Як заробити в інтернеті на прослуховуванні музики? Всі секрети

В інтернеті є маса дієвих способів заробляти гроші. Але заробіток таким цікавим способом як на прослуховування музики – це щось нове та нестандартне. І така можливість дійсно існує.

А скільки таким чином все ж таки вдасться заробити? І за що саме відбувається нарахування грошей? Які сервіси в цьому плані найбільш зручні і вигідні? Ви дізнаєтеся майже все про заробіток на прослуховуванні музики із цієї статті.

Як працює заробіток на прослуховуванні музики

Для початку слід визначитися, хто саме платить користувачам за те, що вони слухають музику. По факту – це рекламодавці, які готові давати гроші за перегляд (або прослуховування) реклами. Так що це не новий вид заробітку в інтернеті, а лише одна з варіацій того, як отримувати гроші за кліки».

Відразу варто зазначити, що підробити таким чином собі на комфортне проживання навряд чи вдасться. Але як надбавка до основного бюджету – в самий раз. Тим більше, робота зовсім не складна, ніяких знань і умінь не вимагає.

Який механізм нарахування коштів?

На самому популярному порталі, присвяченому такого виду заробітку — «Аудіопланета», це організовано наступним чином:

  • Кожен день зареєстрований користувач отримує певний перелік «завдань» (мається на увазі, пісень для прослуховування);
  • Він їх слухає в будь-який зручний для себе час і отримує за це винагороду;
  • при настанні наступного дня – з’являється новий пакет «завдань», а всі раніше не прослухані треки з бібліотеки видаляються.

Єдиний нюанс – при переході між треками користувачеві доводиться вводити капчу (в даному випадку – в ігровій формі). Це свого роду захист від ботів, а також підтвердження того, що користувач переглядає сторінку. Природно, що на ній публікуються рекламні банери. І, по факту, саме за їх перегляд сплачують грошову винагороду.

Бувають і інші варіації такого способу заробити (наприклад, прослуховування онлайн-радіо). Однак принцип, за яким нараховуються оплата – однаковий. Скрізь доводиться вводити капчу для підтвердження того, що слухач не робот або бот і саме після цього сума зараховуються на особистий рахунок користувача.

А вже звідти він може їх вивести або на PayPal, або на електронний гаманець, або прямо на банківську карту. На тому ж сайті «Аудіопланета» нараховуються «біти», які згодом можна конвертувати в звичні рублі і вивести на той же Qiwi або WebMoney.

Скільки можна заробити?

Так як платять, здебільшого, за прослуховування або перегляд реклами, то заробити таким чином дійсно велику суму практично неможливо. Це буде чудова надбавка до основного бюджету, а не його заміна. Російськомовні сайти, що пропонують подібний вид роботи, платять дуже мало.

Тому якщо основна мета – саме витягти максимальний профіт, то на них краще і не звертати уваги. Максимум, що там можна отримати – це близько 20-30 рублів на добу, до 1000 рублів на місяць. І це при тому, якщо людина буде перебувати біля комп’ютера не менше 6-8 годин на добу.

У зарубіжних сайтах, які пропонують заробляти на прослуховуванні музики, платять значно більше. Але і там надзвичайно великих виплат не варто чекати.

Наприклад, на сайті slicethepie.com хоч і платять до 0,2$ за кожен прослуханий трек, але кількість щоденних замовлень суворо обмежена (для новачків – всього 10 штук за заниженою ціною). У кращому випадку там вдасться заробити до 1 – 1,5$ на добу.

Чому кількість завдань завжди обмежена?

Тому що рекламодавців більше зацікавлені в тому, щоб їх матеріали переглядали унікальні відвідувачі. І ніхто не буде платити за те, що одному користувачеві, який заробляє на прослуховуванні музики, банер покажуть 150 разів, адже бажання скористатися товаром або послугою у нього від цього не додасться.

Але є й інший варіант заробітку – це реферальні програми. І це – реальна можливість розбагатіти. В середньому, за залучення нових користувачів сервіси по заробітку на прослуховуванні музики готові віддавати до 40% свого прибутку.

В тому ж slicethepie.com – 20%, Аудіопланета – 35%. Якщо залучити за цією програмою близько 150 рефералів, які активно будуть заробляти слухаючи треки, то за місяць таким чином можна заробити до 20-40 тисяч рублів.

Але такий варіант заробітку підійде по більшій мірі тим, хто веде свій блог або має популярний YouTube-канал, Instagram-аккаунт і так далі. Загалом, у кого є передплатники, серед яких можна поширити реферальні посилання з пропозицією нового виду заробітку. І це буде вже пасивний дохід, тобто, для отримання якого не потрібно буде робити нічого.

У нас є ще одна стаття про заробіток на музиці.

Короткий огляд популярних сервісів заробітку на музиці

Аудіопланета

Найпопулярніший сервіс, що пропонує заробляти на прослуховуванні музики щодня. У добу пропонується послухати не більше 25 «грошових» композицій, за які нараховуються «біти».

Чим довше користувач користується сервісом – тим більше тих самих «бітів» йому нараховують за кожну пісню. На початковому етапі – всього за 0,01. Згодом їх можна сконвертувати в рублі і вивести на будь-який зручний гаманець (з розрахунку 1 біт – 1 рубль).

Є і реферальна програма, за умовами якої нараховується 35% коштів зароблених рефералом (виплачує сервіс, а не залучений користувач). Прослуховуванням музики тут особливо не заробити, так що краще орієнтуватися саме на реферальну програму.

BeatDek.fm

Схожий по функціоналу британський аналог. Платять відразу грошима, а не умовної валютою. Єдиний мінус – немає зрозумілої версії сайту. Відповідно, підійде для тих, хто має хоча б мінімальні пізнання в англійській мові, або вміє впевнено користуватися Google Translate.

Сервіс платить на мій погляд мало – за 100 композицій можна отримати буквально 15-30 грн. Вивести зароблене можна на PayPal. Реферальна програма теж є – 10%.

Musicxray.com

Ще один подібний британський сервіс Musicxray для заробітку на прослуховуванні музики. Ключова перевага – для кожної пісні досить виділити 30 секунд і завдання вважається як виконане. Але при реєстрації обов’язково потрібно прив’язувати свій акаунт до профілю FaceBook.

Якщо такого немає, то доведеться створити, а ще іноді публікувати рекламну інформацію на своїй сторінці (але зате з реферальним посиланням). За 100 композицій можна заробити близько 30-40 грн, але треків, за які дають гроші, публікується не так і багато. Реферальна програма – 7%.

Slicethepie.com

Більш універсальний музичний сервіс. Тут можна заробляти не тільки слухаючи треки, але і публікацією своїх музичних композицій (але теж платять за їх відтворення).

Платять до 0,2$ за кожен трек, але щодня доступно не більше 5 таких. Реферальна програма – 20%. Висновок доступний на PayPal. На поточний момент є обмеження по трафіку – з українською IP-адресою заробити не вийде, необхідно саме британська. Але ж ніхто не скасовував проксі-сервіси (хоч і велика їх частина платна).

Переваги і недоліки заробітку на музиці

Головний недолік заробітку на прослуховуванні всілякої музики, полягає в невеликих грошах, які платять за таку «роботу». Однак не варто забувати, що заробляти можна, навіть по дорозі на основну роботу або в подорожах, коли і так більшу частину часу людина проводить з навушниками у вухах. Адже з допомогою мобільного телефону слухати музику за гроші теж можна! Для меломанів – чудовий і прибутковий варіант для проведення часу.

Але щоб серйозно розглядати такий метод для отримання вагомою суми, слід замислюватися над залученням рефералів. На жаль, сервіси, що пропонують заробляти на прослуховуванні музики, недовговічні, як показала практика. PayPile.com, Soundom.com, Cashradio.com – це ті сайти, які ще недавно були лідерами в даному напрямі, а зараз вони вже не працюють.

Підсумок, заробляти на прослуховуванні в інтернеті музики можна, але не великі суми. Вони лише трохи більші, ніж пропонують сервіси з виплатою за кліки по рекламних банерів. Якщо «працювати» одночасно на 3-4 подібних сайтах, то можна розраховувати на 1000 – 1500 рублів на місяць, не більше. Більше – тільки через залучення рефералів.

Оголошення від партнерів

1 коментар до “Як заробити в інтернеті на прослуховуванні музики? Всі секрети”

Залишити коментар