Заробіток на QComment

Ще коли я тільки починав заробляти в інтернеті, мені зустрівся сайт QComment – цікавий проект для заробітку грошей без ризику і вкладень на коментарях і у соціальних мережах.

QComment – одна з найбільших бірж для заробітку. Оплата за виконання завдань з цього сайту проводиться в рублях, від 200 до 1 500 рублів за один день.

Він відрізняється від енної кількості інших подібних проектів необхідністю пройти екзаменаційний тест, щоб збільшити рівень зароблених коштів. А так як я люблю експериментувати, вивчаючи нові сфери, що дозволяють трішки примножити особистий бюджет, тому-то майданчику Кьюкоммент судилося стати героєм поточної статті. В огляді піде мова про процедуру реєстрації, способи заробітку і рекламні можливості біржі. Почнемо!

👉 Читайте нашу статтю про заробіток на коментарях, щоб дізнатись ще більше про цей популярний напрямок.

Реєстрація та налаштування

Першим традиційним заходом стане створення акаунта. Перейдіть на офіційний сайт проекту і вгорі праворуч натисніть ” Реєстрація “. Відкриється спливаюче віконце з пропозицією зареєструватися двома шляхами:

 • через соціальні мережі (клікнувши по будь-якій іконці і прив’язавши свою сторінку);
 • або за допомогою “Стандартної форми реєстрації” (далі як приклад розглядається саме цей спосіб, тому як він трохи складніше).

Вибравши другий варіант реєстрації, заповніть порожні поля:

 • логін, використовуючи англійський алфавіт;
 • робочий e-mail;
 • пароль, сервіс дозволяє використовувати від 4 символів, але я, дотримуючись встановлених правил безпеки інформації, раджу придумати комбінацію не менше 8 знаків.

Потім натисніть кнопку “Зареєструватися“. І вітаю, акаунт успішно створений!

Слідом завантажиться привітальна сторінка вибору типу профілю між:

 • замовником – для реклами і піар кампаній;
 • і автором – для заробітку грошей на біржі завдань.

Виберіть “Я автор” (при подальшій роботі перемикання між режимами реалізовано в призначеному для користувача меню, кожен автор може стати замовником і повернутися назад одним кліком миші).

Далі QComment надасть кілька варіантів заробітку грошей на простеньких завданнях: лайки, репости, підписки, перегляди відео, а додатково запропонує Вам скласти іспит , щоб збільшити рівень доходу.

Рекомендується невідкладно приступити до виконання екзаменаційного тесту, це дозволить отримати додаткові привілеї від Кьюкоммент у вигляді доручень більш відповідального значення, наприклад, підготовка детальних відгуків, написання коментарів на форумах і в інтернет-магазинах, складання статей та інше, плюс це істотно підвищить суми винагород. Подібне випробування необхідно, щоб відсіяти користувачів, які халатно виконують роботу. Адже щоб відчутно заробити, потрібно саме працювати, а не валятися на дивані в очікуванні дива.

Обов’язкові умови складання іспиту передбачають написання тестового відгуку на одну з 5 запропонованих тем, довжиною – 500 символів, а унікальністю – не менш 85%. Орієнтиром перевірки є модуль антиплагіату Text.ru, просто копіюйте туди написаний текст і перевіряйте скільки забажаєте. Звичайно, ключовий момент проходження тесту – це грамотний логічний виклад думок.

Важливо!  Щоб пройти іспит, дається одна єдина спроба, редагувати текст після відправки – заборонено . Будьте уважні, беріться за зрозумілу вам тематику. Тимчасових обмежень немає, готувати матеріал дозволяється скільки завгодно довго.

Перевірка екзаменаційного тесту триває до 5 робочих днів. У разі позитивного результату QComment вишле повідомлення про активізацію акаунта в сервісний розділ «Повідомлення» та паралельно сповістить по e-mail. Після чого стануть доступні всі функції і високооплачувані завдання.

Звичайно, якщо ви ставите метою заробити невеликі гроші виключно на лайках, репостах, то іспит проходити зовсім не обов’язково. Потрібно лише підв’язати соціальні мережі. А за цим пройдіть в ” Налаштування “, клікнувши по своїм логіном в правому верхньому куті екрану і вибравши відповідний пункт меню.

заробити на коментарях в QComment

Налаштування на сайті

Завантажиться сторінка з декількома горизонтально розташованими вкладками, де бажано відвідати кожен розділ і налаштувати профіль перед початком роботи:

 • ” Основні” – тут слід вбити номера гаманців, куди в майбутньому станете виводити зароблені гроші, а ще (за умови, що ви – повнолітній) допустимо відзначити галочкою опцію “Показувати проекти категорії для дорослих”.
 • ” Соціальні мережі” – неважко здогадатися, що тут прив’язуються соцмережі, необхідні для виконання завдань. Додавайте реальні, а не фейкові сторінки, інакше ризикуєте отримати блокування.
  ” Профіль ” – занесіть інформацію про себе, завантажте аватар, вкажіть мову, і неодмінно виберіть близькі вам тематики, це розширить діапазон доступних доручень. Врахуйте, кількість напрямків обмежена, від цього залежить ваш дохід, тому вибирайте тільки ті теми, в яких дійсно розбираєтеся.
 • ” Іспити” – вкладка для початку тестування.
 • ” Верифікація аккаунта” – процедура суто добровільна, за бажанням користувача, завершення якої має в своєму розпорядженні збільшеним охопленням доступних завдань для категорії верифікованих авторів.

Виконавши поетапно вищевказані дії, збережіть налаштування.

Заробіток на QComment: види завдань

Після декількох років плідної роботи на біржі почали з’являтися нові напрямки для отримання грошей. Ось основні з них:

 • Виконання завдань;
 • Заробіток на коментарях;
 • Перегляд відео за гроші;
 • Відгуки за гроші;
 • Заробіток Вконтакті;
 • Заробіток на Instagram.

Як і скільки можна заробити на біржі QComment

Приступаючи до заробітку, спочатку поверніться на головну сторінку, клацнувши по логотипу Кьюкоммент або виберіть в меню пункт “Всі проекти”.

Нижче розміщений список доступних для виконання завдань, сформований відповідно до встановлених в налаштуваннях параметрів, а поряд знаходяться функції пошуку з фільтрацією.

Алгоритм роботи простий:

 1. підберіть вподобане завдання;
 2. поставте галочку в квадраті;
 3. натисніть на опис, виділене зеленим кольором;
 4. Відкриється сторінка інструкції. Зосереджено прочитайте вимоги замовника і строго дотримуйтеся їх в процесі виконання завдання. Прийміть до уваги час, відведений на операцію, суму оплати і інші критерії.
 5. Натисніть посилання “Перейти на сайт замовника” і виконайте доручення, строго дотримуючись прочитаного інструктажу.
 6. Завершивши, поверніться назад в QComment і внизу сайту натисніть кнопочку ” Приступити до виконання проекту“.
 7. У вікні вставте посилання сторінки, де виконувалося завдання (наприклад, групу Вконтакте, куди було потрібно вступити) і свій профіль соціальної мережі (можливо знадобиться посилання стіни або будь-яка інша, залежно від типу завдання).
 8. Клацніть фінальну кнопку ” Відправити“.

Доручення перейде на модерацію до замовника, після чого, якщо порушень не виявлено, гроші надійдуть на внутрішній рахунок користувача. При негативному результаті, роботодавець має право відмовити в оплаті. Якщо ви вважаєте відмову несправедливим рішенням, сміливо надсилайте скаргу на замовника.

Окремі варіації завдань припускають завантаження скріншотів як підтверджуючий факту. Про плагіни фотографування екрану, розроблених QComment, читайте на офіційному сайті.

Взявши на себе певні зобов’язання, враховуйте загальні норми біржі:

 • Відправлення на перевірку невиконаної роботи загрожує баном.
 • Відписуватися, видаляти репости і лайки раніше, ніж через 3 тижні – заборонено.
 • Кьюкоммент категорично проти мультиакаунтів у всіх проявах.
 • Не можна двічі виконувати підписку з одного акаунта соціальної мережі.

Вітається тільки чесна праця, що приносить свої плоди.

Середня ціна за написання відгуків:

 1. на форумі – 12.8 руб;
 2. з реєстрацією на сайті – 18.2 руб;
 3. до відео в Ютуб –  25 руб;
 4. в Apple Store – 49 руб;
 5. в Google Play –  52 руб.

Спочатку доводиться писати дешеві коментарі, що б заробити рейтинг. Адже найкращі завдання дістаються автором з високим рангом.

Тобто в перший місяць роботи, важко вийти на заробіток навіть у 100-200 рублів в день, зате потім після присвоєння наступних рангів, ваш заробіток буде стрімко зростати до п’яти тисяч в день!

