Як заробити гроші на створенні сайтів на замовлення

Заробіток на створенні сайтів на замовлення

Статтю оновлено:

Не всі вміють створювати сайти, але і далеко не всі хочуть вчитися це робити. Деяким простіше заплатити вебмайстру, який зможе створити сайт і виконати основні налаштування. Так що заробіток на створенні сайтів на замовлення буде актуальним завжди.

Оплата: від 2000 гривень за створення сайту на WP + основні настройки (може змінюватися в залежності від замовника і його вимог).

Заробіток на створенні сайтів на замовлення

Почати у цій сфері можна за створення сайту на WordPress або Joomla. Потім ви зможете вивчити html, css, php код і створювати сайти з нуля. За це будуть платити більше, а ви зможете надавати більше послуг. Деякі фрілансери розвивалися в цій сфері, наймали помічників і створювали фірми для створення сайтів. У такій ніші як заробіток на створенні сайтів є багато можливостей для отримання хороших грошей, головне навчитися.

Але в цій статті я розповім, як заробляти на створенні сайтів WordPress. Для початку потрібно зрозуміти, що саме вам потрібно вміти робити для одержання 2000 грн за сайт і більше:

 • Покупка домену та хостингу (можете за своїм партнерським посиланням)
 • Залити Wodpress або Joomla, виконати основні налаштування
 • Підібрати шаблон за бажанням клієнта і встановити/змінити його
 • Встановити всі основні плагіни і налаштувати їх для роботи
 • Створення меню і головних сторінок: Головна, Всі статті, Про автора, Зворотній зв’язок (за бажанням замовника)
 • Встановлення лічильників, соціальних кнопок і основних віджетів
 • Створити sitemaps, robots.txt та ін. мінімальні налаштування.

Іноді замовник може попросити зробити ще щось (за додаткову плату). Бажано заповнювати бриф перед роботою, щоб відразу ж отримати замовлення і знати обсяг робіт.

Як бачите, нічого складного в цьому немає. Досить потренуватися на 2-3 сайтах і ви будете робити все це за кілька годин. Тим більше що основна інформація є на нашому сайті, прочитати відповідні статті можна за посиланнями. Але перед роботою рекомендую пройти навчальний курс (можна навіть безкоштовний).

Читайте також: заробіток на продажі сайтів.

Як знайти клієнтів

Виникає розумне питання: а хто буде замовляти створення простого сайту, якщо з цим впорається будь-хто?

Виявилося, що дуже багато бояться пробувати нове і пускатися щось роботи в незнайомій сфері. Їм набагато простіше заплатити певну суму людині, яка грамотно і швидко все встановить і налаштує.

Щоб люди вам довіряли, потрібно створити невелику репутацію:

 • Отримаєте персональний атестат в платіжних системах.
 • Створіть сайт-візитку (за одне і потренуєтесь), де опишете свою діяльність і рорзекламуєте себе. Наведіть приклади робіт, перерахуйте надані послуги і додайте розцінки (бажано розписати додаткові послуги).
 • Додайте інформацію про себе – фотографія, місто проживання, вашу історію. Так клієнтам буде простіше повірити вам – ви реальна людина.
 • Збирайте відгуки минулих замовників, бажано з контактними даними (хоча б посилання на сайт). Перші замовлення можна виконати за відгуки, щоб потренуватися в польових умовах і отримати плюс до репутації.

Де знайти замовника, який хоче сайт

Залучаємо клієнтів:

 • Дайте оголошення на дошках оголошень і біржах фрілансу.
 • Переглядайте вакансії на них.
 • Попросіть друзів розповісти знайомим про вашу нову професію (можна створити візитки і роздавати їх).
 • Форуми, соц.мережі, тематичні сайти.

Після першого успішного замовлення дайте рекламу в Google Adwords.

Потрібно розуміти, що заробіток на створенні сайтів на замовлення вимагає певних знань. Не потрібно обмежуватися тільки WordPress – нехай це буде просто стартом, а потім вивчайте цю сферу, додавайте нові послуги. В кінці ви можете створити власну фірму по створенню сайтів на замовлення, а тут вже будуть зовсім інші доходи.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про