Які товари для продажу вигідно замовляти з Ebay

Які товари вигідно замовляти на ebay Заробіток на продажі товарів

У минулій статті ми докладно прочитали і подивилися, як замовляти товари з ebay. Тепер поговоримо, які товари, вигідно замовляти на ebay.

В ній була викладена детальна інструкція від того, як створити електронну карту, як зареєструватися в PayPal і, як замовити товар з ebay. Сьогодні хотілося б показати і розповісти, які товари з ебей вигідно доставляти для продажу, тобто на які товари йде велика накрутка, які в Україні коштують дорого, а на ebay дешевше. Просто багато хто задається питаннями, що продавати в інтернеті.

Як заробити на Ebay

Почнемо з того, що я буду наводити приклади, спираючись на ціни в Яндекс-Маркеті. На Ebay я буду шукати товари з безкоштовною доставкою, а на Яндексі приплюсовывайте вартість доставки.

  1. Відеореєстратори

На мій погляд очевидна різниця в ціні на відеореєстратори. Замовите пристрій на ebay за 300 гривень , а продасте за 600! 300 гривень чистих грошей.

  1. Флешки

Для початку здається, що накрутка не велика, але 100 гривень теж гроші!

  1. Навушники Beats

Скільки з них накручувати, думайте самі! Діапазон цін великий!

  1. Різні гаджети

 

Є й інші види міні-камер розміром із сірник і т. д. можете пошукати самі. Ціна з доставкою 280 р. ну а продати можна явно не менше 1000.

Ну і наостанок залишив саме гаряче, те, що користується великим попитом і коштує копійки. Чохли для iphone і ipad. Свої улюблені гаджети їх власники переодягають частіше, ніж свої власні шкарпетки, і попит на них просто величезний.

  1. Чохли для iphone і ipad з ebay

Накрутка 1000 відсотків! І це тільки на гумові чохли. Пошукайте на ebay шкіряні або металеві там можна покрутити ще більше.

Загалом, їжу для роздумів я вам дав, в наступних статтях розповім, де і як це все можна продавати, розглянемо варіанти дощок оголошень, груп Вконтакте, інтернет-магазини (на них зупинимося більш докладно) і дещо чого ще. А поки пошукайте на ebay чого небудь ще цікаве і підписуйтесь на мій блог Як заробляти будь-яким зручним для вас способом. Чекаю коментарів!

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар