Золоті правила економії грошей: як жити в достатку при маленькій зарплаті

золоті правила економії грошей

Думаю, ніхто з вас не стане заперечувати відомий афоризм: заощадив – значить заробив . І це, дійсно, одне і те ж, оскільки економні люди рано чи пізно стають успішними і багатими, і вчать інших, як економити гроші і перестати жити в борг.

Читати далі

Як заощадити в подорожі – 7 важливих порад

як економити у подорожі

Вже не за горами  літній сезон, час відпусток. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як заощадити в подорожі . Всім відомо, що зараз ми переживаємо не найкращі фінансові часи, фінансові можливості багатьох людей істотно скоротилися. Проте, добре відпочити влітку хочеться всім.

Читати далі

Організовуємо побачення без грошей – 25 варіантів бюджетних побачень

як провести побачення без грошей

Не бійтеся провести вечір зі своєю половинкою, якщо немає грошей: емоції зближують сильніше, ніж великі витрати. Тому у цій статті ми розкажемо як організувати недороге побачення, але вразити свою половинку.

Читати далі

10 фінансових обіцянок на 2019 рік

10 фінансових обіцянок на 2019 рік

Не сподівайтеся, що Дід Мороз або Святий Миколай вирішить ваші проблеми з грошима. Візьміть справу в свої руки, щоб 2020 рік зустріти більш багатим і щасливим. Для цього пропонуємо дати собі 10 фінансових обіцянок.

Читати далі

Фінансова подушка безпеки – важлива необхідність в житті завбачливої людини

фінансова подушка безпеки

Грошовий запас на випадок, якщо ви втратите основні джерела доходів, або виникне екстрена ситуація, що вимагає значних витрат, це і є фінансова подушка безпеки.

Читати далі

Як економити на комунальних послугах: заощаджуємо до 40% на воді, газі, світлі та теплі

як економити на комуналці

Значну частину сімейного бюджету середньостатистичного українця “з’їдає” оплата рахунків за газ, світло, воду та інші комунальні послуги. Тому в цій статті ми розберемо, як економити на комуналці – заощаджувати на воді, газі, теплі та світлі. Завдяки нашим порадам ви зможете заощадити на комунальних платежах до 40% грошей.

Читати далі

6 способів залишити менше грошей в кінотеатрі

економити гроші в кіно

Іноді недостатньо заробляти непогано, якщо ви марнотратні. Тому ми розпочинаємо рубрику «Як економити гроші». У ній будемо розповідати, як заощаджувати. У цій статті піде мова, як економити в кіно.

Читати далі

Хороший дохід не привід перестати економити

Як економити власні гроші

Благополучне життя багато в чому залежить від грошей. Сучасний світ побудований на цих «папірцях», заради яких постійно доводиться працювати. Не треба забувати і про те, як економити.

Читати далі

Як економити гроші в Україні – у цьому розділі будемо розповідати про перевірені та надійні способи заощадження коштів, які допоможуть зберегти ваш бюджет та отримувати ті ж товари і послуги дешевше.