Як стати блогером на YouTube і заробляти гроші

Як стати блогером на Youtube Заробіток на YouTube

Інтернет дає людям практично безмежні можливості. Все більше людей звертаються до мережі не тільки за порадою, а й за грошима. Запит про те, як стати ютубером, в пошукових системах вже давно знаходиться на перших позиціях.

Поговоримо про те, як пристойно заробити за допомогою самого популярного відеохостингу в світі – YouTube. Розглянемо весь шлях до успіху з самого початку.

Як заробляють блогери на Ютубі – основні способи

Якщо ви виявили фантазію, наполегливо і терпляче працювали, то ваш сайт або блог вже користується певним успіхом. Коли у вас сформувалася велика цільова аудиторія, це означає, розкрутитися вже вдалося. Залишилося «зібрати вершки». Але як монетизувати канал, тобто, як на ньому заробити?

Для початківців розглянемо найпопулярніші і прибуткові способи. Зазначу, що всі вони не передбачають вкладень, тобто можна почати з нуля. Але щоб підключити монетизацію до Ютуб-акаунту, у нього має бути від 1000 передплатників і від 4000 годин перегляду за останні 365 днів.

Спосіб 1. Реклама від Google AdSense

Просування реклами – один з основних способів заробітку. Природно, що такий американський гігант галузі як Google не залишився в стороні і створив свій сервіс Google Adsense.

Google Adsense – це інтернет-сервіс контекстної реклами. З його допомогою будь-який користувач, у якого є свій сайт, блог, форум або Ютуб-акаунт, завдяки партнерській програмі запрацює хороші гроші.

Google знає про людину більше, ніж її близькі. Шпигунська мудрість

Принцип роботи сервісу передбачає, що деяка компанія, яка хоче щось продати, подає своє оголошення в Google. Далі гігант по партнерці розміщує його на Ютуб-каналах. Гроші виплачуються блогеру за кліки його глядачів по цьому рекламному оголошенню.

Вартість клацання компанія-рекламодавець встановлює сама. В основному вона залежить від тематики та віку аудиторії. Наприклад, футбольні огляди приносять більше, ніж ролики для дітей.

Спосіб 2. Реклама від прямих рекламодавців

Пряма співпраця завжди краще від партнерки. У разі безпосереднього контакту з грошової ланцюжка пропадає посередник. І ви самі ведете з рекламодавцем переговори з приводу розміру оплати. Знайти таких партнерів неважко на спеціальних біржах.

Відомі блогери і ютубери відзначають такі переваги прямих контактів з рекламодавцями:

 • 100% доходу йде в особисту кишеню;
 • немає обмежень по формату і кількості реклами;
 • завдяки точковій рекламі зберігається довіра і лояльність аудиторії;
 • підвищується авторитет і професіоналізм.

Важливо! Пряма реклама підходить тільки для відвідуваних, крутих блогів.

Ідеально, якщо портал близький до ТОП-1 за своєю тематикою, постійно відвідується великою кількістю користувачів і поповнюється новими, збирає велику кількість лайків і дизлайков. Тоді кажуть, що канал має хороший органічний трафік.

Спосіб 3. Продаж власних товарів і послуг

Якщо вам є, що запропонувати потенційним покупцям, то почніть заробляти і цим. Спочатку подумайте над тим, що ви вмієте робити краще, ніж інші, або чому хочете навчитися.

Наприклад:

 1. Писати картини або книги.
 2. Створювати предмети інтер’єру.
 3. Робити всілякі вироби.
 4. Займатися вишивкою.
 5. Проводити навчальні курси, тренінги.

Перелік послуг і товарів, які можуть продаватися за допомогою інтернету, просто величезний. А розкручений блог стане хорошим майданчиком для їх реалізації.

Спосіб 4. Просування чужих відеоканалів і роликів

Заробляти на чужих відео і каналах можна і потрібно. Але часто під цим розуміють просте копіювання (плагіат) контенту. А це вже потрапляє під санкції YouTube. Тоді на прохання правовласника канал потрапляє під страйк.

Чужий досвід, демонструючи досягнення, вказує і на помилки. Народна мудрість

Все сказане не відноситься до тих, хто офіційно уклав договір на просування контенту. Навпаки, за професійну розкрутку законними методами добре платять.

Професіонали з чесними способами роботи завжди в ціні

Багато ютуберів не хочуть витрачати свій час на розкрутку каналу і замовляють цю послугу у сторонніх ресурсів або користувачів. Більшість з них готові платити за розміщення інформації на вашому ресурсі, якщо він відповідає встановленим вимогам і релевантний рекламі.

Як дізнатися, скільки заробляють ютубери

Відеоблогінг з кожним днем ​​набирає все більшої популярності, а професія ютюбер мало не найбажаніша в молодіжному середовищі. Чому? Справа в тому, що вони бачать успіх відомих представників YouTube-спільноти.

Так скільки ж грошей заробляють звичайні користувачі відеохостингу і «досвідчені вовки» блогінгу, і де це можна дізнатися?

В інтернеті великою популярністю для визначення прибутковості користуються такі ресурси:

 • Whatstat;
 • Vspstats;
 • Socialblade.

Важливо! Показники сайтів-лічильників зазвичай відрізняються. Тому рекомендується скласти мінімальні і максимальні значення, потім розділити їх на кількість відвіданих ресурсів. Тоді отримаємо середні значення.

Якщо у вас немає бажання бродити по безлічі сайтів, рекомендую зупинитися на Vspstats. На думку фахівців, його показники найбільше наближені до дійсності.

Vspstats – це сервіс підрахунку доходу YouTube-каналів по їх логіну або посиланню. На головній сторінці відразу розташований їх офіційний світовий рейтинг, що дає можливість проаналізувати історію і тенденції зростання всіх «акул» відеоблоггінгу за останній місяць. Визначити з його допомогою дохід ресурсу дуже просто.

Для цього потрібно:

 1. Вставити в поле пошуку посилання на канал або його логін.
 2. Натиснути кнопку із зображенням лупи.

Сервіс знаходить потрібний нам профіль і виводить його основну статистику. Щоб дізнатися суму, зароблену за місяць, прокручуємо сторінку вниз і знаходимо «Всього за 30 днів».

Чи реально стати успішним блогером з нуля

Щоб стати знаменитим блогером, не обов’язково мати спеціальну освіту. Багато успішних ютуберів почали свою кар’єру в ранньому дитинстві. Звичайно, є ті, хто став відомий вже і в 9, і в 11 років, просто завантажуючи в мережу ролики з гри майнкрафт. Але їх акаунти зареєстровані на батьків.

За правилами YouTube відкривати канал на своє ім’я дозволяється з 13 років.

У наш час стати блогером дуже просто. Все що знадобиться – це комп’ютер, підключений до мережі Internet, камера і мікрофон. Останні два може замінити порівняно недорогий телефон.

Але що тоді буде відрізняти вас від тисяч інших каналів, запитаєте ви? В цьому питанні і криється вся суть успіху.

Блог обов’язково повинен відповідати таким вимогам:

 • бути креативним;
 • постійно розвиватися і вдосконалюватися;
 • відповідати інтересам цільової аудиторії;
 • пропонувати новий (актуальний) контент;
 • підтримувати зворотний зв’язок з передплатниками.

Читайте також: Скільки потрібно підписників щоб заробляти на Ютуб 

З чого почати – покрокова інструкція

Ви вирішили заробляти за допомогою YouTube, але не знаєте, з чого почати? Мало тільки горіти бажанням знімати і ділитися в мережі своїм відео – ви повинні володіти знаннями та навичками технічного характеру.

А щоб уникнути типових помилок новачків, дотримуйтесь покрокової інструкції.

Крок 1. Створюємо свій канал

Будь-заробіток на Ютубі починається з того, що користувач створює Google-акаунт. Саме він і буде прив’язаний до вашого каналу.

Спочатку свого шляху важливо не помилитися. Доведеться врахувати весь досвід рейтингових блогів і зіставити їх зі своїми можливостями, а тільки потім приступити до справи.

Так що ж необхідно для створення успішного відео-блогу?

 1. Вибрати цільову аудиторію. Це повинні бути люди, які знайдуть саме ваш контент, щоб дізнатися з нього щось нове. Такі глядачі згодом стануть надійним «стрижнем» блогу.
 2. Встановити постійний тематику. Вона повинна бути актуальна і цікава як можна більшій кількості відвідувачів, повинна змушувати їх шукати відповіді саме тут.
 3. Підібрати назву. Назва повинна «Бити» прямо в мозок, бути помітним, таким, що запам’ятовується і лаконічним.

Крок 2. Знімаємо, редагуємо і завантажуємо відео

Якщо ви вирішили знімати ролики зі своєю участю, заздалегідь подбайте про відповідне обладнання. Це повинна бути хоча б проста камера з мікрофоном і світло.

Після зйомки завжди потрібно редагувати отриманий матеріал, адже записати без вад з першого дубля вдається небагатьом. Тому вам доведеться опанувати хоча б базові навички відео- і звукомонтажу.

Пам’ятайте! Монтаж буде проходити швидше і якісніше, якщо у вас потужний комп’ютер.

В результаті відредаговане відео завантажується на сервер YouTube. Тут все просто: головне – наявність безперебійного високошвидкісного доступу в Інтернет.

Крок 3. Розкручуємо і монетизируємо канал

Навіть якщо контент цікавий і актуальний, не факт, що канал буде мати успіх у користувачів, а значить, приносити дохід власнику. Все тому, що його ще потрібно знайти на просторах мережі. Цьому і сприяє розкрутка.

Постійна аудиторія YouTube – більше 1 млрд, що становить майже 1/3 всіх користувачів мережі.

Коли канал уже досить розкручений (кількість підписників перевалила за 1000) саме час приступити до його монетизації. Для цього підключаємося безпосередньо до партнерки Ютуб через акаунт Google AdSense або починаємо співпрацю з посередниками – медіамережами.

