Як заробити на яйцях в грі Rich Birds

Як заробити на яйцях гроші

Пограти в гру або працювати? Перед таким питанням встають багато користувачів інтернету, але обидві справи можна поєднати. Для цього передбачені спеціальні ігри з виводом реальних грошей, де можна заробити на яйцях справжні гроші. Мова йде про яйця, які несуть віртуальні пташки в грі.

Зараз таких ігор створено багато, тому ви легко зможете вибрати перевірений проект, щоб розпочати грати і заробляти одночасно.

Заробляй і грай у Rich Birds, простій грі, де передбачений стартовий бонус в 10 рублів (1000 срібла). Цей проект є аналогом таких ігор, як Super-birds, Golden Birds і Money Birds. Тому тут легко можна заробити на яйцях.

Суть у всіх цих ігор одна – необхідно купувати птахів і збирайте їх яйця. Всі зібрані яйця продаються і потім можна виводити реальні гроші.

реєстрація

Як грати і заробляти на Rich Birds?

За рахунок привітального бонусу новим гравцям, ви зможете придбати свою першу птицю. Вибір невеликий, а 1000 срібла вистачає на покупку найдешевшою – зеленої птиці.

Ціни за птахів вказані в сріблі, його можна купити за курсом 100 срібла = 1 рубль. Таким чином, червона (найдорожча) птах обійдеться вам в 5000 рублів, але вона щогодини приносить по 80 000 яєць, а це 800 срібла або 8 рублів (за добу 192 рубля).

Щоб отримувати пристойні відрахування з цієї гри потрібно вкладати. Поповнити рахунок не складно, для цього ви можете використовувати Payeer або Free-Kassa, де доступні практично всі види переказів (банківські картки, електронні гаманці, оператори мобільного зв’язку).

Вносити в гру можна і кілька рублів (на них легко поміняти гривні), суми не обмежені і надходять на рахунок акаунта миттєво.

Коли ви купите кілька птахів, потрібно буде заходити в гру і переходити до складу. Там буде кнопка для збору продукції:

Далі потрібно відправитися на ринок, де яйця обмінюються на срібло. Кожна сотня яєць приносить по 1 сріблу.

Срібло порівну ділиться і переводиться на баланс для покупок і виведення. Все, прибуток зібраний і тепер ви можете використовувати срібло для покупки птахів або виведення.

Безкоштовні пташки Rich Birds

Адміністрація гри додала чудовий варіант для гравців. Вони можуть зробити прості завдання і отримати за це пташок і трохи валюти. Детально про це ми розповідали в окремій статті безкоштовні птиці Rich Birds. Роздають подарунки в розділі з відповідною назвою.

Бонуси не такі значні, в цілому можна отримати нахаляву 7 зелених, 1 жовту птицю і 3000 срібла. На виконання завдань багато часу не йде, в одному з них просять просто вступити в офіційну групу Вконтакті, хоча і реєстрація на іншому сайті проста.

Я вже виконав кілька завдань, подарунки даються автоматично після виконання. Іноді тут з’являються нові завдання, у них надаються докладні інструкції, тому новачки легко розберуться, що саме потрібно зробити.

Щотижнева лотерея Rich Birds

Щотижня розігруються серед учасників пристойні суми через лотерею. Прийняти в ній участь дуже просто, але відкрита ця функція тільки для тих, хто поповнював баланс. Мінімальна сума для поповнення – 30 рублів.  Раз в 7 днів проводиться лотерея, в ній буває різна кількість призових місць, з різними грошовими призами.

Зараз у лотереї 5 призових місць (до цього було більше), але є і більш солідні призи. Купувати можна скільки завгодно квитків, один учасник може зайняти відразу кілька місць, тому бажано скуповувати максимальна кількість квитків. Покупка не займає багато часу, а ціна 10 квитків складе всього 1 Cash Points.

Все просто, вводиш кількість квитків у першому полі і натискаєш на кнопку. Відразу ж квитки додаються в статистику і у користувача визначається місце, згідно загальної кількості квитків.

Як бачите, після покупки 100 квитків дали тільки 53 місце. Тільки уявіть, скільки квитків купується іншими учасниками. Боротьба ведеться не на жарт, тому виграють далеко не всі.

Rich Birds, як вивести гроші?

Виводити кошти можна не лише на Payeer. Доступно декілька платіжних систем. У них різна комісія за перекази. Краще використовувати Payeer, так як в цьому випадку кошти приходять моментально і мінімальна комісія.

