Залиште свою оцінку! (7 голосів, оцінка: 2,71 з 5)

Виконання завдань в інтернеті за гроші

заробіток на виконанні завдань

Статтю оновлено:

В інтернеті завжди повно роботи, головне – знати, де її шукати. Ще один непоганий спосіб отримати додаткових дохід – заробіток на виконанні завдань. Для такого підробітку навіть існують спеціальні сайти, де можна підібрати відповідне завдання. Але про все по порядку.

Виконання завдань в інтернеті за гроші – спосіб заробітку для новачків

Суть такого заробітку на виконанні завдань проста і зрозуміла: замовник розміщує якесь завдання, ви беретеся за нього, робите, відправляєте на перевірку і, якщо все зроблено вірно, отримуєте оплату. Нічого складного, якщо ви будете уважно читати опис роботи і робити все, згідно умов замовнинка.

Завдання бувають прості і складні, так що кожен зможе знайти щось підходяще. В залежності від складності змінюється і оплата, так що не варто зосереджуватися виключно на копійчаних завданнях.

Заробіток на виконанні завдань – основні типи роботи

Які бувають завдання від замовників на спеціальних сайтах:

Реєстрація на сайті або форумах – треба перейти на певний сайт і створити обліковий запис.

Реєстрація + дії – іноді бувають додаткові умови, наприклад встановити аватарку і написати  три коментаря. За це платять більше.

Дії в соціальних мережах – знадобиться акаунт у популярних соцмережах, щоб виконувати ці завдання. Завдання прості – лайкнути, зробити репост, вступити, проголосувати в опитуванні і т. д.

Постінг – потрібно буде писати коментарі до статей, спілкуватися на форумах, створювати теми.

Написання статей – це хороший спосіб заробити, але на подібних сайтах зазвичай платять копійки. Так що краще не виконуйте ці завдання за 10-20 рублів/1000 знаків, а вивчіть тему і отримуйте за 30-50 рублів/1000 збп.

Відгуки написання відгуків на різні товари.

Голосування – потрібно пройти на сайт і проголосувати за певного кандидата.

Інвестиції – дуже сумнівні завдання, в яких вам потрібно зареєструватися на сайті і внести гроші на рахунок. Настійно не рекомендую з цим зв’язуватися — зазвичай розміщують такі оголошення шахраї.

Ігри – потрібно зареєструватися на грі, дійти до певного рівня і за це вам дадуть гроші.

Поради та рекомендації при заробітку на завданнях

При виборі завдань обов’язково звертайте увагу на репутацію замовника, відгуки і на те, як давно зареєструвався. Уважно читайте опис завдання, щоб виконати все в точності як написано. Якщо зробите помилку, ви не отримаєте оплату і можете отримати негативний відгук.

Невідповідні завдання можна приховувати – зазвичай це лише спеціальна кнопка Приховати або хрестик.

Багаторазові завдання додайте в закладки – це ті завдання, які можна виконувати багато разів через певний проміжок часу (через 2 дні або тиждень). У визначений день зайдіть в обране і швидко виконайте вже знайомі дії.

Створюйте нові поштові скриньки для виконання завдань з реєстрації, і збережіть дані. Тоді наступного разу вам не доведеться кожного разу створювати нову пошту – просто візьмете з готових і заробіток на виконанні завдань буде комфортним. Зареєструйтеся відразу на декількох сайтах, щоб отримати більше замовлень.

Сайти де можна заробити гроші виконуючи завдання

А тепер розповімо про сайти, на яких можна заробити таким способом:

wmmail.ru – сайт з великою кількістю простих завдань. Мінімалка на вивід від 0,25$.

Тут присутнє читання листів, реєстрації, а також окремий великий розділ Завдання – саме на ньому я і зупинюсь детальніше.

З допомогою фільтру ви можете підібрати відповідні завдання – багаторазові додати в обране, а завдання з автопідтвердженням дозволять не чекати зарахування оплати кілька годин або днів.

Є прості завдання у розділі Соцмережі, YouTube, Голосування.

Завдань дуже багато, і в деяких випадках оплату обіцяють дуже хорошу. Хоча тут зустрічаються «розумники», які ставлять високу ціну, а в описі до завдання встановлюють суворі умови і називають іншу суму безпосередньо. Я не рекомендую зв’язуватися з такими людьми, тому що є ризик, що вас обдурять.

Будьте уважні: не вказуйте особисту інформацію, паролі і номер телефону на сумнівних сайтах. За допомогою телефону краще ніде не реєструватися – у вас можуть зняти гроші або будуть надсилати нав’язливу рекламу. Адміністрація сайту не несе за це відповідальність, так що шахраї активно використовують ці способи! Будьте пильні. Заробіток на виконанні завдань теж повинен бути відповідальною справою.

seosprint.net – популярний сайт з великою кількістю простих завдань. Мінімалка на Вебмані або інший гаманець 3 рублі.

Щоб взяти завдання, досить вибрати один з розділів на сайті.

Дуже простий і зручний функціонал для виконання більшості завдань – натисніть на «виконання завдання», внизу сторінки буде йти таймер, коли він закінчиться (30-40 секунд), з’явиться проста арифметична задачка і цифри – треба вибрати правильну відповідь і ви отримаєте 0,035-0,071 копійок.

Майте на увазі – якщо ви 2 місяці не проявляєте активність (не заходите на сайт), ваш акаунт заблокують. Детальніше цей сайт буде розглянуте в окремій статті.

Атака сайтів-клонів по заробітку

profitcentr.com – дизайн сайту та принцип роботи дуже схожий на попередній. В цілому все теж саме, хіба що ціни місцями нижче, але завдань набагато більше.

seo-fast.ru – ще один клон сеоспрінту, на якому присутній заробіток на виконанні завдань. Хоча невідомо хто був першим. У будь-якому випадку всі ці сайти виконані в одному стилі і докладно розписувати їх немає сенсу. Вивчіть спочатку один, а на інших вже можна буде працювати за аналогією.

turbotext.ru — давно працюю з цим сайтом, але як автор статей. На ньому є зручний розділ Мікрозадачі, де розміщуються дуже цікаві завдання. Хоча є і копійчані завдання з цілої простирадлом вимог. Такі я рекомендую обходити стороною – за 3 рубля витрачати 20 хвилин свого життя не варто. Є способи отримати гроші простіше.

Крім цього рекомендую прочитати статті про написання коментарів та заробіток на введенні капчі: описані поради та рекомендації по роботі, а також інші сайти з подібними завданнями.

При бажанні можна знайти і інші аналогічні сайти, але ці найбільш популярні. Виконання завдань в інтернеті за гроші може принести невеликий додатковий дохід, якщо приділити цьому достатньо часу. Хоча я рекомендую не витрачати на це багато часу, і зосередитися на більш прибуткових варіантах.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про