Оцініть статтю!

Бізнес ідея: створення та продаж футболок з малюнками

бізнес на продажі футболок

У цій статті мова піде про привабливу і креативну бізнес-ідею. А саме про так званий бізнес на продажі футболок, який може стати вигідною справою та приносити чималий прибуток.

Переглядаючи стрічку новин в інтернеті, ви напевно стикалися з численними пропозиціями про продаж футболок з цікавими написами. Подібні пропозиції про продаж футболок з яскравими написами дуже популярні не тільки в режимі онлайн, але і в реальному житті.

Зараз подібні вироби можна легко побачити в будь-якому торговому центрі або на ринку. Для багатьох ця ідея стала способом розкрутити свою марку і отримувати на цьому хороші гроші. Але відразу варто зауважити, що на поточний момент конкуренція в цій сфері надзвичайно висока.

Щоб впоратися з великою кількістю конкурентів і завоювати свою нішу на креативному ринку  продажу футболок, доводиться вигадувати все нові і нові ідеї. Деякі представники цього напряму намагаються збільшити обсяги продажів завдяки розміщенню на футболках кадрів і персонажів популярних серіалів і фільмів. Інші роблять акцент на незвичайних малюнках і завитках на майках. Все це добре і якщо ви хочете стрибнути з розбігу в цей вир, то можна спробувати.

Не хочете робити футболки – продавайте вже готові

Є чудовий український сервіс fatline.com.ua де можна замовити футболки з унікальними малюнками. Просто робіть там футболки, а продавайте їх з націнкою – чим не геніальна та проста ідея бізнесу на продажі футболок.

Бізнес на продажі футболок що світяться

Але сьогоднішня наша пропозиція полягає не тільки в цьому. Все вищеописане було викладено як приклад можливості заробляти на креативній ідеї гроші. А нам знадобиться дійсно нова ідея, наприклад, майки та футболки, які світяться в темряві. Це теж не сама свіжа тенденція в цій сфері, але рівень конкуренції тут набагато нижчий, ніж у попередньої ніші. До того ж це сама по собі дуже переконлива річ. Щоб перевірити це, досить просто подивитися матеріали про це в будь-якому пошуковику.

Тепер справа за вами. На футболки можна нанести не просто креативний фосфорний малюнок або напис, але навіть фотографію конкретного покупця. Вся справа у вашому азарт і бажання вийти за рамки традиційного шаблону для цієї нестандартної сфери. Тим більше, що для виготовлення таких майок не потрібно мати понад здібностей або особливої техніки. Але заробіток на продажі футболок може поперти! Досить бути володарем принтера, праски і невеликий творчої жилки. Сам процес створення виробів дуже простий. Треба намалювати зображення на комп’ютері, роздрукувати і вирізати його. Потім знімок перекладається з допомогою праски на майку і готово.

Продавати можна свої вироби через інтернет-магазин. А якщо вам це незручно, то можна робити рекламу на форумах подібної тематики або розклеюючи оголошення в місті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про