Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити на лайках і коментарях в інтернеті без вкладень і легко здійснювати вивід грошей

Як заробити на лайках і коментарях

Статтю оновлено:

Сучасній людині відкриті різні дороги для заробляння грошей, і багато хто воліє далеко не ходити, а працювати з дому, через інтернет. Власне, шляхи до віддаленої роботи відкриті для будь-якого фахівця, якому для роботи крім ноутбука нічого не потрібно.

Проте не кожна людина, яка шукає шляхи для дистанційного підробітку, має відповідну кваліфікацію для серйозної діяльності. Таких людей цікавлять насамперед можливості заробітку в інтернеті на лайках і коментарях. Причому важливими вимогами до такому заробітку стають відсутність первинних вкладень і зручні способи виведення заробленого.

Зміст статті

Як заробити на лайках і коментарях без вкладень зі зручним виведенням грошей

Побудувати фінансову імперію, продаючи свої лайки і коментарі і роблячи репости на замовлення, навряд чи вийде, але заробити кілька тисяч в місяць цілком під силу кожному. Для такої роботи потрібен лише комп’ютер з доступом в інтернет.

Що таке лайки, репости, коментарі

Лайки, репости і коментарі з’явилися з розвитком інтерактивності інтернету. Коли в кожен пристрій, підключений до інтернету, прийшли соціальні мережі, форуми, блоги, новинні сайти, у людей з’явилася необхідність не просто мовчки поглинати запропонований контент, але і якось на нього реагувати і взаємодіяти з автором контенту, а заодно і один з другом.

Так, лайк – це одна з назв кнопки «Мені подобається», спосіб висловити позитивне ставлення до опублікованого матеріалу.

Саме слово «лайк» в українській мові походить від англійської назви цієї кнопки «like». Лайкнути означає клікнути на кнопку «Мені подобається» або її аналог під публікацією, фотографією, висловлюванням або відеороликом.

В україномовному інтернеті можна зустріти також синоніми слова «лайк», наприклад «Клас!» Або «+1»

Репостом називається повторна публікація будь-якого повідомлення в межах одного майданчика. Репост роблять за допомогою спеціальної кнопки, назва якої на різних майданчиках може відрізнятися, але частіше за все ця кнопка називається просто «Поділитися».

Якщо реакція користувача на контент настільки інтенсивна, що йому недостатньо просто натиснути лайк для вираження своїх почуттів до публікації, користувач може залишити коментар (або комент). Сьогодні в якості коментарів можуть виступати не тільки тексти і фотографії, але також і gif-анімація і відеоролики.

Чи можна заробити в інтернеті на лайках і коментарях

Заробити на лайках і коментарях в інтернеті можна декількома способами:

 • лайки і коментарі збирати самому під своїми публікаціями і заробляти на продажі реклами або якихось товарів і послуг;
 • бути власником сервісу по розкрутці акаунтів в соціальних мережах, тобто забезпечувати надходження лайків і коментарів в акаунти користувачів, які вам за це заплатять;
 • через спеціальні сервіси продавати свої лайки і коментарі тим, хто готовий за них платити.

В рамках даної статті ми розглядаємо тільки можливість заробляти на продажі лайків і коментарів через спеціальні сервіси. Такий вид заробітку не вимагає від виконавця ніяких особливих навичок, крім уміння читати. Відповідно, великих грошей так теж не заробити, але 50-100 рублів (саме в цій валюті на таких сайтах платять найчастіше) за 2-3 години роботи в день отримувати цілком реально .

Чому платять за лайки і коментарі

Мотиви, за якими люди готові платити за лайки і коментарі, можуть бути самими різними. Звичайні користувачі інтернету найчастіше лайками підігрівають власне марнославство. Випускниці хочуть більше лайків під фотографією в випускній сукні, молоді матусі збирають лайки під фото з немовлятами, а початківець байкер буде хвалитися в соцмережах своїм залізним конем. Інтернет-магазини купують лайки і коментарі під публікаціями в своїх акаунтах, щоб справжні користувачі, потрапляючи на сторінку магазину, бачили багато лайків і коментарів, які підтверджують що товар бажаний і його варто купити. Блогери зацікавлені в коментарях і лайках, тому що їх багато – один з зрозумілих способів привабити рекламодавців. На те, щоб зібрати лайки по-чесному, йде час, а життя поста в соцмережах дуже коротке, часто вже не довше доби.

