Як заробити в Києві, якщо терміново потрібні гроші

Як заробити в Києві гроші

Багатьох людей, які живуть у столиці цікавить як заробити в Києві. Гроші потрібні всім, а інколи вже сьогодні, але розібратись з чесними варіантами заробітку вкрай нелегко.

Ми знаємо, як деколи буває складно знайти роботу в Києві. Одні хочуть, щоб ви працювали за “спасибі”, інші – шукають молодих та перспективних, але з 10-річним стажем, треті і зовсім не передзвонюють після співбесіди. Але зневірятися не варто. Заробити в Києві можна і без особливих умінь. Ми вирішили зібрати для вас законні способи, як можна заробити на собі. Беріть на замітку. Все легально і доступно.

Як заробити гроші в Києві незвичними способами

Заробіток на здачі крові

Донорство – це не тільки благородно, але й дозволяє заробити гроші, як виявилося. За здачу крові у Київі людина отримує 73 гривні або безкоштовний обід (на вибір). Також перед процедурою її годують печивом або булочками і дають солодкий чай.

Здавати кров можна раз в 60 днів. Донор повинен бути повнолітнім, здоровим, вага – не менше 50 кілограмів. За 48 годин до процедури не можна вживати алкоголь, а за 72 години – ліки. Також напередодні не варто їсти жирну їжу. Курити не можна за дві години до і дві години після процедури.

Окрім їжі та грошей, донори отримують і інші ніштяки. Наприклад, два додаткових вихідних із збереженням зарплати (якщо ви працюєте на роботі звісно), в день здачі крові і ще один день в будь-який час. Студенти, у свою чергу, звільняються від занять. До того ж, перед процедурою вам роблять безкоштовні аналізи крові. А після 40 разів безкоштовної здачі крові (по 450 мл) людина отримує почесне звання “Заслужений донор України” і певні пільги.

Здавати кров можна не більше п’яти разів на рік чоловікам і чотирьох разів – жінкам. Повний список столичних лікарень, де можна поділитися кров’ю, тут.

Не кров’ю єдиної

Існує ще донорство компонентів крові. Наприклад, у Києві можна здати плазму і тромбоцити. Процедура трохи відрізняється від звичайного донорства крові. По-перше, обстеження триває довше і саме по собі більш широке – робиться повний аналіз крові. По-друге, компоненти крові беруться спеціальним апаратом, до якого підключають донора. Процедура триває близько години. Здавати плазму можна раз в 14 днів. Платять за одну дозу (600 мл) 96 гривень. Тому це вигідніший заробіток в Києві.

Ще в Києві можна стати донором тромбоцитів, однак робиться ця процедура тільки при необхідності. Справа в тому, що тромбоцити зберігаються тільки 5 днів, а сам збір компонентів крові коштує дорого. Тому таке донорство робиться лише адресно, для певної людини.

Здати компоненти крові можна в Київському міському центрі крові, “Охматдеде”, “Феофанії” і в Головному військовому клінічному госпіталі.

Заробіток в Києві на позуванні

Якщо викачувати з себе таку важливу рідина не хочеться, є і менш криваві способи заробітку своїм тілом. У Києві часто шукають натурниць (натурщиків) або боді-арт моделей. Особливих умінь для такої роботи не потрібно – потрібно бути розкутим і вміти не рухатися протягом кількох годин. Боді-арт моделей ще оздоблюють спеціальної нешкідливою фарбою. Тому, якщо вас цікавить, як заробити 1000 гривень в Києві за день – не прогавте цей варіант, бо саме стільки платять натурщикам.

Як заробити вагітній в Києві

У вагітних свої примхи, як говориться. Українські дівчата не перестають дивувати винахідливістю і продають в мережах позитивні тести на вагітність. “Дві смужки” коштують близько 120-150 гривень. Хто таке купує – ми не знаємо(хоча здогадуємось) і не хочемо уявляти. Будемо сподіватися, що це просто специфічні фетишисти.

Здати волосся за гроші

Якщо у вас довге волосся і ви хочете кардинально змінити свою зачіску, не поспішайте йти в перукарню. Волосся можна продати. Правда, не дуже вигідно, але можна. Ціни варіюються від 150 гривень до кількох тисяч. Все залежить від стану, довжини і кольору волосся. Наприклад, натуральний блонд цінується вище всього, а ось пофарбовані коштують значно дешевше.