Читайте статтю в тему: Як підключити партнерку для Ютуб – покрокова інструкція для початківців блогерів + огляд кращих партнерських програм

Який контент принесе гарний прибуток – популярні ідеї для блогу на YouTube

Якісний контент – основа успішного Ютуб-каналу.

Перше, на що необхідно звернути увагу – тематика, яку ви будете висвітлювати. Цікавий матеріал не тільки змусить старих підписників знову і знову відвідувати ваш ресурс, але і буде залучати нових.

Контент про подорожі

Людині властиво дізнаватися про нове, відвідувати місця, де він раніше не був. У всьому світі зростає кількість людей, які регулярно подорожують. Такі поїздки можуть приносити не тільки масу задоволення, але і сприяти збагаченню.

Про що ж розповідається в подібних блогах?

Умовно весь використовуваний Travel-контент на Ютубі сегментують так:

 • сервіси, що полегшують подорож;
 • інформаційні бази про країни;
 • профільні видання;
 • новини;
 • путівники;
 • акції та знижки.

Огляди техніки

Зараз ми не уявляємо своє життя без наших головних помічників – електроприладів. Величезна різноманітність техніки змушує людей в ній розбиратися. Цим і пояснюється підвищений інтерес до такої тематики.

Що б людина не збиралася купити, вона майже завжди спочатку дивиться відеоогляди цієї моделі, намагається дізнатися все позитивні і негативні аспекти покупки.

Щоб почати заробляти на ютубі, важливо знайти контент, цікавий для публіки

Ось тільки декілька найпопулярніших ютуберів, що займаються оглядами техніки:

п / п

Нік Особливості

(Фішка)

Приблизний заробіток в місяць

(в доларах)

1 Andro-news Цікаво і детально розповідає про телефони. Віддає перевагу товари китайських виробників. Багато распаковок. 21.6 тис
2 Ай, Як Просто! Проводить чесні огляди і випускає новини зі світу техніки. Віддає перевагу товарам Apple. Багато гумору і якісного монтажу. близько 8.7 тис
3 Макс Шелест В оглядах підтверджує або спростовує необхідність покупки того чи іншого девайсу. Робить це смішно і з запалом. близько 1.5 тис

Б’юті-блоги

Огляди косметики, поради по догляду за собою завжди будуть цікаві, особливо дівчатам. Ця тема ніколи себе не вичерпає, так як на ринку постійно з’являються нові продукти для краси і здоров’я.

Бьютіблогери добре заробляють не тільки на переглядах і рекламі, а й на бартерних угодах. У них завжди під рукою безліч промо-кодів від різних компаній, якими вони щедро діляться зі своїми глядачами, а самі мають відсоток від продажів.

Відеоблог майбутньої і молодої мами

Великою популярністю користується і серійний тематичний контент. Жінки з інтересом стежитимуть за відео-щоденником майбутньої мами. Такий контент викликає прихильність до оповідача. Змушує його співпереживати автору у важких ситуаціях.

Крім цього, очевидна практична користь для глядачів, яким близька ця тема. Вони обов’язково відплатять підписками і лайками.

Читайте також: Найкращі партнерки для Ютуб

Корисні поради для початківців ютуберів

Початківець блогер хоче все і відразу. Подавай йому і перегляди і підписників. Але часто результат не виправдовує його очікування, і руки опускаються.

Щоб цього не сталося з вами, вивчіть список порад досвідчених ютуберів.

Рада 1. Викладайте ролики регулярно

Візьміть собі за правило дотримуватися встановленого вами графіка завантажень. Рекомендується «заливати» ролики як мінімум двічі в тиждень. Тоді глядач звикне до постійного оновлення контенту і буде чекати наступного випуску.

Порада 2. Спілкуйтеся зі своєю аудиторією

Добре, коли у вас з передплатниками з’являється зворотний зв’язок. Кількість коментарів на сторінці істотно підвищує ранжування відео. Тому не лінуйтеся відповідати глядачам, залучайте їх в цікаві і тривалі дискусії.

Порада 3. Шукайте нові формати

У кожного успішного блогера є своя «фішка». Часто саме завдяки їй і приходять дивитися нові передплатники. Не припиняйте експериментувати і шукати нові способи подавати матеріал, щоб знайти свою родзинку. Після пілотного випуску проводите аналіз реакції аудиторії на нього.

Багато корисної інформації про блогерство і заробіток на YouTube ви почерпнете з цього відео:

Висновок

Ті, хто хоче отримувати на Ютубі постійну зарплату, повинні ставитися до цього заняття як до справжньої роботи. Тоді перший мільйон переглядів не змусить себе довго чекати, а сума доходу приємно вас порадує.

Не кидайте канал, як багато блогерів початківців. На Заході сотні ютуберів вже перейшли на фул-тайм ведення свого дітища і перетворили приємне хобі в цікаву і прибуткову професію.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар