Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на Ebay — як замовляти та продавати товари на аукціоні Ebay в Україні

Як заробити на Ebay в Україні

Сьогодні поговоримо про те, як заробити на Ebay і як замовляти на Ebay! Це хороший варіант для тих, хто любить покупки в інтернеті і часто займається подібним ділом.

Зараз можна побачити багато сайтів і груп у соціальних мережах, які продають аксесуари, предмети інтер’єру, електроніку і інші речі, замовлені з Ebay. За їх кількістю можна злякатися конкуренції і, як багато люблять говорити «ніша ” зайнята», але насправді місця в ній ще вистачить багатьом і надовго. У цій статті  буде інформація про те, як замовляти з Ebay — найбільшого сайту-аукціону і розберемо, що і де продавати. А також прочитайте статтю про те, що вигідно привозити з Ebay для продажу.

Недоліки конкурентів, які не знають як заробити на Ebay:

  1. Багато возять тільки під замовлення. Зрозуміло, що хочеться не ризикувати, але тоді хоч би знижку за це давали.
  2. Клієнт хоче побачити те, що він купує, а не сидіти і вибирати на сайті, та ще й іноземною. Я маю на увазі те, що деякі просто кажуть, що доставлять все, що ви САМІ знайдете на Ebay.
  3. Привозять всі одне і теж. Товарів багато.
  4. Клієнти різні. І не варто продавати в контакті верстат для виробництва чого-небудь. Потрібно знати, де ваш клієнт.

Що продавати з Ebay для заробітку

Щоб заробити з Ebay продавати можна все, що завгодно. Від гумових браслетиків, до професійного обладнання. Можете дивитися просто, що зараз користується попитом (банально, але факт). Мій хороший друг привозить чохли для Iphone і Ipad, лазерні указки з різними ефектами і аксесуари. Інший мій друг займається всім, що виготовлено з дерева: посуд, прикраси, аксесуари, друкарські приналежності і т. д. і замовляв для себе і своїх колег невеликі верстати для деревообробки, набори інструментів та витратний матеріал. Там це все набагато дешевше, при тому, що деякі товари йдуть з безкоштовною доставкою.

Як замовити на Ebay

Тепер ми вміємо замовляти товари з ebay і можемо приступити до продажу.

Як заробити на Ebay і де продавати товари

Далеко ходити не будемо вигадувати складні шляхи. Ловити рибу треба там, де вона водиться. Підемо Вконтакте і на сайти оголошень. Але оскільки сайт оголошень тепер один, на скільки я знаю OLX, то йдемо на нього.

В контакті продавати найпростіше, створивши групу. Можна рекламувати її, а можна (що краще) в рекламі вказувати сам товар, аля «Продається 4 айфон за 10 000 грн.». А на сайті з оголошеннями вас самі знайдуть, і вже повірте, запитів там дуже багато. Мій знайомий з чохлами, про який я говорив вище, якраз продає саме так і дуже непогано виходить, вже розширив асортимент.

Я замовив з Ebay простий телефон за 62 $ з доставкою, а продав за 4000 грн. Разом майже 1000 чистих грошей. А якщо замовляти дрібниця, типу аксесуарів, чохлів тощо, то націнка там ще більше.

А якщо в мене не куплять

У всіх купують а у вас не куплять? Багато хто просто не можуть купити на ebay, а хтось взагалі далекий від інтернету, але вони можуть зайти на ОЛХ або в контакт і зателефонувати за номером телефону. Це для них не нове. З цього не виносити ніколи собі мозок, а просто спробуйте. І як порада, спробуйте замовити щось для себе. Ну тобто на продаж, але на крайній випадок, щоб могли користуватися самі.

І наостанок

Цей вид заробітку досить цікавий. Ви побачите багато в перший раз, трохи здивуєтеся, як в Росії все дорого і зрозумієте, що ви хороший продавець.

Дякую за увагу. Якщо когось зацікавив даний вид заробітку, але залишилися питання, то пишіть в коментарях!

А також можете прочитати про те, як замовляти на китайському ебеї в моїй статті «Як заробити на продажу товарів з Китаю. Де знайти постачальника і як замовляти товари на Аліекспрес»

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про