Переваги і недоліки заробітку на лайках і коментарях

Заробіток такого виду доступний кожному, без обмежень за віком, рівнем освіти або соціальним статусом. Працювати можна з будь-якого місця. Це незаперечні переваги такого варіанту заробляння грошей. З іншого боку, праця ця дуже низько оплачується. Щоб зібрати суму, яку сервіс дозволить вивести на електронний гаманець, доведеться витратити пристойну кількість часу. Крім того, робота ця дуже рутинна і одноманітна. Деякі хитруни намагаються автоматизувати процес і використовують ботів, щоб залишати коментарі та лайки, проте сервіси обчислюють таких недобросовісних працівників і блокують їх акаунти. Ті ж, хто працює чесно з використанням своїх реальних аканутів в соцмережах, ризикують втратити своїх реальних підписників, оскільки всі облікові записи від такої роботи рано чи пізно перетворюється в нескінченну смугу чужої реклами. Дружити з рекламними профілями ніхто не любить.

Інструкція по заробітку онлайн

Розглянемо основні етапи роботи зі спеціалізованими сервісами, які дозволяють заробляти на лайках і коментарях в соцмережах.

Що потрібно для роботи

Для роботи буде потрібно комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон з виходом в інтернет. Працювати з повноцінним комп’ютером або ноутбуком зручніше, але зате зі смартфона можна працювати, наприклад, поки ви їдете в громадському транспорті або сидите в черзі на прийом до лікаря в поліклініку.

Для виведення зароблених коштів знадобиться електронний гаманець. Різні сервіси дозволяють виводити гроші в різні платіжні системи або на карти банків. До числа популярних відносяться, наприклад, webmoney, Яндекс.Деньги та Ківі.

Для роботи буде потрібно також кілька годин вільного часу і сторінки в соціальних мережах.

Відео: як заробляти на лайках

https://www.youtube.com/watch?v=e7hsQ9AeGbk

Створення електронного гаманця

Створення електронного гаманця – це дуже приємна частина роботи. Дані про гаманець необхідно внести до відповідного розділу в особистому кабінеті сервісу з продажу лайків, щоб ви могли отримати в своє розпорядження зароблені кошти.

Щоб створити електронний гаманець, потрібно зайти на сайт платіжної системи, рекомендованої для виведення грошей конкретним сервісом, з яким ви працюєте. Розповімо далі, як створити електронні гаманці в найпопулярніших в Україні платіжних системах.

Щоб відкрити рахунок в сервісі Яндекс.Деньги, необхідно перейти по посиланню і заповнити відповідні поля релевантною інформацією.

Щоб завести Яндекс.Гаманець, необхідно мати обліковий запис на Яндексі

З 2014 року при реєстрації в сервісі Яндекс.Деньги обов’язково необхідно вказувати номер чинного мобільного телефону.

Увага! Зараз сервіси Яндекса заблоковані в Україні, тому для їх використання слід скористатись проксі або ВПН-сервісами.

Одночасно з гаманцем створюється і рахунок в системі Яндекс.Деньги

Яндекс.Гаманець може завести тільки володар облікового запису на Яндексі, простіше кажучи, у вас повинен бути поштова скринька виду мояпочта@yandex.ua. Якщо пошти на Яндексі у вас ще немає, можна обзавестися нею одночасно з Яндекс.Гаманцем. Якщо пошта на Яндексі у вас є, сміливо клікайте по посиланню «У мене є логін на Яндексі», вводите свої облікові дані, тисніть «Продовжити» і переходите на наступну сторінку, де для вас вже готові гаманець і рахунок Яндекс.Денег.

Створення гаманця Webmoney передбачає наступну послідовність дій:

 1. Перейдіть по посиланнюі зареєструйтеся в системі. Для цього необхідно натиснути жовту кнопку «Реєстрація» у правому верхньому кутку головної сторінки сервісу. Якщо у вас вже є облікові дані, можна увійти в систему, натиснувши кнопку «Вхід»
 2. На наступному кроці введіть свій мобільний телефон. Ці дані знадобляться в подальшому для підтвердження операцій за рахунком. За допомогою телефонного номера можна відновити доступ до системи, якщо пароль буде втрачено
 3. Потім заповніть розділ з персональними даними (електронна пошта, дата народження, контрольне запитання для відновлення доступу), а потім натисніть кнопку «Продовжити». Зніміть галочки у відповідних чекбоксах, якщо не хочете отримувати рекламну інформацію від сервісу
 4. Після перевірки коректності зазначених даних знову натисніть кнопку «Продовжити».
  Якщо ви допустили помилку в персональних даних, можна повернутися на крок назад, натиснувши кнопку «Назад»
 5. На наступному кроці відбувається перевірка телефонного номера. Отриманий на телефон Код безпеки в відповідному полі на сторінці сайту.
  Якщо ви ввели недійсний номер телефону, перевірку пройти не вдасться
 6. Після підтвердження телефонного номера він призначається логіном для доступу до системи. На цьому кроці задайте пароль.
  Не варто в якості пароля вказувати використовувати пароль для доступу до електронної пошти
 7. На заключному етапі реєстрації підтвердіть свою адресу електронної пошти, перейшовши за посиланням, яке сервіс надішле вам за вказаною в розділі з особистою інформацією адресою.
  Якщо лист з підтвердженням реєстрації вам не прийшов, пошукайте його в папці зі спамом

Створення сторінки в соцмережах

Створити сторінку в соціальній мережі сьогодні під силу кожному. Для цього достатньо мати лише робочий мобільний телефонний номер і діючу електронну пошту:

 1. Для реєстрації в соціальній мережі ВКонтакте необхідно зайти на головну сторінку сервісуі знайти форму для реєстрації. ВК також заблокований в Україні, теж користуємось VPN для обходу блокування. До базових даних належать ім’я, прізвище, дата народження і стать. Після того як ви внесете всі дані в форму, необхідно натиснути зелену кнопку «Продовжити реєстрацію». Адміністрація вКонтакте просить користувачів вказувати свої реальні дані
 2. На цьому кроці відбувається прив’язка до акаунту телефонного номера. Ви вводите свій номер телефону в спеціальне поле, а для підтвердження номера система направить вам в смс-повідомленні спеціальний код, який також потрібно ввести у відповідне поле форми. Якщо ви введете недійсний номер, ви не зможете створити сторінку

Аккаунт Instagram можна створити як на телефоні, так і на комп’ютері. До одного з додатком на телефоні сьогодні можна прив’язати до п’яти різних акаунтів, щоб швидко переходити між сторінками, не вводячи кожен раз логін і пароль.

 1. Якщо Ви встановлюєте програму з телефону необхідно увійти в нього і вибрати на екрані найнижчу кнопку для тих, у кого ще немає акаунта в Instagram.
  Якщо у вас ще немає облікового запису, виберіть найнижчу кнопку.
 2. На наступному кроці Instagram запропонує на вибір кілька можливостей для реєстрації: через Facebook, з використанням телефонного номера або з використанням електронної пошти. Авторизацію через Facebook ми зараз розглядати не будемо, а виберемо можливість зареєструватися за номером телефону або по e-mail.
  Виберіть кнопку, яка дозволяє зареєструватися через пошту або мобільний телефон
 3. Реєстрація за номером телефону може бути не завжди зручною, але якщо ви вирішили вибрати цей спосіб, будьте готові підтвердити коректність зазначеного абонентського номера. Після введення номера натисніть «Далі» або Next.
  Телефонний номер вводиться в міжнародному форматі
 4. Найбільш зручним є спосіб реєстрації через електронну пошту. На вказану поштову скриньку прийде сповіщення про реєстрацію. Натисніть Next або «Далі» після введення адреси.
  Вводите адресу точно, щоб в подальшому не мати проблем з доступом до акаунту
 5. На цьому етапі необхідно придумати логін і пароль для доступу.

Реєстрація в інших соціальних мережах відбувається за тими ж принципами. Досить увійти на стартову сторінку соціальної мережі і слідувати вказівкам сервісу.

Розкрутка сторінки

Для роботи сторінки в соціальних мережах повинні виглядати справжніми, тому перш, ніж продавати свої послуги в сервісах по просуванню, необхідно власні сторінки привести в «просунутий» вид. Після реєстрації потрібно додати на сторінку фотографію користувача, ввести якийсь опис, наприклад, вказати місто, школу, вуз, інтереси і так далі, в залежності від особливостей мережі.

Для розкрутки своєї можна використовувати ті ж сервіси для накрутки лайків, про які йтиметься далі. Частина з них доступна за гроші, інша ж частина діє за принципом взаємодопомоги, тобто інші користувачі ставлять вам лайки за те, що ви поставили лайки їм. На цих же сервісах можна отримати і підписників. Правда, не варто надмірно захоплюватися розкручуванням і додавати нових друзів сотнями. За це можна отримати бан від адміністрації соцмережі. Постарайтеся не додавати більше 10-20 нових підписників на добу.

Поради щодо створення і підтримання сторінки для заробітку

Досвід показує, що новостворену спеціально для роботи сторінку краще відразу не пускати в справу. Спершу їй необхідно дати «відстоятися» і пожити життям акаунта реального користувача хоча б 3-4 тижні. Додавайте тексти і фотографії, ставте лайки і коментарі інших користувачів, підписуйтесь на цікаві акаунти. Після того як сторінка зарекомендує себе як сторінка звичайного відвідувача соцмережі, можна приступати до активної роботи. Крім того, для виконання завдань на деяких сервісах потрібні сторінки не молодше певного віку, наприклад, до виконання завдання можуть допускатися тільки акаунти старше півроку.

Опис виконання завдання з прикладами

Наведемо покроково процес виконання завдання в сервісі Bosslike.

 1. Для початку роботи в сервісі необхідно зареєструватися за посиланням.
  Реєстрація займає буквально кілька хвилин
 2. Після завершення процедури реєстрації ви потрапите в свій особистий кабінет. Для початку роботи необхідно прив’язати до свого профілю в Bosslike акаунти в соціальних мережах. Для цього натисніть на іконку із зображенням чоловічка в правому верхньому куті екрану і в випадаючому меню виберіть розділ «Мої Дані».
  Для роботи потрібні діючі аккаунти в соцмережах
 3. На сторінці, знайдіть кнопку «Додати обліковий запис» і натисніть її.
  Акаунти прив’язати до особистого кабінету дуже просто
 4. Після прив’язки акаунтів можна приступати до роботи. Натисніть кнопку «Біржа завдань» у верхньому меню і виберіть з списку цікаве вам завдання.
  Можна виставити фільтри і бачити тільки завдання для певної соцмережі або тільки певного типу, наприклад, підписки або лайки
 5. Щоб виконати завдання, досить лише натиснути на синю кнопку із зазначенням числа балів, які будуть нараховані за роботу. У вікні, необхідно зробити потрібні дії, після чого вікно потрібно закрити. Спливе повідомлення про перевірку «Завдання успішно виконано», а кнопка з балами перетвориться в знак «Виконано». Кожне виконане завдання збільшує баланс ваших балів

Власне, на цьому виконання завдання завершено. Можна переходити до наступного завдання.

Сервіси для отримання доходу з лайків і підписок

Розглянемо принципи роботи основних сервісів.

Bosslike

Цей сервіс працює з популярними в Україні соцмережами (Facebook, ВКонтакте, Instagram, YouTube) за принципом «ти – мені, я – тобі», тобто ви заробляєте бали, здійснюючи дії на замовлення інших користувачів, а вони, в свою чергу, виконують замовлення, сформований вами. Отримати гроші, ставлячи лайки, на цьому сайті не вдасться, але він хороший, наприклад, для безкоштовного просування власних сторінок. Бали нараховуються за вчинення наступних дій:

 • лайк;
 • перегляд;
 • коментар;
 • підписка;
 • голосування;
 • репост.

Нарахування відбуваються також з зароблених залученими рефералами балів (додається 50% від балів, які отримує кожен з рефералів). Сервіс працює з усіма популярними в Україні соціальними мережами.

Вивести кошти безпосередньо з сайту не вийде. Досвідчені користувачі рекомендують знайти клієнта, зацікавленого в розкручуванні сторінки чи спільноти і готового заплатити за це реальними грошима, а потім використовувати накопичені бали для накрутки його підписників.

Likemania

Цей сервіс для заробітку безпосередньо на лайках не підходить, так як має на увазі тільки надання послуг по накрутці лайків і підписників за гроші замовника. Однак власники Likemania готові поділитися з вами частиною доходу від залучених вами клієнтів. Реферальна винагорода становить 20% від кожного замовлення. Виводяться кошти на qiwi-гаманець.

Vktarget

Біржа по розкрутці Vktarget дозволяє працювати з усіма популярними соцмережами і пропонує плату за стандартний набір дій (лайки, репости, перегляди і так далі) в залежності від соцмережі. Найбільшою популярністю серед виконавців користуються завдання щодо вступу в групи. За виконання таких завдань можна отримати від 30 до 50 копійок. Виведення коштів відбувається протягом двох днів, мінімальна сума для виводу становить 25 рублів. Вивести гроші можна на Webmoney, на мобільний телефон, на Яндекс.Деньги або в систему Qiwi. Замовники мають можливість встановлювати вимоги до виконавців і найчастіше публікують завдання, доступні тільки власникам прокачаних акаунтів. Новачки з напівпорожніми профілями навряд чи знайдуть на цьому сайті великий простір для роботи.

Почитайте наш детальний огляд сайту ВКТаргет.

Замовники можуть вибирати виконавців за певними критеріями, тому я рекомендую створювати для роботи кілька різнопланових акаунтів. Наприклад, один акаунт чоловічого роду, а інший – жіночого. Важливо також вказувати в профілі певні міста. Так, для жителів Києва чи Харкова буде доступно набагато більше завдань, ніж для жителів невеликих провінційних містечок.
Ще один приклад. Я на власному досвіді відчула, що важливо не виходити з груп, в які ви вступили за гроші, відразу ж після отримання оплати за ці дії. Адміністрація сервісу відстежує подібну активність, банить акаунти користувачів і може відкликати навіть вже нараховані кошти.

Заробляти можна і залученням рефералів. Рефералами можуть бути як виконавці, так і рекламодавці. Правда, необхідно дотримуватися обережності з публікаціями реферальних посилань. Зокрема, за публікацію посилань на vktarget в мережі ВКонтакті можна легко заробити блокування сторінки.

Soclike

На сайті Соклайк можна заробляти на партнерській програмі. Запрошуйте користувачів, зацікавлених в накрутці показників для своїх акаунтів в соцмережах, і отримуйте до 25% від витрачених ними на послуги сервісу коштів. Партнерська програма має два рівні, тобто ви будете заробляти не тільки з залучених вами користувачів, але і з тих користувачів, яких приведуть вже ваші реферали.

