Як заробити гроші без інтернету (офлайн)

як заробити без інтернету

Привіт, дорогі читачі нашого сайту. У даній статті ми розповімо про те, як можна заробити гроші без допомоги інтернету. 

Сьогодні ви дізнаєтеся: з чого починати роботу офлайн? Як швидко заробити гроші без інтернету з нуля. Чи може навіть школяр заробити гроші без інтернету.

Як почати роботу поза Всесвітньою павутиною

Не всім підходить робота у Всесвітній павутині. Багато людей просто не можуть весь день сидіти перед монітором і виконувати необхідну роботу. Також варто враховувати, що прибуток онлайн хоч і великий, але далеко не постійний.

Саме непосидючим людям підходить робота поза інтернетом. З чого ж почати роботу, без інтернету? Перш ніж шукати роботу потрібно:

 • взяти аркуш паперу і написати на ньому бажаний розмір заробітної плати;
 • виписати всі свої таланти і здібності;
 • визначити, що у вас виходить найкраще.

Ви повинні чітко зрозуміти, чим хочете займатися і скільки будете отримувати за свою працю. Звичайно, завжди можна піти працювати на «чужого дядю» і виконувати всі доручення, як роблять багато інших людей. Але якщо ви хочете добитися великих успіхів, необхідно докласти максимум зусиль і добре все продумати.

При необхідності можете поставити мету і написати покроковий план її реалізації. Кожен крок повинен бути під контролем, тільки тоді ваші доходи будуть хорошими.

Як швидко заробити гроші без інтернету

Щоб вам простіше було зробити вибір, наведемо кілька популярних способів швидкого заробітку без інтернету, коли гроші потрібні були ще вчора.

Способи швидко заробити гроші Приблизний дохід
Автомийка до 1000 грн в день
Здача крові або сперми до 500 грн
Розклеювання листівок до 300 грн в день
Продаж чого-небудь в комісіонку, в ломбард або на блошиному ринку Залежить від товару
Таксі до 100 грн за 1 поїздку
Збір і здача в приймачах макулатури, скла, металу Залежить від обсягів
Виконання термінової роботи: на будівництві, підрізати газон, прибирання і вивезення снігу, розвантаження товару, розкладка товару і т. д. Оплата за домовленістю
Робота в колл-центрі Оплата за домовленістю
Вуличний артист: ляльковод, музикант, художник і т.п. Залежно від прохідності місця, де ви будете стояти.
Виконання робіт для студентів: переклади текстів, написання курсових, рефератів, диплома. Оплата за домовленістю
Копірайтинг та рерайтинг Залежить від вашої кваліфікації. Від 100-200 грн за статтю і до безкінечності.
Інший фріланс. Оплата за домовленістю

Якщо у вас є трохи часу, і гроші потрібні не терміново, а найближчим часом, то такі способи заробітку реально швидких грошей допоможуть вам в цьому. Але на них буде потрібно трохи більше часу.

Страховий агент

Це чудова робота з вільним графіком роботи. Все що вам необхідно – це звернеться в офіс страхової компанії і укласти агентський договір. Далі буде потрібно залучати клієнтів і продавати договори страхування.

В першу чергу послуги можна запропонувати рідним і близьким, оскільки у багатьох є машина, яку щорічно необхідно страхувати за програмою ОСАГО. Додатково варто пропонувати клієнтам застрахувати життя або квартиру.

За кожен оформлений договір агент отримує винагороду. Чим більше полісів він оформить, тим більше грошей заробить. Головне – це вести власну клієнтську базу і постійно її розширювати.

За один оформлений договір можна отримати від 300 грн і більше

Приватний викладач

Якщо ви добре знаєте іноземну мову, то можете пропонувати послуги приватного репетитора. Щоб знайти постійних клієнтів можна розклеїти звичайні оголошення поблизу навчальних закладів.

При необхідності можна роздрукувати невеликі буклети та поширити їх по поштових скриньках в будинках, які знаходяться по сусідству з вами. Якщо ви якісно будете виконувати свою роботу, то від клієнтів не буде відбою.

За годину роботи можна отримувати від 100 до 300 грн.

Робота нянею

Якщо ви добре ладите з дітьми і володієте необхідними знаннями та навичками, то можете запропонувати послуги няні. Знайти роботодавця можна в газеті з безкоштовними оголошеннями. Варто враховувати, що в більшості випадків доведеться сидіти з дитиною п’ять днів на тиждень.

Це робота дуже відповідальна, але добре оплачувана. Якщо з дитиною будуть проводитися додатково навчальні заняття, то плата за послуги няні може бути значно вищою.

За день роботи можна заробити від 300 грн.

Догляд за тваринами

Як не дивно, але даний напрямок останнім часом користується великою популярністю. Практично в кожній родині є домашній вихованець. Але що робити, якщо настала довгоочікувана відпустка і ви хочете провести її за кордоном?

У такому випадку потрібно так звана няня для тварини. При цьому багато хто пропонує доглянути за домашнім тваринам на своїй території.

Як правило, послуги таких фахівців коштують від 200 до 500 гривень в день. Не забудьте, що харчування в дану суму не входить, його потрібно купити самостійно або підготувати заздалегідь приготоване харчування в спеціальних контейнерах.

Ріелторські послуги

Одна з найбільш прибуткових і затребуваних професій, це робота ріелтором. Ріелтор, це агент, який допомагає знайти необхідну нерухомість і отримувати за це гарантовану оплату.

Щоб почати роботу потрібно:

 • заповнити резюме і направити його в ріелторські компанії;
 • отримати пропозицію і пройти безкоштовне навчання;
 • почати активно працювати.

Варто враховувати, що це складна робота, яка вимагає стресостійкості, оскільки доведеться працювати з клієнтами.

Дохід до 50 000 грн. від укладеної угоди і навіть більше.

Мережевий маркетинг

Якщо ви вмієте добре спілкуватися з людьми і продавати різні товари, то варто звернути увагу на роботу в мережевому маркетингу. Ви можете продавати: косметичні засоби, товари повсякденного попиту, спортивне писання і багато іншого.

Головна перевага даного виду діяльності полягає в тому, що ви можете пропонувати відразу кілька видів продукції. Щоб почати роботу потрібно вибрати постачальника і укласти агентський договір.

Дохід залежить тільки від вас, від того як ви вмієте продавати.

Таємний покупець

Це добре оплачуваний напрямок з вільним графіком роботи. Все що вам потрібно робити, це:

 • відвідувати під виглядом звичайного покупця різні магазини, банки, страхові компанії або автосалони;
 • купувати товари або отримувати послуги;
 • описувати в звіті якість обслуговування;
 • записувати спілкування під час візиту на диктофон або приховану камеру.

Багато компаній готові платити за подібний візит з перевіркою від 300 до 1000 гривень, щоб перевірити якість сервісу або своїх співробітників.

Власний бізнес

Реально заробити гроші без інтернету можна за допомогою свого бізнесу. При цьому щоб отримувати гроші ви можете вибрати той вид діяльності, який підходить саме вам.

Щоб стати власником свого бізнесу буде потрібно:

 • вирішити в якій ніші будете працювати;
 • визначити стартовий капітал, оскільки своя справу вимагає вкладень;
 • скласти бізнес-план;
 • наполегливо працювати і розвивати свою справу.

Досвідчені бізнесмени радять вибирати той напрямок, в якому ви добре розбираєтеся. Якщо ви можете добре стригти, то варто відкрити перукарський салон і пропонувати якісні послуги населенню.

Як заробити гроші школяреві без інтернету

Але що робити школяреві, який бажає трохи заробити під час канікул або вільний від навчання час? Де заробити гроші без інтернету підлітку, якому немає 18 років? Насправді існує велика кількість варіантів отримання доходу.

Спочатку трохи мотивації про те, як школярі стали мільйонерами. 

https://www.youtube.com/watch?v=-LVf0_GFFgs
Мотивація для заробітку підліткам

Для тих, хто надихнувся, ми підібрали кілька актуальних і затребуваних на сьогодні ідей бізнесу або заробітку, які легко може реалізувати школяр.

Майстер манікюру і педикюру

Звичайно, цей варіант добре підходить представникам прекрасної статі, які можуть якісно робити манікюр і педикюр. Все що вам потрібно, це:

 • спеціальний набір;
 • лампа;
 • набір лаків.

Первинні вкладення можуть становити не більше всього 500-600 грн. Дані кошти можна попросить у батьків або улюбленої бабусі.

За послуги манікюру можна заробити до 1000 грн за одного клієнта . Головне, це якісно виконувати свою роботу і постійно пропонувати свої послуги рідним і друзям.

Поширення рекламної продукції

Щоб почати заробляти в цьому напрямку, спеціальний досвід і знання абсолютно не потрібні. Це легкі гроші, які може отримати школяр за кілька годин своєї роботи. Щоб отримати гроші потрібно розносити листівки по поштових скриньках або роздавати їх на вулиці.

Оплата, звичайно, невелика, але приступити до неї може будь-хто, навіть школяр.

Продаж прикрас

Сьогодні речі, зроблені своїми руками ,  користуються хорошим попитом. Ви можете робити авторські прикраси з бісеру, спеціальної біжутерії або декоративних стрічок. Різні фенички і банти можна продавати знайомим або продавати на вулиці, в місцях з великою прохідністю. Чим унікальніші будуть ваші роботи, тим дорожчою буде їх вартість.

Закуповувати матеріали можна на Аліекспресі за досить вигідними цінами. Накрутка за ексклюзивні прикраси може доходити до 1000%.

Зачіски на замовлення

Чи вмієте робити хороші зачіски? Тоді можете заробляти хороші гроші сидячи вдома. Почати можна з друзів і рідних, а далі спрацює сарафанне радіо і від клієнтів не буде відбою.

Вишукані коси або класичні зачіски можна робити вдома за 300-500 гривень , в той час як в салоні краси такі послуги коштують понад 1000 рублів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.