Перепродаж товарів з Аліекспрес як бізнес – які товари продавати і як заробити

Перепродаж товарів з Аліекспресс

Статтю оновлено:

Заробляти хочуть практично всі. Але ось далеко не кожен навіть приблизно знає, де і яким чином здійснити своє прагнення. Продаж товарів з Аліекспрес є прекрасним видом заробітку, який може підійти і молодим мамам в декретній відпустці, і людям, які будують серйозні плани і збираються заробляти хороші гроші.

На цьому сайті найширший вибір товарів, тому є можливість підібрати все, що згодом можна реалізувати з націнкою.

Актуальність бізнесу на перепродажі товарів з Аліекспресс

Перепродаж товару, придбаного в інтернеті, є одним з найпростіших, але в той же час ефективних видів заробітку. Він був, та продовжує бути і в доступному для огляду майбутньому залишиться актуальним. Кажуть, що перепродаж товарів, придбаних на Аліекспресс, сьогодні втратив актуальність в Україні. Можливо, це актуально для деяких категорій товарів, але в цілому ситуація змінилася не особливо, якщо порівнювати її з попередніми роками. Придбання товару за демократичною ціною на цій мегапопулярній китайській торговій платформі дає можливість ефективно організувати свою справу.

Переваги та недоліки роботи з Аліекспресс

Переваги та недоліки роботи з торговим майданчиком Аліекспресс багато в чому залежать від індивідуальної ситуації. Але все ж простежуються певні позитивні і негативні тенденції, про які слід згадати. Отже, на початку поговоримо про переваги:

 • на Аліекспресс представлена ​​величезна кількість китайських продавців зі всієї території Піднебесної;
 • як правило, на торговому майданчику представлені тільки прямі виробники;
 • доставка товару відбувається протягом двох місяців, але це максимальний термін, зазвичай замовлення приходить швидше (в середньому за 2-3 тижні);
 • на Аліекспресс цілком можна знайти постійних постачальників і запропонувати їм індивідуальні умови роботи. Як правило, китайські виробники охоче на це погоджуються;
 • на Аліекспресс приймається оплата банківськими картами і електронними гаманцями;
 • доставка замовленого товару часто може бути безкоштовною;
 • замовник отримує код поштового відправлення, тому він знаходиться в курсі актуальної ситуації.

Тепер пару слів про негативні моменти роботи на Аліекспресс:

 • торговельний майданчик працює з замовниками тільки по передоплаті. Поки що не можна отримувати товар післяплатою;
 • на Аліекспресс представлені тільки китайські виробники;
 • серед китайських виробників товару зустрічаються шахраї. Їх мало, але вони все ж є.

Багатьох хвилює питання про те, скільки можна заробити на Аліекспресс. Ціна товару на цьому торговельному майданчику, як правило, дуже демократична. При продажу маржа може скласти і 80%, і всі 200%. Багато що залежить від товару, кон’юнктури ринку, покупця і ще безлічі чинників. При постійній роботі з Аліекспресс і надання посередницьких послуг в придбанні товару є можливість в перший час заробляти 5-100 тис. гривень в місяць. Відкриття власного складу і оперування достатнім оборотним капіталом дозволить продавати товар широкому колу покупців і в багатьох регіонах країни. В цьому випадку щомісячний заробіток буде перевищувати сотні тисяч грн.

ведення бізнесу з Аліекспресс
Бізнес з Аліекспрес – це вигідно!

Приклад організації бізнесу з Аліекспресс

Мені довелося познайомитися з людьми, які заробили на Аліекспресс досить непогані гроші. Хлопці були студентами другого курсу університету. Грошей їм, природно, не вистачало. І ось одного з них прийшла в голову ідея перепродувати серед своїх однокурсників і сусідів по гуртожитку товари, придбані на Аліекспресс. Точніше, він дізнався в подробицях про цей бізнес від свого двоюрідного брата. Справа пішла не відразу, але вже десь через півроку бізнес був добре налагоджений. Мої знайомі робили невисоку націнку на товар, що сприяло його популярності серед студентів. Торгували багатьма речами: кульковими ручками, телефонними аксесуарами, оргтехнікою, сонцезахисними окулярами, мобільними телефонами. Поступового вималювалася певна група товарів, які були дуже популярні у студентів. 

А в студентському гуртожитку проживала майже тисяча осіб. Тому охочих купити товар задешево було хоч відбавляй. Основним методом реклами стало традиційне сарафанне радіо. При цьому практично всі розуміли, що теж можуть подібним чином замовляти собі товари з Аліекспресс без відповідної націнки посередників. Але у одних просто не було часу, інші не мали навичками роботи з цим торговим майданчиком, а треті просто не задавалися подібною метою. Через деякий час у моїх знайомих стали з’являтися конкуренти, адже і інші студенти бачили, що хлопці, які організували цей бізнес, перестали бути обмежені в коштах.