А якщо вас цікавлять ще більші доходи, то дізнайтесь яка буває робота в інтернеті з нашого детального огляду.

Як працює партнерська програма QComment

На сайті написано лише кілька слів про те, що партнер отримує 20% доходу з кожного замовлення на біржі і 10% з кожного виконаного завдання автором.

Я можу доповнити ці слова лише тим, що всі автори і замовники закріплюються за вами на все життя, і ви будете заробляти з кожного їх замовлення і виконаного завдання.

Таким чином набираючи базу з партнерів можна сформувати пристойний дохід. До речі, гроші дозволяється виводити тільки на WebMoney (комісія — 0,8%) і Яндекс Гроші (комісія — 0,5%).

Розміщуйте реферальне посилання на блогах, форумах або в соціальних мережах, але не користуйтеся послугами САР (система активної реклами) або аналогічними методами поширення, в іншому випадку ви ризикуєте втратити право бути часником проекту, втративши доступ до аккаунту QComment.

Гроші надходять на внутрішній рахунок.

Як підвищити заробіток

За виконану роботу QComment нагороджує сумлінних виконавців, привласнюючи їм Ранг . Це показник безпосередньо пов’язаний з тарифною сіткою оплати за завдання, чим він вищий, тим солідніший дохід. Так, досвідчені учасники, що набили хорошу репутацію, заробляють до 250-300 рублів за добу, витрачаючи всього-на-всього кілька годин на посиденьки за комп’ютером.

Система рангів на QComment:

 • 1 рівень — автор здав тест;
 • 2 рівень — 50 балів на рахунку, унікальність тексту +75%, максимум відхилених заявок 20%;
 • 3 рівень — 150 балів на рахунку, унікальність тексту +80%, максимум відхилених запитів 15%;
 • 4 рівень — 300 балів на рахунку, унікальність тексту +85%, ліміт на відхилення заявок – 7%;
 • 5 рівень — 600 балів на рахунку, унікальність тексту +90%, не більше 5% відхилених заявок.

Досить просто стати автором третього рівня, а от далі вже важче. Тому рекомендую з самого початку стежити за унікальністю і якістю тексту (це допоможе в майбутньому).

Введення і виведення грошових коштів

Біржа QComment взаємодіє з двома валютами: рубль і долар.

Заявки на зняття грошей створюються всередині розділу “Фінанси”, аналогічно відбуваються і транзакції поповнення балансу. Вивести кошти вийде на будь-яку з двох платіжних системи: WebMoney або Яндекс.Гроші.

Мінімальний поріг запиту на виведення коштів – 100 руб., Або 2 USD. Присутня комісія. Обробка платежів забирає максимум добу очікування.

Просування і реклама на сайті

Спочатку потрібно змінити тип учасника біржі, змінивши положення перемикача в меню на замовника. Моментально вискочить пропозиція пройти коротенький навчальний курс. Зробіть це, багато питань відпадуть самі собою.

Щоб організувати інструмент просування, досить натиснути ” Створити проект “, визначитися з форматом створюваної завдання, а потім крок за кроком налаштувати піар кампанію.

У разі виникнення труднощів, зверніться до менеджера. Фахівці біржі нададуть посильну допомогу аж до формування стратегії SMM розкрутки, однак, послуга не безкоштовна.

Не забудьте перш поповнити рахунок, а потім запускайте проект.

Висновок

Розглянувши ситуацію цілісно, ​​біржа коментарів QComment нескладна, інтуїтивно зрозуміла навіть новачкові, розібратися в деталях вистачить і півгодини часу. Принаймні моя кава не встигла повністю охолонути, коли я закінчив вивчення проекту. 😉

Ранговая система імітує кар’єрні сходинки. Хочете заробіток побільше? Піднімайтеся по сходах. Дбайливо ставтеся до виконання завдань, не тупіть і тоді Кьюкоммент стане додатковим струмочком, що приносить гроші в ваш гаманець.

2 думки про “Заробіток на QComment”

 1. Гріша

  Пробував тут працювати, класний сайт. Реально платить – рекомендую. А тест пройти не складно, просто треба трохи знати російську. Але це не всім потрібно, я наприклад заробляв в соцмережах на лайках і підписках

  1. Дем'ян Фартович

   Так, все працює. Сайт надійний, і на ринку вже більше 10 років, відгуки позитивні, не чув щоб на нього скаржились робітники.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.