Як можна відкрити інтернет-магазин з нуля

Заробіток через інтернет-магазин з Китаєм

Привіт всім читачам і тим, хто випадково потрапив на цю статтю. У ній поговоримо про заробіток через інтернет-магазин з Китаєм.

Я хочу продовжити тему інтернет-магазинів і бізнесу з Китаєм (як його зараз називають), тому що сам відкрив інтернет-магазин і тому, що тема актуальна і потребує підвищеної уваги. Інтернет-магазин з нуля – це чудовий бізнес, який в Україні ще не зовсім добре розвинений, а в деяких нішах розвинений дуже мало.

Що продавати в інтернет-магазині

Завжди відповідаю на це питання однаково… все, що завгодно! Але якщо цей варіант когось щось не влаштовує, то даю посилання на цю статтю, у неї перевірені мною і моїми колегами товари.

Спочатку берете 10 товарів з вашої ніші і розміщуєте на ОЛХ або на будь-якій іншій великій дошці оголошень. Чекаєте дзвінків. Якщо йдуть, то все круто.

Читайте нашу статтю про те, що продавати в інтернеті успішно.

Як відкрити інтернет-магазин

Під цим поняттям я маю на увазі наступне – заробіток на інтернет-магазині з Китаєм. Спочатку слід зареєструвати доменне ім’я по типу «ваш сайт.ком» і купуєте хостинг наприклад на пів року. В сумі обійдеться вам це дешево. Домен на рік 300 грн, хостинг на пів року 300 грн. Дешевий хостинг можете замовити тут.

Далі на домен треба встановити движок інтернет-магазину (я рекомендую Opencart). Сам ним користуюся). Він безкоштовний, але треба вміти його встановити. Далі налаштовуємо движок, встановлюємо все необхідне для вашого магазину (розширення, модулі тощо). Далі дизайн! Можете замовляти в студії, але обійдеться дорого, або використовувати безкоштовний готовий, але його треба знайти і поставити. Це дозволить запустити заробіток на інтернет-магазині з Китаєм.

На все це потрібні необхідні знання та вміння. Але в цьому можу запропонувати свою допомогу, пишіть в коментарях, я з вами спишусь і вирішимо всі питання.

Я завжди за швидкий старт і поступові доопрацювання. З цього я поставив собі шаблонний дизайн і унікалізував його, щоб він був менш схожим на шаблон. Зараз я бачу, що бізнес йде і набирає обертів і незабаром я потурбуюсь про унікальний дизайн, поки цього не потрібно. І вам раджу починати з мінімальними витратами!

На цьому інтернет-магазин готовий і треба його наповнити товарами. Якщо ви не будете працювати дропшиппингом а як будуть товари в наявності, як у мене, то їх потрібно закупити. Про це далі;)

Як знайти постачальника

У Китаї! На сайті Аліекспрес або Таобао. Купити там можна все що завгодно і в будь-яких кількостях!

Оформити бізнес можна відразу. Попродавайте трохи, потестуйте а потім через місяць-другий оформляється як приватний підприємець. Зараз будете мені писати в коментарях про штрафи. Кому ви потрібні зі своїми 5-10 тисячами гривень на місяць на перших порах?)

Є товар, є магазин, як продавати?

Ось мої канали продажів: ОЛХ, реклама гугл, група в ВК, і пошукові системи. З ОЛХ все зрозуміло, оголошення у вашому місті завжди працювали добре, група в ВК вимагає реклами в інших групах і людей додавання в друзі з офіційного акаунта, рекламу в гуглі потрібно налаштовувати правильно, в цьому теж можу допомогти, а пошукові системи це дивлячись яка ніша і як швидко проіндексується ваш сайт.

Цілі та креатив

Ну а коли продажу підуть, а вони підуть можете вже креативити з конкурсами, акціями, призами та методами продажів і просування! Все у ваших руках!

Начебто все докладно розписав. Я ж казав на самому початку, що можна відкрити інтернет-магазин з нуля і до першої прибутку дуже швидко і з мінімальними витратами, навіть дуже мінімальними! Звертайтеся за допомогою, підписуйтесь на блог Фінтрамплін у формі під статтею і побачимося в нових статтях. Удачі вам і успіхів у починанні і розвитку свого бізнесу!

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Оцініть статтю!

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про