Але навіть при наявності конкурентів бізнес приносив досить непоганий прибуток, адже вже сформувалося стійке коло покупців. За три роки роботи з Аліекспресс мої знайомі зуміли зібрати достатній капітал, який згодом дозволив їм зареєструвати свою торговельну компанію (після закінчення університету). І сьогодні вчорашні студенти, перепродували товари від китайських виробників спочатку на умовах посередництва, а далі вже за свої гроші, стали цілком респектабельними бізнесменами.

Однак робота на майданчику Аліекспресс вимагає певних навичок і знань, тому розглянемо цю тему більш детально.

Відео: перепродаж товарів з Аліекспресс – основні нюанси

Чи можна працювати без вкладень

Відсутність навіть мінімального початкового капіталу не стане серйозною перешкодою для роботи на Аліекспресс.

Реалізація товару може проводитися на умовах посередництва. В даній схемі передбачена передоплата за товар, який має намір придбати покупець. Клієнт перераховує посередникові аванс обумовленого розміру на банківську карту або будь-який з електронних гаманців. Використовуючи ці кошти, можна замовити товар, а його доставка відбувається або на адресу посередника, або прямо замовнику.

При всіх позитивних моментах бізнес на наданні посередницьких послуг не принесе оптимального доходу. Справа в тому, що сьогодні не так багато людей в Україні, які готові вносити передоплату і протягом тривалого часу чекати своє замовлення.

Якщо дозволяє ситуація, то можна згрупувати відразу кілька замовлень і отримати таким чином дрібнооптову партію товару, що може передбачати певну знижку, яка підвищить рентабельність роботи посередника.Клієнт перераховує посередникові аванс обумовленого розміру на банківську карту або будь-який з електронних гаманців

Перепродаж через інтернет магазин

Продаж товару через інтернет-магазин надає широкі можливості для бізнесу. Але для початку необхідно інтернет-магазин відкрити. Завдання це досить непросте, оскільки необхідні кошти і час. Сам сайт можна створити лише за годину, але ось розкрутити його і набрати популярність досить непросто. Також слід дотримуватися законодавства, зареєструвавши бізнес і сплативши необхідні відрахування до державного бюджету.

Продаж через онлайн-аукціони

Досить ефективно продавати товари, куплені на Аліекспресс, через онлайн-аукціони. Досить зареєструватися на одному з відповідних сайтів і розмістити на ньому власне оголошення. Значною перевагою онлайн-аукціону є широка цільова аудиторія: інформація про товар стає доступною інтернет-користувачам, які проживають в будь-якому куточку України. Під час укладання угоди способи оплати та доставки обговорюються в усіх випадках індивідуально.

Перевагою онлайн-аукціону може стати і можливість виставлення товару на продаж навіть в тому випадку, якщо його немає в наявності. В цьому випадку можлива робота по передоплаті, коли продавець отримує її від покупця, а далі вже самостійно замовляє товар на Аліекспресс.

Використання соціальних мереж

Багато хто використовує соціальні мережі не тільки для спілкування, але і для реалізації товарів з Аліекспресс. В цьому випадку можна задіяти внутрішні спільноти, що представляють своєрідні інтернет-магазини, при розкручуванні яких немає необхідності у великих фінансових і тимчасових витратах. При використанні соціальних мереж можливе проведення свого роду маркетингових досліджень для визначення цільової аудиторії, що згодом послужить полегшення процесу реклами. 

Не слід забувати про те, що реалізація товару в соціальних мережах буде успішною тільки в тому випадку, якщо на нього буде встановлюватися мінімальна націнка. Зокрема, клієнти, задоволені покупками, будуть залишати позитивні коментарі і ставити лайки. Для інших користувачів це послужить підтвердженням сумлінності продавця.

Продажі в соцмережах
Продавайте китайські товари через соціальні мережі!

Організація бізнесу з Аліекспрес: покрокова інструкція

Перед початком роботи з Аліекспресс слід мати чітке уявлення про правильну послідовності дій. Недотримання правил може призвести до негативних результатів.

Першим кроком стане реєстрація на сайті. Це зробити можна елементарно, внісши особисті дані і створивши акаунт. Реєстрація безкоштовна. Також буде потрібно ввести домашню адресу. Реєстрація проводиться англійською мовою.

