Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити на іграх без вкладень – способи, які працюють + огляд ТОП-5 ігор, які платять

Заробіток на іграх без вкладень

За даними Digital Capital, в минулому році світовий оборот ринку відеоігор становив 150 млрд доларів. Ігрова індустрія входить в число найбільш перспективних і стрімко розвиваються, у сфері цифрових технологій.

Але люди заробляють не тільки на розробці і продажі ігор. Є й інші способи отримання доходів, які доступні кожному. Про те, як заробити на онлайн-іграх і що для цього потрібно, читайте в нашій статті.

Ви дізнаєтеся все про цей вид діяльності – скільки можна заробити, як не стати жертвою шахраїв і обов’язково вкладати гроші в гру.

Ігри в Інтернеті – реальний спосіб заробітку

Людині, далекій від ігрової індустрії, цей вид заробітку здасться занадто складним і навіть недоступним. Але це не так. Є безліч завдань, з якими впорається навіть рядовий інтернет-користувач.

Напевно ви помічали, що онлайн-ігор стає все більше – з’являються економічні стратегії, різні ферми, казино, військові РПГ, шутери і браузерні додатки. Всі вони створюються з комерційною метою – для продажу ліцензій, ключів, внутрішньої валюти або розміщення реклами.

На відеоіграх заробляють професійні геймери, маркетологи, а також звичайні інтернет-користувачі. Для кого-то це додатковий дохід, а для когось – основна робота. Головне – зрозуміти, що це цілком реальний вид заробітку.

Окремий напрямок – мобільні онлайн-ігри. Поступово вони витісняють традиційні ігри для стаціонарних комп’ютерів, тому розробка додатків на айфон і андроїд – один з ключових напрямків, в якому кожен може зайняти свою нішу.

Чи потрібно вкладати гроші, щоб заробити

Способів заробітку на онлайн-іграх десятки. Всі вони відрізняються один від одного. Деякі вимагають великих вкладень, а деякі дозволяють почати з нуля, нічого не вкладаючи.

Щоб вийти на пристойний дохід, без вкладень не обійтися, якщо не враховувати рідкісні винятки.

Самий прибутковий напрямок  створення своєї відеоігри, вкладення в її рекламу і розвиток. Але таке не кожному під силу, і вже тим більше не по кишені.

Є проекти, які платять за проходження гри, досягнення певного рівня і залучення нових гравців. Вкладення тут не обов’язкові, правда, вийти на хороший дохід буде складніше – знадобиться багато часу і сил.

Як заробити на іграх без вкладень – способи, які працюють

Є п’ять перевірених варіантів заробітку на іграх без вкладень або з мінімальними витратами – прокачувати персонажів, тестувати ігри, продавати ігрову валюту або артефакти, брати участь в змаганнях.

Розглянемо кожен із способів детальніше.

Спосіб 1. Прокачувати персонажів

Цей спосіб найпопулярніший серед геймерів. Персонажів прокачують на замовлення за певну плату.

Прокачування персонажів за гроші підходить далеко не для кожної онлайн-гри. Це повинна бути популярна гра типу «2048» або World of tanks – навряд чи у вас хтось купить акаунт в старій і нікому нецікавій відеогрі.

Ви знаходите на форумах або в соціальних мережах покупця, якому ліньки прокачувати персонажа. Домовляєтеся з ним, встановлюєте терміни і починаєте грати замість нього. Мінус цього способу – високий ризик. Домовлятися під «чесне слово» не варто – немає гарантій, що вам заплатять. Щоб мінімізувати ризик, працюйте через біржі.

Найдорожче коштують акаунти в Доті 2, Варкрафт і грі Танки онлайн.

Якщо у вас вже є акаунт з високим рейтингом, можете його продати (дорого).

Спосіб 2. Робити огляди ігор на своєму каналі

Найбагатші ютубери – геймери. Огляди проходження відеоігор і анонс нових оновлень – найбільш затребувані напрями на Ютубі.

Публікуйте корисні поради, записуйте проходження нових відеоігор, висвітлюйте новини індустрії або створюйте щось унікальне – тут все залежить від ваших умінь і креативності. Платити вам будуть за розміщення реклами на каналі. Чим більше переглядів – тим вищий дохід.

Спосіб 3. Брати участь в змаганнях

Кіберспорт став масовим явищем в середині 2000-х. З цього часу його популярність значно зросла.

Кіберспортсмени – це геймери-професіонали. Вони відточують свою майстерність і досягають високих результатів.

Існує кілька рівнів кіберспорту:

  1. На рівні комп’ютерних клубів. Адміністрація таких закладів часто влаштовує змагання з невеликим призовим фондом.
  2. На рівні міста. Кращі команди змагаються за першість. Спонсорами виступають магазини комп’ютерної техніки, інтернет-клуби і навіть місцева влада.
  3. На рівні країни. Переможці міських турнірів борються на загальнодержавному рівні. Призовий фонд зазвичай становить сотні тисяч рублів або доларів.
  4. Міжнародні турніри. Це найвищий рівень. Кращі світові команди змагаються за призовий фонд у десятки мільйонів доларів.

Наймасовіший турнір минулого року – по грі в Доту 2. Призовий фонд склав 24 млн доларів. Перемогу здобула команда Team Liquid. Вона забрала головний приз – 10,8 млн доларів.

Подібні змагання проводяться і в інших іграх – в КС ГО, «Лінійці», «Варкрафт», «танки».

Спосіб 4. Продавати артефакти або персонажів

Геймери готові платити сотні і навіть тисячі доларів за рідкісні ігрові речі або добре прокачаних персонажів.

Уявіть: ви граєте в доту і вам вдається добути унікальний артефакт, вартість якого сягає 500 доларів – це скоріше везіння, але і таке буває. Якщо для вас гра – не тільки хобі, а й заробіток, чому б не продати видобуток з вигодою для гаманця.

У більшості онлайн-ігор прокачування героя – тривалий і нудний процес. Коли ви озброювати свого персонажа кращою зброєю, одягаєте його в кращі обладунки і піднімаєте його загальний рейтинг, ним починають цікавитися інші користувачі.

Багато хто любить насолоджуватися ігровим процесом, не витрачаючи купу часу і сил на досягнення високого рівня. Ця категорія гравців і буде купувати результати ваших віртуальних досягнень.

Спосіб 5. Тестувати ігри

У розробників ніколи не виходить створити ідеальний продукт з першого разу. Завжди є якісь недоробки, які потрібно виправляти. Завдання тестувальника – виявляти баги і повідомляти про них розробок.

Тестувальникам дають чек-лист, в якому описано все, що потрібно повірити – запускається гра, чи видно карту, наскільки добре вона оптимізована під різні пристрої, чи правильно працює озвучка тощо.

Після завершення тесту пишеться звіт і відсилається розробнику.

Щоб почати заробляти на тестуванні, потрібно пройти співбесіду і виконати тестове завдання. Але якщо ви думаєте, що ви будете просто грати і отримувати за це гроші – це не так. Вам ставлять завдання – ви її швидко виконуєте.

Скільки можна заробити

Заробіток від онлайн-ігор може бути як основним доходом, так і додатковим – все залежить від обраного напрямку, ваших умінь, навичок, бажання навчатися і зростати як фахівцеві.

Наприклад, ютуб-канал, присвячений відеоігам, – джерело доходу з необмеженими перспективами. Шведський геймер Фелікс Чельберг викладає на своєму каналі записи проходження відеоігор і заробляє на цьому до 8 млн доларів на місяць.

Школяр з Іспанії Гільер Мудіас теж веде канал про відеоігри. Його щомісячний дохід – 10 млн доларів.

Це найкрутіші приклади. Але вони наочно демонструють, що цей заробіток доступний кожному – як професіоналу, так і школяреві-любителю.

Правда і те, що лише одиниці отримують такі високі доходи. Більшість блогерів заробляє набагато менше. Але і тут не можна назвати точну цифру – хтось отримує 100 доларів на місяць, а хтось 10 тис. Хтось серйозно ставиться до свого каналу та розвиває його, а комусь вистачає і невеликого доходу.

З продажем артефактів і персонажів теж все неоднозначно. Відомі приклади, коли геймер місяцями займається прокачуванням і збором артефактів і отримує за це всього 50 доларів.

Але професіонали продають свої акаунти за сотні і тисячі доларів. Їм не потрібно витрачати так багато часу, щоб досягти високого результату. Багато що залежить від уміння грамотно продати – це окреме мистецтво.

Дохід професійного тестувальника починається від 500 доларів. Верхня межа в окремих випадках досягає 5 тис. доларів.

Хороші фахівці завжди добре заробляють. Якщо вам цікаві ігри, обов’язково спробуйте себе в цьому напрямку.

ТОП-5 ігор, які платять

Є ще й так звані економічні ігри, суть яких безпосередньо полягає в заробітку проекту і його учасників.

Особливою популярністю користується п’ять проектів – Taxi-Money, Rich Birds, My Lands, Віртономіка і Ельфійське золото.

Всі вони працюють за одними і тими ж принципами, але мають деякі особливості.

Taxi-Money

Завдання гравця – купувати машини і працювати таксистом. Заробіток пасивний. Ви купуєте машину, вона приносить вам щоденний дохід. При цьому не обов’язково заходити онлайн-гру кожен день – гроші нікуди не втечуть, вони будуть накопичуватися.