Для сміливих

Жіночий організм багатогранний і може приносити непогані гроші. У медичних колах високо цінується донорство яйцеклітин. Це складна і тривала процедура, зате в кінці програми донор отримує близько 20 тисяч гривень.

Стати донором може не кожна дівчина. Допустимий вік – від 20 до 32 років. Важливо також наявність одного або більше власних дітей, відсутність хронічних захворювань, нормальне статура. Крім того, у донора не повинна бути перенесених операцій на молочних залозах і яєчниках, а також вірусів ВІЛ, СНІД та різних видів гепатиту.

Якщо всі ці вимоги підходять, можна сміливо намагатися стати донором яйцеклітин, але будьте готові, що це займає багато часу і сил. Спочатку ви повинні будете пройти УЗД, де вам скажуть підходите ви в якості донора. Якщо все добре, проводиться загальний і глибокий аналіз крові та робиться аналіз на генетику. Проходження всіх процедур займає кілька місяців, і тільки потім, у разі позитивних результатів, ви зможете стати донором. Але все це робиться тільки перший раз. При повторному донорство все набагато простіше.

Сама програма донорства означає, що ви будете приймати і колоти певні гормональні препарати, які стимулюють вироблення яйцеклітин. Коли яйцеклітини достигнуть, їх забирають фахівці, а вам виплачують обіцяні гроші. Здавати їх можна раз в 4 місяці.

Як заробити на здачі сперми

Потенційний донор сперми – чоловік віком від 20 до 35 років, у якого є своя дитина. Майбутній донор не повинен хворіти на ВІЛ, СНІД та різними видами гепатиту. Передусім, потрібно пройти спермограму і, якщо результати аналізу будуть позитивні, майбутній донор повинен пройти повне медичне обстеження. Якщо не виявиться ніяких протипоказань, можна сміливо стає донором і здавати сперму раз в місяць. За одну “дозу” платять близько 250 гривень.

Читайте: Хто такий інтернет-маркетолог.

Як заробити в Києві на сурогатному материнстві

Для найсміливіших дівчат є ще один спосіб заробити на собі – стати сурогатною мамою. Відразу попереджаємо, що це складний і тривалий процес, як морально, так і фізично. Але і оплата покладається немаленька.

Насамперед скажемо, що у нас сурогатне материнство дозволено і не суперечить закону. Сурогатною мамою може стати здорова жінка від 18 до 35 років, у якої є власна дитина. У Києві є кілька клінік, які займаються штучним заплідненням. Зазвичай майбутня сурогатна мама проходить повне медичне обстеження. У разі відсутності протипоказань, клініка шукає майбутніх батьків, які не можуть народити дитину самостійно. Після проводиться процедура ЕКЗ (екстракорпорального запліднення) – у порожнину матки сурогатної матері підсаджується ембріон. Якщо ембріон приживається, сурмама виношує і народжує дитину, якого потім віддає генетичним батькам.

За весь цей процес сурогатна мати отримує близько 20 тисяч євро, однак все залежить від клініки і від того, скільки готові платити батьки майбутньої дитини.

Як заробити гроші киянам в день

Але заробити в Києві можна не тільки розпродаючи себе по частинках. Тому автор статті надалі розповість вам про свої досвіди пошуку роботи на день в столиці України.

Потрібна терміново сотня до зарплати? Не поспішайте брати в борг: берете чужі, а віддаєте свої. Та й не завжди у колег є вільна сума. Може, пошукати інші способи швидкого заробітку в Києві?

Заробіток на прибиранні снігу

Благородна справа – добувати копійку важкою фізичною працею. Тіло зміцніє, м’язи промальовуватимуться, не соромно буде вийти влітку на пляж.

Прибиральник снігу: 150 гривень за півдня

На терені прибирання снігу можна чекати великої конкуренції: інтриги, підстави, битви за ласі місця засипаного снігом тротуару. Тим більше по місту почали штрафувати підприємства, які не чистять прилеглі до них доріжки. І попит на людину з лопатою виріс. Але на цьому терені повно роботи – столиця велика і неприбраних місць на всіх вистачить.

