Робота в декреті для молодої мами: 10 варіантів заробітку

Як заробити мамі в декреті, фріланс Робота

Відпустка по догляду за дитиною для багатьох жінок – не привід лишитися без роботи. Але як заробити мамі в декреті, якщо потрібно зосередитись на сім’ї та дитині?

Здавалося б, жінки йдуть у декретну відпустку саме для того, щоб не працювати, а доглядати за дитиною. Але не тут-то було! Якщо для деяких жінок вистачає лише материнства, то для інших терміни відпустки здаються надто великими. Та й випадати з ділового життя на три роки хоче далеко не кожна. Все це нерідко доповнює банальна нудьга і потреба у фінансах. В результаті молоді мами починають шукати додаткові способи заробітку. Саме тому, в цій статті ми спробуємо дати вичерпну відповідь, як заробити мамі в декреті? Пропонуємо цікаві ідеї, які пов’язані з інтернетом, наданням різних послуг на дому та продажем.

Заробіток для молодої мами на платних опитуваннях

Найбільш простий варіант заробітку для жінки – проходження платних опитуваннях в інтернеті. Та й взагалі, саме інтернет надає найбільшу кількість джерел для отримання додаткового доходу молодій мамі.

Сайти платних опитувань можна знайти без особливих зусиль. Варто лише ввести відповідний запит в пошуковий рядок. Реєстрація також не повинна викликати труднощів. Якщо жінка має сторінку в будь-якій соціальній мережі, то з цим завданням вона впорається без проблем.

Однак доведеться пройти досить серйозне анкетування. Подібна анкета дозволяє творцям сайту оцінити коло інтересів користувача. Після цього молода мама може спокійно проходити опитування і отримувати за це винагороду. Середнє за розміром опитування займає всього 10-15 хвилин.

Як заробити мамі в декреті за допомогою написання відгуків та коментарів

Молода мама також може спробувати свої сили в написанні коментарів, а також відгуків на спеціалізованих сайтах. Подібні сайти досить сильно зацікавлені в реєстрації нових користувачів. Тому можна отримати грошову винагороду лише за реєстрацію. Тільки от вивести нараховану суму відразу не вдасться. Щоб набрати мінімальну суму для зняття грошей, все ж доведеться попрацювати.

Зазвичай на подібних сайтах не висувають жорстких вимог до знання орфографії та пунктуації. Але все ж вам доведеться дотримуватися правил мови, а також писати унікальні тексти. Крім того, слід вибирати затребувані об’єкти для написання відгуку. Оскільки відгуки про популярні речі зберуть максимально можливу кількість переглядів.

Плюсом такого виду заробітку є те, що автор отримує винагороду не лише за сам факт написання відгуку, але і за кожний наступний його перегляд. Таким чином, можна говорити про створення невеликого джерела пасивного доходу, що для молодої мами дуже навіть вигідно.

Написання статей

Один зі способів, як заробити мамі в декреті за допомогою інтернету – написання статей на замовлення. Знайти подібну роботу можна на біржах фрілансу, в тому числі українських. Саме тут і варто шукати замовників. Крім того, можна писати статті не тільки на замовлення, але й для вільного продажу на біржах контенту. У такому разі жінка не обмежена у виборі теми. А значить, текст писати набагато легше і продуктивність збільшується.

Більше про цей вид заробітку читайте в публікації Написання статей для сайтів за гроші.

Введення капчі і виконання завдань

Можна отримати додатковий дохід в інтернеті, виконуючи різні завдання. Одним з найпростіших варіантів, що не вимагає спеціальних навичок, вважається введення капчі. З одного боку – це підробіток для найбільш ледачих людей, а з іншого боку це заняття вимагає високої концентрації від виконавця. Однак великий прибуток така робота не дає. Правда, є одна хитрість. Якщо працювати на зарубіжних сайтах, то можна заробити набагато більше грошей.

Капчі – графічний код, який треба з картинки ввести у відповідне поле на сайті. Напевно, ви бачили віконце з буквами при вході на який-небудь сайт. Так ось вводити капчу можна не тільки безкоштовно, але і за гроші.

Випічка на замовлення і кулінарні рецепти

Якщо у жінки непогані кулінарні здібності, то в неї не має виникати питань, як заробити мамі в декреті. Адже завжди можна зайнятися випічкою тортів та інших солодощів на замовлення. В даний час ця послуга досить популярна. Випускні вечори, ювілеї, весілля, дні народження та інші заходи – це джерело заробітку не лише для фотографів та ведучих, але й для кулінарів.

Як заробити мамі в декреті: пошиття одягу

Хороша швачка ніколи не залишиться без доходів. Тим більше, якщо у неї є власна швейна машинка та інші швейні приналежності. Жінка в декретній відпустці цілком може шити вдома ті ж самі пелюшки і сорочечки.

Ймовірно, що перші клієнти знайдуться серед знайомих. А далі вже включається сарафанне радіо. Крім цього можна скористатися послугами всесвітньої мережі інтернет. Безкоштовні дошки оголошень допоможуть знайти нових клієнтів, що стане хорошим джерелом заробітку в декреті.

Послуги перукаря

Навіть якщо у жінки немає спеціальної освіти, вона цілком може самостійно навчитися перукарській справі. Після цього подібні послуги можна надавати на дому. Мінус такої роботи для молодої мами полягає в тому, що графік вільний лише частково. Жінка зможе самостійно призначати час клієнтові, але різні примхи дитини навряд чи вдасться вгамувати на місці. А значить, деяка кількість клієнтів буде втрачена. Тим не менш, послуги перукаря на дому також дозволяють панночці заробити гроші під час декретної відпустки.

Дизайн та графіка

Мама, яка має художній талант, цілком може заробити за допомогою своєї майстерності. Мова тут йде не тільки про створення ілюстрацій на замовлення, але й про розробку дизайну. Звичайно ж, для такої роботи знадобиться знання основних графічних програм. Одним з плюсів є те, що подібна праця дуже високо цінуються. А значить, жінка може заробити за одне замовлення суму, яка дорівнює одній мінімальній зарплаті (і навіть більше).

Свій канал на YouTube

Можна створити власний канал на YouTube. Про що він повинен бути? Перша тема, яка спадає на думку, – материнство. Оскільки саме вона найбільш важлива на конкретному етапі життя жінки. Своїми знаннями у даній сфері можна поділитися з іншими і при цьому непогано заробити. Хороша відеокамера і грамотна мова – важлива умова для успішного просування каналу.

Створення сайту

Власний сайт або блог – ще одна можливість заробити в Інтернеті. Тут також можна ділитися своїм досвідом та роздумами. Цілком достатньо писати 1-2 статті на добу для того, щоб за пару місяців створити відвідуваний сайт, який приноситиме не лише дохід але й задоволення.

Що стосується технічної частини, то її можна довірити сторонньому виконавцю або ж розібратися з основами створення сайту самостійно. Якщо ж жінці доведеться витратитись на розробку ресурсу, то подібна інвестиція цілком може окупитися.

Таким чином, існує чимало способів як заробити мамі в декреті. Перерахувати їх всі в цій статті неможливо. Тому читайте інші матеріали від FinTramplin. Можливо, ви підшукаєте для себе оптимальний спосіб заробітку в Інтернеті.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар