Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити віддалено – ТОП-9 способів, які можна почати освоювати вже зараз

Як заробити віддалено

Статтю оновлено:

Працювати з будь-якого зручного місця і без прив’язки до офісу – сучасна тенденція. Все частіше люди переходять на «віддалену роботу». Якщо вас цікавить питання, як заробити віддалено – ця стаття для вас!

Сьогодні я розповім, як змінити своє життя. Обридлий офіс, необхідність щоранку йти на роботу, а ввечері знову штовхатися в метро, ​​жити за графіком і з нетерпінням чекати відпустки. Ви живете саме так? Ви втомилися від свого графіка? Вихід є – пора переходити на віддалений формат! Сьогодні зробити це не складно. Досить просто набратися впевненості, щоб зробити той самий важливий відповідальний крок!

Зміст статті

Як заробити віддалено: вступна інформація

Віддалена робота має свої позитивні і негативні риси. Як і будь-який інший напрямок.

Почнемо з мінусів:

 • Нео бхідність зважитися на цей крок;
 • взяти на себе відповідальність.

Останнє – найважливіше. Тепер ви самі за себе відповідаєте. Саме від вашої завзятості і бажання буде залежати кінцевий розмір заробітку.

Плюси:

 • самостійно формуєте свій графік;
 • вирішуєте, де саме вам жити;
 • самі вибираєте собі час для відпустки;
 • тільки ви вирішуєте, за яке завдання братися, а від якого відмовитися;
 • у вас немає начальника, який стоїть над душею;
 • розмір заробітної плати не обмежений.

Ким працювати на віддаленій роботі

Боюся, що перераховувати досить довго. Напевно, простіше сказати, який формат зайнятості не підходить для фрілансу. Але якщо хочете почути конкретні професії, які підходять для роботи з будь-якої точки земної кулі, зазначу кілька з них (найбільш популярних і прибуткових):

 • програміст;
 • копірайтер;
 • блогер;
 • дизайнер;
 • фахівець з просування сайтів;
 • перекладач;
 • маркетолог;
 • фотограф;
 • віддалений бухгалтер;
 • та інші.

А ще – запустити власний проект і отримувати від його реалізації не тільки задоволення, але і гроші.

Як заробити гроші віддалено: чотири кроки до успішної кар’єри фрілансера

Так-так, фрілансер теж може побудувати кар’єру – стати високопрофесійним, відомим фахівцем у своїй галузі, зробити замовлення якого будуть прагнути буквально всі. Відповідно, і рівень оплати буде досить високим.

Але щоб досягти цього показника, потрібно точно знати, як заробити гроші віддалено. Для цього потрібно зробити всього лише чотири впевнених і твердих кроків.

1. Визначтеся з своєю улюбленою справою

Дистанційна робота тільки в тому випадку стане успішною і прибутковою, якщо ви будете займатися дійсно улюбленою справою, що дарує вам задоволення. Тоді у вас з’явиться прагнення щоранку після сніданку поспішати до комп’ютера!

2. Забудьте про телешоу і Youtube

Досить дивитися телешоу і відео-приколи! Не витрачайте на них час! Читайте книги, вивчайте свою улюблену справу, розвивайтеся, відвідуйте конференції та майстер класи! Тільки так можна досягти реального успіху.

3. Працюйте!

Спочатку шукати роботу доведеться на фріланс-біржах. Можливо, перше замовлення «прийде» до вас не скоро, але треба терпіти і чекати. Вірити!

Хочете отримати постійні замовлення? Пошукайте вакансії на сайтах роботи. На них компанії досить часто шукають співробітників для віддаленої роботи.

4. Постійний розвиток і навчання

Навіть якщо в даний момент у вас непоганий рівень, що дозволяє конкурувати з іншими фрілансерами, що не спочивайте на лаврах. Слідкуйте за тенденціями, модними течіями, розвитком вашої галузі. Інакше вас дуже скоро залишать за спиною ваші конкуренти.

Як заробляти гроші віддалено: поради для початківця фрілансера

Я завжди цікавився питанням, як заробляти гроші віддалено. Спочатку для мене це було мрією – здавалося, недосяжною. Але вже зараз я працюю саме так! Організувавши свої курси по створенню сайтів з нуля, зміг повністю змінити життя. Тепер я не прив’язаний ні до чого.

Щоб віддалена робота приносила задоволення і максимально можливий заробіток, прислухайтеся до моїх рекомендацій. На жаль, свого часу, у мене на шляху не виявилося людини, яка б дала ці поради. Зате така людина є у вас! Обов’язково прислухайтеся до моїх порад!

1. Створюйте портфоліо і зберігайте свої роботи

Кожна ваша робота заслуговує бути представленою в портфоліо. Не викидайте нічого, зберігайте. Можливо, настане момент, коли роботі можна буде дати друге життя!

А ще – постійно вдосконалюйте портфоліо. Це ваше обличчя.

2. Вчіться!

Про навчання та розвиток я говорив вище. Заглиблюватися не буду, лише повторюся – постійно розвивайтеся і ніколи не зупиняйтеся!

3. Періодично переглядайте цінник своєї роботи

Час від часу переглядайте рівень оплати праці! Якщо замовники не погоджуються на нові розцінки, без жалю розлучайтеся з ними.

Однак підвищення оплати має бути обґрунтованим – тільки за умови зростання вашої кваліфікації та якості роботи.

4. Не бійтеся нового, не зависайте зоні комфорту

Відмінний спосіб, як заробляти гроші віддалено – не бояться нових і складних завдань. Можливо, ви ніколи не робили нічого подібного, але це не привід відмовлятися від завдання. Інакше, як ви плануєте рости і розвиватися? Просто попередьте замовника, що вам буде потрібно трохи більше часу на виконання роботи.

5. Правильно встановлюйте терміни

Обговорюючи з замовником терміни роботи, беріть собі невеликий запас часу. Мало який форс-мажор передбачається? Вже краще закінчити раніше обумовленого, ніж спізнитися.

6. Підтримуйте зв’язок із замовником

У вас має бути кілька каналів зв’язку (але не більше трьох) – тоді ймовірність успішної комунікації з замовників зростає. Шанобливо спілкуйтеся з замовником. Якщо не встигаєте закінчити роботу в строк, повідомте про це замовника заздалегідь – не ховайтеся від нього.

Вам з якоїсь причини не сподобався замовник? Вам неприємно з ним спілкуватися? Не співпрацюйте ним – вас ніхто не примушує! І йдіть від тих, хто викликає у вас неприємні емоції!

7. Займайтеся спортом і подорожуйте

Заняття спортом, регулярні прогулянки – ось що необхідно всім фрілансерам. Інакше дуже швидко зачахне і втратите мотивацію. Заняття спортом дозволяють підтримати здоров’я.

А ось періодичні подорожі – відмінна можливість перезавантажитися. Я вже не можу без подорожей. Взимку взагалі їду на Балі. Нові місця дозволяють мені знаходити мотивацію, відкривають можливості, знайомлять з цікавими людьми і дарують оригінальні ідеї.

Як заробити віддалено в інтернеті: 9 успішних напрямків

Як уже говорив на початку, існує безліч напрямків, що дозволяють працювати віддалено. Проаналізувавши всі можливі, я підібрав для вас дев’ять найбільш реальних і успішних.

І найбільш простих для вивчення і освоєння, благо сьогодні в мережі представлено безліч навчальних курсів. Без особливих зусиль знайдуться навіть безкоштовні навчальні програми. Пройшовши їх, ви отримаєте базу, що дозволяє працювати і отримувати гроші, але при цьому більш поглиблено вивчати професію.

1. Копірайтер

Перший напрямок, як заробити гроші віддалено – написання текстів, статей на замовлення. Тексти – це наше життя. Адже написана інформація представлена ​​буквально всюди:

 • на інформаційних сайтах;
 • в інтернет-магазинах;
 • в поштових розсилках;
 • в рекламних буклетах і т. д.

Копірайтер повинен вміти красиво складати слова в речення, знаходити і аналізувати інформацію. І дотримуватися вимог до текстів. Головне з вимог – показник унікальності.

Текст повинен бути написаним автором, а не складеним з скопійованих пропозицій з різних статей. Унікальність перевіряється за допомогою спеціальних програм.

2. Веб-дизайнер

Наступний напрямок, як заробляти віддалено – це створення оформлення сайтів. WEB-дизайнер зобов’язаний:

 • вміти працювати в графічних редакторах;
 • володіти смаком;
 • знати сучасні тенденції в області дизайну сайтів;
 • мати певні знання в області сучасних технологій.

Основне завдання дизайнера – створити гарне оформлення сайту. Але при цьому дизайн повинен бути зрозумілим для користувачів – щоб у них не виникало питанням, навіщо потрібна та чи інша кнопка на сайті. Тобто, вкрай важливо продумати інтерфейс, а не тільки зробити його красивим.

Дизайнер отримають від 100 до 500 доларів за проект. Але це далеко не межа! Хороші фахівці легко заробляють до 2000-3000 доларів в місяць.

3. Програміст

Хороший варіант віддаленої роботи. Навіть якщо у вас поки немає знань в цій сфері, ви зможете отримати їх, навчаючись вдома у вечірній час. Благо, існує велика кількість курсів. В тому числі, безкоштовних.

Рівень заробітку програмістів необмежений! І це правда. Можу навести приклад двох знайомих хлопців, які, не вміючи програмувати, навчилися азам і стали створювати сайти. Зараз їх дохід становить не менше 10-ти тисяч доларів на місяць.

Однак хороший програміст, який прагне отримувати хороший рівень доходу, зобов’язаний знати кілька мов. Зокрема, йому знадобляться знання:

 • HTML;
 • JAVA;
 • РНР;
 • та інших.

Хоча, звичайно ж, можуть бути затребувані і інші мови програмування, не згадані мною. До того ж, програміст – це не обов’язково створення сайтів. Це написання мобільних додатків, і створення програмного забезпечення, і багато іншого.

4. Блогер

Мабуть, мій улюблений спосіб, як заробляти гроші віддалено – створення власного сайту або блогу. Суть його полягає в запуску особистого проекту. Це може бути, як інформаційний сайт, присвячений певному напрямку, так і особистий блог, в якому ви розповідаєте про свою улюблену справу.

Зверніть увагу! Вкрай важливо, щоб статті на сайті або в блозі були максимально корисними і цінними для користувачів. Наприклад, якщо ви вирішили вести блог, в ньому не потрібно розповідати просто про себе і який чай ви любите – пишіть про свою улюблену справу, діліться досвідом і давайте поради.

Як заробити на сайті? Є багато способів. Але монетизація можлива тільки в тому випадку, якщо сайт став відвідуваним, затребуваним користувачами. В ідеалі – щодоби його повинні відвідувати кілька сотень людей.

Щоб домогтися такого показника, необхідно:

 • створити зручний і красивий сайт;
 • писати корисні статті для користувачів;
 • вибудувати манеру спілкування з відвідувачами, щоб у них була мотивація повернутися на сайт.

Після досягнення необхідних показників, можете сміливо запускати монетизацію. Ось кілька способів заробітку на сайті / блозі:

 • контекстна реклама;
 • банерна реклама;
 • продаж місця під публікацію статей;
 • продаж посилань;
 • партнерські програми та багато іншого.

Перевага даного виду заробітку полягає в тому, що ви легко зможете подорожувати і працювати, отримуючи дохід від реклами. Звичайно, перший час – до року – потрібно наполегливо працювати, не розраховуючи на заробіток. Зате потім – коли ви просунете свій проект – він почне приносити вам гроші. А сам грошовий потік буде рости, як сніжний ком! За умови, що ви не перестанете розвивати проект.

5. Маркетолог

Наступний спосіб, як заробити віддалено в інтернеті – стати інтернет-маркетологом. Його завдання – розробити і впровадити заходи, що сприяють збільшенню обсягів продажів. Тобто, зробити так, щоб компанія, яка користується послугами маркетолога, отримувала якомога більше прибутку, продавала більше товарів.

Маркетолог повинен:

 • аналізувати роботу сайту;
 • відслідковувати, з яких джерел йде трафік;
 • запускати рекламні акції;
 • продумувати і запускати рекламні кампанії і багато іншого.

6. Контент-менеджер

Зазвичай, контент-менеджерами стають ті, хто працював копірайтером або журналістом. Суть роботи полягає в розміщенні на сайті статей та іншого контенту – картинок, схем, фотографій і т. д.

Щоб працювати контент-менеджером, необхідно знати хоча б основи верстки, щоб коректно розміщувати матеріал на сайті.

7. Перекладач

Потрібно добре володіти, як мінімум, двома мовами. Замовники надсилають вам для перекладу текст, ви перекладаєте і відправляєте замовнику, він оплачує роботу.

Зверніть увагу! Брати замовлення можна на фріланс-біржах. Однак краще, для постійно завантаження, співпрацювати з Бюро перекладів.

Найчастіше замовлення поступають на переклад:

 • особистих документів (свідоцтво про народження, диплом і т.д.);
 • технічної документації;
 • медичних текстів.

Заробіток перекладача залежить від його рівня кваліфікації і працездатності. Тобто, якщо ви здатні працювати зі складними текстами – медичної тематики – розмір вашої винагороди буде значно вищим.

8. Адміністрування груп в соцмережах

Ще один напрямок, як заробити віддалено в інтернеті. Соціальні мережі давно стали частиною нашого життя. І постійно розвиваються і зростають. Більшість груп та пабліків створені або для заробітку або безпосередньо в соціальних мережах, або для популяризації діяльності компанії і залучення нових клієнтів.

Суть адміністратора – модерувати групу:

 • публікувати цікаві дані;
 • відповідати на коментарі користувачів;
 • прибирати спам, який можуть публікувати користувачі;
 • і багато іншого.

Що цікаво – ведення пабліку не вимагає багато часу. На одну групу в день потрібно виділяти не більше двох годин. Тому багато хто працює відразу з декількома групами, збільшуючи свій заробіток.

До речі! Чи володієте ви графічними редакторами? Це плюс! Вірогідність знайти роботу зростає в рази. Адже завдання адміністратора полягає і в тому, щоб створювати і додавати цікаві ілюстрації.

Хороший адміністратор здатний створити цікаве опитування, який приверне користувачів і підвищить їх активність в групі.

9. SMM і SEO спеціаліст

В принципі, ці два напрямки істотно відрізняються, хоча їх завдання – просування. SMM-фахівець займається просуванням компанії в соціальних мережах:

 • Facebook;
 • Instagram;
 • Twitter;
 • та інших.

Завдання – залучати клієнтів, спілкуватися з ними, працювати з промо-постами, публікувати рекламу. Робота – тривала. Просування однієї компанії займає кілька місяців. Та й після цього слід займатися «підтриманням», щоб конкуренти не обійшли.

SEO-спеціаліст займається просуванням сайтів в пошукових системах. Завдання – вивести сайт на передові позиції.

Як заробляти віддалено: особиста порада

Тепер ви знаєте, як заробляти віддалено – я розповів вам про дев’ять успішних напрямків. Але, на мою думку, оптимальний варіант – це створення свого блогу. Тому що ви будете писати і вести сайт про свою улюблену справу, але ще і заробляти на цьому.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про