Топ-13 швидко окупних бізнес ідей на дому для жінок

робота на дому для жінок Бізнес ідеї

Жінкам, на відміну від чоловіків доводиться багато часу витрачати на будинок і сім’ю, тому вони не можуть цілими днями перебувати на роботі. Бізнес ідеї на дому для жінок не повинні бути пов’язані з важкою фізичною роботою.

Молоді мами, які перебувають у декретній відпустці можуть хоча б на декілька годин зайнятися викладанням, кулінарією, шиттям, рукоділлям або спробувати заробити в інтернеті. Цей бізнес можна організувати у себе вдома. До того ж він не вимагає величезних вкладів.

Багато підприємниць сьогодні заробляють на проведенні тренінгів, вебінарів в інтернеті. Якщо постійного доступу в інтернет немає, то можна вирощувати квіти або організувати зелений туризм. Непогано заробляють жінки на приготуванні різних страв у себе вдома. Існують також інші ідеї, про які піде мова в цій статті. Прочитавши їх, можливо у когось з’явиться натхнення для заняття бізнесом.

Рейтинг найкращих напрямків для розвитку жінки далі.

№1. Інтернет-магазин: ідея для молодих жінок

Сьогодні необов’язково орендувати приміщення, склад, щоб займатися торгівлею. Досить відкрити інтернет-магазин, і продавати товар по всьому світу. Поступово кількість людей роблять покупки в інтернет-магазині збільшується, тому подібні бізнес ідеї на дому для жінок дуже перспективні.

Що для цього потрібно?

Запустити сайт, організувати продажі через інтернет. Активні і зайняті люди з задоволенням роблять покупки в мережі.

Витрати

Необхідно буде:

 • Купити готовий сайт або замовити;
 • Закупити товар або домовитися з постачальником;
 • Організувати місце для роботи менеджера або приймати замовлення самостійно;
 • Дати контекстну рекламу, розкрутити проект.

Відкривши інтернет-магазин, варто зайнятися дропшіппінгом, тоді закуповувати товар не доведеться.

Важливо: попитом користується дитячий і жіночий одяг, косметичні, парфумерні товари, вироби, виготовлені своїми руками (hand maid). Займатися цим самій не обов’язково. Можна знайти кількох умільців, поставити їх товар на продаж у своєму магазині.

Прибуток

Якщо в день продавати кілька товарів на загальну суму кілька тисяч гривень, то щомісячний дохід може скласти навіть до 50 тисяч. Щоб робота не зупинялася, потрібно постійно давати рекламу, розкручувати бізнес.

№2. Бізнес на занятті йогою

Зараз багато людей записуються в «групи для поліпшення свого здоров’я». Студію відкривають не тільки для жінок, але і для малюків, підлітків, молодих і літніх людей. Часто записуються діти, вагітні жінки та літні люди.

Для того щоб зайнятися цим бізнесом знаходять приміщення поруч із зупинкою, в густонаселеному місці. Заняття проводяться у світлому, теплому залі з підведеними комунікаціями, роздягальнею і душовими. Не варто організовувати справу поруч зі спорткомплексом, інакше можна втратити своїх клієнтів.

Для роботи знадобиться:

 1. Проведення ремонту в приміщенні;
 2. Переобладнати інтер’єр в певному стилі;
 3. Обставити роздягальні необхідними меблями;
 4. Оформити приміщення декоративними деталями, килимками;
 5. Запустити рекламу скрізь, де це можливо.

На цьому заробляють близько від 20 тисяч кожен місяць. Якщо вкласти 100-150 тисяч, то за рік все окупиться. Щоб збільшити клієнтуру, а також дохід, придумують цікаві акції, видають подарункові купони, проводять семінари.

№3. Односторінковий сайт для продажу трендового товару

 • Цією справою можуть займатися не тільки жінки.
 • Потрібно вибрати якийсь один продукт і пропонувати його на односторінковому сайті.
 • Щоб залучити покупців запускають рекламні кампанії.
 • Для цієї ідеї потрібно витратити близько 10 тисяч гривень.
 • Гроші йдуть на створення сайту і рекламу.

Потрібно домовитися з постачальником, встановити зв’язок з клієнтами, організувати доставку. Прибуток залежить від кількості проданого товару та активності підприємця.

№4. Фітнес-клуб для жінок з малюками

Зайнятися цією справою можуть підприємниці, готові вкласти більше 200 тисяч грвень. Якщо у квартирі або будинку є вільна кімната, то краще її для цього пристосувати чи знайти оренду, де-небудь поруч з будинком. Тут поки ще немає конкурентів.

Обладнують невеликий зал, щоб мами і їхні діти могли займатися різними спортом. Багатьом жінкам хочеться ходити на тренування, але вони не можуть собі цього дозволити, через те, що нікому залишити дитину. Тут вони зможуть займатися разом з ним.

Якщо бюджет обмежений, то можна орендувати приміщення для залу. Щоб відкрити нестандартний клуб, необхідно:

 • Вибрати приміщення поруч із зупинкою;
 • Діяти по франшизі або самостійно;
 • Укласти договори з працівниками (вони повинні вміти працювати з малюками);
 • Зареєструвати бізнес;
 • Замовити спортивні товари.

Скільки можна заробити?

Якщо за одну годину роботи з групою, заробіток складе 200 грн, то за день можна заробляти досить багато. При проведенні додаткових індивідуальних занять, заходів, дохід збільшиться. Спортивний гурток може окупитися максимум через півроку.

Робота в декреті для молодої мами: 10 варіантів заробітку

№5. Робота в Ютубі б’юті-блогери

Для цієї справи потрібні мінімальні вкладення. Ним можуть займатися жінки, які навіть проживають в селі. Що потрібно робити?

 • Записувати власні відеоролики на якусь тему.
 • Якщо це відео прогляне багато людей, то можна сподіватися на отримання реального прибутку.
 • У своєму блозі потрібно давати поради на жіночу тему.
 • Щоб серйозно працювати в цій сфері, краще організувати якісну зйомку, активно рекламувати і розкручувати канал.

Якщо людям сподобається відео-контент, то вони будуть постійно заходити на канал і залучати нових підписників. Щоб не втратити популярності, потрібно постійно записувати нові сюжети. У відомих блогерів хороший щомісячний дохід. Вони заробляють щомісяця більше 1000 $. Якщо вести блог на цікаву тему, то можна пристойно заробляти, займаючись приємною справою.

№6.Приватний дитячий садок

Використовувати цю ідею можуть жінки, яким доводиться через дітей сидіти вдома. У багатьох батьків виникає проблема, коли потрібно влаштовувати малюків у сад. Якщо відкрити ліцензований заклад, найняти персонал з педагогічною освітою, то група швидко заповниться.

Звичайно, це справа вимагає наявності початкового капіталу. Крім цього доведеться вирішувати різні організаційні питання:

 1. Знайти та орендувати приміщення. Воно має підходити за всіма вимогами і стандартами. Можна почати зі своєї квартири;
 2. Відремонтувати і переобладнати кімнати, щоб маленьким клієнтам і співробітникам було комфортно;
 3. Закупити меблі, кухонне обладнання, інші аксесуари;
 4. Найняти педагогічний склад;
 5. Створити безпечні, комфортні умови.

На який дохід варто розраховувати?

Перший час організацію відвідають різні комісії, перевіряючі служби. Потрібно буде заплатити за ліцензію. Не варто думати про витрати, тому що вони швидко повернуться.

Багато батьків не шкодують грошей для своїх дітей і можуть щомісячно сплачувати навіть по 10 тисяч за одну дитину. Якщо набрати одну групу з двадцяти дітей, то за 1-2 місяці покриються всі борги і з’явиться стабільний заробіток.

№7. Маленький ресторан, що нагодує відвідувачів і всю родину

Тут можна використовувати франчайзинг або відкрити свій ресторанчик, вклавши солідну суму. Ця ідея підходить для власниць будинків. Якщо зробити невелику прибудову до будинку, то можна організувати успішний ресторанний бізнес у себе вдома.

Якщо оригінальна або класична кухня буде поєднуватися з чудовим сервісом, захоплюючим шоу, то варто розраховувати на отримання стабільного прибутку.

Щоб відкрити ресторан потрібно добре потурбуватись про свою справу. Майбутня власниця повинна вирішити різні організаційні завдання:

 • Знайти зручне і велике приміщення у людному районі (це може бути ваш будинок);
 • Потрібно оформити приміщення в єдиному стилі;
 • Закупити відповідну меблі;
 • Взяти на роботу кваліфікованих співробітників. Необов’язково відразу наймати працівників. Поки клієнтів не багато, краще робити все самій разом зі своєю родиною.

Скільки можна заробити?

Займатися цією справою дуже ризиковано. Потрібно строго враховувати витрати і аналізувати кожну статтю. Якщо ресторан щодня буде завантажений наполовину, і в середньому з одного чека буде приходити 350-400 грн, то місячний прибуток складе близько мільйона. Тільки більшу частину з цих грошей доведеться витратити на купівлю продуктів, оплату комунальних платежів, реклами і зарплати.

№8. Маленька кав’ярня для любителів кави «Американо»

Відкривати кав’ярню краще у великому місті в прохідному місці. Якщо ваш будинок, для цього підходить, то краще прилаштувати до неї невелику кімнату з окремим входом. Її оригінально оформляють, ставлять 2-3 стола і продають різні види приготованої кави, чай з солодощами.

Краще взяти невеликий затишний зал на 20 осіб. Для цього:

 • Орендують кафе чи відкривають його у себе вдома;
 • Роблять ремонт, купують меблі;
 • Замовляють кавове обладнання та іншу техніку для кафе;
 • Знаходять персонал (поки можна обійтися своїми зусиллями);
 • Розробляють рекламу.

Якщо бюджет невеликий, то краще продавати готові десерти, солодку випічку. Якщо купити франшизу якогось відомого бренду, тоді не треба буде організовувати і оформляти.

Приблизний заробіток

Такі кав’ярні з одного чека мають близько 200 грн. Таким чином, вийде 200 тисяч грн щомісячного доходу. При небхідному вкладі, справа окупиться за рік.

№9. Курси крою і шиття

При мінімальних вкладеннях варто організувати швейну справу. Ідея підходить для жінок, які займаються шиттям. Разом з навчанням можна продавати тканини і отримувати від цього відсоток.

Викладати курси краще через інтернет навіть тим підприємницям, які ще ніколи не працювали раніше.

Робота цікава і прибуткова, з умовою, якщо її не закидати, а постійно нею займатися.

Для просування своєї справи потрібно використовувати «Instagram», відкривати групи в Фейсбук.

№10. Масажний кабінет у власній квартирі

Попит на масаж завжди був і буде, тому що його призначають в медичних та естетичних цілях. Дев’яносто відсотків людей страждають від болів в спині і мріють про хороші масажі. Після однієї процедури поліпшується кровообіг, м’язовий тонус.

Жінки замовляють масаж, щоб схуднути, пенсіонери для здоров’я, спортсмени для розслаблення м’язів. Для роботи необов’язково відкривати кабінет. Краще їздити до клієнтів додому або приймати їх у своїй квартирі.

Цей бізнес вимагає наступних вкладень:

 1. Відвідування масажних курсів 5-10 тисяч гривень;
 2. Вартість масажного столу 6 тисяч грн;
 3. Простирадла 200-500 грн;
 4. Масажні, ефірні масла 500 грн.

Скільки можна заробити

Середня вартість масажу становить 200 грн. Якщо клієнтка замовить антицелюлітну програму, то їй потрібно 10 днів ходити на масаж. Інакше не буде потрібного результату. Вартість одного сеансу антицелюлітного масажу становить близько 300 грн. Усі витрачені кошти на бізнес можуть повернути три клієнта.