Далі слід визначитися з товаром, який слід замовити на китайській торговельній площадці і знайти продавця. При виборі останнього (щоб не нарватися на шахрая) бажано попередньо ознайомитися з рейтингом продавця (всього існує три рівня) і відгуками покупців, врахувати відсоток позитивних, негативних і нейтральних відгуків за рік, півроку, три місяці і останній місяць. Рейтинг на Аліекспресс складається роками, тому служить чудовим індикатором надійності.

Далі рядок пошуку потрібно ввести товар, який вас цікавиь або просто список меню з категоріями (наприклад, телефон, взуття і т. д.) . До уваги буде надано великий список лотів.

Якщо мова йде про дуже дешевий товар, вартістю, наприклад, в 0,95 долара, то продавець часто вказує мінімальну партію товару, яку необхідний придбати, або мінімальну суму угоди.

Коли товар обраний, натискається кнопка, що підтверджує його покупку. Продавцю в окремому рядку можна написати повідомлення. Далі вибирається спосіб оплати. Після проведення оплати кошти надходять не безпосередньо продавцеві, а адміністрації сайту Аліекспресс. З моменту відправки товару покупцеві надається зазвичай 60 днів, протягом яких можна відкрити суперечку з продавцем і повернути гроші назад. Якщо була вина продавця (посилка не прийшла, якість товару не відповідає заявленому і так далі), то гроші просто назад повертаються на рахунок.

Відео: як купувати товари на Аліеспресс – покрокова інструкція

Як вибрати товари для перепродажу

Насамперед необхідно визначити цільову аудиторію споживачів товару. Наприклад, якщо це школярі або студенти, то мова буде йти про гаджети, одяг, аксесуари. Якщо молоді мами, то, відповідно, можна говорити про товари для дітей.

Відстеження актуальної теми і її ефективне використання в торгівлі стане дуже важливою складовою успіху. Для цього слід стежити за сучасними трендами та категоріями популярних товарів. Зокрема, можна використовувати безкоштовний сервіс Google Trends, який дозволяє на основі пошукових запитів користувачів визначати нові тренди і робити прогнози на найближче майбутнє.

Але найкращим індикатором стане все ж дослідження споживчого попиту. Адже тренд, що набирає обертів, міг ще не «докотитися», наприклад, до невеликого містечка.Google Trends дозволяє на основі пошукових запитів користувачів визначати зароджуються тренди і робити прогнози на найближче майбутнє .

Якими товарами з китаю найкраще торгувати

Який спосіб доставки з Китаю вибрати

Найбільш популярними службами безкоштовної доставки, якими користуються продавці на Аліекспресс, є:

 • China Post Air Mail;
 • Singapore Post;
 • Hong-Kong Post;
 • Swiss Post.

Доставка може бути платною або безкоштовною, продавець сам може вибирати відповідний йому варіант. При роботі з Аліекспресс можна використовувати локальну доставку, яка відбувається зі складів, розташованих в країні проживання замовника. Багато що залежить від обсягу придбаного товару, його габаритів і вартості.

Коли товар буде відправлений, замовнику висилається код поштового відправлення, за яким він може відстежити життєвий простір дислокації його замовлення і динаміку його переміщення.

Слід сказати, що при відкритті бізнесу з Аліекспресс темі доставки товару слід приділити особливу увагу, оскільки вона багато в чому визначає рентабельність бізнесу. Також при замовленні певного лота необхідно узгоджувати спосіб доставки з продавцем.

Чи потрібно оформляти діяльність в податковій

Якщо мова йде про придбання товарів на китайській торговельній площадці з метою їх подальшої системної перепродажу, то необхідно зареєструвати ФОПа, особливо, якщо мова йде про великі масштаби бізнесу.

Для цього буде потрібно зареєструватися в податковій. Новоспеченому підприємцю бажано зробити вибір спрощеної системи оподаткування або єдиного податку на поставлений дохід. Якщо мова йде про продаж товарів з Аліекспресс в магазині, то доведеться контактувати ще з представниками пожежної інспекції та працівниками санепідстанції. Продаж деяких товарів можна проводити при наявності сертифікатів якості. 

Розмитнення товарів

Товари, придбані на Аліекспресс, по ідеї, передбачаються в подальшому до особистого використання. Апріорі мова про їх перепродаж не йде, хоча саме на цьому і заснований бізнес. Тому під час закупівлі товару дрібними партіями митне оформлення не потрібно. Якщо ж товар купується контейнерами, то в цьому випадку, звичайно ж, слід його розмитнити. Саме тому партії товару, що купується на Аліекспресс, ціною приблизно в 10-100 тис. зазвичай не розмитнюються.

Продаж товарів, придбаних на Аліекспресс, пов’язаний з безліччю парадоксальних моментів. Це діяльність, яка передбачає отримання прибутку. Відповідно, необхідно «ділитися» з державою. Але переважна більшість людей, які заробляють собі на життя подібним «напівпартизанським» методом, працюють в тіні на свій страх і ризик.

