Як заробляти на продажі товарів в інтернеті

Заробіток на продажі в інтернеті

Заробіток на продажі в інтернеті – один із непоганих способів заробити. В Інтернеті можна створити магазин і продавати спочатку на рівні свого міста, а якщо справи підуть добре – розширитися. Варіантів розвитку багато, головне вибрати той, який підходить вам.

Особливості заробітку:

 • Оплата: залежить від різниці між закупівельною вартістю товару і ваших розцінок
 • Вимоги: комерційна жилка, вміння продавати, фінанси для закупівлі товарів (іноді не потрібні)

Заробіток на інтернет-магазині — досить популярний напрямок, тому конкуренція велика. Але якщо ви виберіть вузьку нішу і вкладіть трохи фінансів на розвиток, може вийти хороший бізнес.

Що продавати в інтернет-магазині?

Все залежить від вашого бажання і інтересів. Наприклад, мамам легше продавати товари для дітей, молодим дівчатам – косметику, чоловікам – товари для комп’ютера та ін. Вибирайте товари, в яких ви розбираєтеся і могли б самі купувати такі товари, тоді заробіток на продажі в інтернеті буде хорошим. Тоді ви будете розуміти цільову аудиторію і швидше розвинете інтернет-магазин.

Замовляти товари для продажу можна в зарубіжних інтернет-магазинах (наприклад, taobao.ru, ru.aliexpress.com).

Що продавати в інтернеті щоб заробити

Але будьте обережні при замовленні – на цих сайтах багато шахраїв. Обов’язково дивіться рейтинг продавця, відгуки про товар і шукайте аналогічні товари, може бути знайдете більш вигідну пропозицію.

Якщо вмієте робити щось своїми руками, то зможете продавати свої авторські роботи. Наприклад:

 • Саморобне мило
 • Букети із цукерок
 • Прикраси
 • Листівки.

Як визначити ціну при заробітку на продажі в інтернеті?

По-перше, враховуйте собівартість товару (купівля та доставка) та додайте невеликий відсоток для себе.

По-друге, для рукодільних товарів враховуйте вартість матеріалів для виготовлення і витрачений час.

По-третє, якщо ви здійснюєте доставку товарів (кур’єр, пошта або самостійно) , включіть це у вартість.

По-четверте, увімкніть резервний фонд: оплата хостингу/домену, бракованого товару та інші непередбачені витрати.

Орієнтуйтеся на ціни аналогічних товарів у вашому місті, тоді не прогадаєте. Можете встановлювати трохи нижчу ціну, щоб людям був сенс купувати у вас.

Не бійтеся «грати» з цінами: сезонні розпродажі, знижка для постійних клієнтів, при великій покупці, підвищуйте-знижуйте вартість залежаного товару.

Робота через інтернет можлива й в інших варіантах. Читайте про 70 інших способів заробляти, якщо ви вже втомились продавати.

Інтернет магазин без вкладень – як заробити?

Такий варіант теж можливий, якщо ви будете створювати його вконтакті або на безкоштовних платформах. Я знаю три варіанти такого інтернет-магазину:

 1. Ви використовуєте партнерські посилання інтернет-магазинів.

Сенс в тому, що насправді у вас немає товару в наявності, ви просто виставляєте фотографії, опис, залучаєте людей, а потім вони переходять по вашому партнерському посиланню і купують товар на сайті-продавця.

Плюс: ви не вкладаєте фінанси і нічим не ризикуєте

Мінус: ви отримуєте тільки відсотки від продажу (30-50%).

 1. Інтернет-магазин по передоплаті.

Ви викладаєте в своєму інтернет-магазині інформацію і фотографії товарів, але ви їх ще не купили. Після оплати покупцем ви замовляєте потрібний товар або на адресу покупця, або на свою адресу, а потім передають покупцеві.

Такий варіант можна використовувати, але краще коли у вас буде певна репутація і постійні клієнти.

Тут є свої за та проти:

 • Плюс: ви не вкладаєте фінанси і нічим не ризикуєте
 • Мінус: люди не люблять замовляти з передоплатою, особливо в невідомих компаніях.
 1. Інтернет магазин спільних покупок (скорочено СП).

Цей спосіб схожий з попереднім, але закупівля відбувається за іншим принципом: ви замовляєте товар тільки тоді, коли наберете певну кількість замовлень. Можна навіть не створювати сайт, а працювати з вже створеними майданчиками. Приклад такого сайту — 100sp.ru. Ознайомтеся з ним і його правилами, щоб краще розібратися в системі.

Коротка інструкція:

Потрібно знайти оптового постачальника (ціни нижче роздрібних при купівлі певної кількості товарів). Дізнайтеся умови співпраці, розцінки і обсяги закупівель.

Знадобиться рахунок в банку з системою інтернет-банкінгу, щоб швидко розраховуватися з постачальниками і збирати кошти з покупців.

Для набору покупців зареєструйтесь на форумах або сайтах, де знаходяться ваші цільові покупці. Розмістіть умови СП, і приймайте заявки покупців. Обробляйте їх, збирайте фінанси і при досягненні потрібного кількості покупців, оплачуйте товар постачальнику. Якщо не вистачає 1-2 покупців, можна вкласти свої гроші і продати товар через оголошення.

Отримайте товар та віддайте його покупцям.

Для успішної роботи дуже важлива репутація, тому будьте чесними і ввічливими з учасниками СП.

 • Плюси: як правило, ви не вкладаєте свої кошти в закупівлю
 • Мінуси: є недобросовісні постачальники і покупці, так що вивчайте відгуки і використовуйте передоплату

Як створити інтернет магазин для заробітку на продажах

Для розміщення ваших товарів потрібна майданчик – сайт або група в соціальних мережах. Зараз ми розглянемо, як створити сайт з інтернет-магазином.

 1. Замовити у фрілансерів на будь-якій біржі. Але для цього потрібні фінансові вкладення. Витрати залежать від ваших бажань: дизайн, функціональність, хостинг та ін. Все це обговорюється безпосередньо з виконавцем і ціна може коливатися від 1000 до 10 000 гривень. Але новачкам я не рекомендую відразу кидатися такими грошима, особливо якщо ви хочете тільки спробувати себе в цій сфері.
 2. Створити сайт інтернет магазину на безкоштовних платформах. Для старту вашого бізнесу такий варіант підійде, але в подальшому бажано переходити на платний хостинг.

При виборі безкоштовної платформи відразу дізнавайтеся умови переходу на платні умови, розцінки, відгуки інших користувачів. Переїзд може створити багато проблем, особливо якщо зміниться ваша адреса – багато будуть приходити на старий сайт і частина клієнтів загубиться.

 1. Найпростіший спосіб створити інтернет-магазин – створити групу в соціальних мережах. Краще створити відразу в декількох (вконтакті, однокласники, фейсбук, інстаграм), щоб охопити велику аудиторію потенційних покупців. З допомогою цього сайту можна наповнювати їх одночасно одним кліком миші.

Я докладно розгляну створення інтернет-магазину вконтакті, тому що саме там у мене був свій магазин.

Як створити інтернет-магазин вконтакті

Зайдіть в «Мої групи» вгорі праворуч натисніть «Створити спільноту» і створюйте свій інтернет-магазин. Я рекомендую вибрати формат – група.

Додайте: гарну аватарку під тему ваших товарів, статус напишіть привабливе гасло. Якщо у вас є основний сайт, а група йде як допоміжний засіб, можна написати там «Офіційна група інтернет-магазину site.ua»

Додайте теми обговорення, наприклад: умови роботи інтернет-магазину, які товари ви хочете бачити в нашому магазині, пропозиції та відгуки.

Альбоми та фотографії: наповніть їх фотографіями ваших товарів. Можна виділити кожен альбом під певну групу товарів. Наприклад, альбом «Електронні іграшки» і в нього додавати всі товари, які підходять під цю групу. До кожної фотографії додавайте опис та ціну.

У відеоальбоми, відповідно, розміщуйте відео-огляди ваших товарів. Це за бажанням, але якщо інтерактивні іграшки, батькам буде корисно подивитися їх у дії.

На стіні розміщуйте акції, пости по темі і не багато інформації про товари.

Як розвивати інтернет-магазин вконтакті

Одних пропозицій з товарами недостатньо, люди неохоче підписуються і не будуть їх репостити на свою сторінку. А значить і нові відвідувачі не будуть приходити з новинної стрічки. Додайте інформаційних постів, придатних для цільової аудиторії.

Приміром, є магазин дитячих товарів. Цільова аудиторія – батьки, переважно жінки. Так що розміщуйте пости про материнство, поради про дітей, як вибрати певний товар (і нижче посилання на цей товар у вашому альбомі).

Давайте рекламу в тематичні групи: про материнство, вагітність, діток, кулінарні або просто жіночі.

Влаштовуйте акції: за лайк+репост подаруйте товар. Але не забувайте дійсно дарувати і афішуйте це: запишіть відео з переможцем.

Розвиток інтернет-магазину:

 1. Збирайте дані про покупців, це допоможе надалі збільшити обсяг заробітку на продажі в інтернеті. Ведіть список покупців, їхні телефони, адреси електронної пошти, і під час сезонного розпродажу і напередодні свят нагадуйте про себе.
 2. Зробіть гарні візитки і роздавайте покупцям. В одні руки давайте по 3 візитки, щоб вони роздавали їх своїм друзям.
 3. Влаштовуйте акції: приведи друга, 2 товару за ціною одного, знижки для постійних клієнтів та ін. Дайте людям привід бути з вами й приводити своїх друзів.
 4. Давайте рекламу. Якщо про вас ніхто не знає, це немає сенсу. Пишіть на форумах, приваблюйте людей в соціальних мережах (краще з робочого облікового запису, щоб не забанили основний).

Дуже цікава і вигідна сьогодні модель заробітку на продажах – дропшіппінг.

Додаткові способи продажів в інтернеті

Крім того можна продавати товари і іншими способами, щоб збільшити приплив покупців.

Давайте оголошення в газетах: кожен товар окремим оголошенням. В один номер не більше 3-5 товарів (так власники газети не сприймуть вас за комерційну організацію).

Форуми та групи міста – в них, як правило, якщо розділи для продажу товарів. Засвітитеся там, вставте посилання на сайт, якщо можна, або просто набирайте базу клієнтів.

Сарафанне радіо: друзі, задоволені покупці, сусіди… Не бійтеся просити про рекомендаціях, їх це не утруднить, а допоможе вам почати свій бізнес.

Охоплюйте інші міста, якщо готові висилати товар поштою.

Заробіток на інтернет магазині підходить для активних людей з комерційною жилкою. Потрібно вміти шукати вигідні пропозиції і відчувати свою цільову аудиторію. Але якщо все вийде, можна розвинути невеликий сайт до великої компанії, яка буде приносити великий дохід.

Якщо вам цікаво, як заробити гроші в інтернеті іншими способами, читайте нашу велику оглядову статтю.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ирина Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Ирина
Гість
Ирина

Особенно полезна была эта часть . Як визначити ціну при заробітку на продажі в інтернеті?