У гру я заходжу кожен день, щоб замовити виплати. У мене багато пташок, тому з Rich Birds вивід завжди приносить непогані суми. Врахуйте, перекази дозволяється робити тільки після внесення на рахунок невеликого депозиту (30 руб.).

В інтернеті ви легко знайдете скріни реальних виплат. Гра чесна, гроші приходять швидко і нічого додатково не списують. Заробити на своїх яйцях Rich Birds нескладно, ти гарантовано отримаєш звідси виплати.

Як виводити гроші з Rich Birds, що за бали потрібні?

Щоб вивести 100 срібла (1 рубль) вам потрібно набрати 1 Cash Point. Ці платіжні бали можна отримувати різними способами.

А поки Cash Point накопичуються на вашому балансі, ви можете використовувати срібло для ігор або обміняти його на баланс для покупок і купити птахів (при обміні дають +10%). Інвестори за отримання балів не переживають, так як після внесення на ігровий баланс понад 1000 рублів, їм відкривається доступ до спеціальної біржі.

Як ви вже здогадуєтеся, можна купувати Cash Points за срібло. Для тих, у кого багато птахів і йде стабільний потік ігрової валюти, це найкраща можливість заробляти, без запрошення рефералів. Хоча цей спосіб не варто відкидати, адже він є одним з найприбутковіших.

Ігрова зона Rich Birds

Що стосується ігор, то тут користувачам пропонується кілька розваг – це лотерея, рулетка, наперстки, бінго, слоти, колесо фортуни, коін-фліп і камікадзе. Ось приклад ігрового автомату.

Дозволяється грати на срібло або Cash Points. Отже, це ще одна можливість здобувати бали для виведення коштів. Розваг багато, всі вони по-своєму цікаві. Деякі люди годинами розкручують барабани в слоті Rich Birds і досить часто виграють.

Гра Rich Birds швидко затягує, а якщо ви маєте намір отримувати з неї пристойні відрахування, запрошуйте в неї своїх друзів. За рахунок партнерської програми можна повністю позбутися від необхідності вкладати гроші і добувати Cash Points.

Заробляй на Rich Birds з рефералами

Кращий спосіб перетворити економічну гру в прибуткове джерело доходу, це скористатися її партнерською програмою. У всіх іграх з виведенням грошей пропонують вигідну співпрацю. На цьому сайті 5 ліній рефералів, в загальній складності від поповнень приходить 87%:

Зареєстровані користувачі отримують спеціальні посилання і можуть запрошувати нових гравців будь-якими способами. Бажано застосовувати найбільш ефективні способи набору рефералів. Звісно, я для цього пишу у цей блог, тому у мене велика команда.

Без сайту такого результату можна досягти, мої реферали запрошують нових учасників через соціальні мережі, шукають їх серед реальних знайомих, записують різні відео з гри і рекламують її на форумах. Адміністрація Річ Бердс пропонує партнерам додаткові заохочення у вигляді Cash Points.

Чим більше активних рефералів, тим більше балів приходить за кожного з них. Активними вважаються учасники, які внесли на баланс депозит будь-якого розміру. Подумайте, де б ви змогли знайти собі рефералів, варіантів багато, деякі навіть купують рекламу на чужих сайтах.

Rich Birds лохотрон чи ні? Відгуки

Через складну схему розподілу грошей і платіжних балів багато користувачів вважають заробіток на яйцях Rich Birds лохотроном. Халяви на цьому сайті дійсно немає, потрібно або вкладатися, або активно трудитися. Позитивні відгуки про гру в мережі з’являються часто.

Коли я зареєструвався на сайті, сам не міг повірити, що тут реально можна щось заробити. Дуже сумнівно все виглядало, та й гра проста на вигляд. Тим не менш, вирішив спробувати, ні краплі не шкодую. Проект приносить пристойний прибуток.

Заробляю я і в інших іграх, вже почав розуміти, чим відрізняються лохотрони від чесних проектів. По-перше, Rich Birds працює давно. По-друге, гра виплатила понад 27 мільйонів рублів. По-третє, розділ з новинами постійно чимось наповнюється, а це показник активності адміністрації. Якщо проводяться постійні роботи над поліпшенням сайту, інтересу до закриття точно немає.

5 помилок новачків на Rich Birds

Гра чесна, цікава і якісна, але користувачі самі допускають помилки. Вони не читають правила, нічого не з’ясовують і вірять, що вклавши мінімальну суму, отримають мільйони. Діяти потрібно грамотно, інакше грошей ви не побачите:

Гравці не знають, що таке Cash Points – без балів з цієї гри нічого вивести не вийде, тому потрібно ще до реєстрації розібратися, як їх здобувати. Як вже говорилося, найкращий спосіб залучення рефералів, шукайте варіанти, які допоможуть вам зібрати велику команду.

