Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як знайти роботу в Івано-Франківську і чи вона взагалі там є

Робота в Івано-Франківську знайти

Статтю оновлено:

Багатьох мешканців столиці Прикарпаття цікавить як заробити гроші в Івано-Франківську. У цій статті ми поговоримо про те, яка робота в Івано-Франківську доступна і де її шукати.

В місті немає великих підприємств, а населення здебільшого заняте в сфері обслуговування. Тим не менше є можливості знайти тимчасову роботу, якщо ви цього дійсно хочете.

Як знайти роботу чи заробіток в Івано-Франківськ – шукаємо на місці

Якщо ви не знаєте куди податись, спершу елементарно перевірте доступні вакансії на популярних дошках оголошень: OLX, RIA. Не зайве розмістити своє резюме на сайті Rabota.ua. Друге важливе джерело – місцеві ЗМІ та газети. Хоч актуальність втрачається швидко, радимо перелистати:

  • Анонс-Контракт
  • Афіша
  • ЗПС-Інформ.

На сторінках цих видань іноді пропонуються погодинна робота в Івано-Франківську з різними умовами, або робота з вільним графіком.

Не зайве переглядати оголошення на стендах у місці. Але остерігайтесь шахраїв. Чимало шукають халявної робочої сили, пропонуючи пройти випробувальний термін. Люди, які поважають співробітників, готові оплачувати навіть стажування – звертайте на це увагу.

Читайте: Як заробити гроші в Києві

Тимчасова робота в Івано-Франківську – Буковель близько

Івано-Франківськ – найближчий обласний центр до західноукраїнської туристичної Мекки – Карпат. А там, як всім відомо, працює величезний успішний туристичний комплекс Буковель.

Тут ви можете знайти сезонну роботу на неповну зайнятість, наприклад, влітку. Це чудова можливість додатково заробити, якщо на літній період ви йдете в відпустку. Зарплати там хороші і умови непогані. Найчастіше потрібні люди в сферу обслуговування: офіціанти, охоронці, прибиральники, кухарі тощо.

Ще непоганий варіант – влаштуватись на Радіозавод, або будівництво, коли сезон. А якщо ви готові на більше – поїхати в сусідню Польщу на місяць-другий.

Читайте: Як заробити гроші в Львові

Робота в Івано-Франківську на дому віддалено

Якщо ж ви надаєте перевагу віддаленій роботі та заробітку, то радимо вам просто переглянути розділи нашого сайту. Тут ви знайдете чимало цікавих можливостей, про які раніше не здогадувались. Йдеться насамперед про заробіток в інтернеті.

Можливо ви вмієте писати і закінчили філологічний в Прикарпатському з червоним дипломом, або хочете просто заробляти в соцмережах чи на заповненні анкет. А може у вас є свій невеличкий капітал і ви хочете вкласти гроші вигідно та без ризику. Завжди хотіли бути блогером – читайте як заробляти на сайті або Ютубі. Інформацію про всі ці можливості ви знайдете на нашому сайті. Всі ці способи доступні віддалено – ви можете працювати з дому і не вислуховувати нарікання начальства та не тратити гроші на маршрутки.

Напишіть в коментарях, що ви вмієте і ми порадимо на чому зосередитись при заробітку в інтернеті.

Робота на неповну зайнятість

Якщо ви не можете працювати на повну ставку, шукайте вакансії з частковою занятістю. Такий підробіток зустрічається рідше, але й він доступний в Станіславові. Найчастіше це актуально для студентів та неповнолітніх, які хочуть отримати додаткові кишенькові гроші.

Помітка «робота для студентів» в більшості випадків означає роздачу флаєрів чи рекламних листівок, хоч і не завжди.

Оскільки зараз важка ситуація в країні, людям також потрібна робота на вихідні. Івано-Франківськ може дати багато можливостей для людей, які дійсно їх шукають. Біда тільки в тому, що наше панство не хоче виходити зі своєї зони комфорту і починати діяти.

В якості підсумку хочемо сказати, що заробити гроші в Івано-Франківську може кожен, кому це дійсно потрібно.  Можна працювати віддалено або на постійній основі.

Шановні франківці бажаємо вам успіху в пошуках. І не забудьте поділитись в коментарях про свій досвід!

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про