Cashbox

Cashbox є одним з першопрохідців на ниві накрутки лайків в соцмережах. Сьогодні сайт пропонує можливість заробляти як на виконанні завдань в різних соцмережах, так і на партнерській програмі. Крім роботи в звичних популярних соцмережах, сервіс підтримує також виконання завдань для Webmoney Events, дозволяє просувати мобільні додатки і виконувати довільні завдання. Виведення коштів доступний тільки на Webmoney.

Самі завдання виконуються дуже швидко і не вимагають відсилання скріну на підтвердження поставленого лайка або виконаної підписки. Всі перевірки виконуються автоматично, це економить час, що дуже зручно для виконавця.

Ad-social

Сервіс дозволяє заробляти на виконанні завдань, а також на реферальній програмі (10% від доходу, отриманого з залучених рефералів). У правилах використання сервісу творці закликають виконавців не використовувати для роботи акаунти, зареєстровані в інших аналогічних сервісах. Виявлення факту порушення правил може спричинити за собою бан і блокування виплат. Виплати проводяться тільки на Webmoney.

Сервіс має також мобільний додаток для Android. Робота ведеться тільки з мережами ВКонтакте, Twitter і Instagram.

Fastfreelikes

Сервіс працює за принципом «ти – мені, я – тобі» і не передбачає монетизації на виконанні завдань, але обіцяє виплати до 30% від доходу з залучених рефералів. Крім шести стандартних соціальних мереж (ВКонтакті, Facebook, Однокласники, Twitter, Youtube, Instagram) сервіс працює також з ask.fm.

Вивести гроші можна хитрим способом, якщо знайти людину, яка хоче розкрутити свій акаунт, але не знає про цей майданчик і готова оплатити роботу по розкрутці. Так ви зможете використовувати внутрішньосистемну валюту на користь справи і отримати за це гроші.

Forumok

Виконавцю на цьому сайті є, де розгулятися. Гроші можна отримувати не тільки за звичні активності в соцмережах (лайки, репости, підписки і так далі), але і за активності на форумах і розміщення посилань у власному блозі. Вартість лайка починається від 2-х рублів, що є хорошою оплатою в порівнянні з іншими аналогічними сервісами. За пости і коментарі можна отримати по 20-30 рублів. Кошти можна вивести без комісії. Вивід здійснюється на Webmoney.

Likesrock

Лайксрок пропонує розкрутку на восьми платформах. Крім стандартної шістки, доступні також Telegram і Pinterest. Впадає в очі і той факт, що всі розрахунки виконуються в євро, тому в перерахунку на рублі ціни для вітчизняних замовників дуже привабливі. Використання іноземної валюти для розрахунків можна пояснити тим, що команда розробників знаходиться в Чорногорії. Мінімальна сума для виведення становить 30 євро.

Для роботи буде потрібно установка спеціальної програми на ваш комп’ютер. Сервіс взаємодіє з різними платіжними системами. Творці намагалися зробити все, щоб використання сервісу було доступно навіть людям з мінімальним призначеним для користувача досвідом. У сервісі є два рівня для роботи: базовий і VIP. Базовий рівень обмежує число доступних на день завдань, VIP-рівень дозволяє виконувати завдання необмежено. Однак не варто надмірно захоплюватися лайками і репостами, тому як безладну і занадто інтенсивну активність акаунта часто карають баном самі соцмережі.

Markapon

Цей майданчик пропонує тільки заробіток на партнерській програмі. На сайті можна замовити послуги по накрутці на YouTube, Facebook, в Instagram, Twitter, ВКонтакте і в Однокласниках. 20% від кожного залученого клієнта ви зможете вивести через електронний гаманець Яндекс.Деньги або Webmoney. Сервіс обіцяє своїм клієнтам тільки живих підписників, але при цьому в мережі багато негативних відгуків про роботу платформи.

Pamagram

Цей сайт накручує лайки і підписки тільки в Інстаграмі і ділиться доходом з кожного приведеного клієнта. 20% від першої і наступних його оплат в сервісі ви зможете вивести на банківську карту, Яндекс.Гроші або гаманець Webmoney. Мінімальний поріг для виведення грошей досить великий і становить 1500 рублів.

Socialtools

Платформа пропонує рекламодавцю повний спектр можливостей соцмереж: лайки, коментарі, репости, підписки, відгуки, опитування, переходи по посиланнях, заповнення анкет, установка додатків і так далі. Socialtools працює з великою кількістю соцмереж:

 • ВКонтакте;
 • Instagram;
 • Однокласники;
 • Twitter;
 • YouTube;
 • Livejournal;
 • Liveinternet;
 • Foursquare;
 • Google+;
 • Яндекс;
 • Мій світ.

