Заробіток на птахах і яйцях в Інтернеті – огляд кращих проектів

Заробіток на птахах і яйцях в Інтернеті – огляд кращих проектів

Привіт, друзі. Сьогодні розповімо вам про заробіток грошей в інтернеті на інвестиційних іграх, які присвячені одній тематиці — птахам.

Найчастіше про заробіток на таких проектах говорять: “заробіток на пташках” або “заробіток на яйцях”. Тому якщо ви цікавитеся саме такими запитами, ви потрапили за адресою.

На іграх з виведенням грошей про птахів ми заробляємо вже дуже давно і вельми задоволені загальним заробітком. Сьогодні я поділюся з вами топовими проектами, яким можна довіриться і з яких ми вивели тисячі рублів. Сподіваюся, інформація буде вам корисна і прибуткова.

Заробіток на птахах в інтернеті

Перш ніж перейти до списку кращих проектів, давайте більш докладно розберемо заробіток на птахах і яйцях. Як він працює? Чи платять подібні проекти?

Проекти платять, про це я вже згадував вище, повторюся ще раз. Інакше про ці запити ми б навіть не здогадувалися. Найчастіше гроші виводять на платіжну систему Payeer або Webmoney. Якщо у вас тут немає гаманця обов’язково їм обзаведіться.

Як працюють ігри? Як на них заробляти? Насправді все дуже просто друзі. Ви реєструєтеся в проекті, купуєте собі пташок, вони буде нести вам яйця, ви їх продаєте і натомість отримуєте реальні гроші. Просто, чи не правда? Не дарма, багато блогерів рекомендують своїм читачам, новачкам, починати з заробітку на яйцях. По складності, вони найлегші серед своїх аналогів. Такий заробіток чудово підходить школяреві або підлітку.

Щоб не вдаватися в деталі заробітку тут, у нас на блозі вже є стаття, яка зараз буде дуже доречна. Ось посилання друзі. Обов’язково вивчіть весь процес, це вам допоможе в подальшому.

Ну а тепер давайте поговоримо про проекти…

Підбірка кращих ігор для заробітку на яйцях

Golden Birds

Старий та надійний проект, якому сміливо можна ставити пам’ятник. Це перша версія гри про заробіток грошей в інтернеті на птахах. За весь час ми вивели з проекту більше 30 000 рублів.

Радує той факт, що проект оновлюється і сьогодні скрипт Golden Birds версії 3.0 International. Платіжні системи тут чотири. На блозі є цілий огляд цього чудового проекту.

реєстрація

Інвестиційна гра Super-Birds

Ідея гри Super Birds та сама, купуємо птахів, продаємо яйця, отримуємо реальний прибуток. Проект працює без будь-яких обмежень (без платіжних балів), але при виведенні є курс обміну, який дуже часто скаче і досягає позначки в 1 000. Але це тимчасово, головне, почекати найвигіднішого курсу і тоді вивести гроші. З переваг проекту, можна виділити барвистий дизайн, який так і вабить до заробітку.

P .S. Нещодавно в грі стався рестарт, а це значить можливість непогано заробити. Поспішайте

Більше інформації про заробіток в цій грі, можна знайти тут.

реєстрація

Money-Birds

Повний аналог першому проекту Golden Birds. Тільки птахи не ті і курс покупки. Заробіток в грі можливий без вкладень, є вітальний бонус при реєстрації. Засмучує тільки один факт, тут є обмеження на вивід. Тобто, щоб з легкістю виводити кошти, потрібно залучати друзів (рефералів). А в цілому гра хороша і працює вже дуже довгі роки. Рекомендуємо заробіток на пташках з цим сайтом!

Дізнатися всі тонкощі заробітку і цікаві фішки, можна на цій сторінці.

реєстрація

Rich-Birds

Старт проекту відбувся ще в 2014 році. Це доводить, що проекту можна довіряти. Дизайн гри, аналог Money-Birds. Дуже схожі, таке відчуття що один і той же адмін. Тут також є платіжні бали, які обмежують виведення коштів.

реєстрація

Chickens-Farm

Зареєструватися

Чудовий проект, так як по дизайну зовсім відрізняється від своїх копій. Більше квітів, нові птахи, одним словом, адміни молодці.

Якщо звернути увагу на маркетинг, то нічого нового, дохід стартує від 30% в місяць. Також тут є платіжні бали, які так само обмежують виведення коштів. Будьте уважні!

реєстрація

Підсумки

Друзі, я не буду вам брехати, кращі проекти де можливий заробіток на птахах: Golden Birds і Super Birds. Перевага цих проектів одна – відсутність платіжних балів. Але варто знати, що відсоток прибутку тут набагато нижчий (до 25% в місяць), в цьому ключі вигідніший відсоток дає Річ-Бірдс.

Про перший проект я можу говорити дуже багато, так як в цій грі заробляю вже більше 3-х років. Одне, що мені в ньому не подобається, часті рестарти. Приблизно раз на півроку обнуляють всі лічильники і все починається з нуля. Щоб уникнути втрат коштів, настійно рекомендую відвідувати проект кожен день. Головне, робити своєчасні виплати.

В Super Birds мінус один. Про нього я писав вище, тому частіше стежте за курсом обміну. Всі інші ферми, працюють з платіжними балами. Щоб в них пристойно заробляти, доведеться залучати рефералів. Якщо у вас є така можливість, то можете сміливо в них реєструватися. Якщо ні, краще утриматися.

Рекомендую: перейдіть за посиланням, щоб подивитися на список кращих ігор з виведенням грошей без балів.

Ось і вся інформація на сьогодні. Сподіваюся, що моя добірка птахоферм вам сподобалася і ви знайшли те, що шукали. В загальному заробіток на пташках і яйцях доволі простий і вигідний. Тому раджу спробувати! Якщо у вас залишилися побажання або питання, то можете написати мені прямо в коментарі до цієї статті.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (9 голосів, оцінка: 4,56 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про