№11. Міні-кондитерська у себе вдома

Цим прибутковим бізнесом можуть займатися жінки, які люблять кулінарію. Кондитерську організовують на своїй кухні. Роблять капкейки, пряники, авторські торти і створюють для них ексклюзивну прикрасу. Сьогодні люди часто замовляють вироби нестандартної форми з зображенням фото на них та мастикою. Талановиті майстри часто отримують дорогі замовлення.

Реалізувати цей проект можна за 30-40 тисяч грн. Необхідно:

 • Купити обладнання, аксесуари;
 • Придбати спеціальні харчові компоненти;
 • Підвищити свою майстерність на курсах;
 • Створити інтернет-магазин, акаунти в соцмережах.

Дохід

Красивий, смачний торт коштує більше однієї тисячі гривень. Досвідчені кондитери, які мають свою клієнтську базу, роблять близько трьох тортів щодня. Їх дохід становить навіть до 50 тисяч грн на місяць.

№12. Депіляція для жінок

Ці косметичні процедури для видалення волосся проводяться в салонах краси. Ліцензування для цього виду діяльності не вимагається, також як і медичну освіту. Депіляцію роблять воском або шугарингом.

Щоб почати роботу, необхідно спочатку вибрати приміщення. Працюють в своїй або орендованій квартирі. Головне, щоб клієнти легко добиралися до вашого кабінету.

 • Доведеться витратитися на ремонт, оформлення приміщення;
 • Знадобляться спеціальна меблі;
 • Потрібно купити витратні косметичні матеріали;
 • Запускають рекламу в мережі;
 • Відвідують майстер-класи, щоб підвищити кваліфікацію.

Після того як реклама почне працювати, почнеться активна робота. Досвідчений майстер отримує щомісяця 10-20 тисяч грн.

№13. Логопедичний центр для малюків

Не всі діти починають правильно говорити в ранньому віці, тому багато батьків шукають хороших логопедів для своїх дітей. Якщо відкрити спеціалізований логопедичний центр, вибрати однин специфічний напрям і певну методику, то можна зайняти свою нішу в цьому напрямі бізнесу.

Спеціальна ліцензія і постійні грошові вкладення тут не потрібні. Витрачати потрібно на наступні потреби:

 • Підготувати приміщення;
 • Закупити меблі, ігрові набори;
 • Оформити місце для відвідувачів;
 • Придбати спеціальні навчальні, творчі матеріали;
 • Оплатити роботу вчителів.
 • Роблять активну рекламу, розклеюють оголошення поряд з дитячими навчальними закладами для залучення клієнтури.

Який можна отримати дохід

Якщо за одну годину отримують близько 100 грн, то денний заробіток складе кілька тисяч. Для підвищення доходу проводяться індивідуальні заняття, додають нові групи, використовують новаторські методики для нових груп.

Заключна частина

Дівчатам краще зайнятися бізнесом в інтернеті. Це зараз дуже сучасний напрям. Мами з дітьми, можуть вибрати бізнес-ідею, пов’язану з вихованням та навчанням підростаючого покоління. Ідея з відкриттям кафе або ресторану підходить для сімейних жінок. Доросліші діти і чоловік можуть взяти участь в цьому проекті, надати підтримку.

Рукодільниці можуть також реалізовувати свої таланти в мережі, відкривши або, співпрацюючи з інтернет-магазинами. Якщо займатися улюбленою справою, то бізнес буде більш успішним і прибутковим.

Експерт у сфері онлайн-бізнесу та монетизації веб-проектів. Випускаючий редактор та автор порталу. Пише про різноманітні бізнес ідеї, інтернет-професії копірайтинг та контент-менеджмент, заробіток в соціальних мережах. Любить Київ, тепло і цікаві історії.

Fintramplin
Додати коментар