Як просувати товари

Для продовження товарів від китайських виробників на ринку існує безліч способів. Деякі з них були описані вище. Найбільш ефективним і перевіреним є реклама в інтернеті. Можна використовувати сарафанне радіо, налагодити зв’язки з дрібнооптовими споживачами товару, провести рекламу в засобах масової інформації (якщо мова йде про офіційно зареєстрованое індивідуальне підприємництво). Для розкручування товару можна застосувати всі відомі сьогодні способи реклами і просування на ринку. Деякі продавці створюють власні програми лояльності, встановлюють бонуси і з успіхом використовують їх в завоюванні свого місця під сонцем на ринку.

Відео: як рекламувати товар з Аліекспресс в соцмережах

Товари для бізнесу з Аліекспресс

Вибір категорії товару, який купується на Аліекспресс з метою подальшого перепродажу, відіграє вирішальну роль в успіху бізнесу. Тому слід розуміти, які саме категорії продукції з цього сегмента сьогодні найчастіше купують українські покупці.

Одяг і взуття

У Піднебесній можна замовити практично будь-який одяг: джинси і брюки, светри, куртки, туфлі, кросівки, спортивні костюми, футболки і так далі. Не слід забувати про те, що один і той же китайський товар може проводитися на сертифікованому підприємстві, а може і в нелегальному цеху. Тому бажано налагодити стійкі торговельні зв’язки з надійним китайським виробником, а спочатку придбати у нього пробну партію товару.

Головне – організувати ефективну бізнес-модель, здатну відповідати трендам, враховувати сезонність, купівельну спроможність потенційних клієнтів, брати до уваги лояльність до китайським брендів, а також працювати строго за правилами попиту і пропозиції. В іншому випадку, домогтися успіху в доступному для огляду майбутньому вам не вдасться.

Автомобільні товари

Продаж різних гаджетів для автомобілів є досить рентабельним видом бізнесу. До цієї категорії відносяться відеореєстратори, навігатори, освітлювальні прилади, чохли на сидіння, чохли на кермо, освіжувачі салону, автомагнітоли і т. д. Вартість цього товару в Китаї мінімальна, а ось при перепродажі українському споживачеві на ньому можна робити подвійну, а іноді навіть і потрійну накрутку.Продаж різних гаджетів для автомобілів є досить рентабельним видом бізнесу

Аксесуари (сумки, гаманці, ремені та ін.)

До чоловічих, жіночих і дитячих аксесуарів відноситься величезна група товарів. Мова йде про сумки, годинники, ремені, парасольки, рюкзаки і інші речі, які відносяться до гардеробу. Часто рентабельно займатися закупівлею аксесуарів-копій відомих світових брендів. На підробках можна ставити 100, 200, 300 і більше відсотків накрутки. Приблизну ціну можна визначити, оцінивши аналогічні пропозиції інтернет-магазинів. Але в даному випадку також слід керуватися описаним вище правилом, адже місцем виготовлення будь-якого аксесуара може бути і добре зарекомендувало себе китайське промислове підприємство, і звичайний шанхайський підвал.

Гаджети

Продаж китайських гаджетів вважається дуже вигідним бізнесом. Придбані на Аліекспресс планшети, телефони, плеєри, «розумні годинник» часто продаються на порядок дорожче своєї закупівельної ціни. Особливо актуально це в тому випадку, якщо мова йде про відомі розкручені бренди. Однаковий набір функціоналу у представлених в салонах моделей і гаджетів, придбаних у китайського виробника, при значно нижчій ціні останніх, робить їх дуже затребуваними на ринку.

як вибрати товари з Аліекспресс
Китайські смартфони – завжди в тренді!

Кухонне приладдя, посуд

Досить високий попит і на китайське кухонне приладдя. Зокрема, на Аліекспресс до послуг потенційних покупців найширший асортимент цієї продукції. Велика частина її, яка представлена ​​на вітринах магазинів «середньої руки», і так зроблена в Китаї. Але справа в тому, що на Аліескпресс той самий посуд, яка продається в цих магазинах, буде коштувати в кілька разів дешевше. Крім того, на торговому майданчику можна знайти і унікальні моделі, які поки що ще не завоювали популярність на вітчизняному ринку, але стали популярними в інших країнах. Цю продукцію можна продавати з високою накруткою.

Продаж товарів, придбаних у китайських виробників за допомогою Аліекспресс, стане вигідним бізнесом. Але для цього слід ретельно вивчити правила роботи, кон’юнктуру ринку, способи реалізації товару і багато інших нюансів.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про