якщо просто розмістити на своїй сторінці в соціальних мережах посилання і чекати, результати будуть мізерними. Але якщо активно діяти і використовувати різні методики просування (перераховані вище), можна створити постійний пасивний дохід від 1000 гривень і більше в місяць.

Ця робота спрямована на довгостроковий пасивний дохід, так що не варто чекати високого прибутку миттєво. Доведеться багато працювати, щоб залучити людей. Не забувайте і про те, що деякі люди з часом втрачають інтерес до сайтів, і поступово перестануть приносити дохід. Так що поповнювати базу рефералів потрібно постійно.

Можна підібрати сайти, які вам до душі: реєстрація хостингу/домену, інтернет магазини, онлайн-ігри. Варіантів маса, так що підбирайте підходящий варіант і приступайте до справи.

Відгуки про заробіток на рефералах

Зараз я отримую приблизно 700 – 2000 гривень на місяць (буває по різному), нічого не роблячи. Достатньо раз в місяць зайти на сайти і вивести виручку. І це далеко не межа, надалі я планую збільшити свої доходи як мінімум вдвічі-втричі.

Я рекомендую цей спосіб, так як заробити на реферальних посиланнях можна добре, та до того ж в пасивному режимі. Але дохід можна отримати тільки через деякий час.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KOE_KTO Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
KOE_KTO
Гість
KOE_KTO

Дякую за статтю. Я вважаю, що топ сайт по заробітку це ua.bananatic.ru/ps4/#