Гроші виводяться на Webmoney і на Яндекс.Деньги. Мінімальна сума для виведення дорівнює 15 рублів, максимальна сума для виведення на Webmoney дорівнює 1000 рублів, а на Яндекс.Деньги – 200 рублів. Термін з моменту подачі заявки на виведення коштів до надходження платежу – до двох днів.

Рекомендую реєструвати в сервісі акаунти з різних майданчиків. Це дозволить вам отримувати більше завдань і, відповідно, більше заробляти.

Vprka

Оформлення сайту може швидше відлякати, ніж залучити, але всупереч своєму дизайну vprka є непоганою біржею по накрутці лайків та інших активностей для соцмереж. Крім заробітку на звичних соціальних мережах, можна використовувати для отримання прибутку і власний сайт, якщо такий є. На біржі є також розділ «Квести» з довільними завданнями. Як і на інших майданчиках, завдання перед виконанням можна подивитися.

Заробляти можна і на реферальной програмі, за підключення до якої доведеться заплатити 100 рублів. В обмін на ці сто рублів ви отримаєте купон на участь у внутрішній лотереї. Суть лотереї полягає в вгадуванні чисел від 1 до 36. За два вгаданих числа переможець отримує від адміністрації сервісу 10 рублів, за три числа – 100 рублів, за чотири числа – 1000 рублів, за 5 чисел – автомобіль BMW X1. Крім лотереї, учасників заманюють також «Аукціоном» і «Ставками». Під час аукціону користувачі роблять ставки і виграє і забирає весь банк той, чия ставка залишається не покритою протягом 5 хвилин. Ставки приймаються на результати найближчих спортивних матчів.

Порогова сума для виведення коштів становить 50 рублів, виводити гроші дозволяється тільки на Webmoney.

Простоспец

Простоспец пропонує послуги по накрутці не тільки на звичних соціальних мережах, але і на інших майданчиках. Накрутити показники можуть власники акаунтів в сервісах «Мій світ», Soundcloud, Vine, Periscope, Telegram, Vimeo, Shazam, LinkedIn. Можна також замовити трафік на свій сайт. Заробляти пропонується на партнерській програмі (10% від усіх надходжень з реферала). Вивести гроші можна на гаманець на Яндексі.

Instaplus

Цей майданчик займається тільки Instagram-акаунтами і представляє широкий спектр можливостей для замовників. Заробляти пропонується на партнерській програмі. 20% від кожного залученого користувача потраплять на ваш рахунок.

Сервіс працює тільки з Instagram.
Smmok

Сервіс спочатку був створений для роботи над акаунтами на Facebook, однак пізніше додалися ще Youtube і Однокласники. Для роботи з кожною з названих платформ використовується окремий майданчик, www.smmok-fb.ru, www.smmok-yt.ru і www.smmok-ok.ru відповідно. Після реєстрації необхідно вибрати, чи хочете ви заробити грошей або замовити послугу. Для тих, хто прийшов за заробітком, відкриється перелік завдань для виконання. Кожне завдання можна попередньо подивитися і тільки потім виконувати. Завдання опубліковані в таблиці без сортування за вартістю, тому ви побачите мікс з дорогих і не дуже задач. Мінімальний поріг для виведення коштів становить 30 рублів. В системі діє також і реферальна програма. 10% з кожної покупки залученого вами клієнта або з доходів реферала роблять можливість заробітку цілком реальною.

В даному сервісі не варто витрачати час на вибір найдорожчих завдань із загального списку. Більш ефективною виявляється стратегія виконувати все підряд. Крім того, в правилах сервісу вказується, що при підписці на якісь спільноти членство в них необхідно зберігати щонайменше 6 місяців, в іншому випадку підуть штрафні санкції, бан і заморозка виплат.

V-like

Майданчик замислювалася для роботи з акаунтами ВКонтакте, але сьогодні доступні можливості і по роботі з Instagram і Youtube. Мінімальний поріг виведення на гаманці Webmoney і Яндекс.Деньги становить 15 рублів, на номер мобільного телефону можна вивести не менш 50 рублів. Гроші надходять протягом 14 днів з моменту оформлення заявки на вивід. Доступна також можливість заробляти на залучених замовниках і виконавцях. З замовників можна отримувати 5%, з виконавця – 10%.

LIKED

Завдання в сервісі діляться на кілька категорій:

 • автосерфінг;
 • серфінг;
 • читання листів;
 • участь в тестах.

Сайт працює з Facebook, Twitter, Google+ та ВКонтакті. Виводити гроші можна хоч від 1 рубля, з моменту оформлення заявки до надходження грошей проходить до трьох днів. З активованого акаунта можна виводити в день до 500 рублів. Вивести кошти можна на Webmoney або на розрахунковий банківський рахунок юридичної особи.

На мій погляд, у системи досить складний інтерфейс. Без попередньої підготовки приступити до роботи не вдасться, буде потрібно спершу якийсь час розбиратися, як все влаштовано. Рекомендую також брати в роботу завдання тільки від рекламодавця, у якого велике число призначених для користувача голосів. Не полінуйтеся також прочитати відгуки інших виконавців в коментарях.

Vkserfing

Цей майданчик використовується тільки для поліпшення показників акаунтів ВКонтакте. Ціни на ньому трохи нижчі, ніж в VKtarget, завдань менше, тому і заробити багато не вдасться. Відгуки в інтернеті говорять про заробіток в 200-300 рублів на місяць при зайнятості 15-30 хвилин в день. Виведення коштів доступне від 50 рублів. На майданчику забороняється реєструвати більше одного облікового запису. Для підвищення заробітку можна залучати рефералів, а також пройти процедуру підтвердження телефонного номера, яка відкриє доступ до більшої кількості завдань.

Twite

Платформа працює з акаунтами Twitter, Instagram, Youtube, Livejournal і Facebook. Відгуки про цю платформу від виконавців в основному негативні. Гроші обіцяють виводити на Webmoney з мінімальним порогом виведення в 300 рублів і строком виведення приблизно в 30 днів. За виведення беруть комісію в 30% від суми, що виводиться.

Likeberi

Працює для акаунтів ВКонтакте, Google+ і Facebook. Суть роботи полягає в розміщенні посилань і статей замовника на своїх сторінках в соцмережах або в обговореннях на форумах. Виплати двічі на місяць (1 і 15 числа) на гаманець Webmoney, мінімум для виведення дорівнює ста рублям. Реферальна програма дає по 10% з доходу від кожного залученого реферала.

Сервіси для отримання грошей з коментарів

Існують сервіси і для заробітку безпосередньо на коментарях. Тут у виконавців може бути і деяка свобода для творчості.

Відео: як заробляти на коментарях

Qcomment

Сервіс дозволяє заробляти, залишаючи коментарі і лайки, спілкуючись на форумах і роблячи репости. Для початку роботи виконавець повинен пройти тест на грамотність, результати якого надійдуть приблизно через 10 днів. Мінімальна сума для виведення дорівнює ста рублям. Вивід на Webmoney і Яндекс.Деньги в робочі дні здійснюється протягом доби. Партнерка дозволяє отримувати 20% від доходу сервісу з залучених вами замовників і 10% від заробітку залучених вами авторів. При виведенні є невелика комісія, яка розраховується індивідуально в залежності від тарифу, на якому працює виконавець.

Wmmail

ВМайл дозволяє заробляти на перегляді роликів, реєстрації на сайтах, коментарях, також гроші можна отримувати за репости в соцмережах і проходження рівнів в іграх. Інші варіанти заробітку – читання електронних листів, перегляд сайтів і продаж статей. Діє і партнерська програма. Виводити гроші можна на Webmoney, Яндекс.Деньги, гаманець Qiwi або на баланс телефону.

Seosprint

Майданчик Сеоспрінт дає можливість для заробітку на переглядах сайтів, читанні листів, виконання тестів і інших нескладних завдань. Обіцяний миттєвий виведення коштів на кілька платіжних систем. Реферальна програма дозволить збільшити свій дохід.

Turbotext

Turbotext – це повноцінна біржа копірайтингу, де можна не тільки писати статті на замовлення, а й виконувати так звані мікрозадачі, до яких відноситься повний спектр активностей в соціальних мережах: лайки, репости, коментарі, підписки і так далі. Щоб стати успішним автором, необхідно розбиратися в якійсь з галузей знань. Завдання для соцмереж можна виконувати і без явної спеціалізації. Виплати можна замовляти від 50 рублів. Можна виводити карти на електронні гаманці, наприклад, на Qiwi, або на банківську карту (з комісією 4%). Максимальний розмір однієї виплати не може перевищувати 15 000 рублів.

Поради щодо збільшення доходу

Для збільшення доходу рекомендується реєструвати на біржі майданчики в кількох соціальних мережах. Кожен з акаунтів, з яким ви працюєте, має бути живим і показувати це своєю активністю. Необхідно періодично постити той контент, на який орієнтована конкретна мережа, коментувати і лайкати інших користувачів, дотримуватися правил, встановлених в мережі.

Добре допомагають збільшити дохід і реферали, якщо ви зумієте залучити їх в достатній кількості.

Я б порадила людям, які серйозно замислюються про збільшення свого доходу, не витрачати свій час на лайки і коментарі, а вибрати для себе напрямок, що вимагає більш професійного підходу і серйозної кваліфікації. Лайки і коменти дають миттєву копійку, але віднімають цінніший і непоправний ресурс – час. Крім того, час, витрачений за комп’ютером, несприятливо може позначитися і на вашому здоров’ї. Необхідно це враховувати при зануренні в тематику заробітку в інтернеті.

