Як додатково заробити гроші у Львові

Додатковий заробіток у Львові

Додатковий заробіток у Львові доступний для всіх, головне бажання працювати. Роботи в великому місті Лева вистачить для всіх, оскільки варіантів дуже багато. Але про все по-порядку.

Мешканці міста часто шукають додатковий або тимчасовий заробіток у Львові, але не знають всіх джерел, де можна дізнатись про роботу. Чим більше місто, тим більше можливостей. Навіть якщо ви переїхали у столицю західної України і нічого там не знаєте, є декілька варіантів, що допоможуть вам швидко знайти роботу.

Тимчасовий заробіток та робота у Львові

Зазвичай такий варіант зайнятості шукають люди, у яких вже є основна робота, або студенти, які не можуть працювати постійно.

Щоб знайти непостійну роботу в Львові треба перелопатити всі можливі варіанти, включаючи оголошення на стовпах, в місцевих газетах та в інтернеті.

А може ви ще не знаєте про можливості заробітку в інтернеті – почитайте наш сайт і ви зможете знайти досить багато варіантів у цьому напрямку.

Зараз дуже багато пропонують заробляти у сусідній Польщі. Робітниками львівянам там відкривається багато можливостей і можна отримувати від 500 євро в місяць і більше. Але умови хороші бувають дуже рідко. Найпопулярніші напрямки – будівництво та збирання ягід влітку.

Найчастіше класичні вакансії, які потрібні майже постійно у Львові наступні:

  • Охоронці на різних об’єктах
  • Офіціанти, кухарі та обслуговуючий персонал в львівських рестораціях, кафе та готелях
  • Водії та таксисти (другий варіант завжди відкритий, якщо у вас є своя машина)
  • Касири та продавці в магазинах та супермаркетах

Заробіток таксиста у Львові – дуже вигідна справа. Зараз можна домовлятись з окремими службами таксі чи Убером. Працюють так не тільки жінки, а й чоловіки.

Додатковий заробіток у Львові на дому відкривається через мережу інтернет:

  • Вмієте писати тексти – ваш варіант копірайтинг
  • Хочете виконувати інші прості дії – шукайте біржі фрілансу
  • А якщо ви досвідчений програміст чи дизайнер – проблем не буде ніяких
  • Продавайте речі онлайн

Одноразовий заробіток у Львові

Тут також допоможуть сайти інтернет вакансій типу rabota.ua, work.ua чи olx. Однак багато оголошень висять там довго і втрачають свою актуальність. Також допоможуть вуличні стенди та дошки оголошень.

Часто люди пишуть в соцмережах «шукаю додатковий заробіток у Львові». В фейсбуці шанс знайти підробіток є, але він малий і можливий тільки якщо у вас багато шустрих знайомих. Напишіть про свої пошуки на сторінці і закріпіть запис вверху, але краще за все розміщувати резюме на спеціальних сайтах, типу Робота Юа.

Застерігайтесь від шахраїв, які вимагають якісь незрозумілі завдатки, або ще якісь передплати.

Дуже популярний сьогодні заробіток у Львові для студентів. Якщо ви ще вчитесь, то шукайте оголошення про роботу для студентів. Найпопулярніший варіант – це роздача листівок та рекламок на вулиці. Однак завжди можна заробляти і своїм розумом. Наприклад, можна писати курсові та реферати молодшим курсам, або виконувати якісь послуги по своєму фаху.

Дізнайтесь як заробити гроші в Києві

Разова робота у Львові можлива у багатьох сферах, головне проявляти активність. Подолайте свій страх і походіть до тих людей, які можуть вам надати можливість для додаткових заробітків. Залиште свій номер і дані, може з часом саме ви будете потрібні, адже дуже часто не вистачає кадрів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.