Навмання йти не обов’язково, в інтернеті пропонують розчищати паркування торгових центрів. Платять по 150 гривень за півдня.

Нагадаємо, штраф за неприбрану територію для підприємства 1700 грн., для господаря, наприклад, магазину – 1300 грн.

Підробіток вантажником в Києві: 300 гривень за робочий день

Тягати мішки з цементом в Києві це нелегкий заробіток? Дудки. Може бути, щось легше? Опля, немов у відповідь на мої благання оголошення на НСК “Олімпійський” потрібні співробітники. Беруть всіх бажаючих.

Ваше завдання розносити продукти харчування від складу до секторів, – пояснює дівчина по телефону. Виходити треба в дні матчів (приблизно раз в тиждень), наприкінці місяця зароблені гроші вам переводять на картку.

Платити обіцяють 300 гривень за день. На роботу влаштовують за трудовим договором, потрібні паспорт, ідентифікаційний код, фотографія, буде співбесіда. В інших оголошеннях по професії вантажника обов’язково додають “без явних шкідливих звичок” і платять менше.

Зарплата в кінці місяця? Ну не знаю. Хочу вранці гроші – увечері стільці.

Читайте, як почати власний бізнес новачку.

Складальник пожертвувань: від 100 гривень в день

На наступне заняття я погодився згнітивши серце. Все-таки збір пожертвувань має йти від душі, а не заради наживи. Тим не менш пробую влаштуватися і сюди.

Вимоги прості: від 16 років, ініціативність, графік роботи позмінний. Обіцяють від 100 гривень в день, а на деяких сайтах пошуку роботи пишуть про пристойний дохід в 200-400 грн. Вам видають скриньку для пожертвувань та пакет документів, щоб перехожі не побили.

– У нас офіційна організація, займаємося допомогою військовим, – говорить один з роботодавців. – Вранці вам дають ящик, ввечері забирають з грошима. Ваш заробіток 20%, а може, й більше. В залежності від результатів співбесіди і вашій активності.

Подивився в дзеркало. Довго думав. Прийшов до висновку: “Мені не подадуть, швидше заарештують за жебрацтво”.

Зйомки масовки: від 40 до 100 грн

Подивитися улюблене телешоу першим та ще й заробити? Та я півжиття про це мріяв! Сайти масовок постійно оновлюються новими пропозиціями. Легко можна знайти підробіток в Києві на вихідний день. Головне в цій справі – посидючість. Адже під час зйомок шоу доведеться стирчати в студії, аплодувати за відмашкою і робити вигляд, ніби тобі цікаво те, що відбувається на сцені. Наприклад, у глядачів шоу “Розсміши коміка” графік такий: з 10.00 до 19.30. Зате можна отримати 70 грн., можливість блиснути на телебаченні та помилуватися Володимиром Зеленським.

Єдиний мінус цієї підробки – дрес-код і софіти. Вдягнешся як бомж – підеш спіймавши облизня. Корисний досвід. Але найприємніше – гроші платять відразу ж після закінчення роботи. Головне – захопити паспорт.

Робота на соцопитуваннях: від 15 грн. за анкету

Тут є два варіанти розвитку подій. Перший – прийняти участь в опитуванні. Другий – провести його. Я вибрав перший – від однієї з радіоточок. Послухав по телефону пісні, оцінила їх за десятибальною шкалою, та до кінця дня мені на мобільник впали 25 грн. Не готівка, звичайно, але надбавка.

Набагато більше можна отримати, якщо ходити з анкетами і опитувати людей особисто. Попит на таких фахівців постійний. Питати треба і про нову марку сидру, і про ставлення українців до ситуації в країні. Загалом, запитів на інформацію багато. Платять в середньому по 15-20 грн. за заповнену анкету. Не напружуючись, можна обробити штук 10 і отримати 150-200 гривень. Віддаєш анкети – отримуєш гроші.

Заробити в Києві гроші можна швидко й іншими способами. Для цього треба шукати варіанти самостійно на найбільших дошках оголошень та й не зайве почитати, що понаклеювали на стендах.

А який досвід підробітку в столиці у вас. Діліться в коментарях.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про