Відгуки про заробіток на лайках і коментарях

Перш ніж починати роботу з будь-якої з бірж, описаних вище, варто вивчити рекомендації в інтернеті. На один і той ж майданчик можна знайти як хвалебні, так і вкрай негативні відгуки. Якщо пристосуватися, відгуки, написані в рекламних цілях, можна відрізнити від вражень реальних виконавців. Намагайтеся вивчати відгуки, залишені на різних сайтах. Негативні відгуки також необхідно сприймати з певною часткою скептицизму, оскільки вони можуть бути залишені конкурентами або незадоволеними працівниками.

Працюю на форумці вже п’ять місяців. Спочатку в місяць заробляла по двісті на місяць. Зараз стабільно виходить по 500-600 рублів, але не більше. Хотілося б більше, але на жаль багато замовників відмовляють. Та й завдання в основному з’являються з 23-2 годин по Києву. Я живу не в Києві різниця у нас з ним за часом чотири години. Тому у мене не завжди виходить попрацювати тут. Що стосується самих завдань, в основному вдається виконувати по 2,35 рубля за все. Вважаю це маленькою сумою. Хоча звичайно якщо акаунти розкручені, то можна спробувати.

Олена Р.

Доброго дня! Ось і прийшла черга розповісти про сайті CashBox.ru. Отже – що тут є для виконавця?

 1. Робота в соц.мережах. Тут все як завжди, за винятком того, що не треба скидати посилання, не потрібні скріни для підтвердження. Просто, припустимо, вступив в групу в VK, повернувся назад, натиснув «перевірити» – все, завдання виконано. Але і оплата за такі дії копійчана (але більше, ніж на тому ж Seosprint). Порядку 0,67 – 0,75р.
 2. Довільні завдання. Цього тут хоч греблю гати. Рега з активністю, переходи по сайтам, Рега на різних буксах для заробітку. Є незвичайні завдання з походом куди-небудь (все видно на скріні) – за них оплата побільше (45-100-200р.).
 3. Додатки. Завантажити, просканувавши код і … все, далі у мене ступор. Нічого не виходило. Але сумувати не варто – таких завдань всього 3-4, так що не критично.
 4. Останній пункт – опитування. Ви знаєте, я часто буваю на сайті, але завжди в цій колонці стоїть 0. Ні у них до мене запитань, напевно.

Як ви зрозуміли, уваги тут заслуговують 2 пункти – соцмережі і довільні завдання. Так ось, якщо завдань завжди багато і вони регулярно оновлюються, то по соцмережах завдання розхапують миттєво. Звідси висновок – перш ніж приступати до роботи на сайті, авторизуйтесь обов’язково в декількох соцмережах – це допоможе в подальшому. Обов’язкові такі як ВКонтакте, Фейсбук, Твіттер, Однокласники, Ютуб. Я спеціально нічого не говорив про реєстрацію на самому сайті – так само як всюди, за одним винятком – у вас обов’язково повинен бути гаманець WM. Без цього ніяк – вивід тільки на WM. При виборі завдання уважно читайте ТЗ, а то бувають завдання, за які замовник платить копійки (буквально), а вимагає дуже багато чого (це теж видно на скрінах). Ну ось, мабуть, і все, в іншому розібратися не важко. Так що цей сайт рекомендую до роботи (обов’язково разом з іншими). Успіхів!

Olexandr

Сайт (LikesRock) не вразив!

На цьому сайті я виявилася зовсім випадково і вирішила, що немає нічого простішого, ніж заробити трохи грошей, проставляючи лайки, підписуючись на групи і переглядаючи відео на YouTube. Зареєструвалася без якихось особливих складнощів і почала виконувати завдання. Хочу сказати, що особливого розуму для роботи на LikesRock не потрібно. Найголовніше – це мати акаунт в одній із соціальних мереж, а краще на всіх відразу, щоб вам було доступно більше завдань. Оплата за таку роботу дуже низька (від € 0.0005- € 0.0050) і доводиться дуже довго просиджувати, щоб заробити на мінімальний вивід, це цілих 30 євро! Звичайно, оплата може бути і вище ніж на аналогічних проектах, але все одно не дуже справедлива ((При цьому виводити кошти можна тільки на PayPal або Payeer, хотілося б більше способівлай 

Julia Goldsummer

Заробіток на лайках і коментах чи можна назвати серйозним, проте як невеликий підробіток він цілком годиться. Оплатити мобільний зв’язок або домашній інтернет з такою роботою можна без особливих проблем. Щоб працювати довго і успішно, рекомендуємо дотримуватися правил сервісу, з яким ви співпрацюєте, і не порушувати вимоги соціальних мереж, в яких ви працюєте.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про