Перший автомобіль дають безкоштовно. Але прибуток з нього низький. Щоб добре заробляти, потрібно більше автомобілів. Але більш надійне джерело доходу – залучати інших гравців: у проекту добре розвинена реферальна система. Чи не будете залучати – не заробите.

Працює за принципом класичної фінансової піраміди.

Реєстрація

Rich Birds

Проект працює за тими ж принципами, що і Taxi-Money. Купуєте пташок, вони несуть вам золоті яйця, які ви обмінюєте на реальні гроші.

Все виглядає красиво, але на практиці працює інакше – вам потрібно залучати друзів, щоб добре заробити.

Rich Birds працює за принципом фінансової піраміди: не будете залучати інших користувачів – не заробите.

Більшість відгуків про Rich Birds негативні. Проект хоч і платить, але несе великі ризики: про це написано і в правилах на сайті, але їх так багато, що до пунктів 5, 4 ніхто не добирається, а на головній сторінці сайту вам гарантують швидку окупність.

Реєстрація в грі

My Lands

My Lands – військово-економічна стратегія з виведенням коштів. Ви будуєте власне місто і розвиваєте його інфраструктуру.

Щоб прискорити цей процес, гравці купують внутрішню валюту – чорні перли. Її також можна заробити і обміняти на реальні гроші – продати іншим геймерам.

Але гроші виводити можуть тільки ті, у кого є підписка. Вартість місячної підписки – 6,5 доларів. Ця онлайн-гра підходить тільки тим, хто любить стратегії. Якщо цей жанр вам не цікавий – проект здасться занадто нудним.

Реєстрація

Віртономіка

Віртономіка – популярна економічна стратегія. Ви вибираєте свій напрямок в бізнесі і розвиваєте його – будуєте компанію, торгуєте, здобуваєте сировину.

Бізнес можна продати іншим гравцям.

Додаткове джерело доходу – партнерська програма. Умови співпраці визначаються індивідуально.

Дельфійська золото

Дельфійська золото – економічна стратегія. Ваше завдання – розвивати підприємство з видобутку золота. Добуте золото змінюється на реальні гроші за фіксованим курсом – 100 золота = 1 рубль.

Щоб розвивати підприємства, потрібні вкладення. Теоретично можна нічого не вкладати, але в такому випадку прибутковість буде копійчаною.

Проект хоч і чесний, але має ознаки фінансової піраміди – щоб заробити, потрібно залучати друзів, інакше інвестиції не окупляться.

Альтернативні способи заробітку на іграх

Більшість онлайн-ігор платить за залучення нових гравців.

Є два альтернативні способи такого заробітку:

  1. Реферальна системаРеферал – це гравець, якого привів інший гравець. За залучення рефералів платять відсотки від їх заробітку або вкладень. Ставка досягає 30%. Такий спосіб реклами використовують не тільки фінансові піраміди, а й чесні проекти.
  2. Партнерські програми. Всі популярні онлайн-ігри мають свою партнерську програму. Платять за активного гравця. Ставка зазвичай фіксована: наприклад, War Thunder платить 190 рублів за активного гравця. Гроші нараховуються після досягнення гравцем певних успіхів в грі – рейтингу, рівня або кількості перемог.

Щоб працювати з партнерськими програмами, потрібно зареєструватися в ігровій CPA-мережі.

Популярні CPA-партнерки:

  1. Admitad. Краща в CPA-мережа. Великий вибір партнерських програм, зручні інструменти аналітики і стабільні виплати.
  2. ActionPay. Найбільший вибір ігрових оферів. Швидко відповідає підтримка. Заздалегідь обговоріть умови виплат – у ActionPay трапляються часті затримки.
  3. 7offers. Великий вибір оферів, зручні рекламні інструменти та лояльна підтримка. Виплачують кожен день. Мінімальної суми виплати немає.

Перед засадам роботи з партнерською програмою вивчіть правила і дозволені джерела трафіку. Реєструватися за своїми посиланнями і самостійно прокачувати акаунт заборонено правилами – потрібно чесно рекламувати гру.

Додаткову інформацію про заробіток на відеоіграх дивіться у відео:

Висновок

Існує багато напрямків для заробітку за допомогою відеоігор. Більшість з них доступні кожному і не вимагають вкладень. Але чимала частина розрекламованих проектів – це фінансові піраміди, замасковані під економічні стратегії і обіцяють надприбуток своїм клієнтам.

Перед засадам роботи детально вивчіть проект – почитайте відгуки про нього, поспілкуйтеся з майбутніми колегами. Ви дізнаєтеся про всі підводні камені і зможете прийняти зважене рішення.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про