Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,00 з 5)

Як заробляти на музиці в інтернеті

заробіток на музиці

Статтю оновлено:

Невелике число музикантів стають відомі і популярні, заробляючи шалені гроші. Але в основному музиканти живуть простим життям без надмірностей, а в подальшому часто кидають захоплення, знайшовши «нормальну» роботи. У статті поговоримо як заробляти на музиці в інтернеті.

Багато починаючих музикантів розглядають свої заняття як марне хобі, і лише частина знає, що можна заробити на музиці в інтернеті. Як правило, суми не дуже великі, але це перший крок до успіху і фінансового благополуччя. Дізнайтеся, як заробити на вашому таланті!

Як заробити на музиці в інтернеті

Музика використовується повсюдно — у фільмах, іграх, рекламних роликах на телебаченні або радіо. Не всі фірми мають можливість найняти в свій штат особистого музиканта, так що наймають для цих потреб віддаленого спеціаліста на час або замовляють/купують на спеціальних сайтах. Так що подібна музична діяльність затребувана, і заробити може навіть музикант початківець.

Як заробити на аудіостоці

Один з найпростіших способів заробітку на аудіотреках пов’язаний з їх продажем на відповідних майданчиках. Спеціальні майданчики, які називаються аудіостоками, дозволяють кожному користувачеві завантажувати свої треки, семпли, звукові ефекти і інші аудіофайли на майданчик і заробляти на їх продажі. Ці треки обов’язково повинні містити слова, але їх тривалість повинна рівнятися встановленим стандартам в дві хвилини. Покупцями, найчастіше, стають представники корпорацій, перекупники, власники відеоконтенту. Продавати треки можна за ліцензії одноразового чи багаторазового продажу.

У відео нижче можна подивитися як проходить реєстрація та робота на аудиостоці pond5.com.

Заробіток на оцінці композицій

Можна заробити і просто слухаючи чужу музику. У мережі існують майданчики, де розміщені неліцензійні композиції для їх подальшого продажу. Творці майданчиків непогано платять кожному, хто приділяє цій справі годину і оцінює якість композицій. Зі збільшенням рейтингу, збільшується і доступ до більш дорогих позицій на сайті.

Міксування чужих композицій

Ті, хто вміє об’єднувати кілька музичних інструментів або композицій в одну, можуть розраховувати на непоганий заробіток. Для того щоб заробляти таким способом потрібно вибрати відповідний сервіс, зібрати кілька композицій, які будуть виступати в ролі портфоліо, і чекати замовлень. Або шукати їх самостійно на фріланс-біржах.

На початку шляху суми будуть невеликі, але з накопиченням досвіду суми також будуть зростати, причому в геометричній прогресії.

Стрімінг

Один з нових течій в заробітку на музиці. Він полягає в програванні власної музики в режимі онлайн. Сама композиція може бути записана як заздалегідь, так і відтворюватися наживо. Заробіток не такий великий, як з інших видів, але зате з його допомогою можна привернути увагу мільйонів слухачів.

Подивіться на Twitch як проводять стріми інші музиканти, діджеї, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Про заробіток на стрімах є окрема докладна стаття, з якої можна ознайомитися тут.

Допомога від фанатів

У будь-якого музиканта або групи є свої шанувальники, якщо тільки ви не приховуєте свої пісні. Вони необхідні для просування — розповідайте друзям, діляться музикою, радьте послухати, вас підтримають морально і дають рекомендації. А крім цього найзапекліші фанати можуть підтримати і фінансово — досить налаштувати систему пожертвувань, щоб кожен міг висловити свою любов до вас посильної сумою.

Адже у кожної групи в інтернеті повинна бути своя сторінка в соціальних мережах або навіть власний сайт. На них і можна встановити форму, яку легко знайти в інтернеті.

Продаж своєї музики в інтернеті

Якщо ви вже заявили про себе і маєте якусь аудиторію фанатів, можна створити сайт і продавати на ньому свої музичні твори. В безкоштовному доступі, для ознайомлення, досить викласти 2-3 пісні, які дають уявлення про ваш стиль. А для продажу інших пісень — існують спеціальні сервіси, які дозволяють швидко і просто купувати музику, оплачуючи смс-повідомленням. Залиште демо-версію пісні, щоб перед покупкою можна було ознайомитися з «товаром».

Надалі, коли ви відчуєте впевненість у своїх силах, можна послати кілька високоякісних готових творів у звукозаписні студії. Не бійтеся заявляти про себе — великий шанс, що ваша музика сподобається і ви станете відомим музикантом. Головне не зупинятися на шляху до мрії.

Зрозуміло, це далеко не всі способи заробити на музиці в інтернеті, і є ще багато інших варіантів. Але ці основні методики допоможуть почати, а далі ви вже втянетесь і самі побачите альтернативні джерела доходу. У цьому допоможе і спілкування з іншими, більш досвідченими музикантами.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про