Гравці збирають птахів – а толку від них не так багато. Щоб отримувати достатню кількість срібла, досить обзавестися парою дорогих пташок. Поки ви будете залучати нових учасників, на балансі накопичиться пристойна сума, тому навіть вкладати гроші не обов’язково.

Гравці розраховують тільки на біржу срібла – але вона не завжди приносить досить Cash Points. На ній ще складніше заробляти, ніж на партнерській програмі, так як курс низький. Доведеться реінвестувати кошти і купувати дуже багато пташок, щоб купувати необхідні бали.

Учасники використовують для виведення не Payeer – найпоширеніша помилка гравців. У грі є декілька способів отримати виплату, але тільки на Payeer гроші переводяться миттєво і з мінімальною комісією. Потім з цього гаманця їх можна перевести, хоч на банківську карту.

Користувачі намагаються заробити в ігровій зоні – всі азартні ігри затягують і зазвичай у них все розраховано так, що гравець частіше програє. У рулетці або наперстках можна розважатися, але краще не намагатися примножити свої платіжні бали або срібло.

Переглядаючи негативні відгуки про Rich Birds, я зрозумів, що більшість з цих людей допускали помилки. Хтось стверджує, що в грі взагалі не реально заробляти гроші, проте вище я представив факти.

Фішки і секрети Rich Birds

Досвідчені гравці відкривають для себе різні стратегії і знають різні хитрощі, щоб швидко розкрутитися. Крім цього, вони уважно читають правила і придумують цікаві схеми, це допомагає їм позбутися від проблем у майбутньому і розробляти все більш цікаві способи нажитися на грі. Ми зібрали найбільш часті питання нових гравців, щоб розкрити деякі секрети.

Як отримати червону птицю за 1 день?

Після реєстрації і поповнення балансу новачки купують якомога більше дешевих пташок. Це неправильна стратегія, краще придбати одну дорогу. Через рулетку реально отримати червону пташку всього за день. Професіонали поповнюють баланс і купують квитки в рулетку.

Кожен квиток коштує 25 Cash Points, а при поповненні на рахунок з балами зараховується 35%. Рулетка налаштована так, що найчастіше випадає зелені і жовті пташки. Під ігровим інтерфейсом знаходиться статистика, коли і яку пташку вигравали користувачі.

Потрібно дочекатися, щоб червона і синя птахи довго не випадали. Рано чи пізно рулетка видає великий виграш, головне вгадати момент і використовувати якомога більше квитків.

Що буде, якщо не заходити в Rich Birds 120 днів?

Питання скоріше для зайнятих людей, які іноді забувають про свій ігровий аккаунт. Часто заходити в гру не потрібно, тому багато хто навіть раз в місяць не збирають яйця. Це дозволено, але якщо за 120 днів користувач не проявляє активності, з його рахунку Cash Points починається щоденне списання по 5 балів. Ці гроші розподіляються по реферальній системи, а 70% йде у фонд біржі срібла.

Як купити або продати акаунт Rich Birds?

Для всіляких обмінів, виведення коштів на різні рахунки та інших дій, що деякі люди використовують кілька ігрових профілів. Реєструватися з однієї IP заборонено, а для більшої безпеки, краще придбати готовий акаунт.

Попит на них не дуже високий, проте можна пошукати пропозиції в соціальних мережах і на форумах.

Як краще набирати рефералів?

Сам я займаюся залученням нових гравців з допомогою блогу, що і вам раджу. Проте варіант для новачка не найкращий, тому що розкрутити сайт складно і щоб вийти на перші місця, доведеться працювати мінімум кілька місяців. Куди простіше записати відеоролики на YouTube.

Як показує практика, цим активно користуються реферери. Багато з тих, хто зовсім нещодавно почав записувати відео, вже набрали велику команду. Головне придумувати щось свіже і цікаве.

Як прив’язати новий номер телефону на Rich Birds?

Це питання з’являється звичайно при купівлі акаунтів. Щоб підвищити безпеку й попередній власник профілю не зміг його повернути, змінити дані в налаштуваннях.

Просто змінити його не вийде, потрібно відписатись в технічну підтримку. Користувачам без проблем змінюють номери телефонів.

Якщо сподобається ця гра про яйця і пташок, тоді грай і заробляй на Super Birds.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про